Hoşgeldiniz!

emmek

Sıcak Havalarda Bir Fırt Meme İyi Gider 00:42
Sıcak Havalarda Bir Fırt Meme İyi Gider 47.262 izlenme - 2 yıl önce Hava aşırı sıcak ve aracın içerisi daha sıcak. Adamın dili damağı kurumuş içecek bir şeyler olsa'da serinlesem diyor. Doğal kaynağı hemen yanı başında buluyor.
Seyircinin Göğüslerinden Süt Emen Erkek Sunucu 01:18
Seyircinin Göğüslerinden Süt Emen Erkek Sunucu 53.537 izlenme - 3 yıl önce Reyting için yapılan saçmalıklar artık önlenemez bir hal aldı. Bu kez Hollanda'da bir erkek bir sunucu canlı yayında seyirci bir kadının göğsünden süt emdi.
Açlıktan Arkadaşının Yanağını Emen Bebek 01:08
Açlıktan Arkadaşının Yanağını Emen Bebek 13.068 izlenme - 4 yıl önce Açlıktan Arkadaşının Yanağını Emen Bebek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hollywood Kızları Yutuyor mu, Tükürüyor mu 03:39
Hollywood Kızları Yutuyor mu, Tükürüyor mu 16.779 izlenme - 3 yıl önce Acar youtuber Adrian, Hollywood Bulvarı'na giderek kızlara malum durumda yuttuklarını mı yoksa tükürdüklerini mi sormuş.
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 02:07
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 25.241 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar'ın çok genç ve yüz olarak ilk filmi olan Haram filminden bir kesit. Türk filmlerinin bir ara olmazsa olmaz furyasıydı. Akabinde süper bir sevişme olur olayı bağlarlardı. Böylece biz sevgili izleyiciler zehir çıkartma ayağına güzel bir önsevişme izlerdik. gülşen bubikoğlu versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19314/yaban-on-sevisme-degil-zehir-emme banu alkan versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99960/gokhan-guney-ile-ilk-yardim-teknikleri-2
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 02:41
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 10.335 izlenme - 2 yıl önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. BİR ÖNCCEKİ VİDEO İÇİN... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
Sülün Kanı İçen Vampir İspinoz (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 2) 01:41
Sülün Kanı İçen Vampir İspinoz (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 2) 5.391 izlenme - 2 yıl önce bir belgeselden Vampir İspinoz'un (Vampire finch) olarak adlandırılan kuş türünün masum ve zararsız olan sülün'ün canlı veya ölü ayırt etmeden kanını içmesi, aynı zamanda da yine sülün kuşu yumurtalarını nasıl yediğinin görüntüleri.
Gökhan Güney İle İlk Yardım Teknikleri 2 01:37
Gökhan Güney İle İlk Yardım Teknikleri 2 8.533 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Temel Gürsu senaryosunu Arda Uskan'ın üstlendiği,başrollerinde Gökhan Güney ve Banu Alkan olan Vurun Beni Öldürün(1980) filminden ilk yardım sahnesi. Yine aynı filmde yanlıslıkla abisine veren Banu Alkan'ı, Gökhan abimiz yaralıya tatbik edilecek ilkyardımın teorik kısmını uyguluyor.Operasyona başlamadan önce'ki "etrafta birisi var mı acaba?" bakışı beni benden alan sahne oldu.Seda Sayan'a yaptıgı efsane ilk yardım ile kalplerimizi fetheden abimiz Banu Alkan'a da yardım elini uzatmış.Seda Sayan'a yaptıgı ilk yardımın yerini tutmaz orası ayrı tabiki.. İlgili İçerikler; Yanlışlıkla Abiye Vermek - Banu Alkan: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67217/yanlislikla-abiye-vermek-banu-alkan Seda Sayan'a Süper İlk Yardım: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1296/seda-sayan039a-super-ilk-yardim
Talk Dirty To Me (Türkçe) 01:15
Talk Dirty To Me (Türkçe) 5.791 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da gezinirken denk geldiğim ve anlamlandıramadığım bu videoyu paylaşmak istedim. Türkçe cümleleri denemeye çalışmış kızcağız ama ortaya komik anlar çıkmış izliyoruz. Fantaziniz varsa başka yere saklayın derim.
Tahrik Edici Şekilde Lolipop Yalayan Hatun 01:22
Tahrik Edici Şekilde Lolipop Yalayan Hatun 1.521 izlenme - 1 yıl önce Hatunda nasıl fantezi dünyası varsa lolipop yalarken kendini kameraya almış ve bunu sosyal medyada yayınlamış.
Parmak Emerek Hanımı Punduna Getirmek 01:59
Parmak Emerek Hanımı Punduna Getirmek 1.381 izlenme - 3 yıl önce Türk filmlerinde nasıl ki hanım karakterin "- Bak Toygar kalbim nasıl da atıyor?" diyerekten memesini elletmesi akabinde olaylar gelişiyorsa bir yılan sokması ya da kıymık batması sonucu, er kişinin hasarlı bölgeyi emerek sıkıntıyı ortadan kaldırması, cimaya giden yoldaki bütün engelleri bir balyozla yer ile yeksan eder. Türk sinemasında her türlü emmenin sonunda pompa garantisi vardır.
Yavru Kedi Sütü Ne Kadar Sever? 03:07
Yavru Kedi Sütü Ne Kadar Sever? 1.117 izlenme - 3 yıl önce Tabii ki bayılır ve sonuna kadar cok cok eder. Sokaktaki kedilere mama ve su bırakmayı unutmayın. Onlar sizin sevginize ve ilginize muhtaçlar, görmezden gelmeyin.
Pitbull Sütü Emen Manyak 00:30
Pitbull Sütü Emen Manyak 1.459 izlenme - 3 yıl önce Eleman hesabında bahsettiği üzere 100 dolara bu iddiaya girmiş ve kazanmış, hiç iyi günde değili hiç.
Kulak Memesi Emen Kedi 02:39
Kulak Memesi Emen Kedi 902 izlenme - 4 yıl önce Kulak Memesi Emen Kedi
Birbirlerinin Kanını İçen Vampir Çift 00:52
Birbirlerinin Kanını İçen Vampir Çift 1.266 izlenme - 3 yıl önce Bu güzide çiftimiz vampirlermiş efenim. İki sevgili birlikte şahane bir vampir hayatı yaşamakla birlikte birbirlerinin kanlarını içmektelermiş. Mideler almaz yahu...
Boş Zamanda Sinek Emmek 00:17
Boş Zamanda Sinek Emmek 589 izlenme - 3 yıl önce Salakça bir video yapmak için gerekenler: - Bir veya daha fazla salak. - Pipet - Büyükçene kara sinek
Sivri Sinekler Kanımızı Nasıl Emer? 01:41
Sivri Sinekler Kanımızı Nasıl Emer? 494 izlenme - 3 yıl önce Dişi sivri sinekler yaz aylarında özellikle kırsal kesimlerin baş belasıdır. Sebep oldukları hastalıklar dışında verdikleri kaşıntı ve vücutta çıkardıkları izler de cabası. Peki bu sinekler insanın kanını nasıl emer? işte bu videoda yüzelsel olarak bu sorunun cevabını izleyeceksiniz. İyi seyirler.
Kızkardeşinin Dudağını Süpürgeye Çektirmek 00:06
Kızkardeşinin Dudağını Süpürgeye Çektirmek 775 izlenme - 3 yıl önce Abisi olduğunu sandığımız velet uyuyan kız kardeşinin dudaklarını elektrik süpürgesi ile çekmekte, iyi seyirler.
Depoyu Fulleyen Sivrisinek 02:33
Depoyu Fulleyen Sivrisinek 269 izlenme - 3 yıl önce Emekçi sivrisinek kardeşimiz görevini layıkıyla yerine getiriyor. İzliyoruz.
Dünyada İlk Gerçek Vampir (Türkiye İçerir) 02:39
Dünyada İlk Gerçek Vampir (Türkiye İçerir) 349 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın ilk resmi vampiri güzide ülkemizin güzel şehri denizlideymiş. 34 yaşında olan vampirin kimliği gizli tutuluyormuş.
Kardeşinin Burnunu Emen Bebek 00:25
Kardeşinin Burnunu Emen Bebek 131 izlenme - 2 yıl önce Bebeğin emmek için kardeşinin burnunu bulması bu görüntüleri ortaya çıkarmış.
Ayağını Emen Kardeşine İtici İtici Bakan Çocuk 00:06
Ayağını Emen Kardeşine İtici İtici Bakan Çocuk 32 izlenme - 5 ay önce ''Bu pis çocuğu neden yaptınız ki? Hayır sebebi neydi ki?'' bakışı bu nerede görsem tanırım. Keyifli seyirler...
Yahudilik Üzerine Farklı Bir Anektod - The Believer 04:39
Yahudilik Üzerine Farklı Bir Anektod - The Believer 173 izlenme - 3 yıl önce Alışılmış Semitist söylemin çok dışına çıkarak yine de finalinde bir şekilde yahudilik propagandası yapmayı başarabilmiş bir filmdir. Adamın yürüyüşüne ve nutkuna hayran olmamak elde değil.
Liposakşın Ustası Şevki Sayışman 01:53
Liposakşın Ustası Şevki Sayışman 224 izlenme - 3 yıl önce Büyüyen götü ve göbeğine çareyi, evde temizlik yapan eşinden aldığı ilhamla icat ettiği cihazda bulan usta kaligraf Şevki Sayışman'la yapılan röportajla karşınızdayız.
Afedersiniz'in Kanını Emmek. 00:06
Afedersiniz'in Kanını Emmek. 149 izlenme - 4 yıl önce Afedersiniz'in kanını emmek.
Nasıl Emmek Bu 01:52
Nasıl Emmek Bu 127 izlenme - 6 yıl önce Nasıl Emmek Bu
Deniz Bebek - Emzik Aşkı 02:37
Deniz Bebek - Emzik Aşkı 191 izlenme - 8 yıl önce emzik aşkı
Barcelona'dan Ilık Esintiler 00:40
Barcelona'dan Ilık Esintiler 121 izlenme - 3 yıl önce Barcelonalı futbolcular Şampiyonluk kutlamalarında kendinden geçmiş efenim. takım otobüsünün üstünde taraftarla kutlamalar yapan takımda puyol ile pique arasındaki görüntüler de ılık ılık esmiş.
Sivrisinek Kanı Nasıl Emer? 01:40
Sivrisinek Kanı Nasıl Emer? 60 izlenme - 4 yıl önce Sivrisinek Kanı Nasıl Emer, İzliyelim ve Görelim