Hoşgeldiniz!

Engin Alan

Engin Alan Neden Ayağa Kalkmadığını Anlattı 01:20
Engin Alan Neden Ayağa Kalkmadığını Anlattı 1.283 izlenme - 4 yıl önce Engin Alan neden ayağa kalkmadığını anlattı "konuşmasında Türk Silahlı Kuvvetleri dışında park bahçelerdeki bekçiden tutun herkese teşekkür etti. Kurumuma yapılmış bir haksızlığa TSK adına tavır koyup Başbakan yerine dönerken ayağa kalkmadım."
Bordo Bereli Komutan Engin Alan Beni İmralıya Koyun Recep Akca 03:12
Bordo Bereli Komutan Engin Alan Beni İmralıya Koyun Recep Akca 3.088 izlenme - 5 yıl önce Ben daglarda ölümden dönmüş adamım. Kucağımda güzel Mehmetçikl'er, Hatta emir subayım şehit DÜŞTÜ. Üç kez helikopterde bombs yedim, two kez Yerde pkk taradı. Kuzey Irak'ta Metina Daglari'nda Tümgeneral rütbesiyle 38 Gün daglarda kaldım, bitlendim. Ben bedavadan Yaşayan adamım! Ölumden korkmam. (Tayyipdenmi) korkacağım! " ENGİN ALAN
Engin Alan Neden Cezaevinde  A.ONUR 03:15
Engin Alan Neden Cezaevinde A.ONUR 975 izlenme - 3 yıl önce Türk Milliyetcilerine Öyle Bir Bedel Ödiyeceksin Ki Yalvarsan Da İmha Olacaksın.
Engin Alan Paşa'nın TBMM'de Yemin Töreni 01:50
Engin Alan Paşa'nın TBMM'de Yemin Töreni 583 izlenme - 2 yıl önce Dile kolay 4 sene geçti... 4 senedir haksızca elinden alınan görevine başlamak için bugün kürsüye çıktı ve yemin etti. MHP'li Engin Alan Yemin Töreni sizlerle iyi seyirler...
Öcalan Çıkarsa Kucaklaşırız - Engin Alan 00:28
Öcalan Çıkarsa Kucaklaşırız - Engin Alan 380 izlenme - 2 yıl önce Adamın hammaddesi olan Engin Alan tahliyesinden sonra ilk defa katıldığı tv programında Öcalan çıkarsa naparsınız sorusunu yanıtlamış (anlayana). İzliyoruz efenim.
Engin Alan Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı 11:06
Engin Alan Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı 261 izlenme - 4 yıl önce Anne'ye Son Görev..
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Hesaplaşması 02:00
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Hesaplaşması 107 izlenme - 2 yıl önce Medyasından ''ben bu davanın savcısıyım'' diyenine kadar herkese değinen bir açıklamanın tüm kanallarda ''teknik kesinti'' ye uğraması ile biten Engin Alan açıklamasını hep birlikte izleyelim.
Engin Alan'ın  Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 03:31
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 112 izlenme - 3 yıl önce Engin Alan Cezaevi Çıkışında Gazetecilere Açıklama Yaptı. işte Engin Alan’ın Sözlerinden Satır Başları: "önce Teşekkür Ediyorum. Birinci Söyleyeceğim Şu: Anayasa Mahkememiz Verdiği Bu Karar İle İki Şey Yaptı. Özel Yetkili Mahkemelerin Yaptıkları Hukuksuzluklar Sonunda Yerlerde Sürünen Türk Yargısının İtibarını Adına Yargı Erkini Kullandığı Türk Halkına İade Etti. ikinci Olarak.. Bugüne Kadar Olan Hiçbir Şey Yok Sayılamaz. Eğer Yok Sayar İsek Hayatlarını Sağlıklarını Kaybeden Arkadaşlarımıza İhanet Olur. Bu Alçaklığı Yapan Planlayan Destekleyen Ne Kadar Namussuz Varsa Bunlar Bu Ülkenin Vicdanlı Onurlu Yargıçlarının Karşısına Oturup Hak Ettikleri Cezayı Alana Kadar Sürecek. üçüncü Olarak… Biz İçerideyken Hiçbir Şekilde Cevap Verme İmkanımız Yokken Başta Tv’de Bir Gazetelerde Bir Anamıza Küfür Etmeyen Utanmazlar Dahil Herkese Sıfatı, Mevkii Ne Olursa Olsun Söyleyecek Sözümüz Vardır. Ve Zamanı Geldiğinde Bu Sözleri Herkes Duyacaktır. Allah Ölmüş Arkadaşlarımıza Rahmet Hastalarımıza Şifa Versin Bu Zor Ve Çileli Süreçte Çile Çeken Ailelerimiz Fedakar Avukatlarımız Türk Milletinin Bize İnan Tüm Fetrtler,ine Partimizingenel Başkanına Milletvekillerine Teşekkür Ve Şükranlarımı Sunuyorum."
 Engin Alan'nın TBMM'de Yemin Töreni 01:50
Engin Alan'nın TBMM'de Yemin Töreni 72 izlenme - 3 yıl önce Haksız Yere Yatan Komutanlarımızdan Biri ve Bugün Türk ve Sadece Türk Millleti İçin Yemin Etti Bundan Sonrası. Haydi Hayırlrısı
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 01:59
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 112 izlenme - 3 yıl önce Mhp Milletvekili Emekli Korgeneral Engin Alan, Anayasa Mahkemesinin Balyoz Davası'na İlişkin İhlal Kararı Kapsamında Sincan Cezaevinden Tahliye Edildi. alan Cezaevi Çıkışında Gazetecilere Açıklama Yaptı. 19 Haziran 2014
Engin Alan: Kayıkçı Kavgası Benim Tarzım Değil 05:17
Engin Alan: Kayıkçı Kavgası Benim Tarzım Değil 85 izlenme - 3 yıl önce Engin Alan: Kayıkçı Kavgası Benim Tarzım Değil
Engin Alan Yemin Etti 00:50
Engin Alan Yemin Etti 126 izlenme - 3 yıl önce MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, TBMM'de yemin ederek görevine başladı.
Star Haber - Engin Alan Mecliste 02:35
Star Haber - Engin Alan Mecliste 72 izlenme - 3 yıl önce Star Haber - Engin Alan Mecliste
Engin Alan: Bu Mücadele Sürecek 03:10
Engin Alan: Bu Mücadele Sürecek 59 izlenme - 3 yıl önce Engin Alan: Hiçbir Şey Yok Sayılamaz, Bu Mücadele Sürecek
Engin Alan Yemin Etti 01:58
Engin Alan Yemin Etti 43 izlenme - 3 yıl önce Mhp İstanbul Milletvekili Engin Alan, Tbmm Genel Kurulu'nda Yemin Etti.
Devlet Bahçeli, Engin Alan'ı Ziyaret Etti 00:32
Devlet Bahçeli, Engin Alan'ı Ziyaret Etti 52 izlenme - 4 yıl önce Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘balyoz’ Davasında Cezası Yargıtay Tarafından Onanan Milletvekili Engin Alan’ı Ziyaret Etti
 Devlet Bahçeli, Engin Alan'ı ziyaret etti 00:32
Devlet Bahçeli, Engin Alan'ı ziyaret etti 52 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Balyoz’ davasında cezası Yargıtay tarafından onanan Milletvekili Engin Alan’ı ziyaret etti. Sincan Cezaevi’nde yaklaşık yarım saat kalan Bahçeli, partisinin milletvekili Engin Alan ile görüştü. MHP lideri, cezaevinden çıkışında herhangi bir açıklama yapmadı.
Engin Alan: Öcalan Çıkarsa Şöyle Bir Kucaklaşırız 00:21
Engin Alan: Öcalan Çıkarsa Şöyle Bir Kucaklaşırız 63 izlenme - 3 yıl önce Balyoz Davası'ndan 2 hafta önce serbest kalan MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan "Öcalan çıkarsa şöyle bir kucaklaşırız" dedi.
Engin Alan Yemin Edecek Mi? 01:52
Engin Alan Yemin Edecek Mi? 31 izlenme - 3 yıl önce Balyoz davasında tahliye edilen MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, Meclis’te ne zaman yemin edeceğine ilişkin, "Yemin etmem’ diye bir şey söylemedim. O, millete saygısızlık olur.
MHP'li Engin Alan Yemin Etti 01:55
MHP'li Engin Alan Yemin Etti 33 izlenme - 3 yıl önce MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, TBMM Genel Kurulunda yemin ederek yasama görevine başladı.
Engin Alan: 02:37
Engin Alan: " Ben Ankete Falan İnanmıyorum" 20 izlenme - 3 yıl önce MHP İstanbul Milletvekili emekli Korgeneral Engin Alan, "Ekmeleddin bey tüm gayretiyle çalışıyor ama bu yarış eşit değil" dedi.
Engin Alan'ı Ziyaret Etti 00:35
Engin Alan'ı Ziyaret Etti 18 izlenme - 3 yıl önce Mhp Genel Başkan Yardımıcısı Ruhsar Demirel, Anayasa Mahkekemesi’nin Balyoz Davası Kararından Sonra Tahliye Edilen Mhp Milletvekili Engin Alan’ı Ziyaret Etti.
MHP İstanbul Milletvekili Alan, Tokat'ta 02:14
MHP İstanbul Milletvekili Alan, Tokat'ta 35 izlenme - 3 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Engin Alan, "Ben tüm ülküdaşlarımın kardeşlerimin partinin iradesine uyacaklarına yürekten inanıyorum" dedi.