Hoşgeldiniz!

Engin Altay Videoları İzle

Engin Altay: Mağdur Erdoğan Değil Millet 08:58
Engin Altay: Mağdur Erdoğan Değil Millet 1.548 izlenme - 8 ay önce Grup Başkanvekilimiz Engin Altay: Cumhurbaşkanı'nın söylediği dere geçerken at değiştirilmez sözünü doğru bulmuyorum çünkü, bu mantığa göre Astsubay Ömer darbeci genarali vurmamalıydı. Darbe vesilesiyle 'hem mağdur hem güçlü bir pozisyon elde ettim, ne yaparsam bu millet yer' diye düşünülüyorsa bu yanlıştır. Çünkü devletin sahibi Erdoğan değil, millettir!
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 06:24
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 18 izlenme - 1 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 14 Mart 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve ardından CHP Grup Başkanvekili Engin Altay konuk oldu. Programda Hollanda ile yaşanan siyasi kriz masaya yatırıldı. İşte 7 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Engin Altay: Meclis’te Ne Yapacağız Briç Mi Oynayacağız? 01:36
Engin Altay: Meclis’te Ne Yapacağız Briç Mi Oynayacağız? 6 izlenme - 1 ay önce CNN TÜRK’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar ve yeni anayasa konuşuldu. Programın ikinci bölümünün konuğu CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Engin Altay oldu. Altay, ”Kanun yapamayan, bütçe hakkını kullanmayan ve hükümeti denetleyemeyen bir meclis bana lazım değil. Meclis’te ne yapacağız briç mi oynayacağız?” dedi.
CHP'den 'Haçlı-Hilal Savaşı' Değerlendirmesi 05:28
CHP'den 'Haçlı-Hilal Savaşı' Değerlendirmesi 2 izlenme - 1 ay önce CHP'den 'Haçlı-Hilal savaşı' değerlendirmesi CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: "Kimsenin haçlı savaşı yapmaya niyeti yok, kimseyi de haçlı hilal savaşları paranoyasına, endişesine sevk etmeye hakkı yok "ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, "Kimsenin haçlı savaşı...
Her Şey  - 7 Temmuz 2015 01:14:27
Her Şey - 7 Temmuz 2015 62 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Engin Altay Soruları Cevapladı (2) 05:43
Engin Altay Soruları Cevapladı (2) 23 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın gazetecilerin sorularını cevaplaması, Milletvekili genel seçiminin ardından- CHP Grup Başkanvekili Altay: - "Millet ortaya bir tercih koymuş. Milletin verdiği mesajı biz çok iyi okuduk ve bu çerçevede siyasi görevlerimizi sürdüreceğiz"- "Erken seçimin olmayacağını söylemek, Türkiye'yi hükümetsiz bırakmayacağım demektir.
Engin Altay: Yine Olsa Yine Yaparım 01:45
Engin Altay: Yine Olsa Yine Yaparım 28 izlenme - 3 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM Genel Kurulu’ndaki ant içme töreninde izledikleri tavra ilişkin, “Bugün TBMM Başkanı Sayın Cemil Çiçek, aldığı bir muhtemelen ‘Alo Cemil’ talimatı ile TBMM İçtüzüğünü ayaklarının altına alıp çiğnemiştir. Kendisini kınıyorum. Benim anamuhalefet partisi grup başkanvekili olarak bu İçtüzüğü, başkana doğru fırlatmam benim demokratik tepki hakkımı kullanmamdır. Yine olsa yine yaparım” dedi. Altay, TBMM’de partisinin milletvekilleriyle düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ant içme töreninde yaşananlar ve partisinin yaklaşımı hakkında değerlendirmelerde bulundu. “Bugün TBMM Başkanı Sayın Cemil Çiçek, aldığı bir muhtemelen ‘Alo Cemil’ talimatı ile TBMM İçtüzüğünü ayaklarının altına alıp çiğnemiştir. Kendisini kınıyorum” diyen Altay, Meclis’in kaideleri, teamülleri olduğunu hatırlattı. Bir grup başkanvekili ya da milletvekilinin TBMM Genel Kurulu’nda usulünce ayağa kalkarak söz istemesi durumunda birleşimi yöneten başkanın söz vermesi gerektiğine işaret eden Altay, şunları kaydetti: “Bugün TBMM Başkanı anamuhalefet partisi grup başkanvekili olarak kısa bir meram arz etmek üzere ben ayağa kalkmış iken, önce yoklama, sonra bir açıklama yaparak söz vermeyerek, sonra da önündeki metni okumak suretiyle söz vermeyerek gündemi yürütmeye çalışması TBMM İçtüzüğünü çiğnemektir. Seçilmiş Sayın Cumhurbaşkanı anayasayı ayaklar altına alırken, TBMM Başkanı da bugün TBMM İçtüzüğünü çiğnemiştir. Benim anamuhalefet partisi grup başkanvekili olarak TBMM Başkanına bu İçtüzüğü, başkana doğru fırlatmam benim demokratik tepki hakkımı kullanmamdır. Yani ona dedim ki sen bu İçtüzüğü çiğniyorsun, ayaklar altına alıyorsun, al bari çık üstüne tepin dedim. Yine olsa yine yaparım.” Çiçek’in kendilerine yönelik “bu yemin törenine katılırsınız ya da katılmazsınız” şeklinde bir ifade kullandığını aktaran Altay, “Açıklaması da abes, çirkin, evlere şenlik, çirkin bir açıklamadır. O makamda oturmayı hak etmediğini bir kez daha kendisi göstermiştir” diye konuştu.
Tarafsız Bölge -  11 Ocak 2016 02:27:11
Tarafsız Bölge - 11 Ocak 2016 17 izlenme - 1 yıl önce Kaset komploları... Terörle mücadele... Yeni Anayasa tartışması... Başkanlık sistemi ve CHP'nin olağanüstü kurultay hazırlığı... Ahmet Hakan, gazeteci konukları Nedim Şener ve Kemal Göktaş ile birlikte sordu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay gündeme dair tüm soruları Tarafsız Bölge'de yanıtladı...
CHP Grup Başkanvekili Altay - 02:51
CHP Grup Başkanvekili Altay - 19 izlenme - 3 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin genel başkanlığa aday olacağına ilişkin iddiaları, "Sayın İnce çok iyi bir santrfor. Sayın İnce, birden oyunu bırakıp, maç devam ederken 'teknik direktör olayım' dedi.
Engin Altay - Cumhurbaşkanlığı Seçimleri 01:44
Engin Altay - Cumhurbaşkanlığı Seçimleri 46 izlenme - 3 yıl önce CHP Grup Başkanvekili ve Sinop Milletvekili Engin Altay, "Yasama, yürütme, yargı organlarından oluşan parlamenter demokratik sistemi kendine yük gören, ayak bağı gören bir anlayışın Türkiye'de sandık marifetiyle diktatörlük sistemine geçişine bu milletin izin vereceğini zannetmiyorum" dedi.
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: 05:19
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: "Büyük Bir Hakarete Maruz Kaldık, İncindik, Gururumuz Kırıldı. 1 izlenme - 1 ay önce CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: "Büyük bir hakarete maruz kaldık, incindik, gururumuz kırıldı.
CHP'li Engin Altay TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 09:01
CHP'li Engin Altay TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 8 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyet halk partili Engin Altay Türkiye Büyük Millet Meclisin'de basın toplantısı düzenledi
CHP'li Engin Altay TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 2 04:11
CHP'li Engin Altay TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 2 3 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyet halk partili Engin Altay Türkiye Büyük Millet Meclisin'de basın toplantısı düzenledi
Altay: Hazreti Peygamber, Hepimizin Peygamberidir 03:49
Altay: Hazreti Peygamber, Hepimizin Peygamberidir 3 izlenme - 2 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Altay: -"Hazreti Peygamber, hepimizin peygamberidir. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Altay  Osmanlı'da Olsa Davutoğlu'nun Kılıçla Kellesi Gidecekti 09:16
Altay Osmanlı'da Olsa Davutoğlu'nun Kılıçla Kellesi Gidecekti 0 izlenme - 12 ay önce CHP'li Engin Altay, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na karşı 'darbe' yapıldığını savunarak "İyi ki Cumhuriyet var Osmanlı'da Davutoğlu kılıçla kellesi de gidecekti." dedi.