Hoşgeldiniz!

enerjik

Bedük’ün Metro Enerjisiyle İmtihanı - #04 – Enerjik Klavye 00:29
Bedük’ün Metro Enerjisiyle İmtihanı - #04 – Enerjik Klavye 437.337 izlenme - 2 yıl önce Metro yedikten sonra enerjisiyle kapıyı kırdı, koltuğu tek hamlede kaldırdı, bateriyi dağıttı. Bedük şimdi de klavyenin başına geçti ve enerji yine geliyorum demedi.
enerjide son nokta! 02:07
enerjide son nokta! 1.519 izlenme - 5 yıl önce dünyanın en enerjik videosu için tıklayın!
Çalıştırırken Gaza Getiren Antrenör 01:25
Çalıştırırken Gaza Getiren Antrenör 427 izlenme - 1 yıl önce Harika motivasyona sahip bir öğretmen ve harika spor öğrencileri. Baştan söyleyim kalça popo yok videoda.
Kendimi Sende Unuttum-Derviş 04:49
Kendimi Sende Unuttum-Derviş 2.094 izlenme - 7 yıl önce www.haeckeman.tr.gg
Çalışma 02:11
Çalışma 401 izlenme - 7 yıl önce
Bir Babanın Kızından Çektikleri 01:24
Bir Babanın Kızından Çektikleri 151 izlenme - 2 yıl önce Vine ve Youtube kullanıcısı olan Bottlerocket mahlaslı kullanıcı, 3 ay boyunca her cumartesi kızının görüntülerini kaydetti. Aşırı enerjik küçük kızın hobileri arasında dans etmek, zıplamak ve çeşitli oyuncaklarıyla babasına vurmak var.Keyifle izledim.Şimdi hep beraber izleyelim bu ibretlik görüntüleri...
Achtabahn - To The King 02:51
Achtabahn - To The King 45 izlenme - 8 ay önce Achtabahn'ın, Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan "To The King" albümünde yer alan "To The King" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Absolute Drift // Yeni Araçlar 18:14
Absolute Drift // Yeni Araçlar 79 izlenme - 1 yıl önce Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
Az da Olsa Mutluyum - Yaman Pehlivan 03:46
Az da Olsa Mutluyum - Yaman Pehlivan 42 izlenme - 9 ay önce iTunes : https://itunes.apple.com/us/album/az-da-olsa-mutluyum- single/id1088747048?uo=4 Spotify : https://open.spotify.com/track/5alMoB... Deezer : http://www.deezer.com/artist/9946840 Şarkı Sözleri: Bendim Sana Seslenen Düşlerindeki Köle Yok Ettin Beni İşte Ne Bu Dinmeyen Öfke İster Kin Duy Bana Üzülmem daha fazla Ben Hiç Yoktum Zaten Seninleyken Bile Esecek mi Daha Söyle Bu Soğuk Fırtına Buralarda Benden Güçlüsü Yoktur Diye Şimdi Senden Uzak Farklı Bir Dünya Kurdum Daha Ne Var Acıtacak Az da Olsa Mutluyum İçimde Bir Telaş Kaplar Beni Yavaş Yavaş Sensiz Nasıl İsterim Ömrüm Geçsin Her Şeyim Hiç Düşünmeden Yaktığımız Anılar Benim Olsa Karıştım Sancılara Yeter Bana Hayallerim Gücüm Varsa Yaşayacak Bekliyorum Korkuyla Düşündüm Hem de Çok İstedim Gitmeyi Yapayalnız ve Sessizce Biraz Güneş Açar Zor da Olsa Erir Karlar Buzlar Aramızda
Enerjik köpek yağmura karşı! 00:42
Enerjik köpek yağmura karşı! 26 izlenme - 3 yıl önce Yağmur damlalarını yakalamayan çalışan köpek şekilde şekile giriyor.
Sigarayı Bırakmak Kişiye Neler Kazandırır? 01:31
Sigarayı Bırakmak Kişiye Neler Kazandırır? 11 izlenme - 1 yıl önce Sigarayı bırakmanın öncelikle fiziksel sağlık açısından çok önemli getirileri var. Sigarayı bırakan kişi, kendini daha pozitif ve enerjik hissetmeye başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."