Hoşgeldiniz!

Engel Videoları

Gücün Yeter 01:19
Gücün Yeter 78.304 izlenme - 2 yıl önce Başarıya giden yolda karşına ne engel çıkarsa çıksın kendine inanmayı bırakma. Hepsini aşmaya gücün yeter, yeter ki iste! Haydi sen de başarmak istediklerini #GücümYeter hashtag’i ile paylaş.
Murat Şenpınar - Engel 06:28
Murat Şenpınar - Engel 29.750 izlenme - 3 yıl önce Orçun Adana
Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan 00:47
Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan 5.224 izlenme - 8 ay önce Karikatür gibi bir kare... Açık havada namaz keyfini yaşamak isteyen tombiş çocuğa papağan engel oluyor. Yanındaki kişinin çabalarına rağmen minik beden, bir türlü namaza adapte olamıyor. Öyle ki elleri de yanlış bağlıyor. Videonun son 1-2 saniyesi ise 'Gerçek İslam bu değil' dedirtiyor.
Pozitif Bilimlerin Önündeki Engel - Karma Eğitim Mutlaka Kaldırılmalıdır 04:54
Pozitif Bilimlerin Önündeki Engel - Karma Eğitim Mutlaka Kaldırılmalıdır 5.467 izlenme - 6 ay önce Bir kesimi yerinden hoplatacak bir sonuç, biliyorum! Kız çocuklarıyla erkeklerin birlikte okumasını savunan, genç insanların sağlıklı gelişimi için karma eğitim modelinin şart olduğunu düşünen herkesi şaşırtacak bir yazıya rastladım. İngiliz The Times’da yayınlanan habere göre, kız ve erkek okullarının başarı oranı, karma eğitim yapan okullara göre daha yüksek. Karşılaştırma, İngiltere’de liseyi tamamlama sınavı olan A level ve GCSE sonuçlarına bakarak yapılmış. A level, bizim üniversite sınavına tekabül ediyor denebilir, çünkü öğrenciler bu sınavda aldıkları puanla üniversitelere başvuruyor. Bu listeye göre ilk üçe giren okulların hepsi özel! St. Paul’s Girls School’un birinci, Perse School for Girls’ün ikinci olması, özel kız okullarının fark attığının da kanıtı. Genel olarak kızların başarısı göze çarpıyor: İlk 50’ye giren liseden, 27’si kız, 14’ü erkek okulu. Sadece yedi tanesi karma eğitim yapıyor! Anlayacağınız, Türkiye’de çağdaşlığın gereği olarak düşünülen karma okul, belki de sanıldığı kadar başarılı bir model değil.
Bir Türlü Ambulansın Önünden Çekilmeyerek Acil Duruma Engel Olan Sürücü 02:45
Bir Türlü Ambulansın Önünden Çekilmeyerek Acil Duruma Engel Olan Sürücü 7.146 izlenme - 11 ay önce Ambulans kamerasına yansıyan görüntülerde, Mercedes sürücüsü adam kasten acil durum sirenleri çalan ambulansa yol vermeyerek kilometrelerce önünde seyretmeye devam ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Youtube Engelini Kaldırma Yöntemleri! 01:36
Youtube Engelini Kaldırma Yöntemleri! 12.713 izlenme - 3 yıl önce Youtube Engelini Kaldırma Yöntemleri!
Murat şenpınar engel  ! nette ilk kez söz melek şenpınar müzik murat şenpına 06:37
Murat şenpınar engel ! nette ilk kez söz melek şenpınar müzik murat şenpına 21.790 izlenme - 5 yıl önce Murat şenpınar engel ! nette ilk kez söz melek şenpınar müzik murat şenpına
Lazerlere Sakın Dokunma! - Türk İşi Lazerli Engel Yaptık 05:26
Lazerlere Sakın Dokunma! - Türk İşi Lazerli Engel Yaptık 3.476 izlenme - 5 ay önce Bu videoda bazı filmlerde gördüğümüz, güvenlik amaçlı kulanılan lazerleri Türk usulü yeniden yarattık. Hazır yapmışken bir de kapışalım dedik. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Dilek Türkan - Engel var 04:59
Dilek Türkan - Engel var 1.858 izlenme - 6 ay önce Dilek Türkan ~ Engel var..
Kameranın Önüne Geçip Öyle Oturan Kedi 00:56
Kameranın Önüne Geçip Öyle Oturan Kedi 8.792 izlenme - 2 yıl önce Yoga yaparken kendini çeken ablamızın kamerasının önüne kedisi oturup kameranının görüş alanını kapatıyor. Ne zaman, ne yapacağı belli olmayan kediler.
Aşık Gülabi Döngel Birtanem 05:02
Aşık Gülabi Döngel Birtanem 37.187 izlenme - 9 yıl önce döngel birtanem döne gel nedirki sana engel sen gel birtanem sen gel
Hasan Erdoğan(Engel Olma Yollarıma) 03:56
Hasan Erdoğan(Engel Olma Yollarıma) 37.603 izlenme - 8 yıl önce sivas-divriğili ozanımız hasan erdoğan'ın güzel bir eseri...mursal.hareketforum.com
WeWALK - Dünyanın İlk Akıllı Bastonu 04:38
WeWALK - Dünyanın İlk Akıllı Bastonu 1.682 izlenme - 6 ay önce WeWALK Nedir? WeWALK, görme engelliler için tasarlanmış akıllı bir bastondur. 3 devrimsel özellik sunar. Engel Algılama Göğüs ve baş hizasında önüne çıkabilecek tabela, direk, ağaç dalı gibi engelleri kolaylıkla algılar ve uyarır. Telefonla Entegrasyon Bluetooth ile cep telefonuna bağlandığında, telefon ekranını simüle ederek, telefonu kontrol etme imkanı sunar. Açık Platform Tüm mobil uygulamalarla entegre olabilir. Bu sayede her geçen gün yeni özellikler kazanır. Detaylı bilgi için: https://arikovani.com/projeler/akilli-baston/detay
Youtube Engelini Kaldırmak 02:20
Youtube Engelini Kaldırmak 7.192 izlenme - 3 yıl önce Engel Kaldırmak
Bol Engelli Polis Kovalacaması 00:44
Bol Engelli Polis Kovalacaması 1.878 izlenme - 6 ay önce Amerika'nın Arizona eyaletinde bir polis kovalamacası izleyeceğiz.
Engel Tanımaz Mini Traktör 00:53
Engel Tanımaz Mini Traktör 12.459 izlenme - 5 yıl önce Engel Tanımaz Mini Traktör
Engel Tanımaz Robotlar 01:47
Engel Tanımaz Robotlar 4.808 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sitede videoları olan bu robotumuzun bi seviye daha geliştirildiğini görüyoruz bu videoda önüne gelen engelleri zorlanmadan açan robotun ileride hangi amacla kullanılacağı merak konusu
D Fresh & Songül - Engel Olamıyorum 03:29
D Fresh & Songül - Engel Olamıyorum 16.065 izlenme - 4 yıl önce D Fresh & Songül - Engel Olamıyorum
Necdet Tokatlıoğlu - Bu Aşka Hiç Kimse Engel Olamaz 04:36
Necdet Tokatlıoğlu - Bu Aşka Hiç Kimse Engel Olamaz 8.766 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Adına Kurbanım Ya Resulallah | Sedat Uçan 05:20
Adına Kurbanım Ya Resulallah | Sedat Uçan 9.779 izlenme - 3 yıl önce Adını andıkça, Doldu gözlerim, Adına kurbanım, Ya Resulallah. İsmini yazmışım, Derinlerime, İsmine kurbanım, Ya Resulallah. Ya Habiballah. Aramızda engel, Var gelemem ki, Yoluna kurbanım, Ya Resulallah. *** Adının uğruna, Gönlümü verdim, Bu aciz bedeni, Yoluna serdim, Sürüne sürüne, Kapına geldim, Adına kurbanım. Ya Resulallah. Ya Habiballah. Aramızda engel, Var gelemem ki, Yoluna kurbanım, Ya Resulallah. *** İzin verse Rabb’im, Ravza’na gelsem, Mübarek Ravza’na, Yüzlerim sürsem, Hakk nasip eylese, Cemalin görsem, Cemaline kurbanım, Ya Resulallah. Ya Habiballah. Aramızda engel, Var gelemem ki, Yoluna kurbanım, Ya Resulallah.
Dünyanın En Saçma Kasisi 00:41
Dünyanın En Saçma Kasisi 4.393 izlenme - 2 yıl önce Trafikte hızlı geçişleri önlemek için yollara konan kasis olayını bu arkadaşlar abartmış, yanyana tam 4 adet kasis koymuşlar.
KAYA BEYAZITOĞLU ANADOLU LİSESİ - Till Lindemann - ENGEL 03:32
KAYA BEYAZITOĞLU ANADOLU LİSESİ - Till Lindemann - ENGEL 7.947 izlenme - 3 yıl önce Rammstein’ın solisti Till Lindemann’ın solo projesine ait bir şarkı seçen Kaya Beyazıtoğlu Anadolu Lisesi’nin kostümleri de şarkı seçimlerine oldukça uygundu.
Youtube Engellendi 00:27
Youtube Engellendi 4.110 izlenme - 3 yıl önce Youtube Engellendi !!! 09.01.2014
kfy - sevdamıza kimse engel olamaz - (2013) 03:52
kfy - sevdamıza kimse engel olamaz - (2013) 8.323 izlenme - 4 yıl önce kfy - sevdamıza kimse engel olamaz - (2013) - (alisayar) - (sayar hits)
osuruk engel tanımaz 01:14
osuruk engel tanımaz 9.506 izlenme - 8 yıl önce osuruk engel tanımaz
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 02:30
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 5.269 izlenme - 2 yıl önce Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye... Turkish Airlines
Youtube'a Giriş 00:58
Youtube'a Giriş 2.953 izlenme - 3 yıl önce bu ayarlar ile youtube girebilirsiniz
Havlama Önleyici Tasma Testi 01:51
Havlama Önleyici Tasma Testi 3.569 izlenme - 2 yıl önce Aygıt, köpeğinizin havlaması ile oluşan titreşimleri algılayarak çalışmaktadır. Köpeğinizin ilk havladığında; sadece bir ses uyarısı verir. Şok vermez. Otuz saniye içinde Köpeğinizin ikinci kez havladığında; daha uzun bir ses uyarısı verir. Gene şok vermez. Ona bir şans daha tanır. Üçüncü havlamada ise köpeğinize zarar vermediğini idda eden bir şok veriyor.. 1 hafta 10 gün eğitimden sonra köpek duruma alışıyor.. tasmaya artık gerek kalmıyormuş.. Müstakil evimizde alakasız saatlerde hergün aşırı havlayan köpeğim için böyle bir önlem almaya karar verdim kendimi geçtim komşularımı rahatsız ediyorum artık.. Hayvana zararlı bir yanı olup olmadığını araştırırken böyle bir video ile karşılaştım.. HAF olarak başlayan havlama önleyici bark terminatörü izliyoruz.. Akıllı tv - maxi tv vb. kanaların telefon, testere reklamları gibi uzman çekimlerle ticari bir ürün olarak kullanılmasını bekliyorum..
Müslüm Gürses - Engel Çıktı Aramıza 05:19
Müslüm Gürses - Engel Çıktı Aramıza 5.709 izlenme - 5 yıl önce
Rammstein - Engel (1997) 04:27
Rammstein - Engel (1997) 1.611 izlenme - 2 yıl önce Rammstein'ın 1997'de çıkardığı sensucht adlı albümünden engel parçasının klibini izleyeceksiniz.Gerçekten çok egzantirik ve değişik bir klip çekmişler.Çıktığı sene 'ECHO En İyi Ulusal Video' ödülünü kazanmıştır.Du hasttan sonra en çok tanınan engel şarkısıdır.