Hoşgeldiniz!

Emniyet Genel Müdürlüğü

 MOBESE’lere takılan en ilginç kazalar 03:33
MOBESE’lere takılan en ilginç kazalar 8.765 izlenme - 5 yıl önce Kazaların bir çoğunun dikkatsizlik nedeniyle yaşandığı görülüyor.
Yolanthe Yengenin Oynadığı Filme Suç Duyurusu 02:15
Yolanthe Yengenin Oynadığı Filme Suç Duyurusu 1.899 izlenme - 3 yıl önce Emniyet Genel Müdürlüğü, Galatasaray'ın yengesi Yolanthe Cabau'nun da rol aldığı Polis Akademisi Alaturka filmi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Emniyet'ten 15 Temmuz'da Şehit Olan Polislere Vefa Videosu 05:49
Emniyet'ten 15 Temmuz'da Şehit Olan Polislere Vefa Videosu 308 izlenme - 7 ay önce Unutmadık, Unutmayacağız! Emniyet Genel Müdürlüğü, 15 Temmuz'un 1. yıldönümünde hain darbe girişiminde şehit olan polislerin anısına hazırlanan bir video yayınladı.
Otoyollarda Hız ihlaline Kamu Spotuyla Uyarı 00:48
Otoyollarda Hız ihlaline Kamu Spotuyla Uyarı 299 izlenme - 8 ay önce Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşların bilgilendirilmesi amacıyla, otoyollardaki gişeler arası geçişlerde ortalama hız sürelerinin hesaplanması sonucu ceza yazılması uygulamasına ilişkin kamu spotu hazırladı.
Terörle Mücadele Dairesi Başkanlığı Kamu Spotu 00:55
Terörle Mücadele Dairesi Başkanlığı Kamu Spotu 462 izlenme - 3 yıl önce Özlem Film bünyesinde Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Dairesi Başkanlığı için hazırlanan "Çok Geç Olmadan" isimli kamu spotu, akıllara zarar olmuş!
Türk Polisine Dünya Rekortmeni Yerli İHA 04:29
Türk Polisine Dünya Rekortmeni Yerli İHA 122 izlenme - 2 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM), İnsansız Hava Aracı, zırhlı araç ve bomba imha robotu tedariki için sözleşme imzaladı Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Kale Baykar İş Ortaklığı tarafından millli ve özgün olarak geliştirilen Bayraktar Taktik İnsansız Hava Aracı (İHA) için toplam 6 Uçak ve 4 Yer Kontrol İstasyonundan oluşan 2 sistem için sipariş verdi. Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM) tarafından yapılan basın açıklaması ile duyurulan habere göre 31 Ağustos 2015 tarihinde Proje Başlama Kararı’nın alınmasını müteakip Teklif Değerlendirme ve Sözleşme görüşmeleri tamamlanarak 15 Ekim 2015 tarihinde EGM Taktik İHA Tedarik Sözleşmesi imzalandı. 0 MİLLİ VE ÖZGÜN TASARIM, “ YERLİ KATKI İlk olarak 2014 Kasım tarihinde kabul aşamasını başarıyla tamamlayarak Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine giren ve aktif olarak kullanımda olan Bayraktar Taktik Blok 2 (TB2) İHA kendi klasmanında dünyadaki en gelişmiş 3 yedekli uçuş kontrol sistemi ve çift yedekli bus mimarine sahip. Bu sayede hangardan çıktığı andan itibaren tam otomatik bir şekilde taksi, kalkış, seyir, iniş, fren ve park gibi aşamaları gerçekleştirebilmekte. Bayraktar İHA, 110 kişilik Türk mühendis ve teknisyen ekibi tarafından tasarlanmış olup, Savunma Sanayinde rekor olan “ yerli sanayi katılımı (sektör ortalaması P) ile üretimi yapılmaktadır. TAKTİK İHA SINIFINDA DÜNYA REKORLARI 12 metre kanat açıklığı ve 650 kg toplam kalkış ağırlığına sahip Bayraktar TB2, 14 Haziran 2014 tarihinde kendi klasmanında en yüksek irtifa olan 27,030 feet irtifaya çıkmış, ayrıca 6 Ağustos 2014 tarihinde 24 Saat 34 Dakika’lık uçuş gerçekleştirerek rekorlara imza atmıştır. Yurtdışı kısıtlamaya bağlı olmaksızın milli ve özgün olarak geliştirilen kritik elektronik ve yazılım bileşenleri arasında: - 3 Yedekli Uçuş Kontrol Sistemi - Görev Bilgisayarı - Pitot Statik Sistemler - Servo Kontrol ve Aktüatör Birimleri - Hava Veri Kayıt Cihazı - Akılı Batarya Birimleri - Ataletsel Seyrüsefer Sistemleri - Ataletsel Ölçüm Sistemi - Elektrik Güç Kontrol Ünitesi vb. kritik aksamlar yer almaktadır. 2015 Haziran’da yapılan 2. Teslimat ile Silahlı Kuvvetlerin envanterinde halen 12 adet Bayraktar TB2 İHA bulunmakta. 1 yıl içerisinde EGM bünyesinde kullanıma girmesi beklenen sistemler standart olarak 22,500 feet irtifada en az 20 saat uçuş özelliğine sahip olacak.
Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Saldırısının yeni görüntüleri çıktı 00:47
Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Saldırısının yeni görüntüleri çıktı 109 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da teröristlerin Emniyet Genel Müdürlüğü binalarına yaptığı saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı.
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 03:14
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 71 izlenme - 4 yıl önce Karabük emniyet genel müdürlüğünün öncülüğünde hazırlanmış olan karbonmonoksit zehirlenmesinin tamamen yerli karakter ve ifadelerle canlandırılmaya çalışılması. Ben konuya fazla ciddiyet gösteremedim, Flash tv'deki gerçek kesit ekibiyle çalışılmış gibi sanki. Ama yinede izlemekte fayda var.
Polisler adamın hayatını kurtardı 01:04
Polisler adamın hayatını kurtardı 97 izlenme - 5 yıl önce Emniyet Genel Müdürlüğü önünde ayağı takılarak cadde ortasına düşen yayayı ezilmekten polisler kurtardı. Yaşanan heyecan dolu anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.
EGM'den 5 Bin 500 Polislik Uyuşturucu Operasyonu: 414 Şüpheli Yakalandı 00:56
EGM'den 5 Bin 500 Polislik Uyuşturucu Operasyonu: 414 Şüpheli Yakalandı 13 izlenme - 11 ay önce Emniyet Genel Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde 5 bin 500 personelin katılımıyla dün gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonlarda, haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 414 kişi yakalandı.
Emniyet Müdürlüğü, Tff'de Bulunan Fetö Üyeleri İçin İnceleme Başlattı 03:19
Emniyet Müdürlüğü, Tff'de Bulunan Fetö Üyeleri İçin İnceleme Başlattı 3 izlenme - 2 yıl önce Emniyet Genel Müdürlüğü, FETÖ'ye yönelik operasyon kapsamında TFF yöneticilerini, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in ekibini ve MHK çalışanlarını incelemeye aldı.