Hoşgeldiniz!

emekli

Finish Him Tarikatı 06:49
Finish Him Tarikatı 7.652 izlenme - 1 ay önce Ssk'dan emekli Sub Zero'nun, Bağ-kur'dan emekli Rayden'in,Emekli Sandığın'dan emekli Scorpion'un bulunduğu Mortol Kombat köyüne has yöresel finis him oyununu izleyelim.
Karınca İncelemek İçin Moskova'ya Giden Emekli Öğretmen 03:01
Karınca İncelemek İçin Moskova'ya Giden Emekli Öğretmen 1.656 izlenme - 1 ay önce Röportajın başlarında emekli öğretmen olduğunu belirtmişti, karıncaları incelemek için Moskova'ya gidiyor ve Türk karıncalarla Rus karıncaları karşılaştırıyor.
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 00:43
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 15.500 izlenme - 11 ay önce Programda Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Ahmet Hakan'ın Karakuş'a '12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli, bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?' sorusu ise emekli korgeneralin tepkisine neden oldu. Emekli Hava Korgeneral Erdoğan Karakuş, Ahmet Hakan'a şöyle cevap verdi; "Ben de size şunu soruyorum. Bu egemenlik meselesidir. Sizin siyasilerin bırakın Ankara'ya kadar gelsin derse mesele olmaz. Sizin egemenliğiniz değil mi bu sınırlar? İstemiyorsanız korumayın efendim." dedi. (CNN)
Günün Ekonomisi - 30 Haziran 2016 14:40
Günün Ekonomisi - 30 Haziran 2016 7.908 izlenme - 4 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Eski Boksöre Dayılanmanın Zararları 01:08
Eski Boksöre Dayılanmanın Zararları 21.921 izlenme - 1 yıl önce Fazla zart zurt etmeye gerek yok. Abimiz videonun nasıl biteceğini tahmin eder gibi baştan soğukkanlı bir duruş sergilemiş pozunu atmış. Gene zart zurt ettik iyi mi?
Ayda 16 Bin TL Kazanıyor! 01:14
Ayda 16 Bin TL Kazanıyor! 5.396 izlenme - 5 ay önce Seyfullah Aydın tavukçuluk sayesinde ayda yaklaşık 16 bin lira kazanıyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Huzuru Yaşayan Adam (Huzur Reis) Vol2 14:50
Huzuru Yaşayan Adam (Huzur Reis) Vol2 3.863 izlenme - 6 ay önce Çok beğenildiği için vol2 yi yükledim. Kuşlar,kahve keyfi doğal yaşam,huzur falan filan hepsi var. Daha önce yüklediğimde herkes daha emekli olmadan böyle huzurlu bir hayat yaşama hayalleri kurmuş. Boşuna hayal kurmayın gençken çalışmak zorundayız, inşallah emekli olunca böyle huzurlu bir hayatımız olur. Gerçi huzur reis gibi yeteneğiniz varsa iyi para kazanırsınız.iyi seyirler efem. vol1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/296368/yilan-modelli-baston-yapimi
Atatürk'ün Dudak Uçuklatan Mal Varlığı 04:19
Atatürk'ün Dudak Uçuklatan Mal Varlığı 8.459 izlenme - 6 ay önce Öncelikle, başlık eklediğim kanal tarafından cahil kapanı olarak girilmiş, fazla değiştirmek istemedim. Tarihçi-Yazar Sinan Meydan Atatürk'ün mal varlığı ile ilgili sorulara belgelerle cevap veriyor. Maaşından, çiftliklerine kadar nereye harcandığı belli. Özellikle çok dezenformasyonu yapılan çiftlilerdeki tüm gelirler yine millete gidiyor, her hizmette olduğu gibi. Yani yenilikler ve kalkınma, günümüzde olduğu gibi aile saadeti için değil, o zamanlar millet için yapılıyordu. Köşklerin, çiftliklerin masrafları bizzat Atatürk'ün cebinden ve elde edilen gelirlerden ödendi. Yetmediği yerde Atatürk borç alırdı. Bütün yolculuklarının masrafını da kendi cebinden öderdi. Bunları bir kefenim, bir ceketim var diyenler anlayamaz tabii. Bütün ayrıntılar alttaki linkte de mevcut dilerseniz oradan da okuyabilirsiniz. http://enteresangercekler.blogcu.com/ataturk-un-mal-varligi-varan-1/8037060
Kobe Bryant'ın Kariyerinin En İyi 10 Hareketi 02:59
Kobe Bryant'ın Kariyerinin En İyi 10 Hareketi 3.697 izlenme - 11 ay önce Kobe Bryant, sezon sonunda basketbolu bırakacağını açıkladı. 37 yaşında basketbolu bırakacak olan sporcunun, NBA'in resmi Youtube sayfası tarafından hazırlanmış videosu. Video ile ilgili kişisel yorumumum sadece 8 numaranın neden girdiğini anlayamadım. Diğer hareketlerin hepsi zaten canavar. Özellikle 7 ve 6'yı izleyince içinizdeki basketbol aşkı uyanabiliyor. Hey gidi hey, biz 90'lı çocukların basketbol sevgisinin sembollerinden Kobe Bryant emekli oluyor. Teşekkürler Black Mamba!
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 00:59
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 2.850 izlenme - 6 ay önce Kastamonu'nun Abana ilçesinde okul yolundaki ATM önünde 30 lira bulduktan sonra parayı kilitli banka kapısının altından içeri atan 2 ilkokul öğrencisi banka yetkililerince ödüllendirilmiş.
Emekli İmamın Vaazı Cemaati Gülmekten Kırdı Geçirdi  04:06
Emekli İmamın Vaazı Cemaati Gülmekten Kırdı Geçirdi 1.216 izlenme - 4 ay önce Rize'nin İkizdere İlçesi Ovit Yaylası'nda yaptırılan caminin açılışında vaaz veren emekli imam Necati Hutoğlu vali, milletvekili, müftü, belediye başkanlarının da bulunduğu cemaati gülmekten kırdı geçirdi. Necati Hutoğlu, bir dönem ülkede Arapça yerine Türkçe ezan okunduğunu hatırlattıktan sonra 'Tanrı uludur' diye başlayan Türkçe ezan okudu. İkizdere İlçesi'nin 2 bin 640 rakımlı Ovit Yaylası'nda Hacı Hakkı Ekşi ile oğulları İbrahim, İmdat, Süleyman, Yüksel ve İsmail Hakkı Ekşi'nin yöneticileri olduğu Hakkı Ekşi Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından yaptırılan Hacı Hakkı Ekşi Camii ve Hacı Emine Ekşi Kuran Kursu açılışı için tören düzenlendi. Törene, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, İkizdere Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, İkizdere Belediye Başkanı Hasan Köseoğlu ile Rize İl Müftüsü İsmail Yalçın ve çok sayıda kişi katıldı. Cami açılışı sırasında vaaz veren emekli imam Necati Hutoğlu, bir dönem ülkede Arapça yerine Türkçe ezan okunduğunu, kendisinin de o yıllarda ezanı Türkçe okumak zorunda kaldığını anlattı. Ezanın nasıl Türkçe okuduğunu uygulamalı göstermek isteyen Necati Hutoğlu, 'Tanrı uludur, tanrı uludur' ifadeleri ile başladığı Türkçe ezan okuması sırasında cemaat gülmeye başladı. Hutoğlu'nun vaazı boyunca cemaat camide kahkahalara güldü.
 Boeing 727 Jumbo Jeti'nde Normal Ev Hayatındaki Gibi Yaşamak 02:11
Boeing 727 Jumbo Jeti'nde Normal Ev Hayatındaki Gibi Yaşamak 2.153 izlenme - 11 ay önce Çocukların genellikle bir ağaç evde yaşamaktır hayalleri. Bruce Campbell'in hayalleri biraz fantastik ve hayalini gerçekleştirdiği için biraz da şanslı biri. Bruce, emekliye ayrılan Boeing 727 jumbo jeti kendine ev haline getirdi ve onun içinde yaşıyor.
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 00:37
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 2.647 izlenme - 1 yıl önce 90 Yaşındaki Esenyurtlu Mehmet amcanın tek dostları sokak köpekleri ve onlarda belediye tarafından toplandı. Emekli maaşı ile onları beslediğini söyleyen Mehmet amca İBB'den yardım istiyor.
Güldür Güldür Show - Emekli Baba 37.bölüm 27:15
Güldür Güldür Show - Emekli Baba 37.bölüm 2.644 izlenme - 2 yıl önce Güldür Güldür Show - Emekli Baba 37.Bölüm Emekli olup evde vakit geçiren bir babanızın giderek anne rolüne bürünmesi nasıl olurdu?
Çalım Attı Rakibi Malülen Emekli Oldu... 00:14
Çalım Attı Rakibi Malülen Emekli Oldu... 1.575 izlenme - 2 yıl önce Çalım attı rakibi malülen emekli oldu... Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Halil Söyletmez Telefon Şakaları - 118 80 - Emekli Albay 06:03
Halil Söyletmez Telefon Şakaları - 118 80 - Emekli Albay 827 izlenme - 11 ay önce Halil Söyletmez Telefon Şakalarından birtanesi 118 80'e yapılan emekli albay şakası sizlerle. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
haber türkde uzman erbaşlar 01:21
haber türkde uzman erbaşlar 7.146 izlenme - 8 yıl önce 02.12.2008 tarihinde haber türk'de yayınlanan uzman erbaşlar konulu haber.
İstiklal Marşı Rezaleti 2 02:51
İstiklal Marşı Rezaleti 2 662 izlenme - 2 yıl önce Adana' da bir partinin ilçe başkanlığı açılışında emekli bir ÖĞRETMEN!!! tarafından yorumlanan İstiklal Marşımız.Sizden ricam olaya siyaset karıştırmayınız.İçeriğin ve yorumun Chp ile uzaktan, yakından bağlantısı yoktur kanımca.Sonuçta bana da sorsalar, bir okul yaptırmış olsam...Açılış töreninde İstiklal Marşımızı x isimli emekli öğretmenimiz söylecek deseler, seve seve kabul ederim ama iş öğretmen sıfatında bitmiyor demek benjamin....
Sincanlı Filiz - Emekli Maaşı 03:10
Sincanlı Filiz - Emekli Maaşı 1.499 izlenme - 5 yıl önce
Genç Parti Seçim Şarkısı - Hastayız Sana Cem Uzan 02:50
Genç Parti Seçim Şarkısı - Hastayız Sana Cem Uzan 858 izlenme - 1 yıl önce Genel ve yerel seçimler kapsamında Genç Parti lideri Cem Uzan'ın seçim otobüsünde sokakları bangır bangır inlettiği, ilginç seçim şarkılarımız arasında yerini alan roman havası tarzı çalışma. Her türlü hastayız sana Cem başkan...
Emekli İkramiyesi 00:44
Emekli İkramiyesi 366 izlenme - 2 yıl önce 36 yıl kamu hizmeti yapan kişiye 30 yıl üzerinden emekli ikramiyesi ödendi.
Garantili Tavuk Emekli Ali Amca 00:35
Garantili Tavuk Emekli Ali Amca 1.448 izlenme - 5 yıl önce garantili tavuk emekli ali amca
Rüştü omuzlar üzerinde emekli oldu ve Kaleyi Cenk'e bıraktı. 01:19
Rüştü omuzlar üzerinde emekli oldu ve Kaleyi Cenk'e bıraktı. 1.161 izlenme - 4 yıl önce Rüştü omuzlar üzerinde emekli oldu ve Kaleyi Cenk'e bıraktı.
Vicente Del Bosque Emekliliğe Ayrılıyor! 00:22
Vicente Del Bosque Emekliliğe Ayrılıyor! 149 izlenme - 4 ay önce İspanya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vicente del Bosque, ay sonunda bitecek sözleşmesinin ardından teknik adamlık kariyerini noktalayacağını açıkladı.
SGK'dan emekli yelekli dedikoducu 00:59
SGK'dan emekli yelekli dedikoducu 376 izlenme - 2 yıl önce Cem Gelinoğlu vine serisi - sskdan emekli yelekli dedikoducu
Cem Yılmaz  Emekli Hemşire 04:43
Cem Yılmaz Emekli Hemşire 635 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz - Cmylmz (2007) Gösterisinden "emekli Hemşire" Bölümü. Güncel Paylaşım Ve Videolara Ulaşmak İçin Cem Yılmaz'ın Resmi Hesapları: Http://cmylmz.com/...
emekli odacı mustafa yaşlı kurt 01:47
emekli odacı mustafa yaşlı kurt 3.359 izlenme - 9 yıl önce emekli odacı mustafa yaşlı kurt
Yakıtsız Motor İçin Sponsor Arıyor 02:42
Yakıtsız Motor İçin Sponsor Arıyor 440 izlenme - 2 yıl önce Emekli elektrik mühendisi Salman Gürbüz, 8 yıllık çalışması sonucu hiçbir yakıt gerektirmeden düşük bir başlama enerjisiyle sonsuz enerji üretebileceğini öne sürdüğü motor projesi için sponsor arıyor.
emekli paşa canlı yayını kestirtti 06:16
emekli paşa canlı yayını kestirtti 1.442 izlenme - 7 yıl önce haberturk özel'de bugün balyoz darbe planı tartışıldı. hem de ne tartışma.. emekli tuğgeneral ramiz İlker balyoz darbe planı tartışılırken kendini kaybetti..
Emekli Albayın Güvenlik Görevlilerinin Silahlarını Topladığı Anlar 02:22
Emekli Albayın Güvenlik Görevlilerinin Silahlarını Topladığı Anlar 80 izlenme - 3 ay önce Türk Silahlı Kuvvetleri içinde bir grup askerin 15 Temmuz akşamı darbe girişimi sırasında Sağlık Bakanlığı’nda görevli özel güvenlik amiri emekli albay ve 2 güvenlik görevlilerinin diğer güvenlik görevlilerinin silahlarını toplayarak kilit altına almalarıyla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı