Hoşgeldiniz!

en yeni müzikler

Hande Yener - Ya Ya Ya Ya 02:54
Hande Yener - Ya Ya Ya Ya 6.867 izlenme - 4 yıl önce Hande Yener - Ya Ya Ya Ya (2013)
P!nk - Just Give Me A Reason Ft. Nate Ruess 04:02
P!nk - Just Give Me A Reason Ft. Nate Ruess 6.613 izlenme - 4 yıl önce P!nk - Just Give Me A Reason ft. Nate Ruess ...
Derdinden Verem Olsam - Hakan Akdag 04:04
Derdinden Verem Olsam - Hakan Akdag 4.488 izlenme - 7 yıl önce hakan akdag - derdinden verem olsam
Tutamadim Ellerin Yagmurun Olsun - Hakan Akdag 03:33
Tutamadim Ellerin Yagmurun Olsun - Hakan Akdag 4.340 izlenme - 7 yıl önce tutamadim ellerin yagmurun olsun - hakan akdag
Kış Masalı 04:36
Kış Masalı 1.827 izlenme - 3 yıl önce Adını Dağlara Yazdım Yarim buğulu Camlara Kazdım kışın Masal Dinlemek Zor Yarim hem Ağladım Hem Anlattım göz Yaşım Kederdenmiydi Yarim çektiğim Kaderdenmiydi içtim Hep Ona Sarıldım Yarim tek Dostum Kadehlermiydi aşka Tövbe Etmekte Zor Yarim bir Daha Böyle Sevmekte ömrümde Bir Kere Yandı Kaldım bu Canı Sana Vermekte .. gülmeyen Gözler Islaktı Yarim benim Hayalim Vuslattı seni Sensiz Yaşamak Zor Yarim benide Allah Yarattı aşka Tövbe Etmekte Zor Yarim bir Daha Böyle Sevmekte ömrümde Bir Kere Yandı Kaldım bu Canı Sana Vermekte .. aşka Tövbe Etmekte Zor Yarim bir Daha Böyle Sevmekte ömrümde Bir Kere Yandı Kaldım son Nefesini Vermekte ..
Yude-Girl 03:13
Yude-Girl 2.496 izlenme - 7 yıl önce yude’den bu sefer slow rnb dinleyin eminim seviceksiniz.
Nilüfer Yanya - Hey 04:02
Nilüfer Yanya - Hey 136 izlenme - 8 ay önce
Osman Acun & Çağrı Erdem - Sahte Pişmanlık 06:10
Osman Acun & Çağrı Erdem - Sahte Pişmanlık 328 izlenme - 4 yıl önce Kayıt & Stüdyo : Chucky Music Production (CMP) Söz & Müzik : Osman Acun Aranje & Mix : Osman Acun Gitarlar : Osman Acun Vokaller : Çağrı Erdem - Osman Acun - Çağrı Erdem'e sonsuz teşekkürler. Harcadık emeklerimizi Bu hale düştük belki ama, Kalmadı tek tane heves içimizde Yine bize karşı geçer zaman. Ellerim saçlarında duruyor ama Hissedemiyorum. Avuçlarımdan kayıyorsun adeta, Engelleyemiyorum. Durma git, bitir beni. Yüreğim katlanamıyor hançerlerine. Son defa bak bana Kapım açık o bal gibi tatlı gözlerine. Teşekkürler.