Hoşgeldiniz!

Emre Ubeyli Videoları İzle

Kısmetse Olur Emre Ve Adnan Aras Karanfil'i Depoya Çekti 01:08
Kısmetse Olur Emre Ve Adnan Aras Karanfil'i Depoya Çekti 7.325 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur programını ifşa eden sosyal medya fenomeni Aras Karanfil Kısmetse Olur programının damat adayları Emre Ubeyli ve Adnan Kızıltaş'ı görmüş ve sonra olanlar olmuş.
Emre Ve Batuhan Arasında Kavga (Kısmetse Olur 8 Mart Salı 2016) 01:45
Emre Ve Batuhan Arasında Kavga (Kısmetse Olur 8 Mart Salı 2016) 934 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur evinde yaşanan gergin dakikalar Emre ve Batuhan ikilisine de sıçradı. Damatlar evinde birbirine giren Emre Ubeyli ve Batuhan Cimilli ikilisi neden kavga etti? Emre Ubeyli hala eski aşkı Ayça'yı mı seviyor? Emre ve Batuhan kavgasının arkasında Ayça mı var?
Emre Hazal'a Evlenme Teklif Etti - Kısmetse Olur 143. Bölüm 6 Nisan Çarşamba 2016 03:19
Emre Hazal'a Evlenme Teklif Etti - Kısmetse Olur 143. Bölüm 6 Nisan Çarşamba 2016 388 izlenme - 1 yıl önce Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç yarışma programı Kısmetse Olur'da damat adayı Emre Ubeyli, gelin adaylarından Hazal Atabek'e gönlünü kaptırdı. Emre Hazal'a evlenme teklifi ediyor. Hazal Emre'ye ne yanıt verecek? Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşulan Kısmetse olur evlilik programında damat adayı olan Emre evlilik adı altında bir yol çizdiği gelin adayı Hazal'a aşık olduğunu itiraf ediyor. Ben sana galiba aşık oluyorum diyen Emre'nin bu sözleri karşısında gelin adayı Hazal ne diyeceğini şaşırıyor. Emre'den kimlik cüzdanını ve vesikalık fotoğrafını isteyen gelin adyaı Hazal Atabek kafalarda acaba evleniyorlar mı sorusunu uyandırdı.