Hoşgeldiniz!

endorfin

 İnsan Beyni -  (Belgesel serisi - Akıllan)  Bölüm 1/3 49:14
İnsan Beyni - (Belgesel serisi - Akıllan) Bölüm 1/3 2.208 izlenme - 8 ay önce BBC ' nin hazirladigi insan beyninin özellikleri ve kapasitesi ile ilgili belgesel serisini paylasmaktan kıvanc duyuyoruz .. İlk part'da insan beyninin işlevi ve yaşamimizdaki etkilerini yakından ogrenecegiz .. Yaklasik 3-4 sene önce izleyip , gecen sürecte beyin yapısı ile ilgili daha iyi bir belgesel izlemedigimi belirtmeliyim.. İyi seyirler..
Emel Yalçın - Endorfin Remix Açıl Susam A... 04:04
Emel Yalçın - Endorfin Remix Açıl Susam A... 3.274 izlenme - 6 yıl önce emel yalçın endorfin remix
 Ölüm İçgüdüsü  - Ne diyoruz Ne Anliyoruz 10:50
Ölüm İçgüdüsü - Ne diyoruz Ne Anliyoruz 114 izlenme - 7 ay önce Ölüm kavrami yüzyillardir insanoglunun zihnini kurcalayan en önemli olgulardan birisi olmuştur . Yeryüzünde yaşayan tüm canlilar arasinda ölecegini kesin olarak bilen tek canlının insan olmasina ragmen ölüm karşısında gösterdigimiz ' Hic ölmeyecekmiş gibi yaşama icgüdüsünü ' yakindan inceleyecegiz . Şimdi Ne diyoruz , ne anliyoruz adlı enfes programda Ölüm olgusunu unutmamiza yardimci olan gelişim ve teknolojilerinde önemiyle konuyu harmanlayip 10 dakikalık güzel bir pasaj sizleri bekliyor .. İzliyoruz.
A 'dan Z' ye Beyin Anatomisi  -   nBeyin 53:18
A 'dan Z' ye Beyin Anatomisi - nBeyin 69 izlenme - 10 ay önce Sultan tarlaci ile birlikte Türkiye'nin önde gelen sinir bilimcilerinden Sinan Canan'dan yüzyillardir gizemini koruyan 'Beyin' üzerine bilmedigimiz bir cok şey .. Biraz uzun bir video ama her saniyede yeni bir şey ogreneceginize emin olabilirsiniz .. İyi seyirler..
BayRoo 01:42
BayRoo 85 izlenme - 4 yıl önce Düzce İstanbuL Arası Ft.
Darious Ft Endorfin Rahat Uyu 03:41
Darious Ft Endorfin Rahat Uyu 42 izlenme - 4 yıl önce Darious Ft Endorfin Rahat Uyu (2012)
Endorfin Ft Eyüp Kol Vedalardan Hoşlanmam 03:10
Endorfin Ft Eyüp Kol Vedalardan Hoşlanmam 39 izlenme - 4 yıl önce Endorfin ft Eyüp Kol - Vedalardan Hoşlanmam (2012)