Hoşgeldiniz!

engeli

Dövüş Sanatı Yapmak (Sürpriz Sonlu) 01:17
Dövüş Sanatı Yapmak (Sürpriz Sonlu) 11.139 izlenme - 3 yıl önce Dövüş sanatı hakkındaki engin bilgileriyle bizi aydınlatan gencin aydınlatıcı açıklamalarını izliyoruz.
Otizm Nedir 03:55
Otizm Nedir 1.266 izlenme - 7 yıl önce otizm nedir
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 01:56
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 2.095 izlenme - 5 yıl önce Songül Karlı Gelin Adayını Kucağına Almak İstedi Gelin Adayını Kucağına Almak İsteyen Songül Karlı, Dekoltesi Yüzünden Zor Anlar Yaşadı.
Engeli Aşan Bebek 00:36
Engeli Aşan Bebek 1.150 izlenme - 5 yıl önce Engeli Aşan Bebek
Bakan Gül'den Booking.com ve Wikipedia Açıklaması 03:05
Bakan Gül'den Booking.com ve Wikipedia Açıklaması 32 izlenme - 1 ay önce CNN TÜRK'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Booking.com ve Wikipedia hakkında konuştu. Bakan Gül'ün açıklamaları şöyle: Booking.com "Ekonomi Bakanlığımız konuyu yakınen takip ediyor, yargı süreci de devam ediyor. Elbette ticari hayatın, rekabetin önemli olduğunu düşünüyoruz. Turizme de canlılık katan bir konuydu. İlgili bakanlığımız konuyu takip ediyor, serbest rekabet ortamı önemlidir, doğrudur ama hukuk çerçevesinde de rekabetin haksızlığa uğramaması gerekiyor." Vikipedia gibi kapatılan internet siteleri "Elbette enformasyon, erişim, ulaşım herkesin temel hakkı aynı zamanda. Ama burada haberleşmeyle, devletin ya da ülkenin ulusal çıkarlarını da dikkate alan bir çalışma yapmak lazım. Bu bir mahkeme kararıyla yapıldı. Biz de hükümet olarak bu meselelerle gündeme gelmek istemeyiz. Ama, ilgili kurumların da Türkiye'yi töhmet altında bırakan, tanımayan bir algı oluşturacak fiilere girince de her ülkenin egemenlik hakkıdır, bunu da yargı makamları kullanıyor. Dolayısıyla şirketler bunu telafi ederse, bizim de ümidimiz odur, bunun mahkemelere yeniden müracaat ederek erişime açılması mümkündür."
Ses ile Görmek - Ben Underwood 03:53
Ses ile Görmek - Ben Underwood 521 izlenme - 3 yıl önce Yeteneğin sahibi Ben Underwood. Şu an kendisi yaşamasa da bize bir insanın kendini ne kadar geliştirebileceğini gösteriyor. Videodan anladığım kadarıyla Ben 3 yaşındayken gözlerinde kanser teşhis ediliyor ve amelyatla kanserli hücrelerle görme yeteneğide alınıyor. Fakat Ben kendine başka bi görme sistemi yapıyor ki biz onu sadece filmlerde görebiliyoruz. Not: Ölüm nedeni yine kanserdir.
Seren Akıskanın Klibi Rtük Engeline Takıldı 03:49
Seren Akıskanın Klibi Rtük Engeline Takıldı 1.105 izlenme - 8 yıl önce genç sanatçı seren akıskanın 100 bin tlye mal olan klip rtükün engeline takıldı işte o klip!
Eğitim Her Engeli Aşar Başparmağım Reklam Filmi 00:20
Eğitim Her Engeli Aşar Başparmağım Reklam Filmi 782 izlenme - 7 yıl önce
Eğitim Her Engeli Aşar 03:55
Eğitim Her Engeli Aşar 590 izlenme - 9 yıl önce eğitim her engeli aşar kampanyası tanıtım klibi
küvette klip çekimine polis engeli 03:04
küvette klip çekimine polis engeli 555 izlenme - 6 yıl önce küvette klip çekimine polis engeliistanbul cihan - taksim meydanı'nda küvet içinde yarı çıplak klip çekmek isteyen popçu sibel kızıl'a polis ekipleri engel oldu. bir yapı firması tarafından taksim meydanına getirilen küveti gören polis ekipleri şaşkına döndü. sibel kızıl'ın yapımcısı ve ekibi polis otosuna alınırken küvet vatandaşların şaşkın bakışları arasında kamyonete geri yüklendi. bir süre sonra taksim'e gelen kızıl emniyetin yasaklamasına bir anlam veremediğini belirterek "iznimiz var
ABD’li Yolcular Havalimanı’nda Vize Engeline Takıldı 01:53
ABD’li Yolcular Havalimanı’nda Vize Engeline Takıldı 38 izlenme - 6 ay önce Türkiye ve ABD arasında karşılıklı olarak başlatılan vize yasağının ardından Türkiye’ye girmek isteyen bazı ABD’li yolcular, vizesi olmadığı için ülkeye girişlerine izin verilmedi. Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri (ABD) arasında yaşanan vize krizi, etkilerini göstermeye başladı. Karşılıklı olarak başlatılan yasakla birlikte hali hazırda vizesi bulunmayan vatandaşların ülkeye girişini engelleyen uygulama, Türkiye’ye giriş yapmak isteyen bazı ABD vatandaşlarını etkiledi.
Eşref Ziya (Minareler Süngü) 06:11
Eşref Ziya (Minareler Süngü) "işitme Engelli Vatandaşlarımız İçin" 133 izlenme - 2 yıl önce Elimde tüfenk, gönlümde iman, Dileğim ikidir: Din ile vatan... Ocağım ordu, büyüğüm Sultan, Sultan'a imdad eyle Yarabbi! Ömrünü müzdad eyle Yarabbi! Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Yolumuz gazadır, sonu şehadet, Dinimiz ister sıdk ile hizmet, Anamız vatandır, babamız millet, Vatanı mamur eyle yarabbi! . Milleti mesrur eyle Yarabbi! Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Sancağın tevhid, bayrağım hilal, Birisi yeşildir, ötekisi al, İslam'a acı, düşmandan öc al, İslam'ı abad eyle Yarabbi! Düşmanı berbad eyle Yarabbi! Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Allahu Ekber, Allahu Ekber. Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız, müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Allahu Ekber, Allahu Ekber.
İşitme Engelli Torununa İşaret Dili Öğreten Sevimli Babaanne 01:07
İşitme Engelli Torununa İşaret Dili Öğreten Sevimli Babaanne 70 izlenme - 1 yıl önce İşitme engelli torununa işaret dili öğreten büyükannenin sevimli anları sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.
Eğitim Her Engeli Aşar 01:32
Eğitim Her Engeli Aşar 508 izlenme - 9 yıl önce eğitim her engeli aşar kampanyasının reklam tanıtım videosu
Engelsiz Yaşam 54:43
Engelsiz Yaşam "İşitme Engeli" 212 izlenme - 4 yıl önce Engelsiz Yaşam Afyonkarahisar Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde İşitme Engelini Konu Alıyor
Duran Çocuğa Anne Engeli 01:14
Duran Çocuğa Anne Engeli 247 izlenme - 5 yıl önce Ali Can Adlı 15 Yaşındaki Genç De " Duran Adam " Olarak Protestosunu Gerçekleştirmiş.
Hayellerimin Engeli 01:56
Hayellerimin Engeli 206 izlenme - 4 yıl önce Tüm çocuklar eşittir, engelli çocukların da oyun oynama hakkı vardır. Minikler gülsün diye bu eğlence alanları onlar için de sağlanmalı…
Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu Maçına Kar Engeli - Şenol Güneş 03:16
Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu Maçına Kar Engeli - Şenol Güneş 114 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in açıklamaları Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu maçına kar engeli - Şenol Güneş - İSTANBUL.
süpermen kapıya çarparsa 00:17
süpermen kapıya çarparsa 247 izlenme - 7 yıl önce
engelli olmaları  onların suçu değil 02:43
engelli olmaları onların suçu değil 164 izlenme - 6 yıl önce çimçime hanım ve çirkin bey ikisde engelli ama diğer dostlarından hiç bir farkı yok.lütfen engelli pati dostlarımıza bir şans verin.emin olun diğer dostları kadar sizi mutlu edecekler...
konvoyda polis engeli 04:11
konvoyda polis engeli 134 izlenme - 7 yıl önce
 Penaltıya Rüzgar Engeli 00:42
Penaltıya Rüzgar Engeli 119 izlenme - 5 yıl önce Göletten Korner Çektirmek'ten Sonra Şimdi Bir De Penaltı Fantezisi İzliyoruz..
engeli atlama 1 - 1,10 m 03:22
engeli atlama 1 - 1,10 m 282 izlenme - 8 yıl önce ilk a**-sinifi engeli (1,00 cm - 1,10 m) atlama videosu
Koruma Altında Şiddete Maruz Kalan Çocuk 00:29
Koruma Altında Şiddete Maruz Kalan Çocuk 7 izlenme - 4 ay önce Burdur'un Bucak ilçesinde 10 yaşındaki engelli öğrenciye şiddet uyguladığı iddia edilen öğretmen ile okul müdürü ve müdür yardımcısı görevden uzaklaştırıldı. Üç isim hakkında adli ve idare soruşturma başlatıldı.
engeli atlama 0,80 - 1 m 04:05
engeli atlama 0,80 - 1 m 239 izlenme - 8 yıl önce e-sinifi engeli (0,80 cm - 1,00 m) atlama yarismasinda 8,2 puanla birincilik videosu
Bilime Anneanne Engeli! 00:49
Bilime Anneanne Engeli! 92 izlenme - 3 yıl önce Bilime anneanne engeli! Mehmet Salih Aydın, bilime destek sağlamak amacıyla deneyler yapıp Youtube kanalında yayınlamak istedi. Fakat ilk deneyinde beklemediği bir olayla karşılaştı.
Röportaja 'deve' engeli 00:33
Röportaja 'deve' engeli 68 izlenme - 6 yıl önce Şanlıurfa'da ulusal yayın yapan Kanal Urfa Tv ekibi, Harran'ın tarihi yerlerinde program yaparken, devenin saldırısına uğradı. Deve önce konukları okşadı, sonra haber yönetmenine saldırdı. Yaşanan olay saniye saniye kameralara yansıdı.
Kenan Tunç - Engeli Allah'tan 01:22
Kenan Tunç - Engeli Allah'tan 96 izlenme - 5 yıl önce 03.12.2012 Kanal67 Hayata Dair Programı söz : Gülden Işık yorum : Kenan Tunç
engeli atlama 1 - 1,10 m 01:54
engeli atlama 1 - 1,10 m 109 izlenme - 8 yıl önce ilk a-sinifi engeli (1,00 cm - 1,10 m) atlama yarismasinda 47,56 saniye 0 hata ile altinci oldum.
Başkanların Gazze Ziyaretine İsrail Engeli 01:54
Başkanların Gazze Ziyaretine İsrail Engeli 50 izlenme - 6 yıl önce