Hoşgeldiniz!

En Yeni Müzikler Videoları

Hande Yener - Ya Ya Ya Ya 02:54
Hande Yener - Ya Ya Ya Ya 6.793 izlenme - 4 yıl önce Hande Yener - Ya Ya Ya Ya (2013)
P!nk - Just Give Me A Reason Ft. Nate Ruess 04:02
P!nk - Just Give Me A Reason Ft. Nate Ruess 5.578 izlenme - 4 yıl önce P!nk - Just Give Me A Reason ft. Nate Ruess ...
Derdinden Verem Olsam - Hakan Akdag 04:04
Derdinden Verem Olsam - Hakan Akdag 4.463 izlenme - 6 yıl önce hakan akdag - derdinden verem olsam
Tutamadim Ellerin Yagmurun Olsun - Hakan Akdag 03:33
Tutamadim Ellerin Yagmurun Olsun - Hakan Akdag 4.317 izlenme - 6 yıl önce tutamadim ellerin yagmurun olsun - hakan akdag
Kış Masalı 04:36
Kış Masalı 1.652 izlenme - 3 yıl önce Adını Dağlara Yazdım Yarim buğulu Camlara Kazdım kışın Masal Dinlemek Zor Yarim hem Ağladım Hem Anlattım göz Yaşım Kederdenmiydi Yarim çektiğim Kaderdenmiydi içtim Hep Ona Sarıldım Yarim tek Dostum Kadehlermiydi aşka Tövbe Etmekte Zor Yarim bir Daha Böyle Sevmekte ömrümde Bir Kere Yandı Kaldım bu Canı Sana Vermekte .. gülmeyen Gözler Islaktı Yarim benim Hayalim Vuslattı seni Sensiz Yaşamak Zor Yarim benide Allah Yarattı aşka Tövbe Etmekte Zor Yarim bir Daha Böyle Sevmekte ömrümde Bir Kere Yandı Kaldım bu Canı Sana Vermekte .. aşka Tövbe Etmekte Zor Yarim bir Daha Böyle Sevmekte ömrümde Bir Kere Yandı Kaldım son Nefesini Vermekte ..
Nilüfer Yanya - Hey 04:02
Nilüfer Yanya - Hey 87 izlenme - 3 ay önce
Yude-Girl 03:13
Yude-Girl 2.474 izlenme - 6 yıl önce yude’den bu sefer slow rnb dinleyin eminim seviceksiniz.
Osman Acun & Çağrı Erdem - Sahte Pişmanlık 06:10
Osman Acun & Çağrı Erdem - Sahte Pişmanlık 307 izlenme - 4 yıl önce Kayıt & Stüdyo : Chucky Music Production (CMP) Söz & Müzik : Osman Acun Aranje & Mix : Osman Acun Gitarlar : Osman Acun Vokaller : Çağrı Erdem - Osman Acun - Çağrı Erdem'e sonsuz teşekkürler. Harcadık emeklerimizi Bu hale düştük belki ama, Kalmadı tek tane heves içimizde Yine bize karşı geçer zaman. Ellerim saçlarında duruyor ama Hissedemiyorum. Avuçlarımdan kayıyorsun adeta, Engelleyemiyorum. Durma git, bitir beni. Yüreğim katlanamıyor hançerlerine. Son defa bak bana Kapım açık o bal gibi tatlı gözlerine. Teşekkürler.