Hoşgeldiniz!

Emrullah İşler

 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.917 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Ak Parti Nilüfer İlçe Kongresi - Emrullah İşler 04:29
Ak Parti Nilüfer İlçe Kongresi - Emrullah İşler 22 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Nilüfer İlçe Kongresi- AK Parti Ankara Milletvekili İşler: "Artık iktidarlar Türkiye'de aciz değil, muktedirdir.
Kardeşliğimizi Korumamız, Devam Ettirmemiz Gerekiyor 01:48
Kardeşliğimizi Korumamız, Devam Ettirmemiz Gerekiyor" 1 izlenme - 3 ay önce TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, "21. yüzyıl Türkiye asrı olacak, bunu kimse engelleyemeyecek.
Emrullah İşler - Yurt Dışındaki Vatandaşların Oy Kullanabilmesi 03:54
Emrullah İşler - Yurt Dışındaki Vatandaşların Oy Kullanabilmesi 17 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Gümrük kapılarında, limanlarda ve gümrüklü havalimanlarında 26 Temmuz'da sandıklar açılıyor ve 10 Ağustos'a kadar açık kalacak" dedi.
Türkiye'den BM'nin Libya Yol Haritasına Destek (2) 02:54
Türkiye'den BM'nin Libya Yol Haritasına Destek (2) 2 izlenme - 8 ay önce Türkiye'nin Libya Özel Temsilcisi ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Libya'da siyasi çözüme ulaşılması için Birleşmiş Milletlerin (BM) hazırladığı eylem planına Türkiye'nin destek verdiğini bildirdi.
İşler İzzetbegoviç Görüşmesi - 04:27
İşler İzzetbegoviç Görüşmesi - 6 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Bosna Hersek Üçlü Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı İzzetbegoviç İle Bir Araya Geldi.
Türkiye'den BM'nin Libya Yol Haritasına Destek (1) 03:30
Türkiye'den BM'nin Libya Yol Haritasına Destek (1) 1 izlenme - 8 ay önce Türkiye'nin Libya Özel Temsilcisi ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Libya'da siyasi çözüme ulaşılması için Birleşmiş Milletlerin (BM) hazırladığı eylem planına Türkiye'nin destek verdiğini bildirdi.
Başbakan Yardımcısı İşler 03:45
Başbakan Yardımcısı İşler 7 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Sayın Başbakanımızın gittiği her yerde kendisine büyük bir teveccüh var. Zaten diğer adaylarla da arada ciddi bir fark var. Klasman farkı olduğu da çok net bir şekilde görülüyor" dedi.
Başbakan Yardımcısı İşler'den Avusturya Bakanına Sert Cevap 04:48
Başbakan Yardımcısı İşler'den Avusturya Bakanına Sert Cevap 7 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Avusturya Dışişleri Bakanı Sebastian Kurz’un Başbakan Erdoğan’ın Avusturya’ya gerçekleştireceği ziyarete ilişkin açıklamalarıyla ilgili açıklama yaptı.
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 05:22
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 5 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili, "Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz.