Hoşgeldiniz!

Emine Şenlikoğlu

Emine Şenlikoğlu Ateş Püskürdü Bu Ne Rezillik 00:37
Emine Şenlikoğlu Ateş Püskürdü Bu Ne Rezillik 1.020 izlenme - 2 yıl önce Şenlikoğlu ateş püskürdü: Bu ne rezillik! Emine Şenlikoğlu, Ülke TV’de katıldığı Arafta Sorular’da, ‘moda’ programlarını eleştirdi. Şenlikoğlu ‘‘Bazı yarışmalar kızlara giyim mi öğretiliyor, kızlar bir yerlere mi hazırlanıyor, söylemeyeyim artık o kadar ileri gitmeyeyim belli değil... Bu ne rezillik!’’ dedi. Ülke TV’de Esra Elönü’nün hazırladığı Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu Yazar Emine Şenlikoğlu oldu. Kadın tesettürü hakkında açıklamalar yapan Şenlikoğlu, ‘moda’ programlarına ağır eleştirilerde bulundu. Yarışma programlarında kadınların aşırı dekolteli kıyafetlerle ekrana çıkmasını ‘rezillik’ olarak değerlendiren Şenlikoğlu şunları söyledi: ‘‘Bazı yarışmalar kızlara giyim mi öğretiliyor, kızlar bir yerlere mi hazırlanıyor, söylemeyeyim artık o kadar ileri gitmeyeyim belli değil... Bu ne rezillik! İç çamaşırıyla yarışmaya katılıyor artık kızlar! Söylemeyelim mi bunları? Bunun zamanı ne zaman? Gençlerimiz iyice zıvanadan çıktıktan sonra mı zamanı gelecek? Bir sürü yarışmalar bir sürü programlar bu ne rezillik!’’
Canlı Yayında Tesettür Tartışması - Emine Şenlikoğlu 00:43
Canlı Yayında Tesettür Tartışması - Emine Şenlikoğlu 547 izlenme - 2 yıl önce Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye tesettür sopası! Yazar Esra Elönü'nün sunumuyla ekrana gelen Araf'ta Sorular'a Muhafazakar caminın meşhur yazarı Meine Şenlikoğlu, Esra Elönü'ün kıyafetini beğenmiyor. Kısa bir tartşılmadan sonrai yarı şaka, yarı ciddi, bana sopa getirin diyor. Ablalarım, sizi anca burka paklar. Muhtemeln sonunuz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131380/yok-olan-kadin
Kızlarımızın Kanına Giriyorlar - Emine Şenlikoğlu 03:44
Kızlarımızın Kanına Giriyorlar - Emine Şenlikoğlu 229 izlenme - 1 yıl önce Bir nick,video uyumu daha.Araştırmacı yazar Emine şenlikoğlu tesettürü moda olsun diye takanlara giydiriyor.İzliyoruz efenim.
Emine Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye Tesettür Fırçası 02:00
Emine Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye Tesettür Fırçası 283 izlenme - 3 yıl önce
Sopa getirin şunu döveyim! 00:43
Sopa getirin şunu döveyim! 463 izlenme - 3 yıl önce Esra Elönü’nün sunduğu Araf’ta Sorular’a bu hafta İslami camianın önde gelen yazarlarından Emine Şenlikoğlu konuk oldu.
02:00
"İslamı Tesettürle Vurdular" 283 izlenme - 3 yıl önce Emine Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye Tesettür Fırçası
Atatürk'ü Sevmeyen Emine Şenlikoğlu 05:18
Atatürk'ü Sevmeyen Emine Şenlikoğlu 187 izlenme - 1 yıl önce Başörtüsü yasağı ile ilgili görüşlerini açıklamak üzere çağrıldıkları Kanal 1de, Fatih Altaylının teke tek programına katılan Nuray Canan Bezirgan ve Kevser Çakır'ı savunan Emine Şenlikoğlu Atatürk'ü seviyor musun sorusuna karşılık bile göstermiyor izliyoruz ben yorumsuz bırakıyorum.
Bu Tarz Benim Yarışmasını Eleştirmek - Emine Şenlikoğlu 00:44
Bu Tarz Benim Yarışmasını Eleştirmek - Emine Şenlikoğlu 145 izlenme - 1 yıl önce Ülke TV’de yayınlanan Arafta Sorular programına katılan Emine Şenlikoğlu Bu Tarz Benim yarışmasını bombaladı.
Bu Tarz Benim Yarışmasına Sert Eleştiri 00:44
Bu Tarz Benim Yarışmasına Sert Eleştiri 85 izlenme - 2 yıl önce Emine Şenlikoğlu’ndan, Bu Tarz Benim yarışmasına sert eleştiriÜlke TV’de yayınlanan Arafta Sorular programına katılan Emine Şenlikoğlu Bu Tarz Benim yarışmasını bombaladı.