Hoşgeldiniz!

emrah anul

Grup Vitamin & Halit Kıvanç - Hadi Anlat Bakalım Programı 03:30
Grup Vitamin & Halit Kıvanç - Hadi Anlat Bakalım Programı 830 izlenme - 2 hafta önce 90lı yılların unutulmaz müzik eğlence programı Bir Başka Gece'de Halit Kıvanç'ın sunumuyla yer alan "Hadi Anlat Bakalım"; konuk Grup Vitamin. Ruhun şad olsun Gökhan Semiz.
Grup Vitamin - Mov İt (Yayınlanmamış Şarkı) 03:30
Grup Vitamin - Mov İt (Yayınlanmamış Şarkı) 10.852 izlenme - 3 yıl önce Birinci Best of'unda bulunan ama Gökhan Semiz'in vefatı sonrası 2. basımda İstanbul'da şarkısıyla değiştirilip kaybolan şarkı.
Grup Vitamin Konseri (1996 - Antalya) 00:41
Grup Vitamin Konseri (1996 - Antalya) 3.708 izlenme - 3 yıl önce Tam doksanların ortası 96 yazının kavurucu sıcağında müthiş bi konser. muazzam bir kalabalık. Belki çok kısa ama güzel figürler var ve vitamin'in canlı performasını dinleme olanağını yakalamayanlar için nimet.
Grup Vitamin - İsmail (Ata Demier - 1992) 03:57
Grup Vitamin - İsmail (Ata Demier - 1992) 2.843 izlenme - 2 yıl önce İlk albümün getirdiği umulmadık başarıdan sonra yoluna Gökhan Semiz, Selçuk Aksoy, Emrah Anul ve Sertaç Demirtaş'la devam eden Grup Vitamin 1992'de çıkardıkları "Yandık Desene" adlı albümlerinde yer alan "İsmail" şarkısıyla sizlerle. Bilmeyen yoktur sanırım ancak yinede hatırlatmakta yarar var bu şarkı Dr. Alban'ın "It's My Life" şarkısının Grup Vitamin uyarlamasıdır. Klipte ise Ata Demirer oynamaktadır. İyi seyirler..
Grup Vitamin - İsmail 2 04:58
Grup Vitamin - İsmail 2 1.779 izlenme - 3 yıl önce Gezenendeki ilk devam şarkısı! Şarkı Sözler: İsmail bir tuhaf adamdır Üç kuruş için hesap sorandır Uyanık geçinir amma yalandır Tüm mal varlığı cebinde olandır Liseyi 6 yılda bitirmiş Neden bu kadar acele ettin Aklını seveyim Lan ismail Lan İsmail, Lun ismail, yuh ismail çüş ismail İSMAİL, Tek tek basarak ismail İsmail, Bade süzerek ismail İsmail, inci dizerek ismail Gel yavrum gel aman Kel başa şimşir tarak Bu ayakları artık bırak Ne işin var diskolarda Yanımda bi kız sarımtrak Ayranın yok içmeye Atla gidersin çeşmeye Bu ne perhiz, What is this Aman ismail, cant touch this Hafif piskopattır kendileri Buna Enayilik de dahildir Kızma Amcası Daha çok cahiiiil İsmail, Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hoop üstteyim ismail Alt dudağı yiyim senin hatrın kalmasın ismail İsmail, Çekilmez bir adam oldun yine ismail Tatsız Tuzsun, Nalet Kırdığın potlar beni aştı Bak yalnızsın herkes kaçtı İsmail de buna şaştı Aklını seveyim kaç ismail Lan ismail Atlımısın, Yavrum Bağdatlı mısın Herkes zeka yaşını sorar Lan sen bu kadar tatlı mısın Ulan ismail, yalan ismail, yulan ismail İsmail, telefonun başında çaresiz bekliyorum İsmail, Eğer açmazsan oraya geliyorum İsmail, Adresim değişti ismail Ah ben eski değilim İsmail İsmail, Kumburgaza da gittik beraber İsmail, Bağcılarda da bulunduk ismail İsmail Sorun ilçelerde değildi Çünkü sen bir angutsun ismail ....... İsmail, Varmısın yokmusun İsmail İsmail, Aç mısın Tok musun İsmail İsmail, Açım diyoor ! İsmail, Ama yemekteyiz, Rahat da içmekteyiz gülüm İsmail, resimdeyim çerçeve arıyorum İsmail, nereye koydun bulamıyorum ismail İsmail, İçim Kanar da İsmayııııııllllllll İsmail hatırlarmısın felsefe yapma İsmail, rahatta çılgın çocuk iso İsmail, Winter is kaming ismail İsmail, Kalın bişeyler al üşütürsün canım İsmail, Bak bak Bak havalara nasıl da giriliyor İsmail, No no no almıyım başkası alsın İsmail, tipim değilsin üstü kalsın ismail İsmail, sen vahşi bir hayvansın ismail İsmail, Bu fasulye yedi buçuk lira İsmail, Pırasa 3.5 geeeeel İsmail, Patlıcan sana 4 olur ismail Hıyar da sensin İsmail ! İsmail, Allah da belanı versin İsmail !
Grup Vitamin - Dokundur (1991) 03:01
Grup Vitamin - Dokundur (1991) 1.986 izlenme - 3 yıl önce Grup Vitamin 1991 yılında çıkarmış oldukları "Bol Vitamin" albümünde o dönemde çok tutulan yerli ve yabancı şarkıları kullanarak hicivler yapıyordu. Dinleyeceğiniz bu şarkı MC Hammer'ın "You Cant Touch This" şarkısının Grup Vitamin versiyonudur.
Grup Vitamin - Telefonu Çektim Direkten 02:56
Grup Vitamin - Telefonu Çektim Direkten 980 izlenme - 3 yıl önce Her dinleyişte insanın içini kıpır kıpır eden vitamin şarkısı. Zamanın düğün salonlarının en favori müziği. Dinleyip de sevmeyen var mıdır acaba? Vitamin için "aahh" çekmektense arkanıza yaslanıp eğlenmenizi öneririm. Uzatmayayım efenim buyrun..
Grup Vitamin - Zonta 03:24
Grup Vitamin - Zonta 598 izlenme - 3 yıl önce Grup Vitamin' in yayınlanmamış klibi. Her zamanki gibi yine döktürmüşler, kalplerde taht kurmuşlar. O dönemin ünlü şarkıcılarının da bulunduğu programdan görüntüler içeriyor, ayrıca arkada şıkıdım şıkıdım oynayan tarkan'a dikkat..
Grup Vitamin'li Yedigün Reklamı 2 - Takmayacaksın Tak Açacaksın 00:45
Grup Vitamin'li Yedigün Reklamı 2 - Takmayacaksın Tak Açacaksın 402 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yılların önemli olaylarından grup vitamin'in yedigün reklamı. ben araştırdım, yedigün o kadar doğru bir figür belirlemiştir ki, daha da market dolabını açtığında diğer muadil ürünlere tenezzül bile etmeyip yedigün'ü tercih eden insanlar var.
Grup Vitamin - Şimdi Nolcek (1995) 03:23
Grup Vitamin - Şimdi Nolcek (1995) 272 izlenme - 2 yıl önce daha önce grup vitamin dinlemişliği olanlar bilir; ray charles abimizin hit the road jack'i gökhan semiz coverlayınca "şimdi noolcek" olmuş. zeytinyağlı yaprak dolması albümünün ikinci parçasıdır. ayrıca bu albümde vitamin'e pentagram da eşlik etmiştir. bu arada gökhan semiz'de hakan şükür tarzı pivot santrafor tipi yok mu beyler? çok rahat defansın dengesini bozacak sağa, sola, top servisleri yapabilirmiş gibi duruyor.
Grup Vitamin - Cezmi ( 1991 - 46 dk ) 46:28
Grup Vitamin - Cezmi ( 1991 - 46 dk ) 290 izlenme - 2 yıl önce Çocukluk efsanemiz Grup Vitamin’in 1991 ‘de piyasaya sürdüğü 2nci albümü “Grup Vitamin” ya da bilinen adıyla “Cezmi” yi siz alkışlarlayaşıyorum.com sevenlerin beğenisine sunuyorum efendim. 1’nci ve 3’ncü tam albümler için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94099/grup-vitamin-bol-vitamin-1990-47-dk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94407/grup-vitamin-yandik-desene-1992-44-dk
Bir Garip Aşk - Grup Vitamin 04:36
Bir Garip Aşk - Grup Vitamin 130 izlenme - 2 yıl önce Grup Vitamin'in Zeytinyağlı Yaprak Dolması isimli albümünden Emrah Anul'un yorumladığı bir kaybolan yaz aşkı şarkısı. En az İstanbul'da isimli parçaları kadar duygulu ve yer yer komiktir. İyi dinlemeler | güzel yaz aşkları...
Grup Vitamin Emrah Anul  - 90'larda Müzik Müzik İçin Yapılıyordu 05:19
Grup Vitamin Emrah Anul - 90'larda Müzik Müzik İçin Yapılıyordu 179 izlenme - 3 yıl önce Hakan Peker,Yonca Evcimik,Barbaros Hayrettin,Burak Kut,Ahmet,Harun Kolçak ve Tayfun gibi 90'ların efsane sanatçılarının buluştuğu Disko Kralı gecesinde 80'ler ve 90'larda yaşamış bizlerin hayran olduğu ve bir çok efsane şarkılara,albümlere ve işlere imza atmış sevgili Vitamin grubunun üyelerinden sevgili Emrah Anul'un 90'lar ve 90'larda müzik anlayışı üzerine yaptığı muhteşem bir konuşmadır. İyi izlemeler.
Grup Vitamin - Dünya Turu 03:02
Grup Vitamin - Dünya Turu 94 izlenme - 2 yıl önce "Dünya turuna çıkmışız da önce amerikaya uğramışız" diye başlayıp; derken Almanya,İtalya,Fransa, Rusya,Japonya, Arabistan ... Tüm dünyadan rap örnekleri. Genelde akıllarda "Sony Toshiba Suziki, kızları öyle kuzu ki" sözleri ile kalmıştır. Özlemle anıyoruz...
Grup Vitamin - Cevriye 03:35
Grup Vitamin - Cevriye 106 izlenme - 2 yıl önce Çav bella melodisinin üzerine yapılmış unutulmaz bir grup vitamin şarkısı. işte bir akşam köprü altında cevriye cevriye cevriye cev cev cev bira patates takıldıgında bar dolu işgal altında bira patates takıldıgında bar dolu işgal altında sen ey cevriye beni de götür cevriye cevriye cevriye cev cev cev kaybolurum ben köprü altında yem olurum balıklara beni de götür barlariniza yem yap beni alıklara eğer kusarsam ben üstünüze cevriye cevriye cevriye cev cev cev ne zorluklarla yaşadık bu dönemi kusmugun yok ki önemi ne zorluklarla yaşadık bu dönemi kusmugun yok ki önemi içki içilip tartışılacak cevriye cevriye cevriye cev cev cev yapacağımız çok şeyler var daha içelim kısmet sabaha yapacağımız çok şeyler var daha içelim kısmet sabaha...
16 Yıl Sonra Yeniden - Grup Vitamin 02:47
16 Yıl Sonra Yeniden - Grup Vitamin 69 izlenme - 2 yıl önce Grup Vitamin'in 16 sene sonra çıkardığı "Endoplazmik Retikulüm" adlı albümünün çıkış şarkısı olan İsmailll'in Show Ana Haber'deki ilk gösterimi ve tanıtım videosudur.
Grup Vitamin Yıllar Sonra Cem Ceminay'la Uykusuz Her Gece'de 21:22
Grup Vitamin Yıllar Sonra Cem Ceminay'la Uykusuz Her Gece'de 89 izlenme - 2 yıl önce 90'larda muhteşem işlere imza atmış,bizim gibi 80'ler ve 90'lar çocuklarının vazgeçilmez ve efsane grubu,İsmail,Ellere Var Da Bize Yok Mu,Al Aşkını Sok Gözüne,Entelim,Elalarını gibi daha nice efsane şarkılarıyla büyüdüğümüz sevgili Grup Vitamin'in yıllar sonra katıldığı programdan çok güzel görüntülerdir. İyi izlemeler. Ayrıca sevgili Gökhan Semiz'in ruhu şad olsun,mekanı cennet olsun.O kalbimizde şarkılarıyla,iyiliğiyle ve temiz kalbiyle içimizde hep yaşayacak.