Hoşgeldiniz!

engerek

Sila - Engerek 04:06
Sila - Engerek 886.952 izlenme - 2 yıl önce Sila - Engerek (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri: Yerle yeksan bitiklerdeyiz Kaç kılıçla böldülerse Çağla şarkıcı çal kemancı Kaç makamla dövdülerse Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Raks eder acı kanlı haspam Alıştırma dönemezsin Felek oynama bu aralar bana Kör bıçakla öldüremezsin Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Ah boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden
Sileceklere Sıkışan Engerek Yılanı 00:22
Sileceklere Sıkışan Engerek Yılanı 3.700 izlenme - 7 ay önce Arabanın ön camındaki sileceklere sıkışan engerek yılanın kameraya yansıyan o görüntüleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İran Örümcek Kuyruklu Boynuzlu Engerek Yılanı 01:21
İran Örümcek Kuyruklu Boynuzlu Engerek Yılanı 5.319 izlenme - 2 yıl önce İran'ın batısındaki Zağros dağları yöresine özgü bu engerek yılanının kuyruğu örümceğe, kendi de yörenin doğal dokusuna benziyor. Kuyruğunu salladığında, gezinen bir örümcek görünüyor. Örümceği yemeye gelen kuşlar, yılana yem oluyor.
Engerek Yılanının Balonu Patlatması(Türkçe Altyazılı) 01:27
Engerek Yılanının Balonu Patlatması(Türkçe Altyazılı) 3.129 izlenme - 1 yıl önce Sıcak suyla dolu balon engerek yılanına yaklaştırılıyor ve engerek yılanı bu balonu ısırıyor,bu olay ağır çekimle kaydediliyor.Doğa ne kadar korkutucu ve ilginç değil mi? :) İyi seyirler. (Elimden geldiği kadar videoyu çevirmeye çalıştım umarım hatasız bir çeviri olmuştur,teşekkürler.)
Zehirsiz Yılan Yakalamak 05:06
Zehirsiz Yılan Yakalamak 1.850 izlenme - 12 ay önce Daha önce bal videosuyla tanıdığımız abimiz bu sefer boş arazide yılan avına çıkmış.
Ölmek Üzere Olan Zehirli Engerek Yavrusunun Kurtarılması 00:59
Ölmek Üzere Olan Zehirli Engerek Yavrusunun Kurtarılması 1.626 izlenme - 1 yıl önce Fas'da bulunan Assa bölgesinde Max Jackson isimli bir doğa gezgini tesadüf eseri bir kapalı kuyuda mahsur kalan yavru engerek yılanını ölmek üzereyken kurtarmış.
Dj Ateş Engerek 02:10
Dj Ateş Engerek 3.359 izlenme - 8 yıl önce dj ateş veda 2010
dj ateş - engerek 02:10
dj ateş - engerek 2.716 izlenme - 8 yıl önce dj ateş - engerek 2010 parçası sizlerle..
murat dağı engerek yılanı 00:19
murat dağı engerek yılanı 2.458 izlenme - 7 yıl önce murat dağı engerek yılanı
mirketler ve engerek yılanları 01:39
mirketler ve engerek yılanları 1.679 izlenme - 7 yıl önce mirketler ve engerek yılanlarıhttp//www.facebook.com/curuyoruz
Sıla - Engerek (Akustik) 03:46
Sıla - Engerek (Akustik) 690 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Engerek (Akustik) Canlı Performans Şarkı Sözleri____________________________: Yerle yeksan bitiklerdeyiz Kaç kılıçla böldülerse Çağla şarkıcı çal kemancı Kaç makamla dövdülerse Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Raks eder acı kanlı haspam Alıştırma dönemezsin Felek oynama bu aralar bana Kör bıçakla öldüremezsin Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Ah boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden
Ağrı Dağı'nda Görüntülenen Koca Engerek 01:43
Ağrı Dağı'nda Görüntülenen Koca Engerek 705 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en tehlikeli yılanları arasında gösterilen "Koca engerek", Anadolu Ajansı ekibi tarafından Ağrı Dağı'nda görüntülendi.
Derin Okyanus Avcıları (Altyazılı) 03:50
Derin Okyanus Avcıları (Altyazılı) 563 izlenme - 2 yıl önce Engerek balığı ve Biyoluminesans canlıları (Işık yayan) da içeren görüntülerden kısa bir kuple.
Sıla - Engerek (Beduk Remix) 03:48
Sıla - Engerek (Beduk Remix) 346 izlenme - 1 yıl önce Sıla - Engerek (Beduk Remix)
Su Dolu Balona Saldıran Yılan Kamerada 00:58
Su Dolu Balona Saldıran Yılan Kamerada 1.144 izlenme - 4 yıl önce Doğa gösterilerinde sıkça kullanılan yılanlar, dikkat çekmeye devam ediyor. Belgeselciler bu kez dev engerek yılanının ölümcül hamlesini videolandırmış. Dev engerek yılanına, içi su dolu kırmızı balonu uzatarak, tehlike anında hızını ve ölümcül zehirini akıtışını yavaşlatılmış çekimde gösterime sunmuş. Engerek yılanının tehlikeye karşı yaptığı hamle karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen belgeselcilerin videosu, sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı.
Sıla - Engerek | Mürekkep 03:41
Sıla - Engerek | Mürekkep 508 izlenme - 2 yıl önce
Engerek Yılanı Hakkında Önemli Bilgiler - Gülşah Hoca 02:18
Engerek Yılanı Hakkında Önemli Bilgiler - Gülşah Hoca 1.024 izlenme - 4 yıl önce Adnan hocamızın kediciklerinden Gülşah hocamızın doğadan örnek alınarak yapılan savunma sistemleri üzerine önemli bilgiler paylaşmakta. Ve bu şekilde Evrim teorisini bi kez daha çürüttü Gülşah hocamız Maşallah.
Sıla - Engerek (Canlı Performans) 04:13
Sıla - Engerek (Canlı Performans) 368 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Engerek (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Yerle yeksan bitiklerdeyiz Kaç kılıçla böldülerse Çağla şarkıcı çal kemancı Kaç makamla dövdülerse Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Raks eder acı kanlı haspam Alıştırma dönemezsin Felek oynama bu aralar bana Kör bıçakla öldüremezsin Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Ah boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Söz: Sıla Gençoğlu
Yüzlerce Çıngıraklı Yılanın Arasına Düşen GoProyu Kurtarmak 03:44
Yüzlerce Çıngıraklı Yılanın Arasına Düşen GoProyu Kurtarmak 598 izlenme - 3 yıl önce Çıngıraklı yılanları gopro ile kayıt altına alan abi ve ablamızın başına gelen bir olayı seyrediyoruz. Bolca engerek, çıngırak ve tıslama içerir.
Örümcek kuyruklu engerek 02:53
Örümcek kuyruklu engerek 180 izlenme - 2 yıl önce Nadir görülen İran örümcek kuyruklu engereği civardaki kuşları kendine çekmek için sahte bir “örümcek” kullanmaktadır. Kuyruğunun ucundaki bu etli parça, aslında bacak görünümlü pulları olan etli bir zokadır. İran’ın batısındaki ve çevresindeki sarp arazilerde yaşamaktadır. İran'a endemik bir türdür. Örümcek şeklindeki kuyruğunu tıpkı bir örümcek gibi hareket ettirebilmektedir.
Haydar Dümen - Hayvanlar Alemi 03:52
Haydar Dümen - Hayvanlar Alemi 514 izlenme - 3 yıl önce o bir fenomen..O bir master of vajinismus..O,"vajinama 0.7 kalem ucu soktum,hamile kalır mıyım?","evdeki damacana bana çok seksi bakıyor ne yapmam lazım?" gibi sorularda bile akıl sağlığını korumayı başarmış bir insan..Bugünkü konusu ise hayvanlar alemi..Alkışlarlayaşıyorum.com anaconda yı ormana salanların sitesi..
Sila - Engerek 04:06
Sila - Engerek 72 izlenme - 2 yıl önce
Sıla - Engerek (Akustik Canlı Performans) 03:46
Sıla - Engerek (Akustik Canlı Performans) 66 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Engerek Şarkı Sözleri: Yerle yeksan bitiklerdeyiz Kaç kılıçla böldülerse Çağla şarkıcı çal kemancı Kaç makamla dövdülerse Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Raks eder acı kanlı haspam Alıştırma dönemezsin Felek oynama bu aralar bana Kör bıçakla öldüremezsin Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Ah boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden
Çöl engereği zehirli engerek paf yılan boz yılan zehirli çöl engereği yılanı hakkında bilgiler video 08:47
Çöl engereği zehirli engerek paf yılan boz yılan zehirli çöl engereği yılanı hakkında bilgiler video 13 izlenme - 10 ay önce Merhaba arkadaşlar YouTube kanalımız daki bugünkü videomuzda sizlere tarla sürerken karşılaştığımız yaralı Çöl engereği zehirli engerek paf yılan boz yılan zehirli çöl engereği yılanı hakkında bilgiler videoları olmuştur engerek yılanları zehirli engerek yılanları olmaktadır
Sıla - Engerek 03:54
Sıla - Engerek 14 izlenme - 9 ay önce
Koca Engerek 03:18
Koca Engerek 21 izlenme - 2 yıl önce Koca engerek konulu kısa belgeselimiz. Boyu genellikle 1 metrenin üzerinde olup 180cm’ye kadar erişebilen Koca Engerek, bu özelliğiyle Türkiye ve Kıbrıs’ın en büyük iri engerek türüdür.