Hoşgeldiniz!

enerji bakanı

Enerji Bakanı Taner Yıldız - Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp Oyları Azalıyor (itiraf) 00:19
Enerji Bakanı Taner Yıldız - Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp Oyları Azalıyor (itiraf) 1.387 izlenme - 5 yıl önce o yüzden eğitimde atılım hamlesi yaptılar çocuklarımızın hepsini imam hatipli yapacak serefsizler bu sene kızım okula başlayacak. Din evrenseldir herkes iste...
Enerji Bakanından Elektrik Kesintileriyle İlgili Açıklama 01:51
Enerji Bakanından Elektrik Kesintileriyle İlgili Açıklama 772 izlenme - 4 yıl önce Enerji Bakanından Elektrik Kesintileriyle İlgili Açıklama
bakan yıldız'a yumruklu saldırı 04:24
bakan yıldız'a yumruklu saldırı 1.031 izlenme - 8 yıl önce enerji ve tabii kaynaklar bakanı taner yıldız'ın kayseri'de katıldığı şehit cenazesinde uğradığı yumruklu saldırı sonucunda burnundaki nazar kemiği kırıldı.
Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp'nin Hitap Alanı Daralıyor 00:10
Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp'nin Hitap Alanı Daralıyor 463 izlenme - 3 yıl önce Enerji bakanı Taner Yıldız'ın yaptığı "eğitim seviyesi arttıkça ak partinin hitap ettiği alanın daha da daraldığını görüyoruz" tespiti. On numara tespit yapmış valla.
 Elektrik kesintilerine 16 bin kişilik nöbet! 05:30
Elektrik kesintilerine 16 bin kişilik nöbet! 271 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Taner Yıldız Açıklamaları 03:36
Taner Yıldız Açıklamaları 266 izlenme - 4 yıl önce Kanalımıza abone olarak en güncel ve en popüler videoları takip edebilirsiniz.
Kedidir o Kedi - Aslan Bacanak (1977) 00:27
Kedidir o Kedi - Aslan Bacanak (1977) 246 izlenme - 3 yıl önce Bakan Yıldız, "Arkadaşlar bir espri gibi kabul etmeyin lütfen; bir trafo merkezine bir kedi girdi ve kısa devre yaptı. Yaklaşık 4 metreden atlayan bir kedi bunu yapabiliyor. Komple bunların kafesleri yapılıyor. Bu geçen ayda olmuştu. Bunları seçime bağlamak yanlış diyorum." dedi. Uzun versiyonu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13252/aslan-bacanak-kedidir-kedi
Baretin Önemi 2 00:28
Baretin Önemi 2 121 izlenme - 3 yıl önce Sırbistan Enerji Bakanı Aleksandr Antic, elektrik çalışmalarını yerinde tespit etmek için gittiği Maydanpek'de çalışma alanında basın mensuplarının sorularını cevaplarken kafasına büyük bir buz sarkıtı düştü. Bakanı bareti kurtardı.
Enerji Bakanı Berat Albayrak O Geceyi Anlattı 07:16
Enerji Bakanı Berat Albayrak O Geceyi Anlattı 48 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak CNN Türk Canlı yayınında Hande Fırat ‘ın sorularını yanıtladı. 15 Temmuz gecesi Erdoğan’ın yanında olan Berat Albayrak o gece uçakla hangi ile gideceklerine dair nasıl karar verdiklerini ve uçakta nasıl bir ortam olduğunu anlattı.
Enerji Bakanından Elektrik Kesintileri Açıklaması Sonrası 00:14
Enerji Bakanından Elektrik Kesintileri Açıklaması Sonrası 92 izlenme - 4 yıl önce Enerji Bakanından elektrik kesintilerine şaka gibi gerekçe 'Kedi' açıklaması sosyal medyayı patlattı. Bunun üzerine akıllara Metin Akpınar'ın "Kedidir kedi" sahnesi geldi.
7 Haziran'da Elektrik Kesintilerine Sıkı Önlem Aldık -  Taner Yıldız 01:19
7 Haziran'da Elektrik Kesintilerine Sıkı Önlem Aldık - Taner Yıldız 40 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 7 Haziran seçimlerinde olası elektrik kesintilerine yönelik tüm teknik çalışmaları tamamladıklarını ve süreci dikkatle takip ettiklerini belirtti.
Azerbaycan Enerji Bakanı Natık Aliyev İstanbul'da Hayatını Kaybetti 00:37
Azerbaycan Enerji Bakanı Natık Aliyev İstanbul'da Hayatını Kaybetti 7 izlenme - 9 ay önce Azerbaycan Enerji Bakanı Natık Aliyev'in geçirdiği bir kalp rahatsızlığı sonucu bugün İstanbul'da hayatını kaybettiği açıklandı.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Önceki Dönem Bakanı Taner Yıldız: 02:33
Enerji ve Tabii Kaynaklar Önceki Dönem Bakanı Taner Yıldız: "İran Petrolü Konusu, Sarraf Davasının.. 3 izlenme - 3 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar önceki dönem Bakanı Taner Yıldız: "İran petrolü konusu, Sarraf Davasının siyasete taşındığının göstergesi" "İran'dan petrol alan diğer 7 ülkenin adı basında spekülasyon malzemesi yapılmıyor"KAYSERİ - Önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız:...
Enerji Bakanı Berat Albayrak: 08:06
Enerji Bakanı Berat Albayrak: "Yeni Genç El-Cezeri'lere İhtiyacımız Var" 5 izlenme - 6 ay önce Enerji Bakanı Berat Albayrak: "Yeni genç El-Cezeri'lere ihtiyacımız var" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: "El-Cezeri'nin isminin yaşatılması bizi mutlu ediyor" "Bu kurum diğer okullara göre yüzde 80 daha az enerji harcayacak" "Enerjide dışa bağımlılığı bitirmek ve ülkemizi...
Enerji Bakanı Albayrak: 01:42
Enerji Bakanı Albayrak: "Terör Örgütleri ve Bölücü Yapılara Karşı 'Evet' Diyeceğiz" 3 izlenme - 1 yıl önce Enerji Bakanı Albayrak: "Terör örgütleri ve bölücü yapılara karşı 'evet' diyeceğiz"TEKİRDAĞ - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "15 Temmuz'da ülkemizi bölmeye ve yıkmaya çalışan tüm bu terör örgütlerine ve bölücü yapılara karşı 'evet' diyeceğiz" dedi.
Meram Çağrı Merkezi Açılışı 04:59
Meram Çağrı Merkezi Açılışı 1 izlenme - 1 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, elektrik dağıtımında 2016-2020 döneminde 18 milyar lira yatırım yapılacağını hatırlatarak, "Türkiye Elektrik İletim AŞ'nin (TEİAŞ) ana omurga sisteminde yaklaşık bir o kadar yatırımı da biz yapacağız. Kamusuyla özeliyle bir Türkiye markasını yukarı taşımak zorundayız, marka ne kadar değerlenirse tüm ülke o kadar değerlenir." dedi.