Hoşgeldiniz!

en küçük

Dünyanın En Küçük Kedigili - Paslı Kedi 01:57
Dünyanın En Küçük Kedigili - Paslı Kedi 3.281 izlenme - 2 ay önce Paslı kedi (Prionailurus rubiginosus) küçük bir yaban kedisi. Bengal kedisi ile yakın akrabadır. Paslı kedi 40 cm'lik gövde boyu ve 20 cm kuyruk uzunluğu ile en küçük kedilerdendir. Adını boz sarı kürkü üzerindeki paslı-kahverengi lekelerden alır. Görünümü bengal kedisine çok benzer; ancak benekleri daha az belirgindir ve rengi atmış, soluk bir izlenim bırakır. Paslı kedinin, biri Hindistan'ın güney ucu ve diğeri Sri Lanka olmak üzere birbirinden ayrı iki popülasyonu bulunur. Buralarda farklı ortamlarda yaşarlar. Paslı kediler Sri Lanka'da yağmur ormanları'nda bulunurken, Hindistan'daki popülasyonları kuru ve açık alanları mekân tutarlar. Yaygın bir teoriye göre Hindistan'daki bengal kedisi ile olan rekabet, paslı kedileri daha uygunsuz yaşam alanlarına çekilmeye zorlamıştır. Sri Lanka'da ise paslı kedileri ormandan kovabilecek bengal kedisi bulunmamaktadır. Paslı kediler tek başına hareket eden gece faal olan kediler olup, yaşam tarzları büyük ölçüde bengal kedilerine benzer. Kuşları, fareleri, kertenkeleleri ve böcekleri avlarlar. Çok iyi tırmanıcı olmalarına rağmen genelde yerde hareket ederler.
Gyra, Afrika'nın En Küçük, En Ölümcül Kedisi 01:57
Gyra, Afrika'nın En Küçük, En Ölümcül Kedisi 2.676 izlenme - 1 ay önce Bu Gyra, belgeselciler ona bu adı vermiş. Afrika'nın en küçük kedi türü olan Kara Ayaklı bir kedi. Gyra bir anne ve yavruları beslemek için gündüz uyuyor, gece avlanıyor. Her gece en az 30 km yürüyor. Ay bu öldürse öldürse şirinlikten öldürür diyeceksiniz ama saldırılarının yüzde 60'ında başarı sağlıyor. Her gece onlarca küçük kuş, kemirgen ve sürüngeni canıncan ediyor.
En Küçük Dj 00:13
En Küçük Dj 65.238 izlenme - 9 yıl önce bak sen şu velete:))
dünyanın en küçük hayvanları 03:00
dünyanın en küçük hayvanları 76.837 izlenme - 9 yıl önce dünyanın en küçük hayvanları çok küçükler boyları 7-8 cm arası :( :)
Dünyanın En Küçük Geyiği Chevrotain 01:08
Dünyanın En Küçük Geyiği Chevrotain 9.275 izlenme - 1 yıl önce Cüce geyikgiller (Tragulidae), Afrika'nın ve Asya'nın tropik ormanlarında rastlanılan bir çift toynaklı familyası. Sadece 10 türden oluşan bu familyanın mensupları ancak tavşan büyüklüğündedirler ve geviş getirenler alt takımının evrensel açıdan en ilkel üyeleridir.
Dünyanın En Küçük Kalaşnikofu 01:53
Dünyanın En Küçük Kalaşnikofu 29.880 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Küçük Kalaşnikofu 23.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Dünyanın En Küçük Kalaşnikofu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Küçük Metal Beyblade 00:20
Dünyanın En Küçük Metal Beyblade 11.991 izlenme - 6 yıl önce ONLINE BAZAAR
En Küçük Hacker Çok Komik 01:02
En Küçük Hacker Çok Komik 14.124 izlenme - 10 yıl önce
Dünyanın En Küçük Ve En Korkunç Evi - Minecraft 05:43
Dünyanın En Küçük Ve En Korkunç Evi - Minecraft 5.174 izlenme - 1 yıl önce ABONE OL: http://goo.gl/wcwC5x Tişörtlerimiz: https://goo.gl/NMCYQt Hepinize Merhaba Arkadaşlar bugün Minecraft'ın EN KÜÇÜK VE EN GÜZEL EVİNİ inceledik hayaletler uçan yarasalar jumpscarelarla dolu bir macera başladı ve çok eğlenceli ve komik bir video oldu. İyi seyirler! (Bir Sonraki Video'da Görüşmek Üzere Hoşçakalın!) Komut : http://www.theredengineer.com/micro-haunted-house.html ? Diğer Videolarım : https://goo.gl/bW6Q66 ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek için KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ? ----------------------------------------------------------------------------------------- ? İletişim Bilgileri İnstagram https://goo.gl/45MFd8 Facebook Sayfamız https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ Mail Adresim agaofficial@hotmail.com
En Küçük Kemençeci 02:45
En Küçük Kemençeci 10.665 izlenme - 10 yıl önce trabzondan yanıma misafir gelek bir öğretmenden görüntüyü aldım internette yayınlamam izin werdi.
en küçük rapci:) 01:59
en küçük rapci:) 7.767 izlenme - 9 yıl önce bu veletin gelecegi parlak:)
En,küçük,kolbastıcı 01:16
En,küçük,kolbastıcı 7.039 izlenme - 9 yıl önce bir bucuk yaşında kolbastı yapıyor
En Küçük Hacker Çok Komik 01:02
En Küçük Hacker Çok Komik 8.384 izlenme - 9 yıl önce
en küçük rockçı-[komedi] 01:47
en küçük rockçı-[komedi] 8.940 izlenme - 7 yıl önce en küçük rockçı-[alisayar]
Dünyanın En Küçük Kadını 02:17
Dünyanın En Küçük Kadını 3.168 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en küçük kadını 62.8 santim. Dünyanın en küçük kadınının, 62.8 santimetre boyundaki Jyoti Amge (21) adlı Hintli bir genç kız olduğu açıklandı. Haber tarihi eski biraz ama ben yine de sitede olsun istedim. Guinness Dünya Rekorları organizasyonundan Rob Molloy, “kızın boyunun 62.8 santimetre olduğunu, genç kızın boyunun son 24 saat içinde üç kez ölçüldüğünü, çünkü boy ölçüsünün bir gün içinde az da olsa değişebildiğini” belirtti. Molloy, “Doktorlar bizim yanımızda kızın boyunu, aynı zamanda hem yatarken hem ayakta olmak üzere üç kez ölçtü. Biz ortalamasını aldık” dedi. Sertifikasını anne ve babasının yanında alan genç kız, “bu rekora sahip olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu” söyledi. Kızın babası, bir kemik hastalığı olan Akondroplazi hastası Jyoti Amge’nin, sinema alanında çalışmayı düşlediğini söyledi. Rob Molloy’a göre, bu rekor daha önce 69.49 santimetre boyundaki Bridgette Jordan adlı Amerikalı bir kadına aitti.
Dünyanın En Küçük Bikinisi - C String 00:27
Dünyanın En Küçük Bikinisi - C String 4.457 izlenme - 3 yıl önce Evet minimalistlikte son nokta ile karşınızdayız. Buyurun size dünyanın en küçük bikinisi. Eee devir tasarruf devri tabi, tasarımcısını kutlarız.
Dünyanın En Küçük Güneş Enerjili Arabası! 00:16
Dünyanın En Küçük Güneş Enerjili Arabası! 4.582 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Küçük Güneş Enerjili Arabası!
Özgür Akkuş & Gökhan Türkmen - Kayıp Şehir 03:55
Özgür Akkuş & Gökhan Türkmen - Kayıp Şehir 8.050 izlenme - 8 yıl önce öle öle en kayıp şehirdeaşkınla sürgündeyim belkidesürüne sürüne tutsağım gözlerinedelice delice tutkunum sadecekızıyorum en zayıf halimesevsende sev sevme vazgeçemiyorumooof sev sevme seni seviyorum......
Dünyanın En Küçük Kadını 02:17
Dünyanın En Küçük Kadını 2.345 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Küçük Kadını 62.8 Santim. Dünyanın En Küçük Kadınının, 62.8 Santimetre Boyundaki Jyoti Amge (21) Adlı Hintli Bir Genç Kız Olduğu Açıklandı. Haber Tarihi Eski Biraz Ama Ben Yine De Sitede Olsun İstedim. guinness Dünya Rekorları Organizasyonundan Rob Molloy, “kızın Boyunun 62.8 Santimetre Olduğunu, Genç Kızın Boyunun Son 24 Saat İçinde Üç Kez Ölçüldüğünü, Çünkü Boy Ölçüsünün Bir Gün İçinde Az Da Olsa Değişebildiğini” Belirtti. Molloy, “doktorlar Bizim Yanımızda Kızın Boyunu, Aynı Zamanda Hem Yatarken Hem Ayakta Olmak Üzere Üç Kez Ölçtü. Biz Ortalamasını Aldık” Dedi. Sertifikasını Anne Ve Babasının Yanında Alan Genç Kız, “bu Rekora Sahip Olmaktan Dolayı Çok Mutlu Olduğunu” Söyledi. Kızın Babası, Bir Kemik Hastalığı Olan Akondroplazi Hastası Jyoti Amge’nin, Sinema Alanında Çalışmayı Düşlediğini Söyledi. Rob Molloy’a Göre, Bu Rekor Daha Önce 69.49 Santimetre Boyundaki Bridgette Jordan Adlı Amerikalı Bir Kadına Aitti.
En Küçük Tabanca 00:38
En Küçük Tabanca 4.149 izlenme - 9 yıl önce mikrooo
Dünyanın En Küçük Arabası 02:09
Dünyanın En Küçük Arabası 2.813 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Küçük Arabası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Dünyanın En Küçük 12 Yaşındaki Dövme Sanatçısı 05:04
Dünyanın En Küçük 12 Yaşındaki Dövme Sanatçısı 138 izlenme - 3 ay önce Ali Garcia isimli dövmeci, 12 yaşındaki Ezrah Dormon'ın annesine dövme yaparken çocuğun meraklı bakışları fark etmiş ve dövmenin içini onun doldurmasını istemesiyle Ezrah'ın da dövme serüveni böyle başlamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beşiktaşın En Küçük Amigosu !! 00:23
Beşiktaşın En Küçük Amigosu !! 3.283 izlenme - 9 yıl önce dişi kartal :)
dünyanın en küçük atı einstein 02:10
dünyanın en küçük atı einstein 2.929 izlenme - 8 yıl önce dünyanın en küçük atı einstein
dünyanın en küçük v12 motoru 09:26
dünyanın en küçük v12 motoru 1.838 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Dünyanın En Küçük Bisikleti 00:21
Dünyanın En Küçük Bisikleti 1.404 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın En Küçük Bisikleti
Dünyanın en küçük otomobili 08:58
Dünyanın en küçük otomobili 1.364 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın en küçük otomobili
Dünyanın En Küçük Maymunu 02:21
Dünyanın En Küçük Maymunu 1.250 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın En Küçük Maymunu
Dünyanın En Küçük Masa Tenisi Oyuncusu 01:34
Dünyanın En Küçük Masa Tenisi Oyuncusu 1.803 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın En Küçük Masa Tenisi Oyuncusu
Karşınızda Dünyanın En Küçük Omleti 03:14
Karşınızda Dünyanın En Küçük Omleti 336 izlenme - 1 yıl önce Minik yemekleriyle kendine hayran bırakan sanatçı Jay Baron, minyatür yemek serisine sebze ve peynir dolu bir omlet ekledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."