Hoşgeldiniz!

endorfin

Duygusal Zeka  ve Empati -  Daniel Goleman 07:28
Duygusal Zeka ve Empati - Daniel Goleman 989 izlenme - 1 yıl önce Duygusal zeka bir insanın kendisine ve başkalarına ait duyguları anlama, empati kurma, özellikle duygusal açıdan önsezide bulunma, yönetme ve yönetilme becerisinin ölçütüdür. Yapilan bilimsel araştırmalar ; Sanat, müzik, felsefe ve sosyoloji gibi kavramlarla yakından ilgili kimselerin duygusal zekası, bu kavramlara ilgisiz kimselere göre daha güçlü olduğunu gösteriyor . İnsanlar bilgisiz doğar, aptal değil, eğitilerek aptal olurlar... "samimi taklidi yapabiliyorsan; diğer her şeyin taklidini yapabilirsin."
Emel Yalçın - Endorfin Remix Açıl Susam A... 04:04
Emel Yalçın - Endorfin Remix Açıl Susam A... 3.306 izlenme - 7 yıl önce emel yalçın endorfin remix
 Ölüm İçgüdüsü  - Ne diyoruz Ne Anliyoruz 10:50
Ölüm İçgüdüsü - Ne diyoruz Ne Anliyoruz 169 izlenme - 2 yıl önce Ölüm kavrami yüzyillardir insanoglunun zihnini kurcalayan en önemli olgulardan birisi olmuştur . Yeryüzünde yaşayan tüm canlilar arasinda ölecegini kesin olarak bilen tek canlının insan olmasina ragmen ölüm karşısında gösterdigimiz ' Hic ölmeyecekmiş gibi yaşama icgüdüsünü ' yakindan inceleyecegiz . Şimdi Ne diyoruz , ne anliyoruz adlı enfes programda Ölüm olgusunu unutmamiza yardimci olan gelişim ve teknolojilerinde önemiyle konuyu harmanlayip 10 dakikalık güzel bir pasaj sizleri bekliyor .. İzliyoruz.
A 'dan Z' ye Beyin Anatomisi  -   nBeyin 53:18
A 'dan Z' ye Beyin Anatomisi - nBeyin 103 izlenme - 2 yıl önce Sultan tarlaci ile birlikte Türkiye'nin önde gelen sinir bilimcilerinden Sinan Canan'dan yüzyillardir gizemini koruyan 'Beyin' üzerine bilmedigimiz bir cok şey .. Biraz uzun bir video ama her saniyede yeni bir şey ogreneceginize emin olabilirsiniz .. İyi seyirler..
BayRoo 01:42
BayRoo 88 izlenme - 6 yıl önce Düzce İstanbuL Arası Ft.
Endorfin Ft Eyüp Kol Vedalardan Hoşlanmam 03:10
Endorfin Ft Eyüp Kol Vedalardan Hoşlanmam 43 izlenme - 6 yıl önce Endorfin ft Eyüp Kol - Vedalardan Hoşlanmam (2012)
Darious Ft Endorfin Rahat Uyu 03:41
Darious Ft Endorfin Rahat Uyu 42 izlenme - 6 yıl önce Darious Ft Endorfin Rahat Uyu (2012)