Hoşgeldiniz!

emaye

Otomatik Helezonlu Toz Emaye Boyama Kabini 04:04
Otomatik Helezonlu Toz Emaye Boyama Kabini 1.448 izlenme - 8 yıl önce
Elektrostatik Toz Boyama Tesisi 09:45
Elektrostatik Toz Boyama Tesisi 1.300 izlenme - 9 yıl önce elektrostatik toz boyama tesisi
Soba Borusu Emayeleme Tesisi 00:51
Soba Borusu Emayeleme Tesisi 1.120 izlenme - 9 yıl önce özel tasarımı ve yüksek kalite güvencesiyle üretilen toz ve emaye boya cihazlarımız uygulayıcıların her türlü ihtiyacına en iyi çözümü sunmaktadır. ayrıca, ergonomik tasarımı ve yüksek verimi müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. sistemin verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan elektrik ve pnömatik donanımları barındıran elektro-pnömatik kumanda kutusu özel panel dizaynı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde kullanıcılara rahat ve arızasız çalışma sistemi sunmaktadır.
Toz Emaye Tesisi 01:34
Toz Emaye Tesisi 729 izlenme - 9 yıl önce toz emaye tesisi artık bizim işimiz.uzmanlık alanımız.
simay emaye - ekim 2009 züchex fuarı 04:00
simay emaye - ekim 2009 züchex fuarı 503 izlenme - 9 yıl önce 15 - 18 ekim 2009 tarihleri arasında, İstanbul tüyap fuar merkezi'nde gerçekleşen, 20. uluslararası züchex züccaciye fuarı'nda simay emaye standından görüntüler...
soba borusu emayeleme tesisi 01:48
soba borusu emayeleme tesisi 386 izlenme - 7 yıl önce str teknik makine ltd.şti. olarak strong3000markamızla; üretimini yaptığımız toz emaye sistemi ile ilgili olarak sizi de haberdar etmek istedik. sistem soba borularını otomatik olarak emayeleyebilmektedir. böylece;yaş emaye uygulamasına göre-kimyasal maliyetinin olmaması-kimyasal ısıtma maliyetinin olmaması-kimyasal sonrası kurutma maliyetinin olmaması-değirmen enerji maliyetinin olmaması-kurutma sistemi için alan sürenin olması ve-bu bölümlerde çalışan personellere ihtiyaç kalmaması.
soba borusu emayeleme tesisi 01:48
soba borusu emayeleme tesisi 394 izlenme - 7 yıl önce str teknik makine ltd.şti. olarak strong3000markamızla; üretimini yaptığımız toz emaye sistemi ile ilgili olarak sizi de haberdar etmek istedik. sistem soba borularını otomatik olarak emayeleyebilmektedir. böylece;yaş emaye uygulamasına göre-kimyasal maliyetinin olmaması-kimyasal ısıtma maliyetinin olmaması-kimyasal sonrası kurutma maliyetinin olmaması-değirmen enerji maliyetinin olmaması-kurutma sistemi için alan sürenin olması ve-bu bölümlerde çalışan personellere ihtiyaç kalmaması.
Toz Emaye Sistemi_2 02:04
Toz Emaye Sistemi_2 650 izlenme - 9 yıl önce özel tasarımı ve yüksek kalite güvencesiyle üretilen toz ve emaye boya cihazlarımız uygulayıcıların her türlü ihtiyacına en iyi çözümü sunmaktadır. ayrıca, ergonomik tasarımı ve yüksek verimi müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. sistemin verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan elektrik ve pnömatik donanımları barındıran elektro-pnömatik kumanda kutusu özel panel dizaynı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde kullanıcılara rahat ve arızasız çalışma sistemi sunmaktadır.
Her Fırın Tepsisine Lazım? 02:17
Her Fırın Tepsisine Lazım? 435 izlenme - 9 yıl önce bekbars cam ve seramik koruması 300derece sıcaklığa kadar dayanıklıdır ve bu derecelerde bile yapışmazlık özelliğini sürdürür...
Toz Emaye Kazaniçi Boyama 02:26
Toz Emaye Kazaniçi Boyama 180 izlenme - 5 yıl önce Batı Çelik Makina San Toz Emaye Kazan İçi Boyama
Yaş Emaye 00:28
Yaş Emaye 160 izlenme - 5 yıl önce yaş ve toz emaye sistemleri batı çelik makina sanayi ve tic.ltd.şti. 0216 487 07 97
işte bsh emaye sanatcısı 03:14
işte bsh emaye sanatcısı 55 izlenme - 9 yıl önce