Hoşgeldiniz!

emlakçı

emlakçı kudret - haneler 01:31
emlakçı kudret - haneler 35.224 izlenme - 7 yıl önce haneler den emlakhane skeci, emlakçı kudret hormonal, çapkın emlakçı...
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 03:36
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 2.084 izlenme - 6 ay önce İstanbul'da bekara ve öğrenciye ev bulmanın yolları...
cem ceminaydan  emlakçı metin şakası 2 05:19
cem ceminaydan emlakçı metin şakası 2 6.119 izlenme - 5 yıl önce cem ceminaydan emlakçı metin şakası 2
şahan sapık emlakçı 06:27
şahan sapık emlakçı 5.115 izlenme - 7 yıl önce şahan sapık emlakçı
Şafak Sezer emlakçı olursa 03:32
Şafak Sezer emlakçı olursa 2.569 izlenme - 4 yıl önce Şafak Sezer'in Daha Fazla Videosu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz... http://www.facebook.com/safaksez http://www.safaksezer.org
Cem Ceminay - Küfürbaz Emlakçı Metin Şakası 2 (+18) 05:19
Cem Ceminay - Küfürbaz Emlakçı Metin Şakası 2 (+18) 1.109 izlenme - 1 yıl önce Emlakçı Metin abimizin ikinci tufaya düşüşü. Cem Ceminay'ın da tahrikleriyle Metin abi küfür konsuunda nirvanaya ulaşıyor ve combolarla haklı tepkisini dile getiriyor. En sondaki samimi sitemler dinlenmeye değer... İlk versiyon için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3488/cem-ceminay-telefon-sakasi-kufurbaz-metin-18 (içerik muhtevasının canlı radyo yayınında gerçekleşemeyecek derecede makus halini, dolayısıyla kurgu olduğunu herkes akıl edebilir. alkışlarla madde no:7)
haneler 08:14
haneler 3.443 izlenme - 6 yıl önce haneler emlak
Cem Ceminay Telefon Şakası - Küfürbaz Metin (+18) 07:00
Cem Ceminay Telefon Şakası - Küfürbaz Metin (+18) 1.361 izlenme - 1 yıl önce Dikkat : İçerikteki küfür düzeyi geçici bilinç bulanıklığına yol açabilir. (yorumlarında burayı tribüne çevirmeye çalışan olursa mesut başkan tarafından kendisine verilen kombine bileti iptal ederiz) (ayrıyeten içerik muhtevasının canlı radyo yayınında gerçekleşemeyecek derecede makus halini, dolayısıyla kurgu olduğunu herkes akıl edebilir.sazanlık etmeyelim. maksat eğlence)
Cem Ceminaydan Yeni Küfürbaz Emlakçı Metin Şakası 05:19
Cem Ceminaydan Yeni Küfürbaz Emlakçı Metin Şakası 2.132 izlenme - 5 yıl önce DD
serdar gökalp emlakçı şakası 07:58
serdar gökalp emlakçı şakası 1.617 izlenme - 5 yıl önce
Şahan - haberatör_sapık emlakçı dosyası 06:32
Şahan - haberatör_sapık emlakçı dosyası 4.235 izlenme - 9 yıl önce
sapık emlakçı 06:26
sapık emlakçı 1.257 izlenme - 7 yıl önce
Oldu Teşekkürler - Meleklerim ve Ben Ev Arıyoruz 04:22
Oldu Teşekkürler - Meleklerim ve Ben Ev Arıyoruz 456 izlenme - 4 yıl önce Emlakçı
Küfürbaz Metin Cem Ceminay'a Saldırdı - Viral Reklam 04:34
Küfürbaz Metin Cem Ceminay'a Saldırdı - Viral Reklam 253 izlenme - 1 yıl önce Emlakçı Metin şakasıyla insanlarla dalga geçen Cem Ceminay bu seferde sözde Emlakçı Metin'i kısa bir kurmaca filmde oynatıyor ama biz artık bunları yemiyorum başka birşey bulsalar iyi olacak
''Oldu Teşekkürler'' Emlakçı Marjınalım, adranalın pompalayan! 03:47
''Oldu Teşekkürler'' Emlakçı Marjınalım, adranalın pompalayan! 708 izlenme - 5 yıl önce
Mahallenin Muhtarları - Jenerik 02:19
Mahallenin Muhtarları - Jenerik 364 izlenme - 1 yıl önce 1992 yılıyla hayatımıza giren Mahallenin Muhtarları, Kahvecisi, kuaförü, emlakçısı, eczacısı, öğrencisi, taksicisi, iğnecisi, delisi, dedikoduları ve tabi ki muhtarıyla tam bir mahalle dizisidir. Bu dizi, 90lardaki çoğu dizi gibi sıradan insanları konu alıyordu. Yansıtılan olaylar ve kişiler orta sınıfın kendi başına gelenlerdi, veya doğrudan kendisiydi. Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden olan Mahallenin Muhtarları 10 yıl gibi uzun bir süre yayın başarısına ulaşmıştır. Erkan Can'ı Türk izleyicisine tanıtan dizinin başrollerinde, Aydan Burhan, Yalçın Gülhan, Filiz Taçbaş oynuyordu. İlerleyen zamanlarda Fadime karakterinin 'ölmesiyle' Esra Akkaya dizi kadrosuna katılmış ve 'Şirin' karakteri çok sevilmişti.
Marjinal Adrenalin Pompalayan Adam 03:47
Marjinal Adrenalin Pompalayan Adam 307 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69624/daire-seklinde-daire-arayan-adam Aynı ekipten çıkan bir çalışma fena olmamış gece et dövme ayinleri yapan,aileyi eve toplayan adamın ev bulma çabası
Oldu Teşekkürler - Dulların Olduğu Mahallede Ev Arıyorum 03:48
Oldu Teşekkürler - Dulların Olduğu Mahallede Ev Arıyorum 330 izlenme - 4 yıl önce Emlakçı
Oldu Teşekürler - Cemil Sonses'in Evi Saygılı Olmalı 04:25
Oldu Teşekürler - Cemil Sonses'in Evi Saygılı Olmalı 289 izlenme - 4 yıl önce Emlakçı
Oldu Teşekkürler - Ruhlarımız Satılıksa Evlerimiz Kiralık Olmalı 04:26
Oldu Teşekkürler - Ruhlarımız Satılıksa Evlerimiz Kiralık Olmalı 273 izlenme - 4 yıl önce Emlakçı
''Oldu Teşekkürler'' Emlakçı Marjınalım 03:47
''Oldu Teşekkürler'' Emlakçı Marjınalım 356 izlenme - 4 yıl önce dolunay deniz bodrum
Sünepe Herif II - Gerçek Kesit 05:22
Sünepe Herif II - Gerçek Kesit 246 izlenme - 1 yıl önce Kocası Sarı Bıyığın ebedi istirahatgahına ulaşmasında bir numaralı sebeb olan Hacer kesinlikle ve kesinlikle kocasıyla mezara girmek istediği için, Emlakçı Yavuz Bey'in (By Beyaz Çorabı) kapatması olma yolunda hızla ilerlemektedir. Mazlumun ahını alan Hacer kesitin 3:33 saniyesinden itibaren her türlü zulmü dostu Yavuzdan görecektir. 3:37-3:40 bir daha benimle bu ses tonuyla konuşma repliğinden sonra çekici erkek Yavuz'un tokadıyla dünyası kararan Hacer iyiyden iyiye çökmüştür. Hacer'in kardeşi Kaleci Saçlı Adam'ın kahvede ablasının yaşadığı ilişki ile doğru orantılı namus sorunsalına ise kahvecinin Kaleci Saçlı Adamı kahveden kovarak son vermiştir. Dikkat çekici bir ayrıntı da Kaleci Saçlı Adamın ensesindeki aslan yelelerini kestirmiş olarak karşımıza çıkmasıdır. Kesiti özetleyen cümleyi ise Hacer'in Annesi özetlemekteydi. " Bu kadar ısrarlarımıza rağmen Haceri evimize dönderemedik. " Kesitin İlk Bölümü : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27755/gercek-kesit---sunepe-herif Orjinal Müziği : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2009/gercek-kesit-original-soundtrack Gerçek Kesit felsefesini Flash Tv'den sonra internet aleminde en çok yayılmasını sağlayan, eklediği videolarla sadece Gerçek Kesiti değil tüm Flash Tv programlarını özellikle de Yalçın Çakır'a önemli popüler kazandırmış dostum belizzzz'e sonsuz saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Teşekkürler belizzzz Kesitin sonu henüz bulunamıştır.
Daire Şeklinde Daire Arayan Adam 03:13
Daire Şeklinde Daire Arayan Adam 147 izlenme - 2 yıl önce Taylan'ın 2-1 daire arama çabasını izleyeceğiz bu videoda. Ben bunu ilk izlediğimde aslında taylan'ın enerjisi bu sitenin enerjisi gibi geldi bana, inşallah siz de öyle düşünüyosunuzdur. Gerek Türkçe karakter, gerek Jokey klübünden arkadaşlarından dolayı bu sitenin bu karaktere ısınacağını düşünüyorum. Hadi bakalım görücez.
Bahçeşehir Satılık Arazi - Emlak Cafe Gayrimenkul 05:39
Bahçeşehir Satılık Arazi - Emlak Cafe Gayrimenkul 748 izlenme - 7 yıl önce İstanbul bahçeşehirde 70.000 m2 satılık arazi emlak cafe gayrimenkul tarafından video cekimi yapılıp müşterilerin İzlemesi için bu siteye yüklenmiştir.
Oldu Teşekkürler - Atarlı Taylan Daire Şeklinde Daire Arıyor 03:13
Oldu Teşekkürler - Atarlı Taylan Daire Şeklinde Daire Arıyor 214 izlenme - 4 yıl önce Emlakçı
Şahan - Sapık Emlakçı 05:35
Şahan - Sapık Emlakçı 155 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz üzere sinema flmlerinden önce yaptığı komedi programlarıyla daha bir şahane olan Şahanın en hoş bölümlerindendir ''Haberatör''. Ülkemizde artan yasa dışı olayları konu alan''haber özel'',''arena''gibi programların aldığı reyting zamanında Şahan'ın dikkatini çekmiş olacak ki örneğini çok fazla gördüğümüz sapık işverenleri programında konu olarak ele alıyor ,bize de izlemek düşüyor anacığım ,bağğlaan...
Acıya Bayılan Adam - Emlakçı 05:05
Acıya Bayılan Adam - Emlakçı 158 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşı henüz tanımayanlar için güzel bir başlangıç videosu. Bu kadar azimle acı çekmek isteyen, acıyı bir hayat felsefesi edinen başka bir kişiye denk gelmek mümkün müdür bilemeyeceğim. Arzu buyurursanız anlatmak istediklerimi video göstersin.
Uyanık Emlakçı 00:06
Uyanık Emlakçı 91 izlenme - 1 yıl önce 20.07.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Uyanık Emlakçı" başlıklı vine videosunu izleyin.
Emlakçı Kadın, Benzinlikte Tabancayla Kendini Vurdu 01:03
Emlakçı Kadın, Benzinlikte Tabancayla Kendini Vurdu 5 izlenme - 2 hafta önce Konya'da kocasından ayrılan emlakçı kadın, akaryakıt istasyonundan yakıt aldıktan sonra pompaların yanında tabancayla kendini göğsünden vurarak intihar girişiminde bulundu.
emlakçı telefon şakası 07:58
emlakçı telefon şakası 267 izlenme - 5 yıl önce djenver2009