Hoşgeldiniz!

Emel Korkmaz

Ali İsmail Korkmaz'ın Annesi Emel Korkmaz - 5N1K 23:31
Ali İsmail Korkmaz'ın Annesi Emel Korkmaz - 5N1K 272 izlenme - 3 yıl önce Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz, Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K'ya konuk oldu. Konuşmasını soluksuz dinledim. Elleri titriyor, kelimeleri birbirine dolanıyor, konuşmakta zorlanıyor. Dinlediklerimden kendime özgü yorumlar çıkarabilir, açıklama kısmına ekleyebilirdim ama bu acının üstüne tek lafım yok, kendisinden dinleyelim. Yalnız şu çok koydu lan: "Maçı izlemeye gittiğimde isyan ettim. Neden ben bu maçı izlemeye geliyorum, neden tribündeyim, neden ben de Ali İsmail değil" Cüneyt Özdemir hakkında ufak bir şey, gezi eylemleri sırasında attığı tweet: "Biber gazı çokluğuna rağmen ben polisin hala kontrollü bir müdahale yaptığını düşünüyorum. Bu manzarada bilanço çok daha kötü olabilirdi."
Ali İsmail Korkmaz'ın Annesinin Kadıköy Görüntüleri 01:57
Ali İsmail Korkmaz'ın Annesinin Kadıköy Görüntüleri 296 izlenme - 3 yıl önce Ne yazsam boş. Ne yazsak boş. ''Herkes oğlun kahraman oldu diyor.Oğlum keşke kahraman olmasaydı o daha çocuktu..''
Emel Korkmaz Konuşma 00:49
Emel Korkmaz Konuşma 182 izlenme - 4 yıl önce Ali İsmail Korkmaz Kitaplığı Açılışı- Emel KORKMAZ
Ali İsmail Korkmaz'ın Annesi İsyan Etti 03:04
Ali İsmail Korkmaz'ın Annesi İsyan Etti 104 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı olayları sırasında Eskişehir'de dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz, CNN TÜRK'te 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in konuğu oldu. "Ülkemizde hukuk kalmadı diyen" anne, "Mahkemeden sonuç alınacağınızı düşünüyor musunuz" sorusuna "İnşallah. Ali İsmail geri gelmeyecek ama başka anneler ağlamasın diye inşallah adalet yerini bulur" dedi. Emel Korkmaz, "Duruşmada ben oğlumu nasıl katlettikleri dinliyorum. Hangi anne bu acıya dayanır. Ama ben dayanacağım" dedi. Acılı anne, olay sonrası yapılan açıklamalara tepki gösterdi ve "Acıdan ziyade öfkeliyim" diye konuştu.