Hoşgeldiniz!

enfeksiyon

polemick - tribal enfeksiyon (ft.vale) 03:34
polemick - tribal enfeksiyon (ft.vale) 159.631 izlenme - 7 yıl önce oylar polemick İççİn
polemick tribal enfeksiyon-yak bi sigara 04:28
polemick tribal enfeksiyon-yak bi sigara 28.363 izlenme - 6 yıl önce polemick tribal enfeksiyon-yak bi sigara
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Para! 05:28
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Para! 2.776 izlenme - 6 ay önce Belgesel gibi belgesel! İçimizi baymadan masaya yatırılıyor, Müsaitseniz Entelleşiyor! Kiralık Aşk'tan tanıdığımız Deniz Coşkun'un Türk tv tarihinden alıntılarla "Müsaitseniz Entelleşiyorum" isimli mini belgesel serisi, "Para" bölümüyle karşınızda!
polemick ft vale tribal enfeksiyon 03:34
polemick ft vale tribal enfeksiyon 3.086 izlenme - 7 yıl önce yeni nesil rap...
Kırım Kongo Kanamalı Ateşinin Belirtileri Nelerdir? 01:30
Kırım Kongo Kanamalı Ateşinin Belirtileri Nelerdir? 1.071 izlenme - 6 yıl önce kırım kongo kanamalı ateşi_nin belirtileri nelerdir
harrby 04:41
harrby 913 izlenme - 7 yıl önce boşver üzme kendini
n-feqsiyon -- boşver kanka hep bana 02:06
n-feqsiyon -- boşver kanka hep bana 1.637 izlenme - 6 yıl önce n-feqsiyon -- boşver kanka hep bana
müzikal enfeksiyon - seviyorum sevmiyorum cover 03:20
müzikal enfeksiyon - seviyorum sevmiyorum cover 1.112 izlenme - 6 yıl önce müzikal enfeksiyon - seviyorum sevmiyorum nil karaibrahimgil cover http//www.facebook.com/muzikalenfeksiyon
pit10 - 3 mükemmel parca 05:06
pit10 - 3 mükemmel parca 1.200 izlenme - 7 yıl önce underground kralından size 3 parca ( :
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Eski Sevgili 06:21
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Eski Sevgili 98 izlenme - 6 ay önce Belgesel gibi belgesel! İçimizi baymadan masaya yatırılıyor, Müsaitseniz Entelleşiyor! Kiralık Aşk'tan tanıdığımız Deniz Coşkun'un Türk tv tarihinden alıntılarla "Müsaitseniz Entelleşiyorum" isimli mini belgesel serisi, "Eski Sevgili" bölümüyle karşınızda!
Enfeksiyon 3 02:15
Enfeksiyon 3 483 izlenme - 7 yıl önce emreemre96
Spiral kullananlar nelere dikkat etmeli? 01:29
Spiral kullananlar nelere dikkat etmeli? 129 izlenme - 1 yıl önce Spiral takılırken kişide herhangi bir vajinal enfeksiyon olmaması gerekir. Spiral taktıran kişinin dış kısımdaki iple spirali sık aralıklarla kontrol edip rahim içinde olduğundan emin olması gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hastane Enfeksiyonları 01:22
Hastane Enfeksiyonları 382 izlenme - 5 yıl önce Hastane Enfeksiyonları Korku Salıyor
Enfeksiyon Savaşları 03:37
Enfeksiyon Savaşları 109 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/enfeksiyonsavaslari.htm Enfeksiyon savaşları oyunumuzda vücutda enfeksiyon kapan yerlerde akyuvarları, mikroplarun üzerlerine salarak öldürüyor ve hasta olan organımızı iyileştiriyoruz. Bunun için mouse'unuzu kullanarak akyuvarları çoğaltmalı ve sağlam hücum yapmalısınız. Kazandığınız paralarla akyuvarları daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Mc Enfeksiyon Ft Mc Snoby Sadece Seni Sewdim 03:52
Mc Enfeksiyon Ft Mc Snoby Sadece Seni Sewdim 443 izlenme - 7 yıl önce
Gözünün İçinden 20 Tane Bit Çıktı 00:30
Gözünün İçinden 20 Tane Bit Çıktı 82 izlenme - 1 yıl önce Gözündeki kaşıntı şikayetiyle doktora giden Çinli kadın, enfeksiyon kaptığını zannederken doktorun teşhisiyle şoke oldu. Çünkü kadının gözünde 20 tane bit yaşıyordu. Çin'de gözünde kaşıntı şikayeti olan kadının oğlu, annesinin göz kapağının altında hareket eden şeyler görünce birlikte hemen bir sağlık kuruluşuna gittiler.
İdrar Yolu Enfeksiyonu Tedavisi 03:36
İdrar Yolu Enfeksiyonu Tedavisi 208 izlenme - 4 yıl önce İdrar Yolu Enfeksiyonu Tedavisi ( Prof. Dr. Hasan Biri )
Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları 29:53
Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları 122 izlenme - 2 yıl önce Üstüme İyilik Sağlık" programında, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Teoman Dal üst solunum yollarıyla ilgili Prof. Dr. Cihan Aksoy ve Gülru Çongar'ın sorula...
Kene 2 01:33
Kene 2 108 izlenme - 3 yıl önce Kene 2
Keneden Korunma Yöntemleri 03:15
Keneden Korunma Yöntemleri 170 izlenme - 6 yıl önce keneden korunma yöntemleri
Kalça protezi ameliyatı sonrası ne tür komplikasyonlar oluşabilir? 01:05
Kalça protezi ameliyatı sonrası ne tür komplikasyonlar oluşabilir? 67 izlenme - 1 yıl önce Kalça protezi sonrası oluşacak komplikasyonlar ikiye ayrılır. Birincisi damar tıkanması, pıhtı atması, enfeksiyon gibi genel komplikasyonlardır. İkincisi ise lokal protezin erken gevşemesi, protezin yerinden çıkması, protez çevresindeki kemiğin kırılması ve ameliyat esnasında bacağa giden sinirlerin hasara uğramasına bağlı olarak bacakta kalıcı ya da geçici felç durumlarıdır.
Hpv Enfeksiyonlarından Nasıl Korunulur? 03:01
Hpv Enfeksiyonlarından Nasıl Korunulur? 77 izlenme - 2 yıl önce En sık bulaşma yolu cinsel temas olduğundan seksüel partner sayısını azaltmak, ve monogamik ilişki önemlidir. Ancak partnerin de monogamik olması önemlidir. Kondom kullanımı bulaşma riskini bir miktar azaltır ancak ciltten cilde temasla da bulaştığın için tamamen koruyucu değildir. HPV enfeksiyonundan korunma da en önemli yollardan biri de HPV aşısıdır.
Havuz ve deniz kaynaklı hastalıklar nelerdir? 02:15
Havuz ve deniz kaynaklı hastalıklar nelerdir? 64 izlenme - 1 yıl önce Havuz ve deniz hastalıkları genellikle denizin ve havuzun temizliğine bağlı artar veya azalır. Havuz suyu durağan bir su olduğu için deniz suyundan daha kirlidir. Kulağa kirli su kaçması kulak enfeksiyonuna yol açabilir. Havuz veya deniz suyunun yutulması da bağırsak ve mide enfeksiyonlarına neden olabilir. Bunun yanı sıra havuz veya denizden çıkınca kurulanmamak özellikle kadınların cinsel organlarında zararlara neden olabilir.
HPV Enfeksiyonu Nasıl Anlaşılır? 01:53
HPV Enfeksiyonu Nasıl Anlaşılır? 86 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Ali Fuat Demirci HPV Enfeksiyonu Nasıl Anlaşılır? Sorusunu yanıtlıyor. HPV enfeksiyon bulguları nasıl anlaşılır?Bu eğer HPV'nin siğil yapan tipinin bir enfeksiyonu varsa bu gözle görülür.Normalde vajen girişinde bazen vajenin içinde siğilleri gözle görmek mümkündür.Bu HPV enfeksiyon bulgusudur.Bunun dışında rahim ağzında kanser ve öncülü oluşturan HPV enfeksiyonlarında ise bulgu yok gibidir.Hastanın rutin taramalarında normalde cinsel ilişkide bulunan her kadının yılda 1 kez simir aldırması gerekir.Pap simir dediğimiz rahim ağzından bir sülüntünün alınması gerekir.Bu sülüntüde dolaylı olarak bize HPV enfeksiyonu konusunda bir fikir verebilir.Bu simirde eğer HPV enfeksiyonunu düşündüren bulgular varsa o zaman hekim ya rahim ağzında tekrar değerlendirdiğinde kolposkopi yapabilir ki bu mikroskopla rahim ağzını büyüterek bazı maddeler uyguladıktan sonra değerlendirilmesidir.Kanser öncülerini bu şekilde görebiliyoruz kolposkopiyle.Ya da HPV tiplendirmesi yapabiliyoruz.Yine eğer bu kolposkopide bir takım bulgulara rastlıyorsak hastada HPV tiplendirmesi yapıyoruz.Bize aldığımız örnekte laboratuvar şu tipler enfeksiyonu düşündürüyor şu tipler pozitif diye bize rapor veriyor.O şekilde bir HPV enfeksiyonunu saptamış oluyoruz.
Antibiyotik 08:00
Antibiyotik 154 izlenme - 5 yıl önce hastane Enfeksiyonu
Bel Fıtığı Tedavisinde Cerrahi Yöntem Nasıl Uygulanır? 03:01
Bel Fıtığı Tedavisinde Cerrahi Yöntem Nasıl Uygulanır? 67 izlenme - 1 yıl önce Bel fıtığı operasyonları insanları korkutabiliyor. Ancak gelişen medikal teknolojiler sayesinde bu operasyonlar çok kolaylaştı. Bel fıtığı ameliyatlarında omurların arasına çok küçük bir delikten girilerek sinire batan kıkırdak dokusu alınıyor. Bu ameliyat yaklaşık 20-30 dakika sürüyor. Dikişe ya da pansumana ihtiyaç duyulmuyor. Hasta ameliyattan iki saat sonra ayağa kalkabiliyor, üç saat sonra da evine gidebiliyor. Ameliyat sonrası hastanın felç olması gibi bir risk yok, en büyük risk enfeksiyon ihtimali. Fakat bu da çok düşük bir ihtimal.
HIV testleri ne zaman kesin sonuç verir? 01:06
HIV testleri ne zaman kesin sonuç verir? 48 izlenme - 2 yıl önce HIV testi riskli ilişki sonrası iki ila altı hafta arasında pozitif çıkmaya başlar. Testler ikinci dördüncü hafta ve üçüncü ayda tekrarlanır. Hastanede iğne batması gibi özel durumlarda virüs ile temas etmiş olma ihtimali olan kişi bir yıl süre ile takip altında tutulur.
Hıv Testi Nerede Yaptırılır? 00:42
Hıv Testi Nerede Yaptırılır? 37 izlenme - 2 yıl önce HIV testi hemen hemen tüm kamu ve özel hastanelerde ve laboratuvarlarda yaptırılabilir.
Yurdum İnsanı 01:18
Yurdum İnsanı 97 izlenme - 5 yıl önce biz kendimizi deli ettik allah alsın bizi
Muhammed Ali Yeniden Hastanede 00:39
Muhammed Ali Yeniden Hastanede 66 izlenme - 2 yıl önce Efsane boksör Muhammed Ali, idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle ikinci kez hastaneye kaldırıldı........