Hoşgeldiniz!

Emin Haluk Ayhan

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan: 02:04
MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan: "Devlet İçin Evet, Millet İçin Evet, Cumhuriyet İçin.. 7 izlenme - 4 ay önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan: "Devlet için evet, millet için evet, cumhuriyet için evet, Türklük için evet, Türklüğün bekası için evet diyoruz"DENİZLİ - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, "Biz Milliyetçi Hareket...
MHP'den CHP'ye Bayram Ziyareti 04:20
MHP'den CHP'ye Bayram Ziyareti 1 izlenme - 4 hafta önce MHP'den CHP'ye bayram ziyaretiANKARA - MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan başkanlığındaki MHP heyeti, CHP'ye bayram ziyaretinde bulundu.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan, 05:51
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkan Oluş Sürecinde, Siyasette... 1 izlenme - 1 ay önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkan oluş sürecinde, siyasette dizaynın emarelerini görmeye başladık" MHP Denizli İl Başkanlığına Cafer Birtürk tekrar seçildiDENİZLİ - MHP Genel Başkanı Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkan...
Emin Haluk Ayhan - Tbmm'den Geçen Irak Ve Suriye Tezkeresi 01:46
Emin Haluk Ayhan - Tbmm'den Geçen Irak Ve Suriye Tezkeresi 15 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan: - "Milli güvenliğimize gelecek tehditlere hazırlıklı olmak amacıyla tezkereye 'evet' dedik"DENİZLİ (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, (TBMM'den geçen Irak ve Suriye tezkeresine) milli güvenliğimize gelecek tehditlere hazırlıklı olmak amacıyla "evet" dediklerini söyledi.
Emin Haluk Ayhan: Türkiyede Bir Uzlaşmanın Gerekli Olduğunu Söylüyoruz 02:58
Emin Haluk Ayhan: Türkiyede Bir Uzlaşmanın Gerekli Olduğunu Söylüyoruz 13 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan: - "MHP olarak siyasi, sosyal ve ekonomik anlamda Türkiye'de bir uzlaşmanın gerekli olduğunu söylüyoruz" MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "MHP olarak siyasi, sosyal ve ekonomik anlamda Türkiye'de bir uzlaşmanın gerekli olduğunu söylüyoruz" dedi.
Emin Haluk Ayhan : Cumhurbaşkanı 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' Şarkısını Maalesef Artık... 08:45
Emin Haluk Ayhan : Cumhurbaşkanı 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' Şarkısını Maalesef Artık... 5 izlenme - 1 yıl önce Emin Haluk Ayhan : Cumhurbaşkanı 'beraber yürüdük biz bu yollarda' şarkısını maalesef artık söyleyemeyecektir MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
Ayhan : ' Türkiye Devlet Olduğunu Göstermelidir ' 03:52
Ayhan : ' Türkiye Devlet Olduğunu Göstermelidir ' 9 izlenme - 3 yıl önce Mhp Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Türkiye'nin Musul Konsolosluğu'ndaki Görevlilerin Rehin Alınmasına İlişkin, "türkiye Cumhuriyeti Devleti, Devlet Olduğunu Göstermelidir.
Emin Haluk Ayhan Cumhurbaşkanı 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' Şarkısını Maalesef Artık... 03:31
Emin Haluk Ayhan Cumhurbaşkanı 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' Şarkısını Maalesef Artık... 2 izlenme - 1 yıl önce Emin Haluk Ayhan Cumhurbaşkanı 'beraber yürüdük biz bu yollarda' şarkısını maalesef artık söyleyemeyecektir 3 (Tür: Ankara)
Emin Haluk Ayhan Cumhurbaşkanı 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' Şarkısını Maalesef Artık... 08:45
Emin Haluk Ayhan Cumhurbaşkanı 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' Şarkısını Maalesef Artık... 1 izlenme - 1 yıl önce Emin Haluk Ayhan Cumhurbaşkanı 'beraber yürüdük biz bu yollarda' şarkısını maalesef artık söyleyemeyecektir 2 (Tür: Ankara)