Hoşgeldiniz!

Engellemek Videoları İzle

Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 00:26
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 1.016 izlenme - 2 yıl önce Futbolda top tekniği çok önemli malumunuz zira top kontrolü de öyle. hava toplarında, yan toplarda, alınan paslarda topun kontrolü hayati öneme sahip gol kaydetmek adına. Bu izleyeceğimiz top kontrolü de gelmiş geçmiş en iyi top kontrolü olmaya aday. Kendinden çok emin kaleye giden topu gerçekten ustalıkla durdurmuş oyuncu, kendi takımının golü anca bu kadar ustaca engellenebilirdi.
Sizi Gidi Geziciler Sizi  - Recep Tayyip Erdoğan 01:01
Sizi Gidi Geziciler Sizi - Recep Tayyip Erdoğan 1.360 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Ankara'daki Yeni Çiftlik Bulvarı'nın açılış töreninde ki konuşmasından bir parça izleyeceksiniz. İyi seyirler..
Allah'la Konuşup Manisa'da Depremi Engelleyen Şeyh 01:34
Allah'la Konuşup Manisa'da Depremi Engelleyen Şeyh 678 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bu örümcek beyinlilerin bir saçmalığı ortaya çıkmasın. Şimdi de depremi Allah'ı ikna edip uzaklaştırdığını iddia eden üstelik depremi kara bulutların çökmesi olarak nitelendiren bu şeyh nuri adlı şahıs var.
Tecavüz Savar Külotlar 03:50
Tecavüz Savar Külotlar 818 izlenme - 2 yıl önce Tecavüz korkusuna karşı çareler geliştirmeye çalışan iç çamaşırı üreticileri, geçtiğimiz aylarda tecavüzcüye elektrik şoku uygulayan külotu tanıttıktan sonra şimdi de kesilemeyen veya dışarıdan zorlamayla çıkarılamayan bir külot icat etti. Merkezi New York'ta bulunan AR Wear firması tarafından üretilen külot, makasla veya bıçakla kesilemiyor ve sahibi istemedikçe zorla çıkartılamıyor. Ayrıca her bedene göre ayarlanabiliyor.
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 02:18
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 156 izlenme - 2 yıl önce Önce Twitter'ı kapatıp(amacı halkı sokağa döküp daha sonrasında göz altına alıp oy kullanmamalarını sağlamak mıdır yoksa 25 Martta yayınlanack tapelerin yayılmasını engellemek midir bilinmez)daha sonra bütün DNS'leri engelleyen tek ülke olarak tarihe geçtiğimizi bilişim yazarı M.Serdar Kuzuloğlu'ndan dinliyoruz.
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 01:09
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 201 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'de Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi önünde toplanan bir grup terör örgütü pkk sempatizanı, Suriye'nin kobani bölgesindeki çatışmaları protesto ederek gösteri yaptı. Ellerinde pkk bayrakları ve terör örgütü elebaşının posterlerini taşıyan gruptakiler, protesto içerikli basın açıklaması yaptılar. Gruptakilerden yaklaşık 10 kişilik bir grup açıklamanın ardından, BM binasının demir parmaklıklarının üzerinden atlayarak, üye devletlerin bayraklarının bulunduğu bölüme girdi. Buradaki Türk Bayrağı'nı indirmek isteyen terör örgütü yandaşları, BM güvenlik görevlileri tarafından engellendi.
İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 04:25
İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 99 izlenme - 2 yıl önce Okulda istiklal marşının okunmasını istemeyen ek bina insaatinda calisan şahıslar bahçede bulunan öğrencilere ve öğretmenlere saldırmışlar. Bunu duyan Giresunlu vatandaşlar ve okul öğrencilerinin velileri okula akın etmiş.
Farmville Hayvan Yürümesini Önlemek 00:29
Farmville Hayvan Yürümesini Önlemek 243 izlenme - 7 yıl önce
Emzirme döneminde göğüs ucu yaraları nasıl engelllenebilir? 01:30
Emzirme döneminde göğüs ucu yaraları nasıl engelllenebilir? 43 izlenme - 2 yıl önce Emzirme dönemindeki göğüs ucu yaralarını engellemek için doğru emzirme pozisyonunu bulmak gerekir.
 İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 04:25
İstiklal Marşının Okunmasını İstemeyen İnşaat İşçileri 66 izlenme - 3 yıl önce Okulda istiklal marşının okunmasını istemeyen ek bina insaatinda calisan şahıslar bahçede bulunan öğrencilere ve öğretmenlere saldırmışlar. Bunu duyan Giresunlu vatandaşlar ve okul öğrencilerinin velileri okula akın etmiş.
Kazanın Olmasını Engelleyen Otobüs Şöforü 00:22
Kazanın Olmasını Engelleyen Otobüs Şöforü 46 izlenme - 3 yıl önce Allah korumuş.
Bebeklerde gaz yapan yiyecekler nelerdir? 00:20
Bebeklerde gaz yapan yiyecekler nelerdir? 20 izlenme - 2 yıl önce Bebeklerde gaz sancısını engellemek için anneler beslenmelerine dikkat etmeli.
Hamilelikte yaşanan saç dökülmesini engellemek için neler yapılabilir 01:16
Hamilelikte yaşanan saç dökülmesini engellemek için neler yapılabilir 10 izlenme - 2 yıl önce Hamile kadınların saçlarında yüzde 50'ye kadar kayıp olabiliyor."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hamilelikte aşırı kilo alımını engellemek için nelere dikkat edilmelidir? 00:52
Hamilelikte aşırı kilo alımını engellemek için nelere dikkat edilmelidir? 6 izlenme - 2 yıl önce Hamilelik anne adayları için canlarının istediği her şeyi sınırsız yiyebilecekleri bir dönem değil. Aksine beslenmelerine çok daha fazla dikkat etmeleri gereken bir dönem. Anne adayları hamilelik döneminde kızartma, kavurma, cips gibi enerji içeriği ve yağ oranı yüksek yiyeceklerden uzak durmalılar. Hem yağ hem karbonhidrat oranı yüksek olan kek, börek, hamur işleri, pilavlar, makarnalara dikkat etmeliler. Şekerli ve asitli içecekler de boş kalori alımını artırdığından gereksiz kilo alımına sebep oluyorlar. Anne adayları hazır soslar, hazır yiyecekler ve rafine şeker ilave edilmiş gıdalardan da mümkün olduğunca uzak durmalılar.
Hamilelikte aşırı kilo alımını engellemek için nasıl beslenmek gerekir? 01:23
Hamilelikte aşırı kilo alımını engellemek için nasıl beslenmek gerekir? 6 izlenme - 2 yıl önce Yeterli ve dengeli beslenme, planlı hareket etme ve düzenli fiziksel aktivite ile bebeğin gelişimine katkıda bulunurken anne adayı vücudunda oluşacak değişikliklere karşı kendini hazırlamış olur. Bu nedenle gebelikte yeterli ve dengeli beslenmenin önemi çok büyük. Gebelikte iki kişi olmak iki kişilik yemek anlamına gelmemeli.
PKK’nın alan hakimiyetini genişletme çalışması engellenmeli 02:18
PKK’nın alan hakimiyetini genişletme çalışması engellenmeli 5 izlenme - 2 yıl önce PKK’nın alan hakimiyetini genişletme çalışması engellenmeli. Adnan Oktar’ın 31 Aralık 2014 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Bölünmeyi ideolojik olarak engellemek önemli. YPG, PYD, PKK Marksist, Leninist ve Stalinisttir 05:30
Bölünmeyi ideolojik olarak engellemek önemli. YPG, PYD, PKK Marksist, Leninist ve Stalinisttir 2 izlenme - 1 yıl önce Bölünmeyi ideolojik olarak engellemek önemli. YPG, PYD, PKK Marksist, Leninist ve Stalinisttir.