Hoşgeldiniz!

Engellemek Videoları İzle

Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 00:26
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 1.026 izlenme - 2 yıl önce Futbolda top tekniği çok önemli malumunuz zira top kontrolü de öyle. hava toplarında, yan toplarda, alınan paslarda topun kontrolü hayati öneme sahip gol kaydetmek adına. Bu izleyeceğimiz top kontrolü de gelmiş geçmiş en iyi top kontrolü olmaya aday. Kendinden çok emin kaleye giden topu gerçekten ustalıkla durdurmuş oyuncu, kendi takımının golü anca bu kadar ustaca engellenebilirdi.
Sizi Gidi Geziciler Sizi  - Recep Tayyip Erdoğan 01:01
Sizi Gidi Geziciler Sizi - Recep Tayyip Erdoğan 1.364 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Ankara'daki Yeni Çiftlik Bulvarı'nın açılış töreninde ki konuşmasından bir parça izleyeceksiniz. İyi seyirler..
Allah'la Konuşup Manisa'da Depremi Engelleyen Şeyh 01:34
Allah'la Konuşup Manisa'da Depremi Engelleyen Şeyh 687 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bu örümcek beyinlilerin bir saçmalığı ortaya çıkmasın. Şimdi de depremi Allah'ı ikna edip uzaklaştırdığını iddia eden üstelik depremi kara bulutların çökmesi olarak nitelendiren bu şeyh nuri adlı şahıs var.
Tecavüz Savar Külotlar 03:50
Tecavüz Savar Külotlar 829 izlenme - 2 yıl önce Tecavüz korkusuna karşı çareler geliştirmeye çalışan iç çamaşırı üreticileri, geçtiğimiz aylarda tecavüzcüye elektrik şoku uygulayan külotu tanıttıktan sonra şimdi de kesilemeyen veya dışarıdan zorlamayla çıkarılamayan bir külot icat etti. Merkezi New York'ta bulunan AR Wear firması tarafından üretilen külot, makasla veya bıçakla kesilemiyor ve sahibi istemedikçe zorla çıkartılamıyor. Ayrıca her bedene göre ayarlanabiliyor.
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 02:18
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 157 izlenme - 2 yıl önce Önce Twitter'ı kapatıp(amacı halkı sokağa döküp daha sonrasında göz altına alıp oy kullanmamalarını sağlamak mıdır yoksa 25 Martta yayınlanack tapelerin yayılmasını engellemek midir bilinmez)daha sonra bütün DNS'leri engelleyen tek ülke olarak tarihe geçtiğimizi bilişim yazarı M.Serdar Kuzuloğlu'ndan dinliyoruz.
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 01:09
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 203 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'de Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi önünde toplanan bir grup terör örgütü pkk sempatizanı, Suriye'nin kobani bölgesindeki çatışmaları protesto ederek gösteri yaptı. Ellerinde pkk bayrakları ve terör örgütü elebaşının posterlerini taşıyan gruptakiler, protesto içerikli basın açıklaması yaptılar. Gruptakilerden yaklaşık 10 kişilik bir grup açıklamanın ardından, BM binasının demir parmaklıklarının üzerinden atlayarak, üye devletlerin bayraklarının bulunduğu bölüme girdi. Buradaki Türk Bayrağı'nı indirmek isteyen terör örgütü yandaşları, BM güvenlik görevlileri tarafından engellendi.
İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 04:25
İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 100 izlenme - 2 yıl önce Okulda istiklal marşının okunmasını istemeyen ek bina insaatinda calisan şahıslar bahçede bulunan öğrencilere ve öğretmenlere saldırmışlar. Bunu duyan Giresunlu vatandaşlar ve okul öğrencilerinin velileri okula akın etmiş.
Farmville Hayvan Yürümesini Önlemek 00:29
Farmville Hayvan Yürümesini Önlemek 243 izlenme - 7 yıl önce
 İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 04:25
İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 66 izlenme - 3 yıl önce Okulda istiklal marşının okunmasını istemeyen ek bina insaatinda calisan şahıslar bahçede bulunan öğrencilere ve öğretmenlere saldırmışlar. Bunu duyan Giresunlu vatandaşlar ve okul öğrencilerinin velileri okula akın etmiş.
Bölünmeyi ideolojik olarak engellemek önemli. YPG, PYD, PKK Marksist, Leninist ve Stalinisttir 05:30
Bölünmeyi ideolojik olarak engellemek önemli. YPG, PYD, PKK Marksist, Leninist ve Stalinisttir 2 izlenme - 1 yıl önce Bölünmeyi ideolojik olarak engellemek önemli. YPG, PYD, PKK Marksist, Leninist ve Stalinisttir.