Hoşgeldiniz!

emekli

Yaşlı Adamı Emekli Yapan Youtuber 08:13
Yaşlı Adamı Emekli Yapan Youtuber 3.605 izlenme - 2 ay önce Daha önce karton toplayarak para kazanan youtuber arkadaşımız bu sefer ise sokakta yardım ettiği bir amcanın 9.000 tllik borcunu ödeyip amcamızı emekli aylığı sahibi yapıyor.
Yoksul Adamı Emekli Eden Dombili 08:13
Yoksul Adamı Emekli Eden Dombili 2.281 izlenme - 2 ay önce 2 Youtuber yılbaşı gecesi yedirip içirip giydirip gezdirip bir kaç saat geçirdikleri, evsiz işsiz parasız yardıma muhtaç Hasan Amcanın emekli olması için gerekli 8.153 lirayı toplayarak SSK ya ödemesi gereken Hasan Amcaya,9000TL'lik Bağış Toplayarak Hasan Amcamıyı Emekli yaptılar.Yardımlarınız Sayesinde Artık Hasan Amca Yoksul,Evsiz,Çaresiz Değil.
Asgari Ücretlinin Emekli Maaşının 350 TL Olması 02:06
Asgari Ücretlinin Emekli Maaşının 350 TL Olması 8.259 izlenme - 10 ay önce 1999 yılı sonrası sigortası asgari ücretten ödenenlere 350 lira emekli maaşı ödenecek bazı işverenler maaşı yüksek ödese dahi sigorta primlerini asgari ücretten yatırıyor.İzliyoruz
Eski Boksöre Dayılanmanın Zararları 01:08
Eski Boksöre Dayılanmanın Zararları 22.184 izlenme - 3 yıl önce Fazla zart zurt etmeye gerek yok. Abimiz videonun nasıl biteceğini tahmin eder gibi baştan soğukkanlı bir duruş sergilemiş pozunu atmış. Gene zart zurt ettik iyi mi?
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 00:43
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 18.195 izlenme - 2 yıl önce Programda Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Ahmet Hakan'ın Karakuş'a '12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli, bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?' sorusu ise emekli korgeneralin tepkisine neden oldu. Emekli Hava Korgeneral Erdoğan Karakuş, Ahmet Hakan'a şöyle cevap verdi; "Ben de size şunu soruyorum. Bu egemenlik meselesidir. Sizin siyasilerin bırakın Ankara'ya kadar gelsin derse mesele olmaz. Sizin egemenliğiniz değil mi bu sınırlar? İstemiyorsanız korumayın efendim." dedi. (CNN)
Emekli General ve Kıbrıs Mücahidi Oğuz Kalelioğlu'nun Müthiş Kıbrıs Anıları 17:41
Emekli General ve Kıbrıs Mücahidi Oğuz Kalelioğlu'nun Müthiş Kıbrıs Anıları 1.337 izlenme - 2 ay önce Emekli General Oğuz Kalelioğlu'nun harika anlatımıyla Magosa'daki Türk mücahitlerinin örgütlenmesi ve destansı Magosa direnişi. Türk askerinin zorlu şartlar altında ortaya çıkan harikulade azmini, savaşçılığını ve yiğitliğini anlatan muhteşem bir video.
Ayda 16 Bin TL Kazanıyor! 01:14
Ayda 16 Bin TL Kazanıyor! 8.455 izlenme - 2 yıl önce Seyfullah Aydın tavukçuluk sayesinde ayda yaklaşık 16 bin lira kazanıyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
77 yaşındaki sümerbank emeklisi 01:52
77 yaşındaki sümerbank emeklisi 3.414 izlenme - 1 yıl önce 77 yaşındaki teyze isyanını dile getiriyor.
Finish Him Tarikatı 06:49
Finish Him Tarikatı 8.206 izlenme - 2 yıl önce Ssk'dan emekli Sub Zero'nun, Bağ-kur'dan emekli Rayden'in,Emekli Sandığın'dan emekli Scorpion'un bulunduğu Mortol Kombat köyüne has yöresel finis him oyununu izleyelim.
Türkiye’de Emekli Olan Türk’le Hollanda’da Emekli Olan Türk’ün Farkı 02:13
Türkiye’de Emekli Olan Türk’le Hollanda’da Emekli Olan Türk’ün Farkı 3.003 izlenme - 11 ay önce Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu dünyanın gelişmiş ülkelerinde ortalama emeklilik yaşının 72 olduğunu söylerken Türkiye’de emeklilik yaş ortalamasının daha yeni 52’ye çıktığını belirtti. Hollanda’dan emekli olan bir Türk vatandaşı 80 yaşında olmasına rağmen 67 yaşında emekli olan Türkiye’de yaşayan Türk vatandaşından çok daha dinç duruyor. Ben de kendimden örnek vereyim, mesai yazmazlarsa anca pazar, o da belki zaman kalıyor.
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 00:59
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 5.068 izlenme - 1 yıl önce Kendine ilişilmeyen 15 yıl işin kaymağını kaymağını yiyen sonra ucu kendine dokununca aklı başına gelen bir teyzenin feryatları...
İbrahim Tatlıses Malulen Emekli Oldu 02:05
İbrahim Tatlıses Malulen Emekli Oldu 2.539 izlenme - 1 yıl önce Emekliliğe Hak Kazanan İbrahim Tatlıses'e Bin 600 TL Maaş Bağlanacak Uğradığı saldırı sonucu uzun süredir müzik piyasasından uzak kalan İbrahim Tatlıses, malulen emekliliğe hak kazandı. Ünlü türkücü bin 600 TL maaş alacak. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden aldığı heyet raporuyla malulen emekliliğe hak kazanan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in maaşı netleşti. Tatlıses'e bin 600 lira maaş bağlanacak. HEYET RAPORU İÇİN BAŞVURMUŞTU Yeni Asır Gazetesi'nden Fatih Şendil'in haberine göre 'malulen emekli' olmak için geçtiğimiz haftalarda heyet raporu almak üzere İzmir Tepecik ve Araştırma Hastanesi'ne başvuran "İmparator" lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in alacağı emekli maaşı da büyük oranda netleşti. BİN 600 TL MAAŞ ALACAK Tatlıses'in malulen emeklilik hakkı kazandığı, gerekli işlemlerin tamamlandığı ve malulen emekli olduğu için bin 600 TL civarında bir emekli maaşı alacağı öğrenildi.
Prostat Türküsü 02:15
Prostat Türküsü 1.651 izlenme - 7 ay önce Evet efendim yıllar önce Yetenek Sizsiniz yarışmasında Atom Show şarkısıyla bizlere seslenen emekli öğretmen Hulusi Özbilgin şimdi de Prostat Türküsüyle önemli bir soruna parmak basmış dinliyoruz.
Huzuru Yaşayan Adam (Huzur Reis) Vol2 14:50
Huzuru Yaşayan Adam (Huzur Reis) Vol2 3.926 izlenme - 2 yıl önce Çok beğenildiği için vol2 yi yükledim. Kuşlar,kahve keyfi doğal yaşam,huzur falan filan hepsi var. Daha önce yüklediğimde herkes daha emekli olmadan böyle huzurlu bir hayat yaşama hayalleri kurmuş. Boşuna hayal kurmayın gençken çalışmak zorundayız, inşallah emekli olunca böyle huzurlu bir hayatımız olur. Gerçi huzur reis gibi yeteneğiniz varsa iyi para kazanırsınız.iyi seyirler efem. vol1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/296368/yilan-modelli-baston-yapimi
Günün Ekonomisi - 30 Haziran 2016 14:40
Günün Ekonomisi - 30 Haziran 2016 7.916 izlenme - 2 yıl önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Atatürk'ün Dudak Uçuklatan Mal Varlığı 04:19
Atatürk'ün Dudak Uçuklatan Mal Varlığı 8.965 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle, başlık eklediğim kanal tarafından cahil kapanı olarak girilmiş, fazla değiştirmek istemedim. Tarihçi-Yazar Sinan Meydan Atatürk'ün mal varlığı ile ilgili sorulara belgelerle cevap veriyor. Maaşından, çiftliklerine kadar nereye harcandığı belli. Özellikle çok dezenformasyonu yapılan çiftlilerdeki tüm gelirler yine millete gidiyor, her hizmette olduğu gibi. Yani yenilikler ve kalkınma, günümüzde olduğu gibi aile saadeti için değil, o zamanlar millet için yapılıyordu. Köşklerin, çiftliklerin masrafları bizzat Atatürk'ün cebinden ve elde edilen gelirlerden ödendi. Yetmediği yerde Atatürk borç alırdı. Bütün yolculuklarının masrafını da kendi cebinden öderdi. Bunları bir kefenim, bir ceketim var diyenler anlayamaz tabii. Bütün ayrıntılar alttaki linkte de mevcut dilerseniz oradan da okuyabilirsiniz. http://enteresangercekler.blogcu.com/ataturk-un-mal-varligi-varan-1/8037060
 Boeing 727 Jumbo Jeti'nde Normal Ev Hayatındaki Gibi Yaşamak 02:11
Boeing 727 Jumbo Jeti'nde Normal Ev Hayatındaki Gibi Yaşamak 2.183 izlenme - 2 yıl önce Çocukların genellikle bir ağaç evde yaşamaktır hayalleri. Bruce Campbell'in hayalleri biraz fantastik ve hayalini gerçekleştirdiği için biraz da şanslı biri. Bruce, emekliye ayrılan Boeing 727 jumbo jeti kendine ev haline getirdi ve onun içinde yaşıyor.
Karınca İncelemek İçin Moskova'ya Giden Emekli Öğretmen 03:01
Karınca İncelemek İçin Moskova'ya Giden Emekli Öğretmen 1.681 izlenme - 2 yıl önce Röportajın başlarında emekli öğretmen olduğunu belirtmişti, karıncaları incelemek için Moskova'ya gidiyor ve Türk karıncalarla Rus karıncaları karşılaştırıyor.
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 00:59
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 2.894 izlenme - 2 yıl önce Kastamonu'nun Abana ilçesinde okul yolundaki ATM önünde 30 lira bulduktan sonra parayı kilitli banka kapısının altından içeri atan 2 ilkokul öğrencisi banka yetkililerince ödüllendirilmiş.
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 00:37
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 2.713 izlenme - 3 yıl önce 90 Yaşındaki Esenyurtlu Mehmet amcanın tek dostları sokak köpekleri ve onlarda belediye tarafından toplandı. Emekli maaşı ile onları beslediğini söyleyen Mehmet amca İBB'den yardım istiyor.
Emekli İmamın Vaazı Cemaati Gülmekten Kırdı Geçirdi  04:06
Emekli İmamın Vaazı Cemaati Gülmekten Kırdı Geçirdi 1.411 izlenme - 2 yıl önce Rize'nin İkizdere İlçesi Ovit Yaylası'nda yaptırılan caminin açılışında vaaz veren emekli imam Necati Hutoğlu vali, milletvekili, müftü, belediye başkanlarının da bulunduğu cemaati gülmekten kırdı geçirdi. Necati Hutoğlu, bir dönem ülkede Arapça yerine Türkçe ezan okunduğunu hatırlattıktan sonra 'Tanrı uludur' diye başlayan Türkçe ezan okudu. İkizdere İlçesi'nin 2 bin 640 rakımlı Ovit Yaylası'nda Hacı Hakkı Ekşi ile oğulları İbrahim, İmdat, Süleyman, Yüksel ve İsmail Hakkı Ekşi'nin yöneticileri olduğu Hakkı Ekşi Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından yaptırılan Hacı Hakkı Ekşi Camii ve Hacı Emine Ekşi Kuran Kursu açılışı için tören düzenlendi. Törene, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, İkizdere Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, İkizdere Belediye Başkanı Hasan Köseoğlu ile Rize İl Müftüsü İsmail Yalçın ve çok sayıda kişi katıldı. Cami açılışı sırasında vaaz veren emekli imam Necati Hutoğlu, bir dönem ülkede Arapça yerine Türkçe ezan okunduğunu, kendisinin de o yıllarda ezanı Türkçe okumak zorunda kaldığını anlattı. Ezanın nasıl Türkçe okuduğunu uygulamalı göstermek isteyen Necati Hutoğlu, 'Tanrı uludur, tanrı uludur' ifadeleri ile başladığı Türkçe ezan okuması sırasında cemaat gülmeye başladı. Hutoğlu'nun vaazı boyunca cemaat camide kahkahalara güldü.
haber türkde uzman erbaşlar 01:21
haber türkde uzman erbaşlar 7.206 izlenme - 9 yıl önce 02.12.2008 tarihinde haber türk'de yayınlanan uzman erbaşlar konulu haber.
Çalım Attı Rakibi Malülen Emekli Oldu... 00:14
Çalım Attı Rakibi Malülen Emekli Oldu... 1.587 izlenme - 3 yıl önce Çalım attı rakibi malülen emekli oldu... Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Emekli Odacı Mustafa Yaşlı Kurt 01:47
Emekli Odacı Mustafa Yaşlı Kurt 3.430 izlenme - 10 yıl önce emekli odacı mustafa yaşlı kurt
Halil Söyletmez Telefon Şakaları - 118 80 - Emekli Albay 06:03
Halil Söyletmez Telefon Şakaları - 118 80 - Emekli Albay 913 izlenme - 2 yıl önce Halil Söyletmez Telefon Şakalarından birtanesi 118 80'e yapılan emekli albay şakası sizlerle. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İstiklal Marşı Rezaleti 2 02:51
İstiklal Marşı Rezaleti 2 986 izlenme - 3 yıl önce Adana' da bir partinin ilçe başkanlığı açılışında emekli bir ÖĞRETMEN!!! tarafından yorumlanan İstiklal Marşımız.Sizden ricam olaya siyaset karıştırmayınız.İçeriğin ve yorumun Chp ile uzaktan, yakından bağlantısı yoktur kanımca.Sonuçta bana da sorsalar, bir okul yaptırmış olsam...Açılış töreninde İstiklal Marşımızı x isimli emekli öğretmenimiz söylecek deseler, seve seve kabul ederim ama iş öğretmen sıfatında bitmiyor demek benjamin....
Emekli Maaşıyla Evinde 80 Tane Hayvan Besleyen Kadın 05:51
Emekli Maaşıyla Evinde 80 Tane Hayvan Besleyen Kadın 179 izlenme - 7 ay önce Antalya’da hayvan aşığı genç kız ile annesi, evlerini hayvanat bahçesine çevirdi. Evlerinde kedi, köpek, ördek ve horozlar için ayrı bölümler yapan anne ile kızı, 80’e yakın hayvanı kendi imkanlarıyla besliyor.
Sgk'dan Emekli Yelekli Dedikoducu  Bütün Bölümleri  Cem Gelinoğlu Vine 03:17
Sgk'dan Emekli Yelekli Dedikoducu Bütün Bölümleri Cem Gelinoğlu Vine 900 izlenme - 3 yıl önce Sgk'dan Emekli Yelekli Dedikoducu Bütün Bölümleri Cem Gelinoğlu Vine Bugüne kadar en çok beğendiğiniz vine serimin, tüm bölümlerini içeren derlemesini yaptım sizler için ;) Buarada artık YouTube'dayım. Tüm vinelarımı ve yeni projelerimi YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz ;) Sosyal Medya Hesaplarım Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/Cemfoni Twitter: https://twitter.com/cemfoni Intstagram: https://instagram.com/cemfoni/ Google+: https://twitter.com/cemfoni Facebook Profil: https://www.facebook.com/cemgelinoglu
Garantili Tavuk Emekli Ali Amca 00:35
Garantili Tavuk Emekli Ali Amca 1.454 izlenme - 6 yıl önce garantili tavuk emekli ali amca
Emekli Olan Öğretmeni Öğrencileri Haka Dansıyla Uğurladı 01:51
Emekli Olan Öğretmeni Öğrencileri Haka Dansıyla Uğurladı 275 izlenme - 1 yıl önce Yeni Zellanda'da emikli olan öğretmeni öğrencileri haka dansıyla uğurladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler