Hoşgeldiniz!

Engin Ardıç Videoları İzle

Taşak Geçme Sanatı 01:11
Taşak Geçme Sanatı 1.419 izlenme - 2 yıl önce İki eski dost, anılar, kıldan ince kılıçtan keskin bir ayar, keh keh diye ezik,zoraki bir gülüşle içinden küfretme.
Rana Elik - İnterstar Ana Haber (1995) 00:48
Rana Elik - İnterstar Ana Haber (1995) 421 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem Gülgûn Feyman'ın Show TV'ye geçmesinden sonra İnterstar'ın ana haber sunuculuğunu yapmış Rana Elik'in 45 saniyelik ufak bir görüntüsü. Gerçekten soyadıyla müsemma olmasının ötesinde, kendisinden sonra Günün Yorumu'nda Engin Ardıç'ın Dağlık Karabağ misali suratını görüp hayata küsmemek mümkün müydü? Şimdi ne yapar, nerelerdedir bilen yok. Youtube'dan ileney'e teşekkürlerimizle.
İşte Hayatınız - Ferhan Şensoy 34:29
İşte Hayatınız - Ferhan Şensoy 403 izlenme - 2 yıl önce Ferhan Şensoy, ismini ülke çapında duyurmaya başladığı yıllarda Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu İşte Hayatınız programına katılmış. Programda kimler yok ki? Münir Özkul, Rasim Öztekin, Engin Ardıç, Derya Baykal, Fuat Güner... Hepsi de iki dakika konuşup kalan program boyunca arkada oturmuşlar. Bunu görünce bugün "şu varsa çıkmam, çıkarsam şöyle konuşurum, böyle yaparım..." falan diyen ünlülerimizin hali aklıma geldi ve 21 sene içinde yaşadığımız gelişim adeta gözlerimi yaşarttı. Bu arada videoda Ferhan Şensoy'la Engin Ardıç'ın böyle samimi olmalarına bakmayın. Aradan geçen yıllar aralarını bir hayli açmış. Enver Aysever, Engin Ardıç'la aynı sınıfta mıydınız diye sorduğunda maalesef demişti Ferhan Şensoy. Engin Ardıç da bir yazısında karısına cenaze törenine Ferhan Şensoy'u almamasını vasiyet ettiğini söylemişti. Neyse, iyi seyirler efendim...
Engin Ardıç ile Günün Yorumu Ya da Yedin Bitirdin Beni! 04:33
Engin Ardıç ile Günün Yorumu Ya da Yedin Bitirdin Beni! 537 izlenme - 2 yıl önce Görüşlerindeki tutarsızlıkları bir kenara bırakılırsa, Türkiye'de son dönemde yetişen en iyi üslup sahibi fıkra ve deneme yazarlarından biridir Engin Ardıç. Lakin bir kenara bırakırsak dediğime bakmayın, günahları da bir kenarda duracak kadar az değildir. Bunları tartışmak aslında bu sitede olması gereken şeylerden değil, ancak yine de doksanlı yıllarda yetişen çocukların Gülgün Feyman ve Meriç Köyatası ile birlikte her akşam gördüğü, zihninde yer eten insanlardan biri olduğu için bu kepçırı siteye ekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Not: Videodaki görüşler yalnızca söyleyenin görüşleridir, bu yüzden rica ediyorum çeşitli yorum ve mesajlarla, camıma taş atmalarla, "o videoyu kaldırın yoksa supozituar yaparız sana onu" gibi şeylerle vakit öldürmeyin. Bak, kar da var dışarıda.
Kırmızı Koltuk - Jenerik 00:15
Kırmızı Koltuk - Jenerik 249 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar Star tv de yayınlanan kırmızı koltuk programının jeneriği...
Atatürk ve Babası Hakkındaki Yalanlar 03:10
Atatürk ve Babası Hakkındaki Yalanlar 62 izlenme - 3 yıl önce