Hoşgeldiniz!

Emily Blunt

Sicario (2015) 2. Fragman 01:02
Sicario (2015) 2. Fragman 111.849 izlenme - 3 yıl önce 18 Eylül 2015'te vizyona girecek aksiyon filmi Sicario'nun 2. fragmanı yayınlandı. Denis Villeneuve'ün yönettiği filmde Josh Brolin, Benicio Del Toro ve Emily Blunt başrolde yer alıyor.
This Is Not The End - Fieldwork | Yarının Sınırında Fragman Müziği 06:33
This Is Not The End - Fieldwork | Yarının Sınırında Fragman Müziği 6.695 izlenme - 4 yıl önce Tom Cruise ve Emily Blunt'ın oynadığı 2014 yapımı Edge of Tomorrow (Yarının Sınırında) filminin fragmanında çalan şarkı yani trailer song.
Sessiz Bir Yer (2018) Türkçe Altyazılı Superbowl Video 00:30
Sessiz Bir Yer (2018) Türkçe Altyazılı Superbowl Video 251 izlenme - 1 ay önce Yapımcılar: Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller Senaryo: Bryan Woods & Scott Beck ve John Krasinski Yönetmen: John Krasinski Oyuncular: Emily Blunt, John Krasinski, Noah Jupe & Millicent Simmonds Seni duyamazlarsa, avlayamazlar…
Scario - Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
Scario - Türkçe Altyazılı Fragman 4.733 izlenme - 2 yıl önce Sicario, ABD ve Meksika arasında bulunan kanunsuz sınır kenti Suarez'de idealist bir FBI ajanı olan Kate ve özel operasyon kuvveti görevlilerinin uyuşturucu kartelleriyle mücadele etmek için görevlendirilmelerini konu alıyor.
Sicario - Özel Sahne 01:19
Sicario - Özel Sahne 1.815 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Emily Blunt, Benicio Del Toro ve Josh Brolin gibi isimlerin yer aldığı Denis Villeneuve'ün yönettiği Sicario filminden çok özel sahne karşınızda.
Edge Of Tomorrow Fragman 2 02:34
Edge Of Tomorrow Fragman 2 944 izlenme - 4 yıl önce Yakın bir gelecekte Mimics adı verilen bir uzaylı yarışında kovan görünümlü uzaylılar amansız bir saldırı sonucu dünyayı ele geçirirler. Bir çok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletirler. Dünyada hiçbir ordu onların ne hızına ne silahlarının gücüne ne de telepatik olarak emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Ama şimdi , dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmiştir ve ikinci bir şansları yoktur. Lt. Col. Bill Cage daha önce hiç savaşa girmemiş bir kumandandır. Bu görev onun için bir intihar görevinden başka birşey değildir, Cage dakikalar içerisinde öldürülür. Fakat imkansız da olsa cehennem gibi bir günde uyanır ve tekrar tekrar ölüp ölüp dirilip savaşmaya zorlanır. Uzaylılarla direk etkileşime girmesi onu bir zaman döngüsünün içine sokmuştur. Fakat her geri dönüşünde Cage daha güçlü , daha zeki ve Mimics'lerle başa çıkabilir hale gelmektedir. Başrollerini Tom Cruise, Emily Blunt ve Charlotte Riley 'nin paylaştığı filmin yönetmenliğini Doug Liman yapmış.
Yarının Sınırında' ve 8 Yeni Film Vizyonda 04:22
Yarının Sınırında' ve 8 Yeni Film Vizyonda 1.022 izlenme - 4 yıl önce Sinemalarda bu hafta 9 yeni film vizyonda.
Edge of Tomorrow  Fragmanı 02:30
Edge of Tomorrow Fragmanı 706 izlenme - 4 yıl önce Yakın bir gelecekte Mimics adı verilen bir uzaylı yarışında kovan görünümlü uzaylılar amansız bir saldırı sonucu dünyayı ele geçirirler. Bir çok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletirler. Dünyada hiçbir ordu onların ne hızına ne silahlarının gücüne ne de telepatik olarak emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Ama şimdi, dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmiştir ve ikinci bir şansları yoktur. Lt. Col. Bill Cage daha önce hiç savaşa girmemiş bir kumandandır. Bu görev onun için bir intihar görevinden başka birşey değildir, Cage dakikalar içerisinde öldürülür. Fakat imkansız da olsa cehennem gibi bir günde uyanır ve tekrar tekrar ölüp ölüp dirilip savaşmaya zorlanır. Uzaylılarla direk etkileşime girmesi onu bir zaman döngüsünün içine sokmuştur. Fakat her geri dönüşünde Cage daha güçlü , daha zeki ve Mimics’lerle başa çıkabilir hale gelmektedir. Başrollerini Tom Cruise, Emily Blunt ve Charlotte Riley’nin paylaştığı ‘Edge of Tomorrow’ filminin yönetmenliğini de Doug Liman üstlenmiş.
All You Need is Kill 00:49
All You Need is Kill 539 izlenme - 5 yıl önce All You Need is Kill
Anne Hathawey'in Wrecking Ball Performansı 03:10
Anne Hathawey'in Wrecking Ball Performansı 164 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Fallon'ın yarışma serilerinden biri olan "Lip Sync Battle" adlı formatında gerek fenomen olmuş şarkılar, gerek oyunlar ve çeşitli içerikleri ünlülere yorumlatıyor. Bu hafta Anne Hathawey'in konuk olarak çok başarılı bir şekilde Miley Cyrus'u taklit etmiş. İyi seyirler Not: Acun birkaç yıla bunu da "uyarlar" diye kulislerde konuşulmaya başlanmıştır.