Hoşgeldiniz!

emniyet müdürü

Kendini Yetkili Görmeyen İstanbul İl Emniyet Müdürü 00:45
Kendini Yetkili Görmeyen İstanbul İl Emniyet Müdürü 6.054 izlenme - 4 ay önce İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Atatürk Havalimanı'na gelerek terör saldırısının gerçekleştiği noktalarda incelemeler sonunda sorulan sorulara “Bu konuda gerekli bilgilendirmeler yapıldı, benim bilgilendirme yapmam doğru olmaz” yanıtını verdi. Peki kim verecek kim?? iki kelam et bare,baş sağlığı dile bişey söyle,yıkılan yerlere gelip bakmanın ne anlamı var!
HDP'li Vekil :'Benimle Saygılı Konuşun 01:54
HDP'li Vekil :'Benimle Saygılı Konuşun 8.675 izlenme - 9 ay önce Sokağa çıkma yasaklarına tepki için Şırnak'a gitmek isteyen ve aralarında HDP'li milletvekili ile DBP'li belediye başkanlarının da bulunduğu 100 araçlık konvoyun Siirt'ten geçişine izin verilmedi. HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, konvoy halinde geçişlerine izin verilmesi için polis amirleriyle uzun süren bir görüşme yaptı. Emniyet amirine "Benimle saygılı konuşun" diyen HDP'li vekile polis müdürü: "Ben gayet saygılıyım sizle, siz de benimle saygılı konuşun" cevabını verdi.
İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 01:14
İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 1.540 izlenme - 2 ay önce Fethullahçı Terör Örgütü’nün mülkiye yapılanmasına ilişkin soruşturmada gözaltına alınan İstanbul eski emniyet müdürü Hüseyin Çapkın tutuklanarak cezaevine konuldu.
Emniyet Müdürünün Törene Başörtülü Katılması 01:06
Emniyet Müdürünün Törene Başörtülü Katılması 586 izlenme - 2 ay önce 30 Ağustos Zafer Bayramı Taksim Meydanı’da düzenlenen törenle kutlandı. Törende bir ilk de yaşandı. Kadın polislerin başörtüsü kullanmasının serbest hale gelmesinin ardından bir kadın emniyet müdürü, törene başörtüsüyle katıldı.
İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 02:38
İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 789 izlenme - 3 ay önce Boğaziçi Köprüsü'ne gelerek tanklara doğru yürüyen ve açılan ateş sonucu yakın koruması şehit olan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın, bir aracın üzerine çıkarak yaptığı konuşmanın kamera kayıtları da ortaya çıktı.
5 Emniyet Müdürü Görevden Alındı 00:31
5 Emniyet Müdürü Görevden Alındı 5.780 izlenme - 3 yıl önce Operasyon Yetkisi Olan Müdürler Görevden Alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğünde 5 Şube Müdürü Görevden Alındı. görevden Alınan İsimlerin Terörle Mücadele Müdürü Ömer Köse, Organize Şube Müdürü Nazmi Ardıç, Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı, Asayiş Şube Müdürü Ertan Erçıktı Ve Kaçakçılık Şube Müdürü Tuğrul Turhan Olduğu Öğrenildi. Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı Ve Organize Müdürü Nazmi Ardıç Dün Düzenlenen Operasyonu Yürütüyordu.
Emniyet Müdüründen Hdplileri Şoke Eden Cevap 02:15
Emniyet Müdüründen Hdplileri Şoke Eden Cevap 590 izlenme - 4 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın katılacağı Şanlıurfa'daki iftar yemeği öncesinde HDP'li vekiller ile polis arasında arama gerginliği yaşandı. HDP Şanlıurfa eski il eş başkanı Sevda Çelik Özbingöl'ün “İtiraz eden olursa iftar yemeğimize davetli değildir” sözüne emniyet müdürü, “Sanki bende sizle yemek yiyeceğim” diyerek cevap verdi.
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı 00:29
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı 3.577 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyeti'nde 5 şube müdürünün görevden alınmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın yardımcıları da görevden alındı. İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın 2 yardımcısı, Organize Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı ve Mali Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı mevcut görevlerinden alındı. GÖREVDEN ALINANLARIN İSİMLERİ "Büyük Rüşvet" adı verilen bakan oğullarının da gözaltına alındığı yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu yürüten şubelerden Organize Suçlarla Mücadele Şubeden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı, Mali Suçlarla Mücadele Şube'den sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun, Organize Şube Müdür Yardımcıları Şenol Demir, Ahmet Kalender ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcıları Yasin Topçu ve Kazım Aksoy'da görevden alındı. Sabah saatlerinde 5 şube müdürü de görevden alınmıştı. Yerlerine de jet atamalar yapılmıştı. YENİ GÖREV YERLERİ İstanbul'da görevden alınan 2 il emniyet müdür yardımcısı ve 4 şube müdür yardımcılarının yeni görev yerleri belli oldu. Buna göre, Mali Suçlarla Mücadele ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Hamza Tosun Silivri'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına; Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü, Kaçakçılıkla Mücadeli Şube Müdürlüğü, İnterpol, Sierra, Europol'den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı Sancaktepe'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına, Mali Şube Müdür Yardımcısı Yasin Topçu Çekmeköy Müdür Yardımcılığına, Kazım Aksoy ise Gaziosmanpaşa Müdür Yardımcılığına, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcıları Şenol Demir Özel Güvenlik Şube Müdür Yardımcılığına, Ahmet Kalender ise Eğitim Şube Müdür Yardımcılığı'na getirildi. YENİ SORUMLU MÜDÜRLER DE BELLİ OLDU Mahir Çakallı'nın yerine Beşiktaş ve Sarıyer'den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erkin Adalar, Hamza Tosun'un yerine ise Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Selami Yıldız getirildi.
Kendini Yetkili Görmeyen İstanbul İl Emniyet Müdürü 00:45
Kendini Yetkili Görmeyen İstanbul İl Emniyet Müdürü 457 izlenme - 4 ay önce Atatürk havaalanındaki patlamanın ardından kendinde açıklama yapacak yetkiyi bulamayan istanbul emniyet müdürünü izliyoruz...
siirt emniyet müdürünün dtp lilere tokat gibi yanı 03:49
siirt emniyet müdürünün dtp lilere tokat gibi yanı 4.891 izlenme - 8 yıl önce www.davamiz.net
Siirt Emniyet Müdürü Gururumuz Oldu 00:21
Siirt Emniyet Müdürü Gururumuz Oldu 4.807 izlenme - 8 yıl önce siirt emniyet müdürü dtp millet vekilinin elini sıkmadı ve cevabını verdi izleyin
Türkiye'nin Son Seri Katilinin Gizemi 05:48
Türkiye'nin Son Seri Katilinin Gizemi 309 izlenme - 4 ay önce İşte Türkiye tarihinin en acımasız ve kanlı suçlarını işlemiş 10 seri katili ve kan donduran hikayeleri. Üç kişiyi öldürdüğü iddiasıyla her yerde aranan Atalay Filiz’in nasıl bir seri katil profili çizdiğini, öldüreceği kişileri nasıl seçtiğini, cinayet kurbanları arasında nasıl bir ilişkisi bulunduğunu ve hangi yöntemlerle gizlendiğini Suç Araştırmaları Uzmanı, emekli Emniyet Müdürü Mesut Demirbilek anlattı.
Gaffar Okkan ve Silah Arkadaşlarını Saygıyla Anıyoruz 00:56
Gaffar Okkan ve Silah Arkadaşlarını Saygıyla Anıyoruz 1.563 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır''da tüm yurttaşların saygısı ve sevgisini kazanan; Diyarbakır Emniyet Müdürü iken halen fâili meçhul olan bir suikast sonucu öldürülmüş polis müdürü Ali Gaffar Okkan ve korumaları Mehmet Kamalı, Selahattin Baysoy, Mehmet Sepetçi, Atilla Durmuş ve Sabri Kün''ü saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.
30 Ağustos Zafer Bayramına Damga Vuran Emniyet Müdürü 01:05
30 Ağustos Zafer Bayramına Damga Vuran Emniyet Müdürü 95 izlenme - 2 ay önce 30 Ağustos Zafer Bayramı Taksim Meydanı’da düzenlenen törenle kutlandı. Törende bir ilk de yaşandı. Kadın polislerin başörtüsü kullanmasının serbest hale gelmesinin ardından bir kadın emniyet müdürü, törene başörtüsüyle katıldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı bu sabah saat 09.30’da Taksim Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Törene İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu katıldı. Tören öncesi çevrede geniş çaplı güvenlik önlemi alındı. Çevreye yerleştirilen özel harekat polisleri güvenliği sağlarken sivil polisler de İstiklal Caddesi’nin girişinde vatandaşlarının üzerini ve çantalarını aradı.
emniyet müdürü cuma ali aydın 02:15
emniyet müdürü cuma ali aydın 4.160 izlenme - 7 yıl önce tokalşamadı
Dev bina kepçenin üzerine böyle yıkıldı 02:51
Dev bina kepçenin üzerine böyle yıkıldı 1.957 izlenme - 3 yıl önce Van depremlerinde hasar gördüğü için boşaltılan Bitlis Emniyet Müdürlüğüne ait bir polis merkezinde yıkım çalışması esnasında çökme meydana geldi. Olayda bir kişi yaralandı. Sabah saatlerinde Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yıkımı gerçekleştirilmek istenen Şehit Mustafa Yeter Polis Merkezi binasının bir anda çökmesi sonucu, yıkımı gerçekleştiren ekskavatör operatörü Sertaç İçgüleç enkaz altında kaldı. 112 Acil Servis ve çevredekilerin yardımıyla enkazdan çıkarılan İçgüleç, Bitlis Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay yerine gelen Bitlis Emniyet Müdürü Sadettin Akgüç ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hakan Gür, incelemelerde bulunarak yıkımı gerçekleştiren yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hakan Gür, Şehit Mustafa Yeter Polis Merkezi binasının kentte tespit ettikleri riskli binalardan biri olduğunu söyledi. Bu binanın yıkım ihalesinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yapıldığını ve bugün yıkımının gerçekleştirildiğini ifade eden Gür, "Bu kötü binanın çökmesi, bakanlığımızın kentsel dönüşüm çalışmalarının ne kadar önem arz ettiğini gösteriyor. Yıkım esnasında iş makinesi operatörümüz yaralandı. Hastaneye kaldırılan operatörün sağlık durumu iyi. Başbakanımızın ve bakanımızın bu konudaki ifadelerinin ne kadar önemli olduğunu böylelikle gördük. Bu binadaki bazı donatılar yetersiz. Binanın ilave kısmı da risk teşkil ediyor. Şu anda bunun çalışmalarını yürütüyoruz. Bu enkazları kısa sürede kaldıracağız" dedi. Kentte risk teşkil eden binaları kaldıracaklarını ve bu kapsamda 11 binanın yıkımı için müracaat aldıklarını bildiren Gür, diğer binalarında yıkım işlemlerine başlayacaklarını ifade ederek, bu yılın sonuna kadar kentte 50 bina ve 200'ün üzerinde konutu yıkmayı hedeflediklerini belirtti. Kentte risk arz eden tescilli binaların da bulunduğunu ve bunu koruma kurullarına bildirdiklerini kaydeden Gür, kuruldan olumlu görüşün gelmesiyle bunları da yıkacaklarını dile getirdi.
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı! 00:29
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı! 906 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın görevden alındı.
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu 01:01
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu 1.201 izlenme - 3 yıl önce Görevden alınan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın yerine Selami Altınok getirildi. Görevden alınan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın yerine Aksaray Valisi Selami Altınok getirildi. ‘Yolsuzluk ve rüşvet’ soruşturmasıyla ilgili bir önemli gelişme daha yaşandı. 11 emniyet müdürünün ardından İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da görevden alındı. Çapkın, görevden alınmasıyla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Hüseyin Çapkın, “Biz devlet memuruyuz, gelmemiz nasıl doğal ise gitmemiz de öyle doğal. Nasıl geldiysem öyle gidiyorum böyle. 4.5 senedir devletimize, milletimize sadakatle hizmet etmeye çalıştık. Bugün de normal devlet memurluğu ataması kapsamında Merkez Valiliğine atamamız oldu. Hayırlısı olsun. Merkez Valiliğine gidiyorum. Zaten geçici görevle İstanbul’a gelmiştik. Merkez Valiliğine geçiyoruz. Bana devletimize, milletimize hayırlı olsun" diye konuştu. SELAMİ ALTINOK KİMDİR? 1966 yılında Erzurum İli Narman İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzurum'da tamamladıktan sonra, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümüne girdi. 1988 yılında üniversiteyi bitirdi. 1989 yılında Erzincan'da Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Bir yıl süreyle İngiltere'de bulundu. Sırasıyla; Kayseri Akkışla İlçesinde Kaymakam Vekilliği, Tokat Almus, Bitlis Güroymak, Van Erciş, Samsun Terme ve Antalya Serik ilçelerinde Kaymakamlık yaptıktan sonra Erzurum İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandı. Van 100. Yıl Üniversitesinde Yakın Çağ Tarihi üzerine Yüksek Lisansını tamamladı. Ağustos 2012 tarih ve 2012/3511 Sayılı Kararname ile Aksaray Valisi olarak atanmıştır. Selami Altınok evli olup, iki erkek, bir kız çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedi
İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 02:38
İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 96 izlenme - 3 ay önce Boğaziçi Köprüsü'ne gelerek tanklara doğru yürüyen ve açılan ateş sonucu yakın koruması şehit olan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın, bir aracın üzerine çıkarak yaptığı konuşmanın kamera kayıtları da ortaya çıktı.
Emniyet Müdüründen HDP'lilere Tokat Gibi Cevap! 01:16
Emniyet Müdüründen HDP'lilere Tokat Gibi Cevap! 106 izlenme - 4 ay önce Şanlıurfa'da arama noktası kurmak isteyen HDP'lillere polis izin vermedi. "O zaman iftara davetli değilsiniz" diyen HDP'lilere Polis Müdürü "Sanki verseniz biz yiyeceğiz" cevabını verdi.
Hüseyin Çapkın FETÖ'den Gözaltına Alındı 03:53
Hüseyin Çapkın FETÖ'den Gözaltına Alındı 44 izlenme - 2 ay önce İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Fethullahçı Terör Örgütü’nün mülkiyedeki yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındı. Aynı soruşturma kapsamında Pendik Kaymakamı Osman Tunç, Mülkiye Müfettişleri Gürkan Polat ve Yılmaz Tunç da gözaltına alındı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Fethullahçı Terör Örgütü'nün mülkiyedeki yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturmada İstanbul eski emniyet müdürü Hüseyin Çapkın soruşturma çerçevesinde Çeşme'de şüpheli olarak gözaltına alındı. ÇEŞME'DE GÖZALTINA ALINDI Cumhuriyet Savcısı Mehmet Şenay Baygın, Vali Avni Mutlu ile birlikte tutuklanan 12 şüpheliden el de edilen yeni bilgi ve belgeler çerçevesinde ve İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun da verdiği ifade doğrultusunda Hüseyin Çapkın hakkında gözaltı kararı verdi. Baygın’ın talimatı üzerine Çeşme'de bulunan Çapkın'ın evine operasyon yapıldı. FETÖ şüphelisi olarak gözaltına ve 17-25 Aralık sürecinin yaşanması ve öncesine ilişkin eylemleri mercek altına alınan alınan Çapkın, İstanbul'a getirilmek üzere yola çıkarıldı. Aynı soruşturma kapsamında Pendik Kaymakamı Osman Tunç, Mülkiye Müfettişleri Gürkan Polat ve Yılmaz Tunç da gözaltına alındı.
Gaffar Okkan'ın Hikayesi, Hayatın Tanığı'nda 00:32
Gaffar Okkan'ın Hikayesi, Hayatın Tanığı'nda 530 izlenme - 3 yıl önce Bir kent onu Gaffar Baba diye bağrına basmıştı... Sıradışı bir polis... Sıradışı bir emniyet müdürüydü... 2001 yılının 24 Ocak günü bir suikast sonucu öldürüldü... Aradan geçen 13 yılda Diyarbakır onu hiç unutmadı. "Diyarbakır'ın Gaffar Baba"sı Gaffar Okkan'ın hikayesi, Hayatın Tanığı'nda... Rıdvan Akar ile Hayatın Tanığı, 25 Ocak Cumartesi günü 18.00'de CNN TÜRK'te!
Adana'da Eylemci ile Emniyet Müdürü Konuşması 02:28
Adana'da Eylemci ile Emniyet Müdürü Konuşması 448 izlenme - 2 yıl önce Eylemci ile emniyet müdürünün komik diyaloğu Adana'da, polis ile eylemciler karşı karşıya gelirken insanları tebessüm ettiren görüntülere de sahne oluyor. İzliyoruz efenim.
Darbe Girişiminde Bulunan Pilota Emniyetten Tokat Gibi Yanıt! 01:27
Darbe Girişiminde Bulunan Pilota Emniyetten Tokat Gibi Yanıt! 56 izlenme - 3 ay önce FETÖ'cü darbeci askerlerin Boğaz Köprüsü'nde İstanbul Emniyet Müdürü'nü taradığı ortaya çıktı. Mustafa Çalışkan'ın telsizden darbeci askerlere hadlerini bildirdiği anlaşıldı. .Fethullahçı Terör Örgütü askerlerinin darbe girişimini engellemek üzere Boğaz Köprüsü'ne giden İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın korumalarıyla birlikte üzerine uçaksavar silahıyla ateş açıldığı ortaya çıktı. Köprüde yolu kapatan askeri tanka müdahale etmek isteyen Mustafa Çalışkan'ın üzerine ateş açılması sonucu bir korumasının şehit olduğu, bir korumasının yaralandığı, özel kalem müdürüne de kurşun isabet ettiği belirlendi. İstanbul Emniyet Müdürü ve ekibini tarayan gözü dönmüş darbecilerin saldırısından Mustafa Çalışkan'ın şans eser yara almadan kurtulduğu öğrenildi. Diğer taraftan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün telsiz kanallarına giren darbeci polislerin buradan meydan okuduğu Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın ise telsizdeki darbeci askere haddini bildirdiği anlaşıldı. İşte o telsiz görüşmesi....
Arka Sokaklar'ın Emniyet Müdürü İzdivaç Programında 02:18
Arka Sokaklar'ın Emniyet Müdürü İzdivaç Programında 262 izlenme - 1 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde Vedat müdürü canlandıran Murat Ormıyak, izdivaç programında talibini arıyor.
Emniyet Müdüründen HDP'lilere Sert Tepki 00:41
Emniyet Müdüründen HDP'lilere Sert Tepki 135 izlenme - 7 ay önce Antalya'daki nevruz kutlamalarında, terör örgütünün tutuklu lideri Abdullah Öcalan lehine slogan atmak isteyenlere izin verilmedi. Antalya'da HDP'lilerin katılımıyla düzenlenen nevruz kutlamalarında gerginlik çıktı. EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI SİNİRLENDİ Nevruz kutlamalarına katılanların terör örgütü PKK'nın İmralı'daki tutuklu lideri Abdullah Öcalan lehine slogan atması, emniyet müdür yardımcısının tepkisini çekti.
Darbeci Kamuflajlı Emniyet Müdürü Mithat Aynacı İntihar Etti 01:19
Darbeci Kamuflajlı Emniyet Müdürü Mithat Aynacı İntihar Etti 54 izlenme - 3 ay önce FETÖ'nün kamuflajlı emniyet müdürü Mithat Aynacı intihar etti Vatan Caddesi'nde bir tank içinde askeri kamuflajlı olarak yakalanan ve cezaevine gönderilen Mithat Aynacı'nın intihar ettiği öğrenildi.
Diyarbakır Esnafından Gaffar Okkan Anısı 02:02
Diyarbakır Esnafından Gaffar Okkan Anısı 237 izlenme - 1 yıl önce Gaffar Okkan'ın Diyarbakır'da göreve yeni başladığı zamanlarda bir ciğerci ile tanışması...
Tankta Yakalanan Emniyet Müdürünün Gözaltına Alınma Anı 01:50
Tankta Yakalanan Emniyet Müdürünün Gözaltına Alınma Anı 47 izlenme - 3 ay önce Darbe girişiminin yaşandığı gün İstanbul Emniyet'i önünde askeri tankın içinden çıkarılan İstanbul Eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı'nın tanktan çıkarıldığı anın görüntüleri ortaya çıktı. Tankta Yakalanan Emniyet Müdürü Böyle Gözaltına Alınmış1 saat önce Darbe girişiminin yaşandığı gün İstanbul Emniyet'i önünde askeri tankın içinden çıkarılan İstanbul Eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı'nın tanktan çıkarıldığı anın görüntüleri ortaya çıktı.
Tankın İçindeki Emniyet Müdürünün Görüntüleri 01:16
Tankın İçindeki Emniyet Müdürünün Görüntüleri 47 izlenme - 3 ay önce Eski İstanbul Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı, Vatan Caddesi'ne gelen bir tank içerisinde sivil polis ekipleri tarafından üzerinde asker üniformasıyla yakalanarak gözaltına alındı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...