Hoşgeldiniz!

engin altan düzyatan

romantik komedi 02:08
romantik komedi 832.816 izlenme - 6 yıl önce begüm kütük, burcu kara, cemal hünal, engin altan düzyatan, gürgen öz, sedev avcı ve sinem kobal ın başrollerini paylaştıkları yılın romantik komedi filmi romantik komedi 5 Şubat ta sinemalarda
Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm Fragmanı - 27 Ocak Çarşamba 00:29
Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm Fragmanı - 27 Ocak Çarşamba 5.665 izlenme - 2 hafta önce Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Diriliş Ertuğrul 43. Bölümü ile 27 Ocak 2016 Çarşamba Günü sizlerle Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Diriliş Ertuğrul Dizisindeki Teknik Hatalar - Beyaz Show 01:55
Diriliş Ertuğrul Dizisindeki Teknik Hatalar - Beyaz Show 48.814 izlenme - 10 ay önce Diriliş Ertuğrul Dizisindeki Teknik Hatalar - Beyaz Show Beyazıt Öztürk konuğu Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisindeki teknik hataları ortaya çıkarmış.
Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At 2 (Beyaz Show) 01:51
Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At 2 (Beyaz Show) 112.162 izlenme - 2 yıl önce Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At (Beyaz Show) 13 Aralık 2013
Diriliş Ertuğrul 42. Bölüm Fragmanı 00:29
Diriliş Ertuğrul 42. Bölüm Fragmanı 3.563 izlenme - 3 hafta önce Diriliş Ertuğrul 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Diriliş Ertuğrul 42. Bölümü ile 20 Ocak 2016 Çarşamba Günü sizlerle Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At (Beyaz Show) 02:13
Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At (Beyaz Show) 87.683 izlenme - 2 yıl önce Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At (Beyaz Show) 13 Aralık 2013
Diriliş Ertuğrul 41.Bölüm  - Ertuğrul'un İdamdan Kurtulması 04:12
Diriliş Ertuğrul 41.Bölüm - Ertuğrul'un İdamdan Kurtulması 2.025 izlenme - 3 hafta önce Diriliş Ertuğrul 41. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Ertuğrul, obaya geri dönmeye karar verir fakat işler planladığı gibi gitmez Toy Sonrası Ertuğrul’u neler beklemektedir? Ertuğrul, Tuğtekin ve alplerinin katili olmadığını kanıtlamak için kendi isteğiyle obaya gelip yargılanmak istemiştir. Ancak işler Ertuğrul’un istediği gibi gitmez. Toyda Ertuğrul hakkında ölüm kararı çıkmıştır. Noyan yine boş durmamış öldürülmeleri pahasına askerlerini obaya yollamıştır. Bu durum Ertuğrul’a karşı olanların daha fazla destek bulmasına neden olmuştur. Yaralı olan Tuğtekin obaya gelebilecek midir? Ertuğrul’u neler beklemektedir? Herkesi şok edecek olay nedir? Noyan Rahman üzerinden Ertuğrul’a nasıl bir oyun oynayacaktır? Toyda ortaya çıkan büyük strateji, obada nasıl bir etki meydana getirir? Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Artuk Ertuğrul’a kimden selam getirir? Ertuğrul nereye davet edilir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 41. Bölümde..
 Ertuğrul ve Sungurtekin'in Karşılaşması - Diriliş Ertuğrul 43.Bölüm 03:46
Ertuğrul ve Sungurtekin'in Karşılaşması - Diriliş Ertuğrul 43.Bölüm 994 izlenme - 1 hafta önce Diriliş Ertuğrul 43.Bölüm Özeti: Kimsenin beklemediği bir biçimde ortaya çıkan Tuğtekin her şeyi açıklamak için zaman kollamaktadır. Tuğtekin’in ortaya çıkmasıyla beraber uzun süredir iki oba arasında yaşanan gerginlik de sona erer ve obaya huzur gelir. Noyan’ın planları Kayı ve Dodurga boyları arasındaki birlikle bozulurken Ertuğrul, yeni hamlelerini planlamaya başlar. Ancak diğer tarafta Noyan da yeni planlar yapmaktadır ve bu plan Ertuğrul’a büyük bir darbe indirecektir.
Magazin Dünyasında Son Dakika 08:44
Magazin Dünyasında Son Dakika 37.773 izlenme - 2 yıl önce tehlikeli ikili bir arada, biri ateş biri barut! magazin dünyasının iki gözde bekarı hadise ve engin altan düzyatan neden bir araya geldi? gülben ergen oğullarına ilk vasiyetini açıkladı, izzet yıldızhan'ı hiç böyle görmediniz, izzet yıldızhan şarkısı söylerse. magazin dünyasından renkli tur pazar sürprizinde.
Vine / Engin Altan Düzyatan Seni Avlarlar 00:06
Vine / Engin Altan Düzyatan Seni Avlarlar 29.107 izlenme - 2 yıl önce Vine / Engin Altan Düzyatan Seni Avlarlar - Zeynep Alkan
Ünlü isimlere narkotik operasyonu 02:57
Ünlü isimlere narkotik operasyonu 50.464 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da sokak satıcıları olarak bilinen torbacılara yönelik operasyonda, ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan, İlker Aksum, Ersin Korkut ve Sarp Apak'ın da bulunduğu 25'i oyuncu 55 kişi gözaltına alındı. Ünlü isimlere 'uyuşturucu kullanmak' ve 'yer temin etmek' suçlamasının yöneltileceği belirtildi. Narkotik ekipleri, yaptıkları tespitlerin ardından dün sabah erken saatlerde İstanbul, Ankara, Çeşme ve Muğla Bodrum'da 60 adresi bastı. Kenan İmirzalıoğlu Ankara'da gözaltına alındı. İstanbul ve Bodrum'da Nehir Erdoğan, Sarp Apak, İlker Aksum, Şahin Irmak, Engin Altan Düzyatan, Gökçe Özyol, Ersin Korkut ve Mehmet Erdem'in de arasında bulunduğu 25 oyuncu gözaltına alındı. Ünlü isimlerin bazılarının Bodrum'da tatil yaptıkları otellerde alındıkları belirtildi. 20 torbacı da İstanbul'daki adreslerinde yakalandı. Operasyonda, kokain, esrar, uyuşturucu haplar ele geçti. Telefon takibinde ünlü isimlerin çoğunun torbacılardan kokain sipariş ettikleri iddia edildi. Çeşme'de ise sabah erken saatlerde kaldıkları otellerde dizi oyuncuları Engin Günaydın, Engin Altan Düzyatan, Orçun Koray Candemir ve Murat Eken de gözaltına alındı. Ankara'da gözaltına alınan Kenan İmirzalıoğlu, ve Bodrum'da gözaltına alınan ünlü oyuncular uçakla İstanbul'a getirildi. Ünlü isimlerin 'uyuşturucu kullanmak' ve 'yer temin etmek' suçlamasının yöneltileceği belirtildi.
Diriliş Ertuğrul 41.Bölüm - Ertuğrul'un Alp'lere Konuşması 03:32
Diriliş Ertuğrul 41.Bölüm - Ertuğrul'un Alp'lere Konuşması 772 izlenme - 3 hafta önce Diriliş Ertuğrul 41. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Ertuğrul, obaya geri dönmeye karar verir fakat işler planladığı gibi gitmez Toy Sonrası Ertuğrul’u neler beklemektedir? Ertuğrul, Tuğtekin ve alplerinin katili olmadığını kanıtlamak için kendi isteğiyle obaya gelip yargılanmak istemiştir. Ancak işler Ertuğrul’un istediği gibi gitmez. Toyda Ertuğrul hakkında ölüm kararı çıkmıştır. Noyan yine boş durmamış öldürülmeleri pahasına askerlerini obaya yollamıştır. Bu durum Ertuğrul’a karşı olanların daha fazla destek bulmasına neden olmuştur. Yaralı olan Tuğtekin obaya gelebilecek midir? Ertuğrul’u neler beklemektedir? Herkesi şok edecek olay nedir? Noyan Rahman üzerinden Ertuğrul’a nasıl bir oyun oynayacaktır? Toyda ortaya çıkan büyük strateji, obada nasıl bir etki meydana getirir? Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Artuk Ertuğrul’a kimden selam getirir? Ertuğrul nereye davet edilir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 41. Bölümde..
Diriliş Ertuğrul 44. Bölüm Fragmanı 00:29
Diriliş Ertuğrul 44. Bölüm Fragmanı 472 izlenme - 1 hafta önce Diriliş "Ertuğrul" 44.Bölümüyle 3 Şubat Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu İşte Bir Yalnızlık Fragmanı 02:04
Bu İşte Bir Yalnızlık Fragmanı 31.166 izlenme - 2 yıl önce Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan'ın rol aldığı Bu İşte Bir Yalnızlık Var filminin fragmanı. Tuna Kiremitçi'nin aynı adlı romanından uyarlanan filmde Namal ve Düzyatan haricinde Emin Gürsoy, Gaye Gürsel, Polat Bilgin, Ümit Erdim, Wilma Elles ve Atiye gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Ketche'in yapımcılığını Fida Film'in yaptığı 'Bu İşte Bir Yalnızlık Var' eşinden boşanmış eski bir müzisyenin kızıyla olan ilişkisini ve evli olan komşusu Ayşe'ye olan aşkı anlatılıyor. Film 13 Aralık'ta vizyona girecek.
Diriliş Ertuğrul 42.Bölüm - Doğan ve Banı Çiçeğin Sahnesi 02:56
Diriliş Ertuğrul 42.Bölüm - Doğan ve Banı Çiçeğin Sahnesi 460 izlenme - 2 hafta önce Diriliş Ertuğrul Dizi Özeti: Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini ararken, kahramanımız Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına yeni bir yurt arıyordu. Moğollar ve Türkmen beylerini yenerek, Kayı boyuna da bir yurt veren Ertuğrul böylece Osmanlı Devleti'nin kuruluş sırrını da kendi hikayesinde gizlemiş oldu. İşte dizi bu destansı hikayeyi ekrana getirecek.
Özge Özpirinçci'den Engin Altan Düzyatan'a Sürpriz - Beyaz Show 04:08
Özge Özpirinçci'den Engin Altan Düzyatan'a Sürpriz - Beyaz Show 33.647 izlenme - 3 yıl önce Özge Özpirinçci Amerikadan abisi ile birlikte Engin Altan Düzyatanla aralarındaki ilişki hakkında çıkan dedikodu için hazırladıkları video.
Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At (Beyaz Show) 01:23
Engin Altan Düzyatan Şarkıları - Vine At (Beyaz Show) 18.705 izlenme - 2 yıl önce 13 Aralık 2013 tarihli Beyaz Show programına konuk olan Engin Altan Düzyatan için Beyaz' ın bir sürprizi vardı. Engin Altan Düzyatan şarkılarını vinedan yollayan izleyiciler ve vine fenomenleri Engin'i gülmekten kırdı geçirdi. Devamı İçin; http://www.izlesene.com/video/engin-altan-duzyatan-sarkilari-2-vine-at-devami-beyaz-show/7139673
Diriliş Ertuğrul 43.Bölüm Fragmanı 00:29
Diriliş Ertuğrul 43.Bölüm Fragmanı 598 izlenme - 2 hafta önce Diriliş "Ertuğrul" 43.Bölüm 27 Ocak Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kefere Değil Ayı - Diriliş Ertuğrul 42 Bölüm 01:57
Kefere Değil Ayı - Diriliş Ertuğrul 42 Bölüm 484 izlenme - 2 hafta önce Diriliş "Ertuğrul" 42.Bölüm - Kefere Değil Ayı Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Romantik Komedi 2 01:59
Romantik Komedi 2 26.820 izlenme - 3 yıl önce Oyuncular: sinem Kobal engin Altan Düzyatan sedef Avcı cemal Hünal burcu Kara gürgen Öz gökçe Özyol öykü Çelik özge Ulusoy kubilay Penbeklioğlu ali Ersan Duru nurseli İdiz rozet Hubeş konuk Oyuncular ünal Silver selim Bayraktar ve ajda Pekkan ses : Seçkin Akyıldız ışık: Durmuş Demirezen makyaj: İlknur Vural saç Tasarım: Ender Bozkurt köstüm Tasarım: Ezgi Ayaz kurgu: Hamdi Deniz sanat Yönetmeni: Dilek Başak Pınarcı müzik: Yıldıray Gürgen görüntü Yönetmeni: James Gucciardo genel Koordinatör: Ceren Aslan senaryo: Aslı Zengin-ceren Aslan yapımcı: Murat Tokat yönetmen: Erol Özlevi
Beyaz Show Engin Altan Düzyatan Şarkıları 03:23
Beyaz Show Engin Altan Düzyatan Şarkıları 24.994 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show 15 Şubat 2013 - Engin Altan Düz Yatan
Bu İşte Bir Yalnızlık Var Fragmanı 02:04
Bu İşte Bir Yalnızlık Var Fragmanı 19.066 izlenme - 2 yıl önce Engin Altan Düzyatan ve Özgü Namal, Tuna Kiremitçi'nin romanından uyarlanan Bu İşte Bir Yalnızlık Var'da buluştu. Müzik, aşk ve değişim...
Doğan ve Turgut'un Sahnesi - Diriliş Ertuğrul 44.Bölüm (3 Şubat Çarşamba) 03:22
Doğan ve Turgut'un Sahnesi - Diriliş Ertuğrul 44.Bölüm (3 Şubat Çarşamba) 135 izlenme - 3 gün önce 3 Şubat Çarşamba 2016 - Diriliş "Ertuğrul" 43.Bölüm - Turgut ve Doğan'ın Sahnesi Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Haramdır Senin Kanın - Diriliş Ertuğrul 43.Bölüm 01:20
Haramdır Senin Kanın - Diriliş Ertuğrul 43.Bölüm 245 izlenme - 1 hafta önce Diriliş "Ertuğrul" 43.Bölüm - Senin Kanın Haramdır Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragamı (10 Şubat Çarşamba) 00:29
Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragamı (10 Şubat Çarşamba) 120 izlenme - 3 gün önce Diriliş "Ertuğrul" 45.Bölümüyle 10 Şubat 2016 Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Diriliş Ertuğrul 41.Bölüm - İbn Arabi'nin Sohbeti 03:44
Diriliş Ertuğrul 41.Bölüm - İbn Arabi'nin Sohbeti 344 izlenme - 3 hafta önce Diriliş Ertuğrul 41. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Ertuğrul, obaya geri dönmeye karar verir fakat işler planladığı gibi gitmez Toy Sonrası Ertuğrul’u neler beklemektedir? Ertuğrul, Tuğtekin ve alplerinin katili olmadığını kanıtlamak için kendi isteğiyle obaya gelip yargılanmak istemiştir. Ancak işler Ertuğrul’un istediği gibi gitmez. Toyda Ertuğrul hakkında ölüm kararı çıkmıştır. Noyan yine boş durmamış öldürülmeleri pahasına askerlerini obaya yollamıştır. Bu durum Ertuğrul’a karşı olanların daha fazla destek bulmasına neden olmuştur. Yaralı olan Tuğtekin obaya gelebilecek midir? Ertuğrul’u neler beklemektedir? Herkesi şok edecek olay nedir? Noyan Rahman üzerinden Ertuğrul’a nasıl bir oyun oynayacaktır? Toyda ortaya çıkan büyük strateji, obada nasıl bir etki meydana getirir? Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Artuk Ertuğrul’a kimden selam getirir? Ertuğrul nereye davet edilir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 41. Bölümde..
Beyaz Show - Engin Altan Düzyatan Şarkısı 05:49
Beyaz Show - Engin Altan Düzyatan Şarkısı 9.385 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - Engin Altan Düzyatan Şarkısı
Romantik Komedi 2 - Takip Başlasın 01:23
Romantik Komedi 2 - Takip Başlasın 9.146 izlenme - 2 yıl önce Oyuncular: Sedef Avcı Sinem Kobal Burcu Kara Engin Altan Düzyatan Cemal Hünal Gürgen Öz Yapım Şirketi: Boyut Film Yönetmen: Erol Özlevi
Ne Der Er Olan Sevdiğine - Diriliş Ertuğrul 42.Bölüm 01:06
Ne Der Er Olan Sevdiğine - Diriliş Ertuğrul 42.Bölüm 304 izlenme - 2 hafta önce Diriliş "Ertuğrul" 42.Bölüm - Er Olan Sevdiğine Ne Der Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Neslişah Alkoçlar | Kına Gecesi Görüntüleri 04:25
Neslişah Alkoçlar | Kına Gecesi Görüntüleri 6.005 izlenme - 1 yıl önce Heycanlı Magazin Perşembe gecesi Engin Altan Düzyatan ile evlenecek olan Neslişah Alkoçlar'ın kına gecesini görüntüledi