Hoşgeldiniz!

en son bölüm

Kısmetse Olur - Serhan, unutamadığı aşkı Fatma ile karşı karşıya 03:34
Kısmetse Olur - Serhan, unutamadığı aşkı Fatma ile karşı karşıya 3.127 izlenme - 2 yıl önce Eski nişanlısı Fatma'yı karşısında gören damat adayı Serhan, kendin affettirmek için elinden geleni yapıyor...
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - Ne kadar güzel gülümsüyorsun! 05:17
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - Ne kadar güzel gülümsüyorsun! 2.304 izlenme - 2 yıl önce İnci'nin babası yıllar sonra karşısına çıkıyor ancak durumlar biraz karışıyor. Süheyla’nın tüm uyarılarına rağmen Suat, İnci’nin çalıştığı otele yerleşir ve kızını yakından takip etmeye başlar.
Kısmetse Olur 56.Bölüm Fragmanı 00:48
Kısmetse Olur 56.Bölüm Fragmanı 1.625 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur 56. bölüm fragmanı yayında! Ayça'nın gidişi evde nasıl bir etki yaratacak? Eser'in muzip tavırları evdeki gerginliği azaltabilecek mi? Kısmetse Olur yeni bölümüyle Pazartesi 12.45'te Kanal D'de
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - Benimle evlenmek zorunda değilsin! 05:35
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - Benimle evlenmek zorunda değilsin! 1.425 izlenme - 2 yıl önce Engin ile yakınlaşan İnci'yi kıskanır. Bu duruma daha fazla dayanamayan Serhat, en sonunda patlar ve İnci ile arası bozulur!
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - İnci ve Engin'in romantik dansı! 02:16
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - İnci ve Engin'in romantik dansı! 1.059 izlenme - 2 yıl önce Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Engin'in yanına İnci gelir. Gazetecilerden kaçmaya çalışan Engin, biranda İnci'yi dans pistine doğru götürür. Neye uğradığını şaşıran İnci ise Engin'le romantik bir dansa başlar.
TEGV 20 Yıl Özel - Evrim Alasya-Bahar 04:26
TEGV 20 Yıl Özel - Evrim Alasya-Bahar 718 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Evrim Alasya, Bahar şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - İnci ve Serhat’a sürpriz bir gece 05:55
Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölüm - İnci ve Serhat’a sürpriz bir gece 657 izlenme - 2 yıl önce İnci ve Engin yakınlaşmasından rahatsız olan Didem ise bir plan yapar ve İnci ve Serhat’a sürpriz bir gece hazırlar. Ancak gece hiç de planlanan şekilde sonlanmayacaktır…
TEGV 20 Yıl Özel - Celil Nalçakan-Neredesin Sen 03:55
TEGV 20 Yıl Özel - Celil Nalçakan-Neredesin Sen 595 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Celil Nalçakan-Neredesin Sen su garip halimden bilen şiveli nazli, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? tatli dillim guler yuzlum ey ceylan gozlum, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? ben aglarsam aglayip gulersem gulen, butun dertlerim anlayip gonlumu bilen, sanki kalbimi bilerek yuzume gulen, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? sinemde gizli yarami kimse bilmiyor, hiç bir tabib şu yarama merhem olmuyor, boynu bükük bir garibim yuzum gulmuyor, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Celil Nalçakan, Neredesin Sen şarkısını seslendirdi.
Güllerin Savaşı 62. Bölüm - Gülfem ve Tibet'in tutkulu dansı! 02:28
Güllerin Savaşı 62. Bölüm - Gülfem ve Tibet'in tutkulu dansı! 388 izlenme - 2 yıl önce Gülfem ve Tibet, arasında yükselen duygular, bir anda hiç beklenmedik bir yerde patlama noktasına gelir.
İlker Ayrık’la Bir Sıfır’da Rober Hatemo rüzgarı! 01:29
İlker Ayrık’la Bir Sıfır’da Rober Hatemo rüzgarı! 369 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin sevilen yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır, bol enerji dolu bir bölümle ekrana geliyor. Programın 20 Aralık'ta yayınlanacak olan bölümüne Rober Hatemo konuk oluyor.
Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı 00:50
Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı 317 izlenme - 2 yıl önce Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı Yayında! İnci ve Serhat nişanlanıyor! Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm 27 Aralık Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
TEGV 20 Yıl Özel - Kanbolat Görkem Arslan-Kol Düğmeleri 04:12
TEGV 20 Yıl Özel - Kanbolat Görkem Arslan-Kol Düğmeleri 301 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Kanbolat Görkem Arslan, Kol Düğmeleri şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
Kısmetse Olur - Melis uslu durmuyor; gelinler evi fena karışıyor! 02:10
Kısmetse Olur - Melis uslu durmuyor; gelinler evi fena karışıyor! 254 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur evinde sular durulmuyor! Melis, yine yapacağını yapıyor! Hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile ‘Kısmetse Olur’ yeni adaylar ile kaldığı yerden devam ediyor...
TEGV 20 Yıl Özel - Deniz Çakır-Sen Benim Şarkılarımsın 03:37
TEGV 20 Yıl Özel - Deniz Çakır-Sen Benim Şarkılarımsın 245 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Deniz Çakır-Sen Benim Şarkılarımsın Belki bir şarkının her sesinde Belki bir sahil meyhanesinde Belki de içtiğim sigaranın dumanısın Bir yıldız gökte kayıp giderken Islak bir yolda yalnız yürürken Bambaşka bir şeyi düşünürken aklımdasın Geçmiş değil bugün gibi Yaşıyorum hala seni Sen hep benim yanımdasın Gündüzümde gecemdesin Çalınmasın söylenmesin Sen benim şarkılarımsın Sanki hiç gitmemiş hep var gibi Bir sırrı herkesten saklar gibi Sessizce sokulup ağlar gibi yanımdasın Beni birşeylerden aklar gibi Koparmadan çiçek koklar gibi Hiç bozulmamış yasaklar gibi aklımdasın Geçmiş değil bugün gibi Yaşıyorum hala seni Sen hep benim yanımdasın Gündüzümde gecemdesin Çalınmasın söylenmesin Sen benim şarkılarımsın TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Deniz Çakır, Sen Benim Şarkılarımsın şarkısını seslendirdi.
Güllerin Savaşı 62. Bölüm - Gülru duydukları karşında şokta! 04:45
Güllerin Savaşı 62. Bölüm - Gülru duydukları karşında şokta! 243 izlenme - 2 yıl önce Cihan, büyük sırrı öğrenmesi ile altüst olur. Gülfem’in gerçeği bildiğinden habersiz, hem Gülru hem de Gülfem için doğru zamanda doğru adımı atmaya çalışır. Gülfem ve Cihan'ın konuşmalarına kulak misafiri olan Gülru duydukları karşında şoktadır.
TEGV 20 Yıl Özel - Tolga Tekin-Sevda Çiçeği 03:45
TEGV 20 Yıl Özel - Tolga Tekin-Sevda Çiçeği 224 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Tolga Tekin, Sevda Çiçeği şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
TEGV 20 Yıl Özel - Barış Arduç-Nayino 06:34
TEGV 20 Yıl Özel - Barış Arduç-Nayino 210 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Barış Arduç, Nayino şarkısını seslendirdi. Eğitime destek için şarkılar söylüyoruz!
TEGV 20 Yıl Özel - Tolga Sarıtaş-Vazgeç Gönül 04:12
TEGV 20 Yıl Özel - Tolga Sarıtaş-Vazgeç Gönül 168 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Tolga Sarıtaş, Vazgeç Gönül şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
Kurtlar Vadisi Pusu 277.Bölüm Fragmanı 00:56
Kurtlar Vadisi Pusu 277.Bölüm Fragmanı 166 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu 277.Bölüm Fragmanı Yayında! Polat, Gölge'yi öldürmekten vazgeçiyor ve farklı bir sorunla daha karşı karşıya geliyor!
Güllerin Savaşı 63. Bölüm Fragmanı 00:48
Güllerin Savaşı 63. Bölüm Fragmanı 159 izlenme - 2 yıl önce Güllerin Savaşı 63. Bölüm Fragmanı yayında! Gülru, büyük kozunu kullanacak mı? Güllerin Savaşı 63. Bölüm Fragmanı. 26 Aralık Cumartesi saat 20:00'de Kanal D'de.
Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı -2 00:51
Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı -2 144 izlenme - 2 yıl önce Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı Yayında! Suat, kızının yanında olabilmek için her şeyi yapar! Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm 27 Aralık Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
TEGV 20 Yıl Özel - Gökçe Bahadır-Küçüğüm 03:11
TEGV 20 Yıl Özel - Gökçe Bahadır-Küçüğüm 141 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Gökçe Bahadır-Küçüğüm Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün hatalarım Öğünmem bu yüzden Bu yüzden kendimi Özel önemli zannetmem Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün saçmalamam Yenilmem bu yüzden Bu yüzden kendime hala güvensizliğim Ne kadar az yol almışım Ne kadar az Yolun başındaymışım meğer Elimde yalandan kocaman rengarenk Geçici oyuncak zaferler Ne kadar az yol almışım Ne kadar az Yolun başındaymışım meğer Elimde yalandan kocaman rengarenk Geçici oyuncak zaferler Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün korkularım Gururum bu yüzden Bu yüzden çocuk gibi korunmasızlığım Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden sonsuz endişem Savunmam bu yüzden Bu yüzden bir küçük iz bırakmak için didinmem Ne kadar az yol almışım Ne kadar az Yolun başındaymışım meğer Elimde yalandan kocaman rengarenk Geçici oyuncak zaferler Ne kadar az yol almışım Ne kadar az Yolun başındaymışım meğer Elimde yalandan kocaman rengarenk Geçici oyuncak zaferler Küçüğüm daha çok küçüğüm TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Gökçe Bahadır, Küçüğüm şarkısını seslendirdi.
TEGV 20 Yıl Özel - Gupse Özay-Ateş Böceği 01:50
TEGV 20 Yıl Özel - Gupse Özay-Ateş Böceği 136 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Gupse Özay, Ateş Böceği şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
Poyraz Karayel 37.Bölüm Fragmanı - 2 01:04
Poyraz Karayel 37.Bölüm Fragmanı - 2 134 izlenme - 2 yıl önce Bahri Umman ve İsmail Karayel arasındaki dava kızışıyor, Poyraz arada kalıyor!Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Sirk Kaplanı Eğiticisini Böyle Öldürdü ! 00:31
Sirk Kaplanı Eğiticisini Böyle Öldürdü ! 343 izlenme - 5 yıl önce Şok görüntüler.. Kaplan Eğiticisini parçaladı.
TEGV 20 Yıl Özel - Mert Fırat-Gemiler 03:23
TEGV 20 Yıl Özel - Mert Fırat-Gemiler 98 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Mert Fırat, Gemiler şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
TEGV 20 Yıl Özel - Erkan Kolçak Köstendil-Günaydın Çocuklar 03:26
TEGV 20 Yıl Özel - Erkan Kolçak Köstendil-Günaydın Çocuklar 93 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, Günaydın Çocuklar şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
TEGV 20 Yıl Özel - Ataberk Mutlu ve Şebnem Bozuklu-Bana Bir Masal Anlat Baba 03:19
TEGV 20 Yıl Özel - Ataberk Mutlu ve Şebnem Bozuklu-Bana Bir Masal Anlat Baba 84 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncular Ataberk Mutlu ve Şebnem Bozuklu, Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısını seslendirdiler.
TEGV 20 Yıl Özel - Emre Kınay-Bir Çocuk Sevdim 04:55
TEGV 20 Yıl Özel - Emre Kınay-Bir Çocuk Sevdim 62 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncu Emre Kınay, Bir Çocuk Sevdim şarkısını seslendirdi. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.
TEGV 20 Yıl Özel-Sevdan Olmasa 03:51
TEGV 20 Yıl Özel-Sevdan Olmasa 61 izlenme - 2 yıl önce TEGV 20. Yıl özel yayınında, sevilen oyuncuların toplu performansı Sevdan Olmasa. Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Kanal D ekranlarından gerçekleştirdiği özel yayınla, eğitime destek olmak amacıyla ünlü oyuncularla birlikte bir bağış organizasyonuna daha imza attı.