Hoşgeldiniz!

engelsiz

Tatilin Anahtarı Setur, Engelli Dostu Websitesi İle Türkiye'de Bir İlke İmza Attı 02:01
Tatilin Anahtarı Setur, Engelli Dostu Websitesi İle Türkiye'de Bir İlke İmza Attı 34.832 izlenme - 2 yıl önce Kalitesi, istikrarı ve müşteri memnuniyetiyle yıllardır ilklere imza atan Setur, turizm sektöründe yine bir ilki gerçekleştirerek görme engelli misafirleri için web sitesi tasarladı. Misafirler, engelsiz.setur.com.tr adresine girerek artık tatillerini kendileri seçebilecekler.
Işın Karaca - Bir Garip Yolcu (Engelsiz Versiyon) 04:15
Işın Karaca - Bir Garip Yolcu (Engelsiz Versiyon) 41.058 izlenme - 2 yıl önce Işın Karaca 'nın, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Ey Aşkın Güzel Kızı" albümünde yer alan "Bir Garip Yolcu" isimli şarkısın Engelsiz Versiyonu, video klibiyle netd'de n gibi sanki geçti seneler Ümidim kayboldu perişanım ben Alın yazımmış hayat yolunda Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben Yalan dünya herşey bomboş Hancı sarhoş yolcu sarhoş
Bir Engelli Arabaya Nasıl Biner, Arabadan Nasıl İner? 11:31
Bir Engelli Arabaya Nasıl Biner, Arabadan Nasıl İner? 1.466 izlenme - 4 ay önce Bu sefer biraz uzun bir video oldu ama affedin, konu çok fazla ayrıntı barındırıyordu. Yüksek bir arabaya nasıl transfer yapılacağını da ilerleyen videolarda becerebildiğimiz kadarıyla anlatmaya çalışacağız.
Süper İnsanlar - Evet Yapabilirim 03:06
Süper İnsanlar - Evet Yapabilirim 705 izlenme - 2 ay önce Olimpiyatlar için çekilmiş reklam filmi. İzlerken ne kadar becereksiz bir insan olduğumu suratıma çarptılar açıkçası. Geçen gün, eagle eddie (Kartal eddie) filmini izledim. Çocuğun o azmini o başarısını görünce, bu hayatta başaramayacağım birşey yok diyerek gaza geldim Ama bu gaz sadece 1 dakika sürdü. Sonra gidip osbir çektim. Ve ben 31 yaşındayım.
Serdar Ortaç - Konuş - Çek Elini Kalbimden (Engelsiz Versiyon) 03:51
Serdar Ortaç - Konuş - Çek Elini Kalbimden (Engelsiz Versiyon) 5.710 izlenme - 1 yıl önce Serdar Ortaç'ın, Emre Müzik etiketiyle yayınlanan, "Çek Elini Kalbimden" albümünde yer alan "Konuş - Çek Elini Kalbimden (Engelsiz Versiyon)" isimli şarkısının video klibi netd'de atmalar bitti Gördüm gerçek neydi Çek elini kalbimden Konuş yüzüme konuş hata nerde Kime yaradı sonuç Biz ayrıldık Benim adıma konuş önemliyse, Neye yaradı bu iş Biz ayrıldık
Hatırlamakta Yarar Var Hepimiz Bir Engelli Adayıyız 01:08
Hatırlamakta Yarar Var Hepimiz Bir Engelli Adayıyız 2.674 izlenme - 12 ay önce Rakamlar çoğu zaman ülkemizde birşey ifade etmese de bir şeyleri değiştirmeye yetmese de ben denemekten vazgeçmeyeceğim. Bu sitenin güzel yürekli ahalisi iyiki varsınız.
Bir engellinin c 03:46
Bir engellinin c 2.615 izlenme - 1 yıl önce Başlıkta da geçtiği gibi bir bedensel engelli çadır tatili yapmak isterse bacaklarına ihtiyaç olmadan da bunu başarabilir. Ancak bu süre zarfında engelleri sebebiyle dikkat etmeleri gereken başlıca sebepler nelerdir. (Çadırın markası "quechua 2seconds2", decathlon mağazalarında bulabilirsiniz)
Gerçekleşen En Güzel Dilek 03:03
Gerçekleşen En Güzel Dilek 1.128 izlenme - 7 ay önce daha önce paylaştığım hüseyin kardeşimizin isteğini hatay belediyesi de görmüş ve hüseyine iş imkanı sağlayıp onun hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olmuşlar
Deniz Seki - İyisin Tabii (Engelsiz Versiyon) 04:43
Deniz Seki - İyisin Tabii (Engelsiz Versiyon) 2.435 izlenme - 1 yıl önce
İşitme Engelli Muharrem'e Yapılan En Duygusal Süpriz (Samsung) 02:45
İşitme Engelli Muharrem'e Yapılan En Duygusal Süpriz (Samsung) 2.642 izlenme - 2 yıl önce Samsung Duyan Eller işaret dili eğitimi Samsung Duyan Eller işitme engelliler için teknoloji Samsung Duyan Eller işitme engelliler için yeni teknoloji Samsung Duyan Eller işaret dili Samsung Duyan Eller kameralı işaret dili #samsungduyanellerisaretdili #isaretdili #duyanellermuharrem #samsungduyaneller #samsungmuharrem samsungduyaneller.com www.samsungduyaneller.com #www.samsungduyaneller.com wwwsamsungduyanellercom İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği - İED katkılarıyla İşitme Engellilere Özel Çağrı Merkezi İşitme Engellilere Özel Görüntülü Çağrı Merkezi Yılın en duygusal süprizi #yılınenduygusalsürprizi #yilinenduygusalsurprizi Samsung Türkiye'ye teşekkürler.
Yaşar - Cadde (Engelsiz Versiyon) 04:45
Yaşar - Cadde (Engelsiz Versiyon) 2.208 izlenme - 2 yıl önce Yaşar'ın, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Cadde" albümünün "Cadde" isimli çalışması, Engelsiz Versiyonu ile NetD Müzik'te ! ğime su Çiyle gelen çiçek buğusu Geliriz belki yanyana Bir akşam üstü caddede Bilirsin ayrılıklar kalbe Sevmeyi öğretir aslında
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 04:05
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 559 izlenme - 5 ay önce Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim görevlisi Yard. Doç. Dr. Hakan Yılmaz tarafından öğrencilere ders olarak verilen konu kapsamında, görme engelli sporcular güzel bir gün yaşadılar. Öğrenciler tarafından pilot bölge olarak seçilen Sazova parkındaki gezide, Minyatür park da gezildi.
Engelsiz 1 Gün 01:01
Engelsiz 1 Gün 365 izlenme - 7 ay önce başlıkla aynı ismi taşıyan sayfada denk geldiğim
Kanal D Yeni Sezon Tanıtım Filmi - Engelsiz 02:24
Kanal D Yeni Sezon Tanıtım Filmi - Engelsiz 639 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin sevilen yeni sezon tanıtım filmi şimdi engelsiz!
navigasyon cihazına bluetooth bağlantısı 03:23
navigasyon cihazına bluetooth bağlantısı 1.894 izlenme - 6 yıl önce navigasyon cihazına bluetooth bağlantısı
elektrikli sobalar 06:32
elektrikli sobalar 1.365 izlenme - 6 yıl önce engelsiz dostlar elektrikli sobalar nasıl yangın
Komedi Böle Olur 03:59
Komedi Böle Olur 1.122 izlenme - 5 yıl önce ankara komedi
Hayatından Mı Sıkıldın..izle O Zaman 05:16
Hayatından Mı Sıkıldın..izle O Zaman 2.004 izlenme - 7 yıl önce hayatından mı sıkıldın İzle o zaman
olta kancası 05:22
olta kancası 804 izlenme - 5 yıl önce engelsiz dostlar olta kancası
Real Draw İle Flatcast Teması Yapmak 00:54
Real Draw İle Flatcast Teması Yapmak 2.047 izlenme - 7 yıl önce engelsiz yürekler dost kervanı özgür dünyanız.. www.engelsizyurekler.com bilgi eglence ve dostluk paltformu..
Eşiksiz Engelsiz Duşakabin Modeli 03:39
Eşiksiz Engelsiz Duşakabin Modeli 471 izlenme - 2 yıl önce Eşiksiz Engelsiz Duşakabin Modeli Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri Creative s2 Serisi cam Duşakabin Ünitesi. 8 mm temperli güvenlik camları parlak kromajlı paslanmaz ürün donanımları ve banyo mimarisine uyum içerisinde fonksiyonel bir ürün. Köşeden sürgülü duşakabin modelimizde üstten makaralı duş tekerlekleri sistem hareki sağlayarak alt bölgede bulunan kılavuz sistemi denge sağlar. Su izalasyonu bakımından klasik sürgülü sistem serilerinde olduğu gibi idealdir. Sıfır seramik zemine uygulandığı gibi duş teknesi kuvet jakuzi modellerine de uygulanabilmektedir. Çamlıca Duş Sistemleri Modern banyo gerçeğinde mimari duş kabinleri çözüm ortağınız. Modern Duşakabin, Mimari Duşakabin Uygulaması. Ataşehir İstanbul. Creative serilerimizde standart olarak sunduğumuz Clear Shield markalı yüzey koruyucu uygulaması ürününüzü daha ilk günkü takılmış gibi kireç leklerine karşı bir yıl süreyle korur. Siz de size özel çalışmanın avantajlarını bizimle yaşayın. Çamlıca Duş Sistemleri Ataşehir İstanbul'da butik işler çalışan küçük bir aile şirketidir.
Engelsiz Yaşam Kanal 3 Fatma Karsak 00:41
Engelsiz Yaşam Kanal 3 Fatma Karsak 926 izlenme - 6 yıl önce konuk afyonkarahisar halk eğitim merkezi semra güzbeykonu halk eğitim merkezinin engelli bireylere yönelik yaptığı çlışmalarengelli bireylere yönelik düzenenlenen mesleki eğitim geliştirme kursları
Hayata Olan İnancın Sesi - Hatice Özkan 05:52
Hayata Olan İnancın Sesi - Hatice Özkan 224 izlenme - 2 yıl önce Hatice isimli bu bayan arkadaşımızın sanırım bir kemik rahatsızlığı var ve kendisi oldukça halsiz ve güçsüz. Fakat, hayata olan inancı o kadar güçlü ki, videoyu izlerken gözlerimizin dolmasını sağlıyor. Kullanabidiği tek ayak parmağı ile videoyu çekiyor ve bunun paylaşılmasını istiyor. Hatice'nin hayata olan umutlarının birazı bizde olsa, yaşanılabilir bir dünya olur burası. Kendi sesini bir yerlere, hükümete duyurmaya çalışıyor. Onlar engelli değil, aslolan bunları görmeyen gönül engellileridir aslında... İzliyoruz.. Facebok profili: https://www.facebook.com/haticee.ozkann
Engelsiz Yaşam Kanal 3 01:01
Engelsiz Yaşam Kanal 3 655 izlenme - 6 yıl önce konuk afyonkarahisar belediye başkanı burhanettin çobankonu afyonkarahisar da 2010 yılı içerisinde engelli bireylere yönelik yapılan çalışmalar
Engelsiz Engelliler 08:55
Engelsiz Engelliler 328 izlenme - 3 yıl önce Engelsiz Engelliler
Görme Engelli Aşçılar 13:59
Görme Engelli Aşçılar 229 izlenme - 2 yıl önce İş-Kur Eskişehir Şube Müdürlüğü ve Özel Görsem Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi ortaklığında gerçekleştirilen bir projeyle görme engelli kişilere 4,5 ay süresince aşçılık eğitimi verilmiş. Eğitimin amacı hem bu insanların sosyalleşmesini sağlamak hem de onları bir iş sahibi yapmak olduğundan kanaatimce değerli. Videonun başında yer alan kısmı özellikle eklemek istedim ki kodaman amcalar daha geniş anlatsınlar bizlere konuyu.
Engelsiz Yaşam Programından Kısa Kesitler 1. 09:34
Engelsiz Yaşam Programından Kısa Kesitler 1. 498 izlenme - 6 yıl önce engelsiz yaşam programından kısa kesitler 1.
Mustafa Ceceli - Dön ( engelsiz notalar ) 04:27
Mustafa Ceceli - Dön ( engelsiz notalar ) 342 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Ceceli - Dön ( engelsiz notalar )
Özür Dilerim Özürlüyüm 2. Perde Komedi 05:44
Özür Dilerim Özürlüyüm 2. Perde Komedi 439 izlenme - 3 yıl önce İstanbul T.i.m Show Center
Engelsiz Defile 01:42
Engelsiz Defile 274 izlenme - 3 yıl önce Engelsiz Defile