Hoşgeldiniz!

engerek

Sila - Engerek 04:06
Sila - Engerek 142.947 izlenme - 3 ay önce Sila - Engerek (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri: Yerle yeksan bitiklerdeyiz Kaç kılıçla böldülerse Çağla şarkıcı çal kemancı Kaç makamla dövdülerse Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Raks eder acı kanlı haspam Alıştırma dönemezsin Felek oynama bu aralar bana Kör bıçakla öldüremezsin Aah talibiz uykulara neşeli şarkılara İncecik o sızı geçmiyor Hep var o, o sızı buralarda Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Ah boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden Boşanmış kalp zemberekten Zehrimiz çok engerekten Gurbet elden memleketten Peşrevini çal şarkısı bizden
Ağrı Dağı'nda Görüntülenen Koca Engerek 01:43
Ağrı Dağı'nda Görüntülenen Koca Engerek 50 izlenme - 14 saat önce Dünyanın en tehlikeli yılanları arasında gösterilen "Koca engerek", Anadolu Ajansı ekibi tarafından Ağrı Dağı'nda görüntülendi.
Derin Okyanus Avcıları (Altyazılı) 03:50
Derin Okyanus Avcıları (Altyazılı) 497 izlenme - 2 ay önce Engerek balığı ve Biyoluminesans canlıları (Işık yayan) da içeren görüntülerden kısa bir kuple.
Sıla - Engerek | Mürekkep 03:41
Sıla - Engerek | Mürekkep 233 izlenme - 1 ay önce
Dj Ateş Engerek 02:10
Dj Ateş Engerek 3.343 izlenme - 6 yıl önce dj ateş veda 2010
dj ateş - engerek 02:10
dj ateş - engerek 2.652 izlenme - 6 yıl önce dj ateş - engerek 2010 parçası sizlerle..
murat dağı engerek yılanı 00:19
murat dağı engerek yılanı 2.375 izlenme - 5 yıl önce murat dağı engerek yılanı
Yüzlerce Çıngıraklı Yılanın Arasına Düşen GoProyu Kurtarmak 03:44
Yüzlerce Çıngıraklı Yılanın Arasına Düşen GoProyu Kurtarmak 508 izlenme - 1 yıl önce Çıngıraklı yılanları gopro ile kayıt altına alan abi ve ablamızın başına gelen bir olayı seyrediyoruz. Bolca engerek, çıngırak ve tıslama içerir.
mirketler ve engerek yılanları 01:39
mirketler ve engerek yılanları 1.578 izlenme - 5 yıl önce mirketler ve engerek yılanlarıhttp//www.facebook.com/curuyoruz
Su Dolu Balona Saldıran Yılan Kamerada 00:58
Su Dolu Balona Saldıran Yılan Kamerada 931 izlenme - 2 yıl önce Doğa gösterilerinde sıkça kullanılan yılanlar, dikkat çekmeye devam ediyor. Belgeselciler bu kez dev engerek yılanının ölümcül hamlesini videolandırmış. Dev engerek yılanına, içi su dolu kırmızı balonu uzatarak, tehlike anında hızını ve ölümcül zehirini akıtışını yavaşlatılmış çekimde gösterime sunmuş. Engerek yılanının tehlikeye karşı yaptığı hamle karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen belgeselcilerin videosu, sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı.
Engerek Yılanı Hakkında Önemli Bilgiler - Gülşah Hoca 02:18
Engerek Yılanı Hakkında Önemli Bilgiler - Gülşah Hoca 673 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın kediciklerinden Gülşah hocamızın doğadan örnek alınarak yapılan savunma sistemleri üzerine önemli bilgiler paylaşmakta. Ve bu şekilde Evrim teorisini bi kez daha çürüttü Gülşah hocamız Maşallah.
Haydar Dümen - Hayvanlar Alemi 03:52
Haydar Dümen - Hayvanlar Alemi 189 izlenme - 1 yıl önce o bir fenomen..O bir master of vajinismus..O,"vajinama 0.7 kalem ucu soktum,hamile kalır mıyım?","evdeki damacana bana çok seksi bakıyor ne yapmam lazım?" gibi sorularda bile akıl sağlığını korumayı başarmış bir insan..Bugünkü konusu ise hayvanlar alemi..Alkışlarlayaşıyorum.com anaconda yı ormana salanların sitesi..
Ölumcul Yılanlar - Halil İbrahim Gebiç Belgesel 08:59
Ölumcul Yılanlar - Halil İbrahim Gebiç Belgesel 166 izlenme - 2 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.