Hoşgeldiniz!

Emily Watson Videoları İzle

The Book Thief Türkçe Altyazılı Fragman 02:11
The Book Thief Türkçe Altyazılı Fragman 15.568 izlenme - 4 yıl önce 2. Dünya savaşında geçen filmde genç Liesel'in kitapları çalarak dağıtması ve evlerinde sakladıkları yahudi bir yabancıyla olan arasındaki ilişkiyi konu alıyor.
The Book Thief Fragman 02:22
The Book Thief Fragman 2.003 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Sophie Nélisse, Geoffrey Rush, Emily Watson gibi isimlerin yer aldığı The Book Thief filminin resmi fragmanı.
Some Girls Fragman 01:16
Some Girls Fragman 1.566 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Adam Brody, Kristen Bell, Zoe Kazan, Mia Maestro, Jennifer Morrison, Emily Watson gibi isimlerin yer aldığı Some Girls filminin resmi fragmanı.
The Book Thief Fragman 02:22
The Book Thief Fragman 275 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Geoffrey Rush, Emily Watson, Sophie Nélisse gibi isimlerin yer aldığı The Book Thief filminin resmi fragmanı.
LITTLE BOY - SinemaTV 00:14
LITTLE BOY - SinemaTV 7 izlenme - 1 yıl önce 2. Dünya Savaşı döneminde, 8 yaşındaki Pepper, kendinden büyük çocuklardan zorbalık görmektedir. Tek arkadaşı olan babası James, onunla çizgi romanlarını, filmlerini ve maceralarını paylaşmaktadır. Ancak James’in büyük oğlunun düztaban olduğu ortaya çıkınca, onun yerine James savaşa gitmek zorunda kalır. Pepper, babasının dönmesi için bir şeyler yapmak zorunda hisseder ve kiliseye giderek rahip ile konuşur. Rahip, Pepper’e bir yapılacaklar listesi verir. Evsizleri doyurmak ve bol bol iyilik yapmak dışında onu zor bir görev beklemektedir. Hayata küsmüş yaşlı bir Japon ile dostluk kurmak…