Hoşgeldiniz!

Engelsizler Videoları İzle

Eyüpte Öğretilebilir Çocuklar Okulu 01:19
Eyüpte Öğretilebilir Çocuklar Okulu 27 izlenme - 2 yıl önce Aydın: Öğretilebilir çocuklar okulu üst standartlarda bir okul olacak. 12 derslikten oluşan ve 3 bin 600 metrekare olarak planlanan “Öğretilebilir Çocuklar Okulu”nda başka llçelerden de çocuklar eğitim görebilecek. Çırçır Mahallesi’nde yapılacak olan okulun temel atma törenine, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü, Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek ile okul yapımı için bağışta bulunan Nurdan Fatma Önder’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Engelsizler 01:48
Engelsizler 74 izlenme - 7 yıl önce bursa oyunu
İşitme Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonası 02:04
İşitme Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonası 24 izlenme - 2 yıl önce Türkiye İşitme Engelliler Badminton Şampiyonası başladı- Karaman'daki şampiyonaya 14 il, 22 kulüpten 110 sporcu katılıyor Türkiye İşitme Engelliler Badminton Şampiyonası Karaman'da başladı.
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 01:28
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 16 izlenme - 2 yıl önce Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası- Şampiyonanın ilk gününde görme keskinliğine göre B1, B2 ve B3 gençler kategorilerinde 100 metre bayan ve erkekler koşuları yapıldı Türkiye Engelliler Spor Federasyonunun faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası Denizli'de başladı.
Engelsiz Evi 04:08
Engelsiz Evi" Engellilerin Umudu Oldu 6 izlenme - 2 yıl önce "Engelsiz Evi" engellilerin umudu oldu- Adıyaman'da hayata geçirilen "Engelsiz Evi" projesi kapsamında meslek öğrenen engelliler, galoş ve çöp poşeti üretiyor- Gölbaşı Kent Konseyi Başkanı Arslan: "Makinelerimiz yeterli olmadığı için taleplere karşılık veremiyoruz.