Hoşgeldiniz!

embesil

İntihar Yeleği Yapan Dombili 01:54
İntihar Yeleği Yapan Dombili 3.714 izlenme - 1 yıl önce Çıplak vücuduna intihar yeleği yerleştiren Zach isimli adam gördüğünüz en rahatsız kişi olabilir. Fişeklerle donattığı yeleğini daha sonra ateşe vererek eğlenceli olacağını düşünen Zach sonunda ise o kadar eğlenmiş gibi gözükmüyor.
manita diyeti 02:49
manita diyeti 3.673 izlenme - 8 yıl önce manita diyeti
Hasta Kaydı Yapmak Yerine Oyun Oynamak 00:36
Hasta Kaydı Yapmak Yerine Oyun Oynamak 274 izlenme - 3 yıl önce Bunlara başka ne söylenirki(!).Yazık gerçekten yazık gelinen noktaya bak. Çoğumuzun hastaneye gitme fobisi var, işte bundan ötürü. Sıra bekle, işlemleri hallettir uzarda uzar. Bu mahluklar yüzünden de mağdur olan yine bizleriz.
manita diyeti 02:49
manita diyeti 376 izlenme - 8 yıl önce manita diyeti
Bosch Mağazasının Bosch Çalışanı 00:37
Bosch Mağazasının Bosch Çalışanı 124 izlenme - 3 yıl önce Hep ergenlerle dalga geçecek değiliz ya.. kim demiş büyüklerde saçmalamıyor diye. Bu videomuz da bizi ergen kardeşlerimize rezil edebilecek, onlara her atarlandığımız da "ama abiler büyük modellerimiz de demek ki mal olabiliyor" dedirtebileceğimiz bir video. Video da ki arkadaşın ailesine , iş arkadaşlarına Allahtan sabır, sizlere de iyi sey.. yok yok seyretmeseniz de olur, arkadaş pek normal değil çünkü, izlemeye değer bir şey yapmıyor.
Dj.destan 03:47
Dj.destan 290 izlenme - 10 yıl önce dj.destan
Cenk Erdem Cover 1 02:09
Cenk Erdem Cover 1 76 izlenme - 3 yıl önce Cenk Erdem beylerin Uçan Kurbağa, Nazo Beygir, Embesil, Fasarya şarkılarından birer kesit... Her yerde bulunmaz bir başyapıt olan bu eseri dinlerken başka yerlere gidip orada kalacaksınız.
En Fakir Harlem Shake 00:31
En Fakir Harlem Shake 83 izlenme - 3 yıl önce Bende baydım, sizde baydınızda bunlar movie maker falan yapmaya çalışan boraliler. Olduramamışlar, başaramamışlar. Harlem Shake kaybedenleri...
Gasp Yapayım Derken Arkakadaşını Vuran Embesil Soyguncu 00:45
Gasp Yapayım Derken Arkakadaşını Vuran Embesil Soyguncu 17 izlenme - 10 ay önce Yolda kadını gasp edeyim derken arkadaşını vuran embesil değişik soyguncuyu izliyoruz.Belliki acemi
manyak balık x) 01:43
manyak balık x) 193 izlenme - 9 yıl önce dansmı ediyo can mı çekişiyo anlamadım valla :)
Embesiller Team 00:13
Embesiller Team 89 izlenme - 9 yıl önce komiqqqq zaaaaaaa kırıldmmmm..
Leyla ile Mecnun - Muhteşem Yüzyıla İnce Gönderme 01:42
Leyla ile Mecnun - Muhteşem Yüzyıla İnce Gönderme 24 izlenme - 3 yıl önce Çok güzel diziden bi kesiti sizlerle paylaşmak istedim. Zaten bi çoğunuz izlemişsinizdir. Bu videoyu koyma amacımıda biliyosunuz zaten.