Hoşgeldiniz!

engelli koşu

110 Metre Engelli Koşusunda İlk Engelde Tepetaklak Olan Sporcu 00:17
110 Metre Engelli Koşusunda İlk Engelde Tepetaklak Olan Sporcu 3.673 izlenme - 2 yıl önce Koşu başlamadan önceki hareketlerinde ilk 3'e girmek garanti dermiş gibi yarışa başlayan Haitili Jeffrey Julmis maalesef ilk engelde tepetaklak oldu.
Avustralya'da Engelli Koşuda Kaza 00:25
Avustralya'da Engelli Koşuda Kaza 6.039 izlenme - 3 yıl önce Avustralyalı atlet Sally Pearson, İtalya'nın başkenti Roma'da yapılan Diamond League 100 metre engelli koşusu sırasında düşerek bileğini kırdı.
japon işi engelli koşu yarışması :) 03:58
japon işi engelli koşu yarışması :) 1.666 izlenme - 8 yıl önce bu japonların el atmadığı bişi kalmadı zaten çok komik yarışmaymış hahaha
Engelli Koşu da Yardırma Tekniği 00:35
Engelli Koşu da Yardırma Tekniği 435 izlenme - 2 yıl önce Engelli koşularda kurallar bellidir; en hızlı şekilde engelleri aşıp finale ulaşan koşuyu kazanır. Ama bu engellerin nasıl aşılacağı konusunda herhangi bir kural yoktur. Boyunun kısa olması sebebiyle engellerden atlamayı gözüne kestiremeyen bodur koşucumuz, çevikliğini ve fizik kurallarını göz önüne alarak engellere 100km hızla bodoslama dalmayı tercih etmiştir. Sonuç başarısız.
Yarış Sırasında Atın Üzerinden Düşmesine Ramak Kalan Rakibini Kurtaran Jokey 00:31
Yarış Sırasında Atın Üzerinden Düşmesine Ramak Kalan Rakibini Kurtaran Jokey 323 izlenme - 2 yıl önce İrlandalı binici Danny Mullins engelli koşusu sırasında rakip atın dengesini kaybetmesi üzerine Jody McGarvey'ı düşmesine ramak kala kurtarıyor.
Nebula UO - Yeni Engelli Koşu 02:21
Nebula UO - Yeni Engelli Koşu 271 izlenme - 3 yıl önce Nebula Ultima Online Biraz şans biraz da el çabukluğuna dayalı yeni bir yarışmamız var. Adı da Engelli Koşu. Bu yarışmada köşelerden ortaya doğru gitmeniz gerekiyor. 2 türlü tuzak bulunuyor; - Görünür ve sürekli yer değiştiren - Gizli ve sürekli sabit kalan Tuzaklar sizi başlangıç noktalarına geri gönderecektir. Tuzakları atlatıp ortadaki kapılardan birisinden geçtiğinizde şansınıza bağlı olarak bir hediyenin olduğu yere gideceksiniz. Şimdiden herkese başarılar dileriz.
Track & Field Nes (Olimpiyatlar) 09:17
Track & Field Nes (Olimpiyatlar) 436 izlenme - 2 yıl önce Evde ataride oynadığımız oyunlar içerisinde en kapsamlı oyundu belki de içinde bulunan 8 oyunuyla. Gerçi bu deyyus hack.exe kıvamında oynamış ama olsun, ''hakkaten lan bi de bu oyun vardı'' dememiz için izleyelim.
Ugandalı Atletin Kazası Olimpiyatlara Damga Vurdu 00:09
Ugandalı Atletin Kazası Olimpiyatlara Damga Vurdu 127 izlenme - 2 yıl önce Ugandalı atlet 22 yaşındaki Jacob Araptany 3000 metre koşusunda engelden atlarken başına gelen kaza olimpiyatlara damga vurdu.
Taklaya Geldi  00:11
Taklaya Geldi 601 izlenme - 9 yıl önce yazık be
Nevin Yanıt - 2013 Avrupa Salon Şampiyonası - 7.89'luk Derecesi 04:27
Nevin Yanıt - 2013 Avrupa Salon Şampiyonası - 7.89'luk Derecesi 107 izlenme - 2 yıl önce Nevin Yanıt, 32. Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nda 60 metre engellide 7.89'luk derecesiyle altın madalya kazandı. Böylece Londra Olimpiyatlarında kaçırdığı madalyayı da telafi etti.
George Arkin - Urban Ninja 03:22
George Arkin - Urban Ninja 216 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın 70'li yıllarda damdan dama atlayarak, şimdilerde dünya gençliği arasında hızla yayılan parkur sporunu başlatan insan olmuştur.
Koş Papi Koş Oyununun Oynanış Videosu 06:28
Koş Papi Koş Oyununun Oynanış Videosu 160 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/kos-papi-kos.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ Sitemizin 3d Oyunlar İçin Tasarlamış Olduğu Papi Karakteri İle Tanışacak Ve Onun Eğlenceli Oyunlarında 3d Görsellik Kalitesini Doyasıya Çıkarabileceksiniz.
Ev Yapımı Olimpiyatlar 01:30
Ev Yapımı Olimpiyatlar 135 izlenme - 3 yıl önce Bir sırıkla atlama sonucunda dünyaya gelen arkadaşın hayat bir olimpiyat mentalitesini aşması gerektiğini düşünüyorum. yoksa kafasına inen kasanın küreğin haddi hesabı olmaz.
Kanseri Yendi Şampiyon Oldu 01:16
Kanseri Yendi Şampiyon Oldu 1 izlenme - 2 hafta önce Kısa mesafe engelli koşuda, Türkiye'nin önemli atletlerinden biri Batuhan Eruygun. Hikayesi, bir anlamda mücadelenin, azmin ve vazgeçmemenin hikayesi. O mücadelede, kanserle savaş da var.
Engel Atlayan İnek! 00:25
Engel Atlayan İnek! 92 izlenme - 5 yıl önce Sadece 11 yaşındaki Belçikalı bu kız, ineğine tıpkı bir at gibi engelli atlamayı öğretmeye çalışıyor.
Engelli Yarışmacıya Koşu Bandı Hediye Etmek İstediler 00:59
Engelli Yarışmacıya Koşu Bandı Hediye Etmek İstediler 70 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın en çok izlenen yarışma programlarından birinde, engelli yarışmacıya seçeceği iki üründen birisinin koşu bandı olarak sunulması ülkede büyük yankı uyandırdı
engelleri devirme rekoru kırdı :d 00:22
engelleri devirme rekoru kırdı :d 131 izlenme - 9 yıl önce hehehee
110 Metre Engelli Koşusunda İlk Engelde Tepetaklak Olan Sporcu 00:48
110 Metre Engelli Koşusunda İlk Engelde Tepetaklak Olan Sporcu 17 izlenme - 2 yıl önce Koşu başlamadan önceki hareketlerinde ilk 3'e girmek garanti dermiş gibi yarışa başlayan Haitili Jeffrey Julmis maalesef ilk engelde tepetaklak oldu.