Hoşgeldiniz!

emine ülker tarhan

Emine Ülker Tarhan Gezi Parkı Yorumları  01:58
Emine Ülker Tarhan Gezi Parkı Yorumları 2.104 izlenme - 5 yıl önce Genel kurulda konuşma yapan Emine Ülker Tarhan AK Parti'lilere ''Siz bizi 1930'larda yönetseydiniz, inanın hepimiz bir kalıp sabun haline gelirdik sayenizde'(04.06.2013)
CHP'li Vekillerden Kılıçdaroğlu’na İstifa Çağrısı 04:25
CHP'li Vekillerden Kılıçdaroğlu’na İstifa Çağrısı 986 izlenme - 4 yıl önce emine ülker tarhan ve bir grup milletvekili cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi. emine ülker tarhan ' birden bire bir aday zuhur etmişken, bu şahsın kim olduğunu sorgulamamıza bile izin verilmedi. chp'de sol şeridi boşaltanlar şimdi mutlu mudur ? ' diye sordu - 12 ağustos 2014
Hırsız Olmaktansa Militan Olurum - Emine Ülker Tarhan 02:17
Hırsız Olmaktansa Militan Olurum - Emine Ülker Tarhan 632 izlenme - 4 yıl önce Hırsız Olmaktansa Militan Olurum Muhteşem Konuşmayı Kaçırmayın
Emine Ülker Tarhan'ın 22.01.2014 tarihli Genel Kurul Konuşması 05:25
Emine Ülker Tarhan'ın 22.01.2014 tarihli Genel Kurul Konuşması 455 izlenme - 4 yıl önce Emine Ülker Tarhan'ın HSYK Kanun Teklifi hakkında 22.01.2014 tarihli Genel Kurul Konuşması.
Emine Ülker Tarhan: Önce Dilimizi Kesiyor Sonra İfade Özgürlüğü Veriyorsunuz! 04:19
Emine Ülker Tarhan: Önce Dilimizi Kesiyor Sonra İfade Özgürlüğü Veriyorsunuz! 504 izlenme - 4 yıl önce Emine Ülker Tarhan: Cellatları kendi adaletleriyle yargılamak gerekir. Sizler, kuvvetler ayrılığını, demokratik hukuk devletini yok etmekten yargılanacaksınız. Evet, artık kürsü sizin. Çünkü hukukçular bilir ki; son söz sanığındır.
Emine Ülker Tarhan Amasya'da 07:40
Emine Ülker Tarhan Amasya'da 293 izlenme - 5 yıl önce Emine Ülker Tarhan Amasya'da
Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşananları Anlatıyor 11:44
Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşananları Anlatıyor 433 izlenme - 5 yıl önce Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşanan Gerçekleri Tbmm Genel Kurul Kürsüsünden Anlatıyor.
Emine Ülker Tarhan, Chp'den İstifa Etti 00:54
Emine Ülker Tarhan, Chp'den İstifa Etti 250 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, partisinden istifa etti. Tarhan, istifa gerekçesini "CHP yönetiminin vahim tercihlerini değiştirmeyeceğini anladığımdan" diyerek ifade etti.
Anadolu Partisi Tanıtım Videosu (Power Point İçerir) 03:25
Anadolu Partisi Tanıtım Videosu (Power Point İçerir) 182 izlenme - 2 yıl önce Emine Ülker Tarhan'ın liderliğinde yeni kurulan Anadolu Partisi'nin tanıtım videosunu izliyoruz. Ben daha kaliteli işler beklerdim fakat yine de bu millete çok bile. Yeni siyasi yaşamında başarılar dilerim.
Emine Ülker Tarhan: Sizin Darbecilerden Ne Farkınız Var? 04:31
Emine Ülker Tarhan: Sizin Darbecilerden Ne Farkınız Var? 207 izlenme - 4 yıl önce Kendi yarattığınız, "Kozmik odaya girebilir" dediğiniz yargı için, şimdi "TIR'a bile giremez" diyorsunuz. Masumlara dokunulurken alkışlıyordunuz; ama şimdi "Bize kimse dokunamaz" diyorsunuz.
Emine Ülker Tarhan - Gezi Parkı Olayları Konuşması 10:33
Emine Ülker Tarhan - Gezi Parkı Olayları Konuşması 279 izlenme - 3 yıl önce Emine Ülker Tarhan, Gezi Parkında yaşanan olayları ve görüşlerini TBMM'de anlatıyor.
Anadolu Partisi Kurucu Genel Başkanı Tarhan, Aa'ya Konuştu (2) 05:45
Anadolu Partisi Kurucu Genel Başkanı Tarhan, Aa'ya Konuştu (2) 176 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Partisi Kurucu Genel Başkanı Tarhan, AA'ya konuştu: -"CHP'nin bölünmesi söz konusu ise bunun sorumlusu kim herkes biliyor, hangi kararlar, hangi dışlayıcı tutumlar, hangi disiplin tehditleri, hangi çifte standartlar, hangi hesap hataları... Bir hesap uzmanı bu kadar hesap hatası yapar mı? Yaptı işte"- "MİT'in iktidarın silahı gibi kullanılıp, diğer partileri izlemesi elbette kabul edilemez. Buna çok sert ve somut bir karşılık vermek, kuşkusuz gereklidir.
5 İsmin Daha İstifa Edeceği Haberi Chp'yi Karıştırdı 00:54
5 İsmin Daha İstifa Edeceği Haberi Chp'yi Karıştırdı 116 izlenme - 3 yıl önce Emine Ülker Tarhan'ın istifasının ardından, 5 önemli ismin daha partiden ayrılıp İşçi Partisi'ne gideceği haberleri CHP kulislerine bomba gibi düştü.
Emine Ülker Tarhan - Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırması 04:23
Emine Ülker Tarhan - Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırması 125 izlenme - 3 yıl önce CHP'li bir grup milletvekili, TBMM'de düzenledikleri basın toplantısıyla Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve ekibini istifaya çağırıp kurultay çağrısı yaptı. CHP'li Emine Ülker Tarhan, Nur Serter ve Süheyl Batum ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde parti yönetiminin tavrını eleştirdi ve sorumlu olarak işaret ettiği Genel Başkan'ın istifa etmesini istedi.
Partisini Kapatan Tarhan: Para Lazımmış Bulamadık 02:05
Partisini Kapatan Tarhan: Para Lazımmış Bulamadık 61 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimlerinde yüzde 0,06 oy aldıktan sonra Anadolu Partisi'ni kapatma kararı alan Emine Ülker Tarhan, "Para lazımmış bulamadık, daha çok inanç lazımmış yeterince aşılayamadık" dedi.
Emine Ülker Tarhan'ın 31 Mayıs 2015 tarihli, Seçim Propaganda Konuşması 09:49
Emine Ülker Tarhan'ın 31 Mayıs 2015 tarihli, Seçim Propaganda Konuşması 89 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Partisi Genel Başkanı Sayın Emine Ülker Tarhan'ın 31 Mayıs 2015 tarihli, 25. Dönem Milletvekili Seçimi Radyo ve Televizyon propaganda konuşması.
Tarihi Reyhanlı Konuşması 11:44
Tarihi Reyhanlı Konuşması 101 izlenme - 5 yıl önce Emine Ülker'den Mükemmel Konuşma. Hatay Reyhanlı Olayların Üstünü Örtenlere Gitsin.
Bütün Çeteler İç Çekişmelerle Çöker! 05:37
Bütün Çeteler İç Çekişmelerle Çöker! 75 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan TBMM'de yaptığı basın toplantısında sert konuştu.
Anadolu Partisi'ni Kuran Emine Ülker Tarhan 01:15
Anadolu Partisi'ni Kuran Emine Ülker Tarhan 128 izlenme - 3 yıl önce CHP'den istifa eden Bağımsız Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, Anadolu Partisi (ANAPARTİ) adıyla, yeni parti kurdu. Partinin amblemi güneş ve ayçiçeğinden oluşuyor. Anadolu Partisi'nin Kurucular Kurulu ise CHP'den istifa eden isimler Tuğamiral Türker Ertürk, Eski Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin, Gazeteci Mümtaz İdil, Demokrat Parti'de bir süre siyaset yapan, işadamı Yunus Yunusoğlu, Önder Nalıncı, eski DSP'li Hasan Fehmi Yavuzalp'in de aralarında yer aldığı 45 isimden oluşuyor.
Cinsiyetimizi Değiştirir Partimizi Değiştirmeyiz 01:18
Cinsiyetimizi Değiştirir Partimizi Değiştirmeyiz 70 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, seçim çalışmalarına memleketi Mersin'de başladı. Tarhan, partisinin ilçe teşkilat binasını hizmete açmak üzere parti binasına yürürken bir grup, ''Cinsiyetimizi değiştiririz, partimizi değiştirmeyiz" yazılı pankart açtı. Pankartı fark eden polisin uzaklaştırdığı protestoculara bazı partililer tepki gösterdi.
Tarhan'ın Anadolu Partisi Kapatılabilir! 01:41
Tarhan'ın Anadolu Partisi Kapatılabilir! 90 izlenme - 3 yıl önce Eski DYP İstanbul Milletvekili Yılmaz Hastürk, Emine Ülker Tarhan tarafından kurulan Anadolu Partisi ismine itiraz ederek YSK'ya başvurdu.
Emine Ülker Tarhan: Bulunduğum Yer Zindana Dönüştü 07:29
Emine Ülker Tarhan: Bulunduğum Yer Zindana Dönüştü 54 izlenme - 3 yıl önce Zehir zemberek sözlerle CHP'den istifa eden Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, istifa sonrası ilk kez konuştu.
Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşananları Anlatıyor 11:44
Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşananları Anlatıyor 61 izlenme - 5 yıl önce Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşananları Anlatıyor
Emine Ülker Tarhan Meydan Okudu: Fırtınalar Sakin Rüzgarlarla Başlar 00:25
Emine Ülker Tarhan Meydan Okudu: Fırtınalar Sakin Rüzgarlarla Başlar 41 izlenme - 3 yıl önce CHP'den ayrılarak Anadolu Partisi'ni kuran Emine Ülker Tarhan, 2015 seçimleri öncesi rakip partilere meydan okudu.
Emine Ülker Tarhan, Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu 01:38
Emine Ülker Tarhan, Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu 34 izlenme - 3 yıl önce Tarihi Uzun Çarşı- Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan ziyaretleri Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan, Hatay'da- Emine Ülker Tarhan, STK temsilcileriyle bir araya gelip, esnafı ziyaret etti Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Hatay'da sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle buluşup, esnafı ziyaret etti.
Emine Ülker Tarhan - Chp'nin Olağanüstü Kurultay Kararı 07:05
Emine Ülker Tarhan - Chp'nin Olağanüstü Kurultay Kararı 28 izlenme - 4 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, partisinin olağanüstü kurultayında genel başkanlığa aday olup olmayacağına ilişkin, "Partimizin ve ülkemizin geleceği için arkadaşlarımla değerlendirmeler yapmaya devam ediyorum.
Emine Ülker Tarhan, Yeni Parti İçin Kolları Sıvadı 01:10
Emine Ülker Tarhan, Yeni Parti İçin Kolları Sıvadı 23 izlenme - 3 yıl önce Aydınlık Gazetesi yazarı CHP üyesi emekli Amiral Türker Ertürk ve Emine Ülker Tarhan, CHP'ye karşı yeni bir oluşum kurmak için çalışmalarını hızlandırdı.
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 02:21
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 18 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı- Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan: - "Partiye bu kadar emek vermiş bir milletvekilinin ihracını da mı MİT istedi?
Emine Ülker Tarhan Yeni Parti mi Kuruyor 02:55
Emine Ülker Tarhan Yeni Parti mi Kuruyor 35 izlenme - 3 yıl önce Güneş gazetesi Ankara temsilcisi Talat Atilla, Köşk seçimlerinden sonra Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Emine Ülker Tarhan'ın yeni parti kuracağı iddiasını gündeme getirdi.
Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan Açıklaması 01:58
Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan Açıklaması 4 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan: - "(HDP) Irkçılığın dibine vurmuş bu insanların şimdi sanki demokrasi havarisi, sevgi kelebeği falan. Seçilmelerini ben gerçekten ilgi ve ibretle izliyorum.