Hoşgeldiniz!

En Komik Şakalar

En Komik Çaydanlık Şakaları 02:52
En Komik Çaydanlık Şakaları 76.704 izlenme - 5 yıl önce En komik ve güzel çaydanlık, demlik şakaları videolarını izleyebilirsiniz. Sizler için en iyi çaydanlık şakalarını seçtim. buyruuuuun.
Doktora Müthiş Şaka 00:53
Doktora Müthiş Şaka 16.881 izlenme - 6 yıl önce
Şaka Yapan İnsafsız Fırlama Çocuk 00:34
Şaka Yapan İnsafsız Fırlama Çocuk 8.722 izlenme - 6 yıl önce 19.01.2017 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Şaka Yapan İnsafsız Fırlama Çocuk ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Takım Arkadaşlarından Granit Xhaka'ya Şaka 00:07
Takım Arkadaşlarından Granit Xhaka'ya Şaka 18.381 izlenme - 6 yıl önce Arsenal futbolcularının otobüs yolculuğu esnasında kestiren Xhaka'ya yaptıkları şaka.
Annesine Anlamsız Şaka Yapıp Azar İşiten Genç 00:30
Annesine Anlamsız Şaka Yapıp Azar İşiten Genç 26.308 izlenme - 6 yıl önce Vilog, çelınç, sılaym mılaym derken çok acayip bi çağa doğru sürükleniyoruz. Abone ve like uğrunu şu yaşadğımız evrende neler olduğunu, neler olabileceğini artık kestirmek zor.
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 04:36
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 11.773 izlenme - 6 yıl önce Gece küçük çaplı alem yaptıktan sonra etrafı neden toplamamız gerektiğiniz en güzel örneği bu videoda! Ancak mutfağı dağınık halde bırakan bu adam için her şey artık çok geç. Geçmiş olsun diyoruz...
İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 04:27
İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 9.668 izlenme - 6 yıl önce İnsanlara hiç bir şaka yapmadığımız halde kamera şakası yaptığımızı ve şakalandıklarını söyledik.
Psikopat Babadan Hunharca Şaka 04:16
Psikopat Babadan Hunharca Şaka 9.316 izlenme - 7 yıl önce Önceki videosu yayınlanmıştı hatırlarsınız. Oyun konsolu hastası oğlunun konsolunu kıran psikopat babadan bir umuıt konsol bekleyen oğluna hunharca şaka.
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 00:29
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 12.545 izlenme - 7 yıl önce Videoda afacan damat adayımız diğer törenlerden de özenmiş, bir komiklik yapmak istemiş. Genelde nikah memurlarımız zengin düğünlerinde dakikalarca bekletilen ve anlamsız şaklabanlıklar yapan kişilerdir ama burada paran yoksa efendi olucaksın mesajını açıkca vermiştir.
Koltuğa Airbag Yerleştirip Şaka Yapmak 00:26
Koltuğa Airbag Yerleştirip Şaka Yapmak 9.324 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşlarına şaka yapmak isteyen bir grup abimiz arkadaşlarının oturacağı koltuğun altına hava yastığı yerleştirip o oturduğunda patlattı. Ortaya bu komik ve eğlenceli görüntüler çıktı.
Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka 02:40
Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka 7.880 izlenme - 7 yıl önce Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka Otobüse binen yolcular ve öğrencilere hazırlanan şaka eğlenceli ve komik anlar yaşatacak.
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 02:50
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 18.927 izlenme - 6 yıl önce Youtuber arkadaşımız aklı sıra üç ayaklı zencilere gizli kamera şakası yapmaya çalışmış ancak genel olarak dayak yemiş.
Volkan Demirel'e Sulu Şaka 00:22
Volkan Demirel'e Sulu Şaka 1.502 izlenme - 6 yıl önce Sezon öncesi hazırlık kampını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel sulu bir şakanın kurbanı oldu. Tecrübeli kaleci o anın görüntülerini sosyal medya aracılığı ile paylaştı.
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 00:32
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 5.382 izlenme - 6 yıl önce Genç kızlar, kendilerine yapılan şaka karşısında zor anlar yaşadı. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Metroda Kapının Önünde Dikilen Kıza Yapılan Şaka 00:21
Metroda Kapının Önünde Dikilen Kıza Yapılan Şaka 9.590 izlenme - 7 yıl önce Kapıların kapanmasını dikkatlice hesaplayan piç bir vatandaş kıvrak bir hareketle kızı metro dışı bırakıyor.
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 03:03
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 7.610 izlenme - 7 yıl önce Son yıllarda ciddi bir artış gösteren klostrofobik (kapalı yerde kalmaktan korkan) insanlardan birine, diğer kız arkadaşları bir şaka yapmış. Bire bir kendisi kapalı alanda kalmamasına karşın yine de etkileniyormuş demekki bu insanlar. Allah şifa versin diyelim. İnsanların böyle takıntılarıyla uğraşan piçleri de kınıyorum. Yükseklikle, bıçakla, silahla şaka yapanlar da var. Yapanları uyarın, yaptırmayın diye yüklüyorum.
Korkunç Paranormal Şaka 01:59
Korkunç Paranormal Şaka 20.849 izlenme - 8 yıl önce İntikamını almak için arkadaşına öyle bir şaka yapıyor ki.. Böyle de şaka olmaz artık dedirten şakayı keyifle izliyoruz