Hoşgeldiniz!

Emir Sarıgül

Emir Sarıgül'ün Hayri İnönü'ye Küfretmesi 00:59
Emir Sarıgül'ün Hayri İnönü'ye Küfretmesi 277 izlenme - 3 yıl önce Emir'in ettiği küfür yenilir yutulur cinsten değil, hayri iyi sabretmiş. Hayri İnönü Emir Sarıgül’ün kendisine küfür ettiği iddia edilen video görüntüsüyle ilgili şunları söyledi: “O videoyu duydum daha bakmadım. Ama doğru, bana her ay belediye meclis toplantısında küfrediyor. İki-üç kere oldu böyle. Aldırmıyorum. Basit kişilerin basitliği olarak gördüğüm için aldırmıyorum. İnsanın terbiyesine şey yapamıyorsunuz ki!”
Emir Sarıgül: 00:39
Emir Sarıgül: 63 izlenme - 3 yıl önce Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül, Başkan Hayri İnönü’yle aralarında problemler olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.
Emir Sarıgül: Ünal Aysal'la Birlikte Görevimi Noktalıyorum 02:58
Emir Sarıgül: Ünal Aysal'la Birlikte Görevimi Noktalıyorum 41 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı yönetici Emir Sarıgül, "Benim G.Saray'daki aktif görevim artık bitiyor. Müsabakaları locadan değil taraftarlar ile birlikte tribünden takip edeceğim." dedi.
Emir Sarıgül: 04:57
Emir Sarıgül: "Dursun Özbek, Kesinlikle İbra Edilmeli" -1- 8 izlenme - 10 ay önce - (Özel haber) Emir Sarıgül: "Dursun Özbek, kesinlikle ibra edilmeli"İSTANBUL - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Emir Sarıgül, genel kurulda Başkan Dursun Özbek ve yönetiminin ibra edilmesi gerektiğini söyleyerek, "İbra edilmemek gibi bir şeyin Galatasaray tarihinde bir daha olmaması...
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 01:55
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 34 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Emir Sarıgül'ü takım tesislerinin bulunduğu Florya'nın başına getirmeye karar verdi.
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 01:55
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 15 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Emir Sarıgül'ü takım tesislerinin bulunduğu Florya'nın başına getirmeye karar verdi.
Emir Sarıgül: 05:34
Emir Sarıgül: " Dursun Özbek, Kesinlikle İbra Edilmeli" -2- 1 izlenme - 10 ay önce - (Özel haber) Emir Sarıgül: "Dursun Özbek, kesinlikle ibra edilmeli"İSTANBUL - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Emir Sarıgül, genel kurulda Başkan Dursun Özbek ve yönetiminin ibra edilmesi gerektiğini söyleyerek, "İbra edilmemek gibi bir şeyin Galatasaray tarihinde bir daha olmaması...