Hoşgeldiniz!

emret

Sibel Can - And İçelim - Canım Benim (2001) 04:44
Sibel Can - And İçelim - Canım Benim (2001) 68.683 izlenme - 3 yıl önce Sibel Can - And İçelim - Canım Benim (2001) Şarkı sözleri ; Gel gel yanlız bir şartım var Gururunu nefretini geldiğin yerde bırak Sev sev yanlız bir şartım var Canına benden başka yoldaş olmasın Ayrılık hançeri bizi vurmasın İçelim içelim içelim aşkın şarabını Kendimizden geçelim Hadi içelim aşkın şarabını meşk edelim Yemin edelim ayrılmak yok diye and içelim Hadi içelim aşkın şarabını meşk edelim yemin edelim Ayrılmak yok diye and içelim Terketmek yok and içelim Gel gel yanlız bir şartım var Gururunu nefretini geldiğin yerde bırak Sev sev yanlız bir şartım var Canına benden başka yoldaş olmasın Ayrılık hançeri bizi vurmasın İçelim içelim içelim aşkın şarabını Kendimizden geçelim Hadi içelim aşkın şarabını meşk edelim Yemin edelim ayrılmak yok diye and içelim Hadi içelim aşkın şarabını meşk edelim yemin edelim Ayrılmak yok diye and içelim Terketmek yok and içelim Hadi içelim aşkın şarabını meşk edelim yemin edelim Ayrılmak yok diye and içelim Terketmek yok and içelim And içelim
Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 01:32
Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 3.380 izlenme - 2 ay önce Emret Komutanım dizisinin Laz Cemal'i "erkek fatma" diyerek Rüzgar erkoçlar'ın geleceğini görüyor adeta.
Sırıtma Lan Öyle Öyle Yavşak - Emret Komutanım 01:51
Sırıtma Lan Öyle Öyle Yavşak - Emret Komutanım 4.656 izlenme - 5 ay önce 2005-2008 yılları arasında yayınlanan Emret Komutanım dizisinden bir sahne.
Karargah Destek Bölüğü'nün Counter Strike Keyfi - Emret Komutanım 04:52
Karargah Destek Bölüğü'nün Counter Strike Keyfi - Emret Komutanım 3.061 izlenme - 3 ay önce Emret Komutanım 14. bölümünde,karargah destek bölüğü counter strike oynayarak stres atıyor.
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 01:00
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 23.573 izlenme - 5 yıl önce Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı eski rol arkadaşı Rüzgar Erkoçlar için neler söyledi?..
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 03:47
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 6.845 izlenme - 2 yıl önce 1986 doğumlu Nil Erkoçlar bildiğiniz üzere bundan üç sene önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olup erkekliğe adım atmıştı, adını da Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti. Sosyal Medyada büyük ilgi toplayan Erkoçlar bir kaç işyerinde işçi olarak çalışıp şimdi rotayı Dj'liğe çevirmiş.
Sibel Can - Emret Öleyim Dj Can Uzman Darbuka Remix 04:15
Sibel Can - Emret Öleyim Dj Can Uzman Darbuka Remix 13.240 izlenme - 4 yıl önce Sibel Can - Emret Öleyim Dj Can Uzman Darbuka Remix
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 03:00
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 2.433 izlenme - 2 yıl önce emret komutanım
emret komutanım hüzün müziği 02:00
emret komutanım hüzün müziği 7.654 izlenme - 6 yıl önce emret komutanım hüzün müziği
Ahmet Başçavuş'un Amerikalı'ya Verdiği Tarihi Ayar 01:10
Ahmet Başçavuş'un Amerikalı'ya Verdiği Tarihi Ayar 6.394 izlenme - 3 yıl önce Askerlik temalı en iyi türk dizisi olan Emret Komutanım'dan güzel bir sahne.
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 03:00
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 5.445 izlenme - 3 yıl önce Yıllar önce türk dizi tarihinde en önemli yapıtlardan biri olan,günümüzde halen tüm bölümleri izlenmeye devam eden emret komutanım'ın müthiş 16'inci bölüm sonu olayın özetinden bahsetmek gerekirse ali bir sabah uyanır ve kolyesinin olmadığını öğrenir ve bu olaya çok sinirlenerek koğuşdakileri "hırsız" olarak suçlayarak bölük komutanına şikayet eder bu sırada hamza ise rahatsız olduğu için revirde yatmaktadır.Bir kac gün sonra hamza iyileşir ve koğuşa tekrar döner bu olayın aydınlanması icin koğuşu toplar ve bir karar almaya çalışır,ali tabiki çok sinirli olduğu icin koğuşdakilere kötü sözlerde bulunur bu durumu kaldıramayan hamza ali ile kavgaya tutuşur bir okadar anlamlı ve duygusal sahne keyifli izlemeler.
emret komutanım yemek duası 00:33
emret komutanım yemek duası 6.610 izlenme - 8 yıl önce emret komutanım yemek duası
Emret Komutanım - 34. Bölüm 01:05:48
Emret Komutanım - 34. Bölüm 2.983 izlenme - 3 yıl önce Emret Komutanım, Show TV ve Kanal 1'de gösterilen bir televizyon dizisidir. Emret Komutanım 9 Haziran 2005 tarihinden itibaren her perşembe akşamı Show TV'de yayınlanmıştır. 30 Nisan 2007 tarihinde Kanal 1'de yeniden başlamıştır
Vatan - Nefes 06:10
Vatan - Nefes 4.696 izlenme - 5 yıl önce Vatan - Nefes Tek Nefes ----------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------- http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE --------------------------------
Emret Komutanım Çanakkale 03:47
Emret Komutanım Çanakkale 764 izlenme - 2 yıl önce emret
ABD Askerleri Ve Türk Askerleri Kavgası ( Emret Komutanım ) 05:03
ABD Askerleri Ve Türk Askerleri Kavgası ( Emret Komutanım ) 91 izlenme - 1 ay önce Ne alakaysa aynı koğuşta yatan ABD ve Türk askerleri bir anda yer yüzünden kavga ediyor.
askeriyede yemek duası:)) 00:29
askeriyede yemek duası:)) 5.584 izlenme - 9 yıl önce siz hiç böyle bi dua gördünüzmü:)))
Sibel Can - Canım Benim - Canım Benim (2001) 04:20
Sibel Can - Canım Benim - Canım Benim (2001) 3.839 izlenme - 3 yıl önce Sibel Can - Canım Benim - Canım Benim (2001) Şarkı sözleri ; Hani gözün benden başkasını görmezdi Hani benden başkasını sevemezdin Hani dünya bensiz bir an bile çekilmezdi Şimdi diyorsun ki söyleyen gitti Sözlerin bir anlık öfkeyse anlarım Aşkta gurur olmaz söylemedin sayarım Niyetin sabrımı denemekse anlarım Beni terkedip gitmekse yanarım Canım benim canım benim cananım İlk aşkımsın sana hayranım Canım benim canım benim cananım Bir değil bin ömrüm olsada yinede ben sana hayranım
emret komutanım - yemek duası 00:25
emret komutanım - yemek duası 4.836 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bir dua kesin izleyin
Emret Komutanım 00:37
Emret Komutanım 7.825 izlenme - 9 yıl önce
Ben Kendimi Dayak Yiyen Kadınlara Adamışım 01:51
Ben Kendimi Dayak Yiyen Kadınlara Adamışım 1.391 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemin en tutulan Trt dizisi olan Emret Başbakanım'dan bir kesit. Artık normal kadınlarla bir işi kalmayan İbrahim, tamamen dayak yiyen kadınlara yönelmiştir. Zira o ''dayak'' kelimesini tonlama şekli epey düşündürücüdür. Ha kafa göz daldığı Perihan Savaş ile bu dizinin yayın tarihi arasındaki bağlantıyı tam kuramadığım için bu konuya girmiyorum. Ama ikiside 80'lerde yaşandı onu biliyorum. Neyse yorumu acele ile yazdım çünkü yağmur yağıyo çamaşırları toplamam lazım. Valla bak. Not: Dizi zamanında o kadar tutulmuştu ki, başrol oyuncusu Paul Edington'ın, dönemin bakanlarından Adnan Kahveci ile bir skeci ve Turgut Özal'la da bir söyleşisi mevcuttur (pilleri bende, oynucanız zaman gelip benden alın)
sibel can emret öleyim 2000 orjinal video klip süper kalite 04:23
sibel can emret öleyim 2000 orjinal video klip süper kalite 5.869 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1 emeğe saygı daha fazlası için sayfamıza giriş yaparak beğenmenizdir .. damarabeskci hayran sayfasına hoş geldiniz ! ben senden vazgecmemyoluna köleyim. sözünden hic cikmam emret öleyim. by damarabeskc1 sunar !
Emret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne 03:52
Emret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne 1.253 izlenme - 3 yıl önce Emret Komutanım Şah Mat - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne www.simwolfs.com c@sperEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne
Hamza'dan Ferit'e Yumruk - Emret Komutanım 03:33
Hamza'dan Ferit'e Yumruk - Emret Komutanım 133 izlenme - 4 ay önce 2005-2007 yılları arasında yayınlanan Emret Komutanım dizisinin 43.bölümünden bir sahne.
Bergen - Emret Güzelim 1988 03:20
Bergen - Emret Güzelim 1988 1.206 izlenme - 3 yıl önce Söz Ahmet Duyar Müzik Salih Sever Albüm Yönetim Özer Şenay - Selami Şahin Ses Teknisyenleri Cüneyt Sarvazlar - Duyal Karagözoğlu Stüdyo Cüneyt - Pitaş yedek şarkılardan oluşmuş albümüdür şarkı sözleri, istediğin sevilmekse severler emret güzelim söyle canım ne dilersin yeter ki emret güzelim..
askerlk filmi 00:28
askerlk filmi 1.174 izlenme - 7 yıl önce herkez asker
Emret Komutanım Yeniden - Kamera Arkası Görüntüler 12:35
Emret Komutanım Yeniden - Kamera Arkası Görüntüler 1.353 izlenme - 5 yıl önce "Emret Komutanım Yeniden" Kamera Arkası
Emret Komutanım Yeni Bölümleri İle Yeniden Başlıyor! 00:46
Emret Komutanım Yeni Bölümleri İle Yeniden Başlıyor! 1.601 izlenme - 5 yıl önce "EMRET KOMUTANIM" yeni bölümleriyle Kanaltürk ekranında...
Çorak Köyü Coburlar Köyü Emret Komutanım Dizisi Oy 02:24
Çorak Köyü Coburlar Köyü Emret Komutanım Dizisi Oy 2.482 izlenme - 9 yıl önce çorak köyü coburlar köyü emret komutanım dizisi oyuncusu yaşasın okulumuz programı 2008
Emret Öleyim - Daha Yolun Başındayım (1999) 04:23
Emret Öleyim - Daha Yolun Başındayım (1999) 727 izlenme - 3 yıl önce Emret Öleyim - Daha yolun başındayım (1999) Şarkı Sözleri (lyrics): Ben zaten cildirdim, yüreyim cöllerde. Avaren olmusum, sevdam dillerde. Zaten cildirdim, yüreyim cöllerde. Avaren olmusum, sevdam dillerde. Delo dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez bu sevgin. Delo dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez hic tükenmez, Sana olan bu sevgim.Emrine agmadeyim... Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben zaten cildirdim, yüreyim cöllerde. Avaren olmusum, sevdam dillerde. Zaten cildirdim, yüreyim cöllerde. Avaren olmusum, sevdam dillerde. Deli dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez bu sevgin. Deli dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez hic tükenmez, Sana olan bu sevgim.Emrine agmadeyim... Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,........ Sözündem hic cikmam,......... Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim.