Hoşgeldiniz!

Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı

Devlet Bahçeli'den Taner Yıldız'a Övgü 02:26
Devlet Bahçeli'den Taner Yıldız'a Övgü 267 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Soma faciasının ilk başından beri olay yerinde çalışmaları organize eden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a teşekkür etti.
Enerji Bakanı Yıldız: 04:20
Enerji Bakanı Yıldız: "Kayseri'de Bir Tabir Var, 'Zararına Mal Teslim Edilmez' Diye" 88 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile vatandaşın mazot sohbeti - Boğazlıyan AK Parti seçim irtibat bürosu açılışı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız- "Özellikle seçim döneminde her türlü vaatler çıkıyor.
Enerji Bakanı Yıldız: 05:48
Enerji Bakanı Yıldız: " Kardeşim Kimin Parasını Kime Nasıl Dağıtıyorsun?" 51 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Boğazlıyan seçim bürosuna geliş - Taner Yıldız konuşması - Taner Yıldız esnaf ziyareti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Özellikle seçim döneminde her türlü vaatler çıkıyor.
Devlet Bahçeli'den Taner Yıldız'a Övgü 02:26
Devlet Bahçeli'den Taner Yıldız'a Övgü 59 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Soma faciasının ilk başından beri olay yerinde çalışmaları organize eden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a teşekkür etti.
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 01:19
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 41 izlenme - 4 yıl önce MHP Gelen Başkanı Devlet Bahçeli Soma'ya giderek sağduyu çağrısında bulundu.
Bakan'dan flaş şike ve kupa sözleri! 00:31
Bakan'dan flaş şike ve kupa sözleri! 14 izlenme - 2 yıl önce Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı olan Berat Albayrak'ın, milletvekili olmadan önce şike ile ilgili yaptığı açıklamalar Trabzonspor camiasının gündemine oturdu.
Bakan Albayrak'tan Tüpraş Açıklaması 01:10
Bakan Albayrak'tan Tüpraş Açıklaması 2 izlenme - 6 ay önce Bakan Albayrak'tan Tüpraş açıklamasıANTALYA - Enerji ve Tabi KAynaklar Bakanı Berat Albayrak, TÜPRAŞ'ta hayatını kaybedenlere ve TÜPRAŞ ailesine başsağlığı diledi.
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 01:19
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 14 izlenme - 4 yıl önce MHP Gelen Başkanı Devlet Bahçeli Soma'ya giderek sağduyu çağrısında bulundu.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alaboyun, Aksaray'da 02:13
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alaboyun, Aksaray'da 5 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı'nın Aksaray'ın konuşması ve Gülağaç ilçe ziyaretleri- Bayramlaşma töreni- Ggenel detaylar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alaboyun: - "Vatandaşlarımızdan ricamız, sandığa gitmeleri. İnşallah bu seçimden tek başına bir iktidar çıkar. Bu iktidar AK Parti, MHP, CHP, hangisi olursa olsun ama tek başına bir partinin iktidar olmasının çok önemi var" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, vatandaşlardan önümüzdeki seçimlerde sandığa gitmelerini isteyerek, "İnşallah bu seçimden tek başına bir iktidar çıkar. Bu iktidar AK Parti, MHP, CHP, hangisi olursa olsun ama tek başına bir partinin iktidar olmasının çok önemi var" dedi.