Hoşgeldiniz!

emeği

Hipnozlu Çelik Bıçak Yapımı 07:08
Hipnozlu Çelik Bıçak Yapımı 5.057 izlenme - 3 yıl önce El emeği yapılan zarif çelik bıçak güzel bir çalışma olmuş arkadaşlar. iyi seyirler..
Minyatür Top Yapımı - Diresta 15:58
Minyatür Top Yapımı - Diresta 1.314 izlenme - 2 yıl önce El emeği efsane işler yapan Jimmy DiResta'dan top yapımı. Yine iyi iş çıkarmış. Daha fazla yorum yapmadan izliyoruz.
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 00:56
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 2.368 izlenme - 3 yıl önce Yapılan ilk denemede emeği geçen herkesi biçmeyen pervaneyi alkışlıyorum.
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 03:06
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 2.068 izlenme - 2 yıl önce Belki elemanı bilmeyeniniz vardır, daha önce bilmem kaç ayda her aşamasını tek tek kendi yaparak sandviç hazırlayan eleman şimdi de kendine kombin hazırlamış. Pamuk,nkenevir, ipek, koyun yünü, alpaka yünü, geyik derisi elde ederek kıyafetini tamamlamış. Geyiği vurmasaydı iyiydi orda biraz içim gitti, diceksiniz normal zamanda insanlar bunu zaten yapıyor. E abi en azından şov için bir daha giymeyeceğin birşey için vurmasaydın. Neyse konu başka yerlere gidecek, iyi seyirler.
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 04:30
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 641 izlenme - 3 yıl önce Cam bezi ve kurdele kullanarak güzel bir kalemlik yapıyoruz. Ne gerek var derseniz; insanın uğraşıp bir şeyler yapması, sonra tabii onu kullanması, hatta etrafındakileri "Bunu ben yaptım" diye şaşırtması kadar güzeli yok bizce. Kolay gelsin. :) Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Şehrin Göbeğine Dev Penisli Şeytan Heykeli Dikmek 01:38
Şehrin Göbeğine Dev Penisli Şeytan Heykeli Dikmek 469 izlenme - 3 yıl önce Kanada'nın Vancouver şehrinde 10 yıl önce kaldırılmış Kristof Kolomb heykelinin yerine yaklaşık 2.5 metre uzunluğunda çıplak şeytan heykeli dikilmesi olayıdır.Heykel 1-2 gün için baya bi ilgi odağı olmuş , gören basmış fotoyu , gören basmış fotoyu öyle bi ilgi yani :)Herneyse fazla uzatmadan son veriyim açıklamaya , şeytan heykeli kaldırıldıktan sonra kimse sorumluluğunu üstlenmemiş yani yapan kişi halen belli değil. Yapılan diğer bi açıklama ise şöyle ; "Bu heykeli kaldırmakla , kendimizi ifade etme özgürlüğümüzü elimizden alıyosunuz , cinsel duygularımızı kısıtlayıp , dinsel inanışlarımızı yaftalıyosunuz.Lütfen heykeli geri getirin" Alkışlarla Yaşayın Efenim...
Kahtalı Mıçı - Sağdıç Emeği 03:09
Kahtalı Mıçı - Sağdıç Emeği 599 izlenme - 6 yıl önce
El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! 02:39
El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! 228 izlenme - 3 yıl önce El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! Iraklı inşaat işçisinin el emeğiyle hazırlamış olduğu alet ile, harikalar yaratmasını izliyoruz.
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 00:25
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 286 izlenme - 3 yıl önce Her sektörde el emeğini ele geçiren insan üretimi makinelerden birini sizlerle paylaşmak istedim.
Gültekinler - Şahane 04:21
Gültekinler - Şahane 563 izlenme - 6 yıl önce
love's labour lost 01:16
love's labour lost 402 izlenme - 7 yıl önce
el emeği göz nuru 02:11
el emeği göz nuru 166 izlenme - 6 yıl önce
el emeği göz nuru ferrari 00:44
el emeği göz nuru ferrari 279 izlenme - 9 yıl önce harika olmu
Güzel Dost - Gültekinler 03:04
Güzel Dost - Gültekinler 196 izlenme - 5 yıl önce El Emeği Göz Nuru (2005) - KALAN SES GÖRÜNTÜ
Bilgisayar Başında Ayda Binlerce Lira Kazanan Ev Kadınları 02:33
Bilgisayar Başında Ayda Binlerce Lira Kazanan Ev Kadınları 66 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar başında ayda Binlerce lira kazanan Girişimci ev kadınları hünerlerini sergiledi Feshanede hünerlerini sergileyen ev hanımları nasıl kazandıklarını anlattılar.
Kardan Adamın Doğuşu 01:51
Kardan Adamın Doğuşu 55 izlenme - 3 yıl önce Ben de her genç gibi stop motion'a merak salıp, iki parça hamur yuvarlayıp fotoğraf çektim. Ortaya çıkan video böyle bi şey oldu. İlk olduğu ve şahsım teknolojiden hiç anlamadığı için pek kusurlu oldu. Oyuncu ve yönetmen kısmının videonun yarısını kaplamasının sebebi ego problemlerimin olması değil, tamamen beceriksizliğimden ötürüdür. Her neyse, umarım beğenirsiniz. Hiç olmadı şarkıyı beğeniverin.
Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 00:30
Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 37 izlenme - 1 yıl önce Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 Abone Olmayı ve Beğenmeyi Unutmayın... :) Facebook :https://www.facebook.com/batuanoyunda... İnstagram: https://www.instagram.com/playersuniver/ Twitter: https://twitter.com/Batuhaneniz2 Snapchat: https://www.snapchat.com/add/batuhan_... PHHHOTO: http://phhhoto.com/batuhan_toprakman
Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru 00:58
Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru 114 izlenme - 5 yıl önce Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru - Allah'ın Sadık Kulu Barla - Dizi-Film Müzikleri
keçileri çalınan kadının emeği gitti el-lehin gur-endeki hukmünü uygulayın hırsızların eli kesilsin 05:54
keçileri çalınan kadının emeği gitti el-lehin gur-endeki hukmünü uygulayın hırsızların eli kesilsin 9 izlenme - 7 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 2.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.VİDEO: www.izlesene.com/kanal/sunethadiys . 8.VİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.VİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 01:12
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 8 izlenme - 9 ay önce
Hanımlar Kendi Ürettikleri Ürünler ile Ev Bütçelerine Katkı Sağlıyor 02:25
Hanımlar Kendi Ürettikleri Ürünler ile Ev Bütçelerine Katkı Sağlıyor 6 izlenme - 11 ay önce Hanımlar kendi ürettikleri ürünler ile ev bütçelerine katkı sağlıyor KASTAMONU - Hanönü'nde ev hanımı, el emeği göz nuru ürünlerinin hem sergisini yapıyor hem de satışını yaparak aile bütçesine katkıda bulunuyor.
Anneler üretiyor, çocuklar gülüyor! 01:29
Anneler üretiyor, çocuklar gülüyor! 14 izlenme - 2 yıl önce Yeni yılda sevdiklerinize alacağınız her bir hediyenin gerçek bir anlamı olsun istemez misiniz? www.lsvdukkan.com
ANLIYORSUN DEĞİLMİ -  MUsT@F@  ÖzGüL 02:03
ANLIYORSUN DEĞİLMİ - MUsT@F@ ÖzGüL 3 izlenme - 11 ay önce BARIŞ MANÇO ŞARKISI EMEĞİ OLANLARA TEŞEKKÜRLER ..
TAHT KURMUŞSUN KALBİME - MUsT@F@  ÖzGüL 04:33
TAHT KURMUŞSUN KALBİME - MUsT@F@ ÖzGüL 3 izlenme - 11 ay önce ESENGÜL ŞARKISI EMEĞİ OLANLARA TEŞEKKURLER ...
Kadınlardan 01:12
Kadınlardan "El Emeği Göz Nuru" Sergisi 11 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de kadınlardan "El Emeği Göz Nuru" sergisi- Sergide, açık cezaevindeki mahkumların da bulunduğu kadınların yaptığı el emeği ürünler sergilendiESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de kadınlar, "El Emeği Göz Nuru" adlı sergide yaptıkları ürünleri sergiledi.
Kahtalı Mıçe - Sağdıç Emeği 03:09
Kahtalı Mıçe - Sağdıç Emeği 11 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Oy Gülüm Çıkış Tarihi: 06.07.1998 Türk Halk Müziği
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 01:12
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 2 izlenme - 9 ay önce Bizi Takip Edin! https://www.facebook.com/serinhabercom https://www.twitter.com/serinhabercom
İki Kahve Arası - 4 Temmuz 2015 22:11
İki Kahve Arası - 4 Temmuz 2015 7 izlenme - 3 yıl önce Tanem Sivar, Beykoz’daki Cam Ocağı Vakfı’nı ziyaret ediyor. El emeği camların öyküsünü cam ustası Mehmet Kömürcü’den dinliyor. Sıcak cam atölyesinde büyüleyici bir deneyim fırsatı yakalıyor.