Hoşgeldiniz!

enamel

Otomatik Helezonlu Toz Emaye Boyama Kabini 04:04
Otomatik Helezonlu Toz Emaye Boyama Kabini 1.303 izlenme - 7 yıl önce
Elektrostatik Toz Boyama Tesisi 09:45
Elektrostatik Toz Boyama Tesisi 1.291 izlenme - 8 yıl önce elektrostatik toz boyama tesisi
Soba Borusu Emayeleme Tesisi 00:51
Soba Borusu Emayeleme Tesisi 1.119 izlenme - 8 yıl önce özel tasarımı ve yüksek kalite güvencesiyle üretilen toz ve emaye boya cihazlarımız uygulayıcıların her türlü ihtiyacına en iyi çözümü sunmaktadır. ayrıca, ergonomik tasarımı ve yüksek verimi müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. sistemin verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan elektrik ve pnömatik donanımları barındıran elektro-pnömatik kumanda kutusu özel panel dizaynı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde kullanıcılara rahat ve arızasız çalışma sistemi sunmaktadır.
simay emaye - ekim 2009 züchex fuarı 04:00
simay emaye - ekim 2009 züchex fuarı 487 izlenme - 8 yıl önce 15 - 18 ekim 2009 tarihleri arasında, İstanbul tüyap fuar merkezi'nde gerçekleşen, 20. uluslararası züchex züccaciye fuarı'nda simay emaye standından görüntüler...
soba borusu emayeleme tesisi 01:48
soba borusu emayeleme tesisi 379 izlenme - 6 yıl önce str teknik makine ltd.şti. olarak strong3000markamızla; üretimini yaptığımız toz emaye sistemi ile ilgili olarak sizi de haberdar etmek istedik. sistem soba borularını otomatik olarak emayeleyebilmektedir. böylece;yaş emaye uygulamasına göre-kimyasal maliyetinin olmaması-kimyasal ısıtma maliyetinin olmaması-kimyasal sonrası kurutma maliyetinin olmaması-değirmen enerji maliyetinin olmaması-kurutma sistemi için alan sürenin olması ve-bu bölümlerde çalışan personellere ihtiyaç kalmaması.
soba borusu emayeleme tesisi 01:48
soba borusu emayeleme tesisi 391 izlenme - 6 yıl önce str teknik makine ltd.şti. olarak strong3000markamızla; üretimini yaptığımız toz emaye sistemi ile ilgili olarak sizi de haberdar etmek istedik. sistem soba borularını otomatik olarak emayeleyebilmektedir. böylece;yaş emaye uygulamasına göre-kimyasal maliyetinin olmaması-kimyasal ısıtma maliyetinin olmaması-kimyasal sonrası kurutma maliyetinin olmaması-değirmen enerji maliyetinin olmaması-kurutma sistemi için alan sürenin olması ve-bu bölümlerde çalışan personellere ihtiyaç kalmaması.
Toz Emaye Tesisi 01:34
Toz Emaye Tesisi 725 izlenme - 8 yıl önce toz emaye tesisi artık bizim işimiz.uzmanlık alanımız.
boiler emayeleme sistemi 00:35
boiler emayeleme sistemi 210 izlenme - 7 yıl önce