Hoşgeldiniz!

empati

Empati Kelimesinin Türkçe Karşılığı 00:06
Empati Kelimesinin Türkçe Karşılığı 47.791 izlenme - 4 yıl önce Empati Kelimesinin Türkçe Karşılığı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Köpeği Yumruklayan Adamı Aynı Şekilde Yumruklamak (+18) 00:55
Köpeği Yumruklayan Adamı Aynı Şekilde Yumruklamak (+18) 6.716 izlenme - 2 yıl önce Savunmasız bir hayvanı dövüp arkadaşları eğlensin diye video çeken çocuğa biraz empati yaptırmışlar.. Nasıl oluyormuş?
Funndy Empati 03:18
Funndy Empati 9.797 izlenme - 5 yıl önce Funndy Empati
Fundyy - Empati 2011 03:08
Fundyy - Empati 2011 11.692 izlenme - 6 yıl önce sayfamıza destek olun - www.facebook.com/ikimart
Love is All You Need - Kısa Film - Türkçe Alt Yazılı 19:12
Love is All You Need - Kısa Film - Türkçe Alt Yazılı 2.366 izlenme - 2 yıl önce Kısa açıklamadan önce eşcinsel olduğumu belirteyim. Şu ramazan ayında şükür orucumu tutuyorum. Ahlaktan yoksun olmayan bir şekilde büyütüldüm. İyilik yapmak için nedenler aramıyorum. Yolda, metroda beni gördüğünüzde "gay" etiketi görmezsiniz. Türklük yapısına aykırı yaşamıyorum. Uç noktalarım yok. Sadece gayim. Erkeklerden hoşlanıyor, onları öpüyor, onlar ile birlikte oluyor ve onlara aşık olabiliyorum. Tek istediğim de hor görülmemek. Kişisel olarak rahatsız olabilirsiniz. Özgür düşünce olarak kötü birçok şey istersiniz. Benim de tek isteğim. Tüm düşüncelerinizi kendinize saklamanız ve bizi görmezden gelmeniz. Zira bizim size bir zararımız yok. Ve evet çocukluğumda "ibne, top, yuvarlak" sözlerini duyup, üstüne darp edildiğim zamanlar oldu. Psikolojik olarak çok yere başvurdum. Değişmek istedim. Hastalık olmadığını bile bile tedavi olmaya çalıştım. İnanın olmuyor. Başınıza gelmeden anlayamayacağınız için tek isteğim tabir-i caise bizi görmezden gelin. Dünyamızın tam tersini düşünün, eş cinselliğin heteroseksüellik, heteroseksüelliğin de eş cinsellik olduğunu. Love is All You Need işte tam da bunu anlatan bir kısa film. Umarız ki bu film insanların birbirlerini daha iyi anlamalarına ve birbirlerinin kararlarına saygı duymalarına yardımcı olur. Unutmayın ki eş cinsel haklarını savunmak için eş cinsel olmaya, doğa haklarını savunmak için odun olmaya, hayvan haklarını savunmak için de hayvan olmaya gerek yok.
Eğer İnsanların Kalplerini Okuyabilseydik 04:12
Eğer İnsanların Kalplerini Okuyabilseydik 3.546 izlenme - 3 yıl önce Eğer karşınızdaki insanın kalbini okuyabilseydiniz, empati yapabilseydiniz, ona daha farklı davranır mıydınız? 31.03.2014 günü Motivolog kanalına yüklediğim 'Eğer İnsanların Kalplerini Okuyabilseydik' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/motivolog kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Empati Nedir? - Sokak Röportajları 01:59
Empati Nedir? - Sokak Röportajları 1.626 izlenme - 2 yıl önce Empati Nedir? Kendini başkasının yerine koymak mı, koyduğunu başka yerde bulmak mı, başkasına koyup olduğu yerden almak mı?
21. Yüzyılın İlacı Empati Devrimi  - Dışa Bakışın Gücü 10:28
21. Yüzyılın İlacı Empati Devrimi - Dışa Bakışın Gücü 1.103 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz yüzyil insanlar için içe bakış çağıydı. İçe bakış bize umduğumuz gibi iyi bir hayat getirmedi ve benmerkezci bencil insanin temellerinin atilmasina sebep oldu . Bu yüzden 21. yüzyılın farklı olması gerekiyor. Filozof ve yazar Roman Krznaric, kendi dışımıza çıkarak nasıl sosyal bir değişim yaratabileceğimizi anlatıyor. Roman Krznaric, empati konusunda uluslararası üne sahip bir uzman ve "Empati: Bir Devrim El Kitabı" kitabının yazarı. Aynı zamanda dünyanın ilk dijital Empati Kütüphanesinin kurucusu.
Mükemmel Bir Empati Filmi 20:40
Mükemmel Bir Empati Filmi 1.464 izlenme - 3 yıl önce Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği öğrencilerinin hazırladığı "Empati" konulu amatör bir filmdir.
Kadın Olmanın Toplumda Dayanılmaz Hafifliği 02:31
Kadın Olmanın Toplumda Dayanılmaz Hafifliği 5.130 izlenme - 7 yıl önce bu video bütün erkekleri suçlamak için değildir.toplumdaki bazı kadınların hayatını haklarını ruhlarını maneviyatını bedenlerini evde işte sokaklarda taciz eden bazı erkeklere empati yapmaları için hazırlanmış bir bilinçlendirme videosudur.biz kadınlar okusakta okumasakta doğuda batıda ya da anadolu da gizli yada alenen evlerde veya işyerilerinde bazılarını söyleyemesekte yaşıyoruz.bizi anlamanız dileğiyle beyefendilere saygılarımızla..unutmayın annenizde bir kadın kızınızda kardeşiniz de..
Ceza’dan Engelliler İçin - Engeller - Empati 03:51
Ceza’dan Engelliler İçin - Engeller - Empati 2.960 izlenme - 7 yıl önce engellilerin sorunlarına empati yoluyla bakan bir çalışma yapımcı ömür kınay’a ve sanatçı ceza’ya teşekkürler.türkiye’nin ilk ve tek engelliler sesli sohbet sitesi engelsizsohbet.’ a bütün engellileri ve engelli dostlarını bekleriz.engelliler bilgi paylaşım ve arkadaşlık forumu www.engelsizce.com ’ a hepinizi bekleriz.
Bengü feat Volga Tamöz - Empati 02:55
Bengü feat Volga Tamöz - Empati 64 izlenme - 2 ay önce Bengü feat Volga Tamöz - Empati (Audio) 2017 Şarkı Sözleri: AĞARTTIK SAÇLARINI KIZLAR AH BİZDE AZ DEGİLİZ TAM KALKIYORUZ DERKEN,GERİ OTURURUZ BİRDEN YOK BURAYI SEVMEDİM,SENLE Mİ DOĞDUM BEN ZATEN KİŞİSEL GELİŞİM,YOK Kİ BİZDE İLETİŞIM PARDON SİZDE VAR MIYDI KABLOSUZ ERİŞİM? PİLATESİ DİYETİ ASLA BİTMEZ NÖBETİ KABUL EDİN ŞİMDİ KIZLAR ARTIK BİRAZ EMPATİ EKSİĞİ GEDİĞİ BİTMEZ HİÇ GIYBETİ TEK TAŞIN KARATI VE ŞARKININ NAKARATI ÇOK SEMPATİK BU EMPATİ ÇOK SEMPATİK BU EMPATİ SÖZ: BENGÜ MÜZİK: VOLGA TAMÖZ DÜZENLEME: VOLGA TAMÖZ
Empati Budur İşte 08:52
Empati Budur İşte 1.416 izlenme - 7 yıl önce empati budur işte
Kedisini Anlamak İçin Empati Yapan Adam 00:38
Kedisini Anlamak İçin Empati Yapan Adam 97 izlenme - 5 ay önce Kedilerin biribirini yalaması sevgi gösterisiymiş.Görüntüdeki adamda sevgisini yalayarak kedisine gösteriyor
Winx Club - Sezon 5 Bölüm 9 - Empati Mücevheri (Klip2) 01:03
Winx Club - Sezon 5 Bölüm 9 - Empati Mücevheri (Klip2) 1.153 izlenme - 3 yıl önce Alfea okulunda, Stella bir moda gösterisi organize eder, ama umduğu gibi başarılı olmaz. Şimdi üye olun:
Winx Club - Sezon 5 Bölüm 9 - Empati Mücevheri (Klip1) 01:07
Winx Club - Sezon 5 Bölüm 9 - Empati Mücevheri (Klip1) 878 izlenme - 3 yıl önce Stella moda tasarımcısı olma hayalini gerçekleştirmeye çalışır, ve yeni elbiseler için yeni fikirler üzerinde çalışır. Bir Yaş-Dünüşüm altei O'nu 3 yaşında b...
Küçük Bir Çocuğun Hayvanları Yemeyi Reddetmesi 02:30
Küçük Bir Çocuğun Hayvanları Yemeyi Reddetmesi 725 izlenme - 2 yıl önce Küçük bir çocuğun hayvanları yemek istemeyişiyle ilgili annesiyle diyaloğu. İnsanların hayvanları yemesinin tek nedenin genetik mirasımızda kalan aç gözlülük.
empati 15:37
empati 961 izlenme - 8 yıl önce
Ceza - Engeller - Empati Kısa Film @ Hiphoplife 03:40
Ceza - Engeller - Empati Kısa Film @ Hiphoplife 1.138 izlenme - 7 yıl önce ceza - engeller - empati kısa film @ hiphoplife.com.tr
Powder - Görmesini Sağladım (1995) 04:44
Powder - Görmesini Sağladım (1995) 377 izlenme - 2 yıl önce Albino kahramanımız Jeremy'nin vurulan geyiğin acısını avcıya aktardığı, filmin en etkileyici sahnesi..
Empati Kelimesinin Türkçe Karşılığı 00:06
Empati Kelimesinin Türkçe Karşılığı 213 izlenme - 3 yıl önce Önceki videosunda Türkler ve yabancılar arasındaki diyalog farklarını anlatan arkadaşımız bu sefer empatinin Türkçe karşılığıyla ilgili bir video çekmiş, iyi seyirler.
fundyy empati 2011 03:11
fundyy empati 2011 566 izlenme - 6 yıl önce
Çokkültürlü Eğitim 01:28
Çokkültürlü Eğitim 473 izlenme - 3 yıl önce Çokkültürlü Eğitim, Farklı Kültürden Olan İnsanlar Arasında Dil, Din, Irk, Renk, Cinsiyet, Sosyal Statü Ayrımı Gözetmeksizin, Bütün Öğrencilerin Eğitimden Eşit Fırsat Elde Etmesini Sağlamaktır.
Fundyy Empati 2011 03:09
Fundyy Empati 2011 535 izlenme - 6 yıl önce
Winx Club - Sezon 5 Bölüm 9 - Empati Mücevheri (Klip3) 01:25
Winx Club - Sezon 5 Bölüm 9 - Empati Mücevheri (Klip3) 470 izlenme - 3 yıl önce Zenith'in okyanus tababnında, Winx, Uzman Roy'un yardımı ile, Empati Mücevherini bulur, ama mutantlar da peşlerindedir. Şimdi üye olun:
 Kırışık - Kısa Film 19:59
Kırışık - Kısa Film 458 izlenme - 3 yıl önce Mimarlık öğrenimi gören genç bir kızın, popüler kültür mesajlarıyla çevrelenen kent yaşamı ile içinde bulunduğu benlik çatışmasını konu alan bu film, sürekli bürünmek zorunda olduğu güzel ve genç görünme algısı arasında sıkışıp kalmış, huzuru kaçmış bir genç kadının öyküsünü konu alıyor. Kadınların erken yaşlardan beri olmaları gereken rollerin onlara nasıl ezici bir şekilde öğretildiğinin ve bu sürecin yarattığı yalnızlaşmanın, içe dönüşün öyküsü. Yönetmen: Gurur Sönmez Oyuncular: Mesadet Maria Sözmen, Filiz Taçbaş, Buket Gülbeyaz, Alparslan Baran, Emre Yılancık, Sunay Doğan
Engelliler Empati 03:03
Engelliler Empati 435 izlenme - 7 yıl önce engelliler empati
Empati (Engellilerin Hüküm Sürdüğü Dünya) - Okan Bayülgen 03:41
Empati (Engellilerin Hüküm Sürdüğü Dünya) - Okan Bayülgen 306 izlenme - 3 yıl önce Engellilerin Günlük Yaşama Entegrasyonunun Zorluğunu Dile Getiren Kısa Belgesel
fundyy empati 2011 03:11
fundyy empati 2011 436 izlenme - 6 yıl önce
Empatinin Yanlış Amaçlarda Kullanılmasının Sonucu 00:06
Empatinin Yanlış Amaçlarda Kullanılmasının Sonucu 146 izlenme - 2 yıl önce Empatinin Yanlış Amaçlarda Kullanılmasının Sonucu - Yeni Vine "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."