Hoşgeldiniz!

En Son Haber

Ibrahimovic Resmen PSG'de 00:30
Ibrahimovic Resmen PSG'de 547 izlenme - 4 yıl önce Psg, zlatan ıbrahimovic ile anlaşmaya vardı. senelik 13 milyon avro alacak olan isveçli golcü üç yıllık sözleşmeye imza attı.
İsmailağa Cemaati - Trabzonspor Bedduası 02:11
İsmailağa Cemaati - Trabzonspor Bedduası 177 izlenme - 1 yıl önce İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu yıllar önce Trabzonlu hemşerilerinin futbolla uğraşmayı bırakmaları için beddua etmiş.Trabzonlularda bu bedduanın kaldırılmasını istemiş.Ortaya renkli anlar çıkmış.İzliyoruz.
Trabzon En Son Haber 01:06
Trabzon En Son Haber 204 izlenme - 3 yıl önce Trabzon En Son Haber
Günün Önemli Gelişmeleri (12.02.2014) 02:13
Günün Önemli Gelişmeleri (12.02.2014) 122 izlenme - 3 yıl önce Günün Önemli Gelişmelerini Sizin İçin Derledik ...
Şarkı Söyleyen Ağaçlar 15:32
Şarkı Söyleyen Ağaçlar 72 izlenme - 1 yıl önce Yeryüzünün eşsiz yaşam biçimlerinden biri olan ağaçlar, insanlık tarihi boyunca kutsal kabul edilmiştir. Yaşamımızın her köşesinde yer edinen ağaçların yaydığı titreşimlerden ise çok azımızın haberi var 1976 yılında İtalya’da kurulan ‘Damanhur Ekoloji Köyü’nde bitki yapraklarının ve köklerinin çıkardığı titreşimler elektromanyetik ortamda kaydedilerek sese çevrilmeye başlandı. Ortaya çıkan sonuç şaşırtıcıydı, çünkü sesler insanların yaptığı müziğe çok benziyordu. Daha ilginci ise ağaçların bir tür geri dönüşüm mekanizmasıyla kendi elektriksel tepkilerini kontrol edip, farkındalık geliştirerek müzik türlerini seçmeleriydi. Bu keşifle birlikte Damanhur’da ‘Ağaç Konserleri’ başlandı. Bu konser ve kayıtlar sonucunda ağaçların ve bitkilerin sesini duymuş olsak da ağaçların titreşim yaydığı aslında çok eskiden beri bilinen bir gerçek. Örneğin Tao felsefesinde ağaçlar yeryüzü enerjisini en iyi alabilen ve onu kendi enerjisiyle birleştirebilen varlıklardır. Bir ağaca dokunarak onun aurasıyla bütünleşmek, bedenimizin biyolojik davranışlarını etkiliyor. Hatta şarkı söyleyen ağaçlarda olduğu gibi, ağaç ve insan arasında bir etkileşim oluşuyor. Yeryüzünün bütün bu unutulan kadim bilgilerini bugün bilimsel araştırmalar da destekliyor. Ağaca dokunmanın, hatta çevresinde bulunmanın bile iyileştirici bir etkisi olduğu kabul ediliyor. Çoğumuz bu tür haberleri görünce şaşırıyoruz, bunun nedeni ise algılarımızın doğaya yabancılaşmış mekanik bir dünyaya hapsedilmiş olması. Tüm parçalarımızla doğaya ait olduğumuzu unuttuğumuz zaman, başka varlıkların bize benzer özellikler sergilemesini ya da iletişim niteliği taşıyan eylemler gerçekleştirmesini hayretle karşılıyoruz. Oysa kökenimiz, var olan her şeyle aynı yere dayanıyor. Bir çölü, dağı, okyanusu ve ormanı meydana getiren ne ise bizi de oluşturan o şeyin kendisidir. Tabiatın tüm bileşenlerinin birbiriyle sıkı bir bağlantı içinde olduğu gerçeği artık gözlerimizin önünde çok net duruyor. Bütün doğal varlıkların bu iç içeliği karşısında bağımsız olmamız düşünülemez bile. Bu yüzden gerçekliğe en yakın biyolojik saatinize dönmek için en yakın ağaca, en yakın parka gidip toprakla, rüzgarla ve güneşle herhangi bir yapay bir aracıya ihtiyaç duymadan gerçekliği hissedebilirsiniz. *Ağaçların yaydığı titreşimlerin sese dönüşme halini ve ağaç konserlerindeki şarkıları dinlemek isteyenler videoyu izleyebilir:
Diyarbakır'da Askere Silahlı Saldırı  1 Astsubay Şehit | En Son Haber | 02:15
Diyarbakır'da Askere Silahlı Saldırı 1 Astsubay Şehit | En Son Haber | 68 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde maskeli kişilerin silahlı saldırısı sonucu başından vurularak ağır yaralan astsubayın sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. Diyarbakır'da eşi ile birlikte semt pazarında alışveriş yapan bir astsubay, maskeli 2 kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırganların arkadan yaklaşıp başına ateş ettiği astsubay ağır yaralı olarak hastanaye kaldırıldı. Astsubay Necdet Aydoğdu'nun sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. Genelkurmay, olayın hemen ardından yaptığı açıklamada "Hunharca, adice ve kalleşçe gerçekleştirilen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, yaralımıza acil şifalar diliyoruz." dedi. Bir kınama mesajı da HDP'den geldi. HDP'den yapılan yazılı açıklamada "Diyarbakır'daki saldırıyı kınıyoruz. 29 Ekim günü Diyarbakır'da bir astsubaya yönelik saldırıyı üzüntüyle öğrendik. Bu tür saldırıları asla kabullenmediğimizi ve kınadığımızı ifade ediyoruz." denildi. BAŞINDAN VURULDU Olay, Diyarbakır'ın merkez Bağlar İlçesi Körhat Caddesi üzerinde Çarşamba günleri kurulan semt pazarında bugün saat 16.30 sıralarında meydana geldi. Diyarbakır 8'inci Ana Jet Üssü Komutanlığı'nda görevli olduğu belirtilen ve adı henüz açıklanmayan astsubay yanında eşi ile birlikte pazarda alışveriş yaparken, arkadan yaklaşan ve yüzleri maske ile kapalı 2 kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırganların başına silahla ateş açtığı astsubay ağır yaralandı. KALP MASAJI YAPILIYOR Astsubay Necdet Aydoğdu, kaldırıldığı Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Kalp masajıyla yaşama döndürüldüğü açıklanan astsubay Necdet Aydoğdu'nun sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. GENELKURMAY YÜKSEKOVA SALDIRISININ FAİLLERİNİ AÇIKLADI PKK, bu saldırıyla ilgili bir talimat vermediğini açıklarken, Genelkurmay Başkanlığı, saldırı talimatı için PKK'yı işaren eden bir açıklama yaptı. Genelkurmay, örgüt üyeleri arasında 28 Ekim'de yapılan bir telsiz konuşmasına ulaşıldığını belirtti ve '25 Ekim 2014 günü Hakkâri / Yüksekoava'da şehit edilen üç mensubumuzun sözde Yüksekova Öz Savunma Birimi sorumlusu Fazıl çağrı adlı teröriste bağlı teröristler tarafından gerçekleştirildiği tespit edilmiştir." dedi.
Kültür Sanat Dünyasından En Son Haberler Afiş'te 00:23
Kültür Sanat Dünyasından En Son Haberler Afiş'te 50 izlenme - 2 yıl önce Merakla beklenen “Into the Storm Fırtınanın İçinde” filminin yönetmen ve oyuncuları ile özel röportajlar… İlk sinema deneyimi “Deliha” ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Gupse Özay söyleyişisi… Türkiye yapımı Altın Palmiye ödüllü filimler ve görme engelliler için sanat projesine imza atan Türk ressamın başarısı Afiş’te… Afiş bugün 18.40’ta CNN TÜRK’te!
Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu 05:27
Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu 50 izlenme - 2 yıl önce Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu
Ünlülerden İşaret Dili ile Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi | En Son Haber | 02:21
Ünlülerden İşaret Dili ile Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi | En Son Haber | 18 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan, Beren Saat ve Kıraç gibi ünlü isimlerin kamera karşısına geçtiği projede, Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi işaret diliyle okundu. 'Türk gençliği hiçbir engel tanımıyor' Hisar Lions Kulübü'nün katkılarıyla düzenlenen ve İşaret Dili Tiyatro Grubu ile Hisar Leo Kulübü'nün ortaklaşa yürüttüğü 'İşaret Diliyle Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi' projesi hayata geçirildi. TÜRKİYE'DE İLK 'Atatürk'ün İzinde İlerleyen Türk Gençliği Hiçbir Engel Tanımıyor' sloganıyla başlatılan proje, toplu olarak işaret diliyle okunması yönüyle Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 30 ÜNLÜ GÖNÜLLÜ İSİM KAMERA KARŞISINDA Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'nin Türkiye'de ilk kez toplu olarak işaret diliyle okunduğu ve aynı zamanda seslendirildiği projede 30 gönüllü isim kamera karşısına geçti. Bursa ve İstanbul'da gerçekleştirilen çekimlerde aralarında Beren Saat, Kıraç, Bulut Aras İyinemli, Anıl İlter, Hakan Yılmaz, Okan Çabalar gibi ünlü isimler kamera karşısına geçti.
Hastalar Sıra Beklerken Memur Oyun Oynadı 00:39
Hastalar Sıra Beklerken Memur Oyun Oynadı 51 izlenme - 4 yıl önce Hastalar Sıra Beklerken Memur Oyun Oynadı
Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu 05:26
Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu 12 izlenme - 2 yıl önce Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu
Lastest News Malaysia Airlines Flight 370 Missing Airliner Was Last Detected Over Tiny Isl 01:46
Lastest News Malaysia Airlines Flight 370 Missing Airliner Was Last Detected Over Tiny Isl 12 izlenme - 2 yıl önce 2014 Lastest News Malaysia Airlines Flight 370 Missing Airliner Was Last Detected Over Tiny Island Mh370 Malaysian Airlines Found Malaysian Airline Missing M...