Hoşgeldiniz!

Emeği Videoları

Hipnozlu Çelik Bıçak Yapımı 07:08
Hipnozlu Çelik Bıçak Yapımı 4.794 izlenme - 2 yıl önce El emeği yapılan zarif çelik bıçak güzel bir çalışma olmuş arkadaşlar. iyi seyirler..
Minyatür Top Yapımı - Diresta 15:58
Minyatür Top Yapımı - Diresta 1.264 izlenme - 9 ay önce El emeği efsane işler yapan Jimmy DiResta'dan top yapımı. Yine iyi iş çıkarmış. Daha fazla yorum yapmadan izliyoruz.
Yelekli Lif Modeli 01:32
Yelekli Lif Modeli 3.989 izlenme - 3 yıl önce Yelekli Lif Modeli Bu videoyu izlediğiniz takdirde birçok yelek lif modeli hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve ya satın alırken yada örerken daha bilgili ve ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. İyi seyirler..
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 00:56
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 2.287 izlenme - 2 yıl önce Yapılan ilk denemede emeği geçen herkesi biçmeyen pervaneyi alkışlıyorum.
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 03:06
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 2.061 izlenme - 2 yıl önce Belki elemanı bilmeyeniniz vardır, daha önce bilmem kaç ayda her aşamasını tek tek kendi yaparak sandviç hazırlayan eleman şimdi de kendine kombin hazırlamış. Pamuk,nkenevir, ipek, koyun yünü, alpaka yünü, geyik derisi elde ederek kıyafetini tamamlamış. Geyiği vurmasaydı iyiydi orda biraz içim gitti, diceksiniz normal zamanda insanlar bunu zaten yapıyor. E abi en azından şov için bir daha giymeyeceğin birşey için vurmasaydın. Neyse konu başka yerlere gidecek, iyi seyirler.
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 04:30
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 454 izlenme - 2 yıl önce Cam bezi ve kurdele kullanarak güzel bir kalemlik yapıyoruz. Ne gerek var derseniz; insanın uğraşıp bir şeyler yapması, sonra tabii onu kullanması, hatta etrafındakileri "Bunu ben yaptım" diye şaşırtması kadar güzeli yok bizce. Kolay gelsin. :) Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Kahtalı Mıçı - Sağdıç Emeği 03:09
Kahtalı Mıçı - Sağdıç Emeği 589 izlenme - 5 yıl önce
Şehrin Göbeğine Dev Penisli Şeytan Heykeli Dikmek 01:38
Şehrin Göbeğine Dev Penisli Şeytan Heykeli Dikmek 297 izlenme - 2 yıl önce Kanada'nın Vancouver şehrinde 10 yıl önce kaldırılmış Kristof Kolomb heykelinin yerine yaklaşık 2.5 metre uzunluğunda çıplak şeytan heykeli dikilmesi olayıdır.Heykel 1-2 gün için baya bi ilgi odağı olmuş , gören basmış fotoyu , gören basmış fotoyu öyle bi ilgi yani :)Herneyse fazla uzatmadan son veriyim açıklamaya , şeytan heykeli kaldırıldıktan sonra kimse sorumluluğunu üstlenmemiş yani yapan kişi halen belli değil. Yapılan diğer bi açıklama ise şöyle ; "Bu heykeli kaldırmakla , kendimizi ifade etme özgürlüğümüzü elimizden alıyosunuz , cinsel duygularımızı kısıtlayıp , dinsel inanışlarımızı yaftalıyosunuz.Lütfen heykeli geri getirin" Alkışlarla Yaşayın Efenim...
El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! 02:39
El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! 216 izlenme - 2 yıl önce El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! Iraklı inşaat işçisinin el emeğiyle hazırlamış olduğu alet ile, harikalar yaratmasını izliyoruz.
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 00:25
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 259 izlenme - 2 yıl önce Her sektörde el emeğini ele geçiren insan üretimi makinelerden birini sizlerle paylaşmak istedim.
Gültekinler - Şahane 04:21
Gültekinler - Şahane 535 izlenme - 6 yıl önce
love's labour lost 01:16
love's labour lost 334 izlenme - 6 yıl önce
el emeği göz nuru 02:11
el emeği göz nuru 162 izlenme - 5 yıl önce
el emeği göz nuru ferrari 00:44
el emeği göz nuru ferrari 279 izlenme - 8 yıl önce harika olmu
Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 00:30
Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 34 izlenme - 9 ay önce Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 Abone Olmayı ve Beğenmeyi Unutmayın... :) Facebook :https://www.facebook.com/batuanoyunda... İnstagram: https://www.instagram.com/playersuniver/ Twitter: https://twitter.com/Batuhaneniz2 Snapchat: https://www.snapchat.com/add/batuhan_... PHHHOTO: http://phhhoto.com/batuhan_toprakman
Güzel Dost - Gültekinler 03:04
Güzel Dost - Gültekinler 186 izlenme - 4 yıl önce El Emeği Göz Nuru (2005) - KALAN SES GÖRÜNTÜ
Bilgisayar Başında Ayda Binlerce Lira Kazanan Ev Kadınları 02:33
Bilgisayar Başında Ayda Binlerce Lira Kazanan Ev Kadınları 52 izlenme - 2 yıl önce Bilgisayar başında ayda Binlerce lira kazanan Girişimci ev kadınları hünerlerini sergiledi Feshanede hünerlerini sergileyen ev hanımları nasıl kazandıklarını anlattılar.
Kardan Adamın Doğuşu 01:51
Kardan Adamın Doğuşu 50 izlenme - 2 yıl önce Ben de her genç gibi stop motion'a merak salıp, iki parça hamur yuvarlayıp fotoğraf çektim. Ortaya çıkan video böyle bi şey oldu. İlk olduğu ve şahsım teknolojiden hiç anlamadığı için pek kusurlu oldu. Oyuncu ve yönetmen kısmının videonun yarısını kaplamasının sebebi ego problemlerimin olması değil, tamamen beceriksizliğimden ötürüdür. Her neyse, umarım beğenirsiniz. Hiç olmadı şarkıyı beğeniverin.
ANLIYORSUN DEĞİLMİ -  MUsT@F@  ÖzGüL 02:03
ANLIYORSUN DEĞİLMİ - MUsT@F@ ÖzGüL 3 izlenme - 2 ay önce BARIŞ MANÇO ŞARKISI EMEĞİ OLANLARA TEŞEKKÜRLER ..
Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru 00:58
Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru 100 izlenme - 5 yıl önce Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru - Allah'ın Sadık Kulu Barla - Dizi-Film Müzikleri
Hanımlar Kendi Ürettikleri Ürünler ile Ev Bütçelerine Katkı Sağlıyor 02:25
Hanımlar Kendi Ürettikleri Ürünler ile Ev Bütçelerine Katkı Sağlıyor 3 izlenme - 2 ay önce Hanımlar kendi ürettikleri ürünler ile ev bütçelerine katkı sağlıyor KASTAMONU - Hanönü'nde ev hanımı, el emeği göz nuru ürünlerinin hem sergisini yapıyor hem de satışını yaparak aile bütçesine katkıda bulunuyor.
TAHT KURMUŞSUN KALBİME - MUsT@F@  ÖzGüL 04:33
TAHT KURMUŞSUN KALBİME - MUsT@F@ ÖzGüL 2 izlenme - 2 ay önce ESENGÜL ŞARKISI EMEĞİ OLANLARA TEŞEKKURLER ...
Anneler üretiyor, çocuklar gülüyor! 01:29
Anneler üretiyor, çocuklar gülüyor! 12 izlenme - 2 yıl önce Yeni yılda sevdiklerinize alacağınız her bir hediyenin gerçek bir anlamı olsun istemez misiniz? www.lsvdukkan.com
Kadınlardan 01:12
Kadınlardan "El Emeği Göz Nuru" Sergisi 11 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de kadınlardan "El Emeği Göz Nuru" sergisi- Sergide, açık cezaevindeki mahkumların da bulunduğu kadınların yaptığı el emeği ürünler sergilendiESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de kadınlar, "El Emeği Göz Nuru" adlı sergide yaptıkları ürünleri sergiledi.
Kahtalı Mıçe - Sağdıç Emeği 03:09
Kahtalı Mıçe - Sağdıç Emeği 10 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Oy Gülüm Çıkış Tarihi: 06.07.1998 Türk Halk Müziği
İki Kahve Arası - 4 Temmuz 2015 22:11
İki Kahve Arası - 4 Temmuz 2015 7 izlenme - 2 yıl önce Tanem Sivar, Beykoz’daki Cam Ocağı Vakfı’nı ziyaret ediyor. El emeği camların öyküsünü cam ustası Mehmet Kömürcü’den dinliyor. Sıcak cam atölyesinde büyüleyici bir deneyim fırsatı yakalıyor.