Hoşgeldiniz!

Eminönü Videoları İzle

Bağyan Yolcuyu Sınava Yerleştirmek Yamaha X Max 03:56
Bağyan Yolcuyu Sınava Yerleştirmek Yamaha X Max 21.732 izlenme - 8 ay önce Yamaha xmax ile yolda karşılaştığımız ricasını kıramadığımız, Bayan yolcumuzu sınavına yetiştiriyoruz, motorcuları neden alkolik sanırırlar anlamadım, hanımdan çok kızım kızdı bu arada neden belime sarılmış.
Eminönü kalabalığında yürümek 00:06
Eminönü kalabalığında yürümek 47.500 izlenme - 4 yıl önce Eminönü kalabalığında yürümek
Çılgın Çiğ Köfteci Ali Usta 02:59
Çılgın Çiğ Köfteci Ali Usta 7.181 izlenme - 1 yıl önce Çiğ Köfte eğlenceli bir şekilde nasıl satılır sorusunun cevabı Ali Usta.Kendine has üslubuyla,hoş ve eğlenceli şovuyla çiğ köfte sunumu yapıyor.
İnternet Fenomeni  Jarre'nin İstanbul'a Gelmesi 01:55
İnternet Fenomeni Jarre'nin İstanbul'a Gelmesi 5.951 izlenme - 1 yıl önce Ünlü İnternet Fenomeni Jerome Jarre'ın İstanbul'a Gelmiş ve tarihi yarımada da kaydettiği ilginç bir video ile dünyaya barış mesajı göndermiş. 7 dakikadan daha uzun bir süre boyunca bir emice ile hiç kıpırdamadan bankta oturmuş. - Enteresan dayı içerir :D -
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 02:10
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 3.474 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Eminönü’nde seyyar satıcılar, zabıta ekiplerine palalarla saldırdı. Adeta bir meydan savaşını andıran görüntülerse, kameralara yansıdı. Eminönü’nde sabah saatlerinde seyyar satıcı denetimi yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri, seyyar satıcıların saldırısına uğradı.
Dondurma Yiyen Çocuklara Saldıran Cübbeli 00:42
Dondurma Yiyen Çocuklara Saldıran Cübbeli 45 izlenme - 7 gün önce Eminönü'nde Cübbeli abimiz oruç tutanlarıda düşünerek, dondurma yiyen gençlere tepki gösterdi. Olanı biteni izliyoruz.
İstanbulun Gerçek Fatihi 03:35
İstanbulun Gerçek Fatihi 19.524 izlenme - 8 yıl önce İşte İstanbulun gerçek fatihi kenan abi :)
Çiğ Köfteci Ali Usta ile Müşteri Memnuniyeti 05:42
Çiğ Köfteci Ali Usta ile Müşteri Memnuniyeti 4.026 izlenme - 2 yıl önce Ortaokul yıllarımızda okuldan kaçıp, kaçak trene binip önce bir doğubank turu attıktan sonra cebimizdeki parayla yiyebileceğimiz en güzel yemeği en keyifli yerde, Ali Usta'nın yanında yerdik.. Geçen gün İzmir'den bir arkadaşımı götürdüm buraya, benim için Ali Usta İstanbul'un güzelliklerinden biridir.. Günümüzde kaç kişi alışverişten gülümseyerek ayrılıyor ki..
Eminönü'nde Dondurma Yiyen Çocuklara Musallat Olan Cübbeliler 00:42
Eminönü'nde Dondurma Yiyen Çocuklara Musallat Olan Cübbeliler 29 izlenme - 7 gün önce Eminönü'nde iki küçük çocuğa dondurma yediği için musallat olup, başlarından gitmeyen cübbeliler ile verdiğim mücadele..." ifadeleriyle paylaştığı görüntüler gündemde yankı buldu.
Eminönü'nde ABD Askerinin Başına Çuval Geçirmek 01:17
Eminönü'nde ABD Askerinin Başına Çuval Geçirmek 2.633 izlenme - 3 yıl önce Bu beyni gelişmemiş arkadaşlar ABD askeri olduğu iddia edilen genc'e çuval geçirmektedir. Türkiye'yi kurtardınız afferin sizlere. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eski İstanbul (1918-1967) Arşivden Görüntülerle 17:39
Eski İstanbul (1918-1967) Arşivden Görüntülerle 918 izlenme - 10 ay önce İstanbul'un büyük değişimini gözler önüne seriyor. Keyifle İzleyeceksiniz.
sigaramda duman 02:38
sigaramda duman 8.933 izlenme - 9 yıl önce meyhane havaları
Bebek Arabasından Kayan Çocuk Denize Düştü 01:37
Bebek Arabasından Kayan Çocuk Denize Düştü 1.576 izlenme - 3 yıl önce Eminönü'nde annesinin bebek arabasında iken deniz motoruna bindirmek istediği çocuk, arabadan kayıp denize düştü Olay, 17.00 sıralarında Eminönü'ndeki Üsküdar-Kadıköy motorlarının kalktığı TURYOL iskelesinde meydana geldi. Yanındaki kızı ve bebek arabasındaki çocuğuyla birlikte deniz motoruna binmek isteyen anne, bebek arabasını motora koymak istediği sırada, arabadan kayan bebek denize düştü. Çevredeki vatandaşların hemen suya atlayıp kurtarmaya çalıştığı bebek, motorların akıntısı ile iskelenin alt tarafına gitti. Yaklaşık 20 dakikalık çaba sonrası sudan çıkarılan bebeğe ilk müdahale olay yerine intikal eden ambulansta yapıldı. İsminin Ahmet Nedim E., olduğu öğrenilen 1 yaşındaki bebek, olay yerindeki müdahale sonrası ambulansla Çapa'daki İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Acil Bölümü'ne kaldırıldı. Küçük çocuğun ambulanstan indirilişi sırasında gözlerinin kapalı olduğu görüldü. Yaşananları anlatan görgü tanıkları, "Bebek arabasından çocuk kayıp denize düşüyor. İskelede görevli personel denize atlıyor çıkarmak için, akıntı ile çocuk iskele altına kayıyor. 20 dakikalık uğraş sonucu denizden çıkarıldı." sözleriyle aktardı. Çocuk acil servisinde ilk müdahalesi yapılan bebek, daha sonra bir başka üniteye sevk edildi. Bebeğin hastanedeki yaşam mücadelesi devam ediyor.
Hasırcılar İş Merkezi 2 01:05
Hasırcılar İş Merkezi 2 2.590 izlenme - 9 yıl önce eminönü hasırcılar iş merkezi
Hatıra 01:36
Hatıra 1.995 izlenme - 8 yıl önce
Eminönü'nde Sarılan Çift Ve Etraftakilerin Düşünceleri 02:28
Eminönü'nde Sarılan Çift Ve Etraftakilerin Düşünceleri 879 izlenme - 3 yıl önce TARTIŞMA KONUSU: > Siz böyle bir görüntüyle karşılaşsanız ne düşünürdünüz? > Sizce sarılmanın cezası olur mu?
Sarı Mercedes - Burhan Pazarlama 01:29
Sarı Mercedes - Burhan Pazarlama 1.184 izlenme - 2 yıl önce Başrolünü İlyas Salman'ın oynadığı sarı mercedes filminden bir sahne. Satışı yapan kişi, kadıköy-eminönü ve kadıköy-sirkeci vapurlarının tanınmış siması Burhan Pazarlama'dır.(Burhan Demircan) 57 yıldır pazarlama işi yapan, 40 yıldır aynı vapur hattında binbir çeşit ürün satmış kişidir. kalan6'da tv market'in ilk zamanlarında satış yapmıştır. Kendisi tez konusu olarak ele alınmış bir pazarlamacı dehasıdır. vapurlarda konulan son yasaklarla beraber artık vapurda satış yapamıyor, ancak iskelenin karşısında satışlarına devam ediyor. Özcesi, Burhan pazarlama, şehrin belleğidir... En bilinen sözleri: "bakın çok enteresan" "ben size yanlis yapamam, burhan pazarlamada yanlis olmaz" "beni bilenler bilir" "dağların ardından burhan pazarlama..." "kısa gözlü çekik gözlerin diyarından; dağların ardından" "satın almaya utananlar için dışarıda bekliyor olacağım" Burhan pazarlamanın bazı kayıtları için: İskele karşısında tablet satışı https://www.facebook.com/photo.php?v=1775388877131&set=vb.118362824904522&type=2&theater Vapurda kalp-ayakkabı satışı: http://www.youtube.com/watch?v=MyKiCSz8yZc Burhan pazarlamanın kim milyoner olmak ister'de soru oluşu: http://www.youtube.com/watch?v=lFwe8BfJDTI
Şabanoğlu Şaban - Kadırgalıyı Hakladık 02:22
Şabanoğlu Şaban - Kadırgalıyı Hakladık 802 izlenme - 2 yıl önce Şaban ve Ramazan tam Nigar'a iltifata başlamışlardı ki ansızın içeri Kadırgalı girer.ama bizimkiler ani bir hareketle Kadırgalıyı "haklarlar".."ben karaköyden girer eminönünden çıkarım!" Nigar'a iltifat sahnesi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/21098/sabanoglu-saban---sen-insan-misin
Seyyar Satıcı - Tablet Pc Satmak 01:50
Seyyar Satıcı - Tablet Pc Satmak 763 izlenme - 3 yıl önce Yılların eskitemediği vapur satıcısı Dağların Ardından Burhan bu sefer de tablet pc satmış. Yuh. Yakıında araba da satar gibi gözükse bile reklam olduğu aşikardır. İlk reklam için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47577/istanbulda-hos-bir-kiz-olmak
100 Yıl Önce İstanbul 03:04
100 Yıl Önce İstanbul 2.207 izlenme - 7 yıl önce 100 yıl önce İstanbul fotoğrafları
Bebek Arabasından Kayan Çocuk Denize Düştü 04:46
Bebek Arabasından Kayan Çocuk Denize Düştü 614 izlenme - 3 yıl önce Eminönü'nde annesinin bebek arabasında iken deniz motoruna bindirmek istediği çocuk, arabadan kayıp denize düştü. Vatandaşların denize atlayıp kurtarmak istediği bebek, 20 dakikalık uğraş sonucu denizden çıkarıldı. Ambulans ile İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Acil Bölümü'ne getirilen bebeğin bilincinin kapalı olduğu bildirildi.
İstanbul Kıyamet Vakti : Bir Kahraman'ın Haya 10:00
İstanbul Kıyamet Vakti : Bir Kahraman'ın Haya 1.553 izlenme - 7 yıl önce bir kahraman'ın yaşamını anlatan bu videomu umarım beğenirsiniz :)))
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 10:12
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 853 izlenme - 2 yıl önce lk bölümü olan Sirkeci-Aksaray arası 1992 yılında açılan hat, önce Topkapı ve Zeytinburnu' na daha sonra Eminönü' ne bağlanmış, son olarak 29 Haziran 2006 tarihinde Kabataş bağlantısı ile Taksim-Kabataş Fünikülerine dolayısı ile Taksim-4.Levent metrosuna bağlanarak 4.Levent' ten Havalimanı' na kesintisiz raylı ulaşım sağlanmıştır. T1 Hattı 2006 yılında hizmete alınan T2 Zeytinburnu - Bağcılar hattı ile 3 Şubat 2011'de birleşerek Kabataş'tan Bağcılara kesintisiz ulaşım sağlandı. İstasyonlar : Kabataş, Fındıklı, Tophane, Karaköy, Eminönü, Sirkeci, Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Laleli, Aksaray, Yusufpaşa, Haseki,Fındıkzade, Çapa-Şehremini, Pazartekke, Topkapı, Cevizlibağ-A.Ö.Y, Merkez Efendi, Akşemsettin, Mithatpaşa, Zeytinburnu, Mehmet Akif, Merter Tekstil Sitesi, Güngören, Akıncılar, Soğanlı, Yavuz Selim, Güneştepe, Bağcılar (alıntıdır)
Renkli İstanbul - From Russia With Love (1963) 06:39
Renkli İstanbul - From Russia With Love (1963) 422 izlenme - 2 yıl önce James Bond serisinin 2. filmi From Russia With Love(Rusya'dan Sevgilerle). Film İstanbul'da geçiyor.O zaman ki teknoloji düşünüldüğünde bizim filmlerimizde İstanbul'u renkli görmek imkansızdı. Bu filmde 1963 İstanbul'unu renkli görüyoruz. iyi seyirler.
Beyazıt ve Eminönü Görüntüleri - İstanbul (1993) 12:05
Beyazıt ve Eminönü Görüntüleri - İstanbul (1993) 406 izlenme - 2 yıl önce Beyazıt ve Eminönü'nde seyyar satıcı nostaljisi içeren görüntüler izleyeceksiniz. Dile kolay tam 20 yıl geçmiş.
Hasırcılar İş Merkezi 4 01:15
Hasırcılar İş Merkezi 4 948 izlenme - 9 yıl önce hasırcılar iş merkezinde borcunu ödemiyen bir müşterinin başına geleneler
eminönü genel görünüm 00:28
eminönü genel görünüm 985 izlenme - 9 yıl önce eminönünde güneşli güzel bir gün, denizden gelen nefis balık kokusu...
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 02:26
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 509 izlenme - 2 yıl önce Sokak Ekonomisi, günde kilolarca kağıt, jelatin ve alüminyum toplayan kağıtçıları dinliyor. Geri dönüşüme katkı sağlayan kağıtçıların işi hangi faktörlerden etkileniyor, uluslararası ticaret işleri nasıl açıyor?
Eminönü Balık Ekmek 00:21
Eminönü Balık Ekmek 1.536 izlenme - 9 yıl önce tarihi eminönü balık ekmek. kalyata-İ barbaros
Eminönü’de Baklava İzdihamı 05:22
Eminönü’de Baklava İzdihamı 300 izlenme - 3 yıl önce Fatih Eminönü’nde, Baklava Ve Tatlı Üreticileri Derneği (baktad), Düzenlenen 'baklava Festivali'nde Vatandaşlara 3 Ton Baklava Dağıttı. Dağıtım Sırasında Baklava Almak İçin Birbiriyle Yarışan Vatandaşlar Arasında İzdiham Yaşandı. Birçok Baklava Yerlere Saçıldı. Klasik Türk Organizasyonlarından Birisi İzliyoruz Efenim.