Hoşgeldiniz!

emlak

Hurriyetemlak.com 5.yaşında Yeni Yüzüyle Karşınızda! 00:21
Hurriyetemlak.com 5.yaşında Yeni Yüzüyle Karşınızda! 247.633 izlenme - 7 yıl önce ilan gösterimleri; detay fotoğraf harita ve video sekmeleri ile ayrılan hurriyetemlak.comun yeni arama sistemiyle aranılan ilana artık çok daha hızlı ulaşılıyor.
23 Nisan 2014 Yalıköy İlkokulu 02:09
23 Nisan 2014 Yalıköy İlkokulu 116.988 izlenme - 4 yıl önce Gökay Altaş Kafkas Oyunu 23 Nisan 2014 Etkinlikleri Esenyut Alpaslan İlk Okulu. ... 23 Nisan 2014 Yalıköy ...
İtalya'da 1 Euro'ya Satılık Ev 01:22
İtalya'da 1 Euro'ya Satılık Ev 2.576 izlenme - 5 ay önce İtalya'da sessiz sakin bir kasabada yaşamak birçok kişinin hayali... bu hayale ulaşmak bugünlerde çok da zor değil... sadece 1 Euro'ya sardunya adasında ev alabiliyorsunuz. ancak bunun için bazı şartları karşılamanız gerekiyor.
Japonya vs Türkiye Vergi Oranları 10:36
Japonya vs Türkiye Vergi Oranları 2.508 izlenme - 8 ay önce Youtube üzerinden japonya hakkında video çeken youtuber gelir vergisi, emlak vergisi, akaryakıt vergisi, elektrik-gaz faturası vergisi, taşıt vergisi ve telefon vergilerini türkiye ile karşılaÅŸtırmalı ele almış.
Hurriyetemlak.comun 5 Yılı 01:41
Hurriyetemlak.comun 5 Yılı 11.049 izlenme - 7 yıl önce rakamlarla hurriyetemlak.com'un 5 yılını özetleyen video infografik çalışması.
serdar gökalp emlak terörü 07:58
serdar gökalp emlak terörü 15.333 izlenme - 9 yıl önce koptum;)
Hayalet Dayı - Sokan Emlak 00:41
Hayalet Dayı - Sokan Emlak 2.040 izlenme - 3 yıl önce Aşırı ucuz, mobilyalı, köhne bir konak bulan Ozan (Ozan Özcan) ve Caner’in (Caner Özyurtlu) bu durumla ilgili mutlulukları sadece bir gece sürer. İki kişi girdikleri evde üç kişi olarak kahvaltıya oturan gençler, daha önce benzerini görmedikleri bir ‘Dayı’ ile tanışırlar. Bu olağanüstü durum karşısında ilk başta dehşete düşen, kısa bir zaman sonra evin asıl sahibi olan “Hayalet Dayı” ile kanka olurlar. Türlü türlü huyları olsa da oldukça sevgi dolu olan bu dayıya alışan Ozan ile Caner, kısa zaman sonra kendilerini “Hayalet Dayı”nın derdine çare aramaya adar ve dayıyı huzura kavuşturmak için kolları sıvarlar. Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Ozan Özcan, Caner Özyurtlu, Ülkü Duru, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Karabacak Senaryo: Serkan Altuniğne, Ozan Özcan, Ali Yorgancıoğlu Yapımcı: Ali Yorgancıoğlu, Ömer Abra Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu Yapım: DCC Film
Günün Ekonomisi - 2 Eylül 2016 16:09
Günün Ekonomisi - 2 Eylül 2016 3.201 izlenme - 2 yıl önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Metropol Emlak Ticaret Oyunu, Emlak Kralı Ol, Monopoli Benzeri Oyun, Toys Unboxing 18:14
Metropol Emlak Ticaret Oyunu, Emlak Kralı Ol, Monopoli Benzeri Oyun, Toys Unboxing 517 izlenme - 7 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
haneler 08:14
haneler 3.532 izlenme - 8 yıl önce haneler emlak
19 Günde 57 Katlı Bina Diken Çinliler 03:59
19 Günde 57 Katlı Bina Diken Çinliler 1.891 izlenme - 3 yıl önce Çin emlak sektörü bir çılgınlığa daha tanık olmuş. Gece gündüz demeden yüzlerce insanın çalışması sonucu 57 katlı binanın inşaatı tamamlanmış.
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 03:36
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 2.184 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da bekara ve öğrenciye ev bulmanın yolları...
Cem Ceminay Telefon Şakası - Küfürbaz Metin (+18) 07:00
Cem Ceminay Telefon Şakası - Küfürbaz Metin (+18) 2.844 izlenme - 3 yıl önce Dikkat : İçerikteki küfür düzeyi geçici bilinç bulanıklığına yol açabilir. (yorumlarında burayı tribüne çevirmeye çalışan olursa mesut başkan tarafından kendisine verilen kombine bileti iptal ederiz) (ayrıyeten içerik muhtevasının canlı radyo yayınında gerçekleşemeyecek derecede makus halini, dolayısıyla kurgu olduğunu herkes akıl edebilir.sazanlık etmeyelim. maksat eğlence)
Best Fm Serdar Gökalp (Emlak Terör Şakası) Yepyeni 07:58
Best Fm Serdar Gökalp (Emlak Terör Şakası) Yepyeni 2.851 izlenme - 6 yıl önce Best Fm Serdar Gökalp (Emlak Terör Şakası)
dusakabin & duşakabin 08:40
dusakabin & duşakabin 4.768 izlenme - 9 yıl önce cam dusakabin dus kabini jakuzi kuvet masaj montaj modeller kategori
Toki Avrupa Konutları 3/b Sınıfı 2014 23 Nisan Gösterisi 01:48
Toki Avrupa Konutları 3/b Sınıfı 2014 23 Nisan Gösterisi 1.295 izlenme - 4 yıl önce İzlemenizi Tercih Ediyorum
4 x 4 araba mutlaka izleyin 00:44
4 x 4 araba mutlaka izleyin 2.786 izlenme - 8 yıl önce kahraman maraş koc ovası koyu dedeler mezrasında şiddetli kışı kara şahınle yendik.bizi izleyen dostlara engın selamlarımlaaa._!!!!
Binlerce Dolarlık Mücevherle Birlikte Yakılarak Son Yolculuğuna Uğurlanan Emlak Kralı 01:15
Binlerce Dolarlık Mücevherle Birlikte Yakılarak Son Yolculuğuna Uğurlanan Emlak Kralı 74 izlenme - 2 ay önce Trinidad Tobago'da Sheron Sukhedo isimli emlak kralının cesedi, binlerce dolarlık mücevherlerle donatılıp, 50 bin dolarlık tabuta koyuldu. Yakılarak son yolculuğuna uğurlanan emlak kralı için 100 bin dolarlık tören düzenlendi.
Hürriyet Emlak TV Reklamı - Temiz İlan 00:33
Hürriyet Emlak TV Reklamı - Temiz İlan 755 izlenme - 3 yıl önce Hurriyetemlak.com 2015 TV Reklamı
3 Metrekare Odada Yaşamak - Japonya 01:29
3 Metrekare Odada Yaşamak - Japonya 1.140 izlenme - 4 yıl önce Japonya'nın başkenti Tokyo, dünyanın en pahalı şehirleri sıralamasında en üstlerde yer almaktaymış. Evden daha çok tabutu andıran odaların kirası bin liraya kadar çıkıyormuş. Ama iyi tarafı bu kiraya ısınma ve elektrik de dahilmişmiş. Odaların büyüklüğü ise 3 metrekare civarındaymış efenim. Evet günümüzde 100 metrekare eve küçük deyip ağız burun kıvıranlara ibret olsun...
Emlak Terörü - Telefon Şakası (Best Fm) 07:58
Emlak Terörü - Telefon Şakası (Best Fm) 739 izlenme - 3 yıl önce Ebru hanım tutuğu evden vaz geçince emlakçı berkin bey aldığı kaporayı purosedür gereği iade etmez aralarında anlaşamayan ve sorun yaşayan ikilinin arasına ortak arkadaşları girer araya girer fakat niyeti 500 lira olan kaporayı almak değil emlakçı berkin'e hayatının dersini vermektir bunun için best fm'den yardım alır ve tarihe geçecek bu telefon şakası ortaya çıkar.
Yılmaz Morgül'ün Akıllara Zarar Reklamı 00:36
Yılmaz Morgül'ün Akıllara Zarar Reklamı 78 izlenme - 2 ay önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ya, işte size güzel bir örnek. Artık iyi mi kötü mü siz karar verin.
Hurriyet Emlak Reklam Filmi 00:39
Hurriyet Emlak Reklam Filmi 491 izlenme - 4 yıl önce Hurriyet emlak reklam filmi. OTO. Director Nadir Bekar
Emlak Konut Mimar Sinan Anadolu Lisesi - Holiday - Green Day 03:38
Emlak Konut Mimar Sinan Anadolu Lisesi - Holiday - Green Day 1.491 izlenme - 4 yıl önce Emlak Konut Mimar Sinan Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine amerikalı punk-rock grubu Green Day'dan Holiday şarkısıyla katıldı.
İzmir Urla Çeşmealtı Yalı Sıfır Müstakil Villa Urla Çeşmealtı Satılık Villa Ev Urla Emlakçı 03:45
İzmir Urla Çeşmealtı Yalı Sıfır Müstakil Villa Urla Çeşmealtı Satılık Villa Ev Urla Emlakçı 5 izlenme - 3 gün önce urla çeşmealtında yalı cad. satılık sıfır müstakil villa : urlada satılık talepleriniz için bizi arayınız.
Keçiören'de Lüx Residence 10:04
Keçiören'de Lüx Residence 689 izlenme - 4 yıl önce Zv İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Torun Ankara'nın Gözde İlçesi Olan Keçiörende Standartların Üzerindeki Projesini Sizler İçin Sunuyor.
1.ULUSAL NASREDDİN HOCA FIKRA CANLANDIRMA YARIŞMASI   TÜRKİYE BİRİNCİSİ '' RÜYAMDA GÖRDÜM'' 09:10
1.ULUSAL NASREDDİN HOCA FIKRA CANLANDIRMA YARIŞMASI TÜRKİYE BİRİNCİSİ '' RÜYAMDA GÖRDÜM'' 235 izlenme - 8 ay önce Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışmasında Birinciliği Kocaeli Ekibi Kazandı Akşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması renkli görüntülere sahne oldu. Akşehir Belediyesi tarafından Nasreddin Hoca'yı anmak, onu gelecek nesillere daha iyi aktarmak, Nasreddin Hoca'nın bilge kişiliğini, ulemâlığını anlatabilmek ve onu tüm dünyaya daha iyi tanıtabilmek amacıyla düzenlenen Nasreddin Hoca Anma Günleri kapsamında düzenlenen 1. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması Türkiye Finalinde birinciliği Kocaeli Gebze Emlak Konutları İlkokulu kazandı... Akşehir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Türkiye Finali'nde 8 ekip yarıştı. Bölgelerini temsilen yarışan ekipler; Türkiye birincisi olabilmek için tüm performanslarını sergilerken, dekor, müzik ve rolleriyle adeta profesyonel oyunculara taş çıkarttı. Yarışmada Jüri üyeliği görevini Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Ahmet Yenilmez, Tiyatro Sanatçısı, Ercüment Doğan, Prof. Dr. Saim Sakaoğlu, Prof. Dr. Mehmet Kırbıyık, Yrd. Doç. Dr. G. Tarıman Cenikoğlu yaptı.
Hurriyetemlak.com 5.yaşında Yeni Yüzüyle Karşınızda! 00:21
Hurriyetemlak.com 5.yaşında Yeni Yüzüyle Karşınızda! 1.062 izlenme - 7 yıl önce ilan gösterimleri; detay fotoğraf harita ve video sekmeleri ile ayrılan hurriyetemlak.comun yeni arama sistemiyle aranılan ilana artık çok daha hızlı ulaşılıyor.
üçevlerde satılık 2 1,3 1  daireler 02:07
üçevlerde satılık 2 1,3 1 daireler 1.254 izlenme - 8 yıl önce üçevlerde satılık süper lüks daireler oda sayıları 2 1,3 1 85 m2 ve 115 m2 olarak değişmektedir.
Hürriyet Emlak Tv Reklamı #birbulanasor 00:32
Hürriyet Emlak Tv Reklamı #birbulanasor 964 izlenme - 4 yıl önce Hurriyetemlak.com'un 2014 Televizyon Reklamı