Hoşgeldiniz!

Engin Baytar

Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 00:12
Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 6.250 izlenme - 3 yıl önce Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Videosu Sosyal Medyayı Salladı. Galatasaray’da kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan’ın arabada dans ederken havaya para saçtıkları videoyu sosyal medyada paylaşmaları gündeme bomba gibi düştü. Bilindiği gibi Engin Baytar Galatasaray’dan yıllık 1 milyon 100 bin dolar, Yiğit Gökoğlan ise 1 milyon lira garanti para alıyor. Engin Baytar'ın Galatasaray ile olan sözleşmesi 31 Mayıs 2015, Yiğit Gökoğlan'ın ise 31 Mayıs 2016'da sona erecek.
Abdurrahim Albayrak'tan Flaş Açıklamalar 05:53
Abdurrahim Albayrak'tan Flaş Açıklamalar 6.742 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Başkan adaylarından Prof. Dr. Duygun Yarsuvat'ın listesindeki önemli isimlerinden Abdurrahim Albayrak, açıklamalarda bulundu.
Son Dakika!! Disiplin Kurulu, Galatasaraylı Engin Baytar'a 11 maç ceza verdi! 00:20
Son Dakika!! Disiplin Kurulu, Galatasaraylı Engin Baytar'a 11 maç ceza verdi! 3.765 izlenme - 5 yıl önce PFDK, Galatasaraylı futbolcu Engin Baytar'a 11 maç ceza verdi.
Engin Baytar Hakem Cüneyt Çakır'ın boğazına sarıldı 01:00
Engin Baytar Hakem Cüneyt Çakır'ın boğazına sarıldı 2.965 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray fb macı engin baytar cüneyt çakır kavga
Engin Baytar Cüneyt Çakır'ın boğazına sarıldı! 01:08
Engin Baytar Cüneyt Çakır'ın boğazına sarıldı! 1.846 izlenme - 5 yıl önce
Engin Baytar Cüneyt Cakiri Formasinda Tutuyor Galatasaray 3 2 Fenerbahce Süper Kupa 01:08
Engin Baytar Cüneyt Cakiri Formasinda Tutuyor Galatasaray 3 2 Fenerbahce Süper Kupa 1.980 izlenme - 5 yıl önce
Hakem Döven Futbolcu - Engin Baytar 01:08
Hakem Döven Futbolcu - Engin Baytar 967 izlenme - 2 yıl önce Efenim olaylar malum; gol kararına tepki gösteren futbolcular(engin hariç)hakeme refleks olarak itiraz ederler. Bu anlaşırlır bir durumdur.Ancak maç içinde çeşitli taşkınlıklar yapan Engin Baytar Hakemin kırmızı kart göstermesiyle sinirlenir ve üstüne yürür. Efenim, taraflı bakın, tarafsız bakın nasıl bakarsanız bakın, affedilmeyecek bir davranış olduğunu düşünüyor, Atatürk'ün '' Ben sporcunun çevik ve ahlaklısını severim.'' sözüyle bitiriyorum.
Engin Baytar Hakem Cüneyt Çakır'ın boğazına sarıldı 01:08
Engin Baytar Hakem Cüneyt Çakır'ın boğazına sarıldı 1.004 izlenme - 5 yıl önce
Engin Baytar Cüneyt Çakır'a Kafa Tutuyor 02:00
Engin Baytar Cüneyt Çakır'a Kafa Tutuyor 1.121 izlenme - 5 yıl önce Engin Baytar Cüneyt Çakır'a Kafa Tutuyor
Sabri'den Sonra Engin Baytar Da... 01:07
Sabri'den Sonra Engin Baytar Da... 470 izlenme - 3 yıl önce Takımın tecrübeli isimlerinden Sabri Sarıoğlu'nun bomba gibi dönüşünden sonra sıranın Engin Baytar'a geldiği iddia edildi.
Skandal! Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Videosu 00:30
Skandal! Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Videosu 346 izlenme - 3 yıl önce Engin Baytar ile Yiğit Gökoğlan para saçma para sayma galatasaray Galatasaray’da kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan’ın arabada dans ederken havaya para saçtıkları videoyu sosyal medyada paylaşmaları gündeme bomba gibi düştü. Bilindiği gibi Engin Baytar Galatasaray’dan yıllık 1 milyon 100 bin dolar, Yiğit Gökoğlan ise 1 milyon lira garanti para alıyor. Engin Baytar'ın Galatasaray ile olan sözleşmesi 31 Mayıs 2015, Yiğit Gökoğlan'ın ise 31 Mayıs 2016'da sona erecek.
Engin Baytar taburcu edildi! 00:59
Engin Baytar taburcu edildi! 415 izlenme - 5 yıl önce Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray'da forma giyen Engin Baytar'ın Tuzla'da kaza geçirdiği ve arabasının takla attığı belirtildi. Yapılan tedavinin ardından ünlü futbolcu taburcu edildi.
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan - Para Destesi 00:12
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan - Para Destesi 266 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı futbolcular Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan, Instagram'dan para destesiyle kısa bir video yayınladı.
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 00:12
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 276 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da kadro dışı olan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın, Instagram'daki görüntüleri olay yarattı. İkili, spor otomobilde bir yandan şarkı söyleyip bir yandan para saçıyor. Galatasaray'da Mancini ve Prandelli döneminde kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan, sosyal medya sitesi Instagram’da olay yarattı. Engin Baytar, hesabına yüklediği videoda araba içinde birlikte şarkı söylerken saçtıkları paralarla dikkat çekti. Yükledikleri video ile taraftarın tepkisini toplarken A2 oyuncularının yazdığı yorumlar da dikkat çekti. İşte o yorumlardan bazıları -Para var huzur var - Yakışır abilerimeee - Yattıkları yerden para kazanmaktan gocunmayan, iki zibidinin şaşırtmayan görüntüleri bunlar. - Bravo size helal, amaca ulaşılmıştır. Tebrikler - Allah' ın görmemiş, paçoz, yeteneksiz lumpen tipleri! Sırf zevk için sizi her hafta kadroya alip ertesi hafta kadro disi bırakmak lazim. Yazıklar olsun size be ! - Para bizde çooook gibi diyorsunuz.Futbol oynayıp kadroyu zorlamayı düşünüyor musunuz? Yönetim değişiyor laf attığın adamlar gidiyor, Engin sende ışık var aslında
Engin Baytar, Para Saçma Görüntüleri İçin Özür Diledi 00:14
Engin Baytar, Para Saçma Görüntüleri İçin Özür Diledi 225 izlenme - 3 yıl önce Engin Baytar, Yiğit Gökoğlan ile çektiği para saçma görüntüleriyle ilgili özür diledi, "Saygısızlık yapma gibi niyetimiz kesinlikle yoktu." dedi.
Şampiyonluk Sonrası Engin Baytar 01:53
Şampiyonluk Sonrası Engin Baytar 247 izlenme - 5 yıl önce Şampiyonluk Sonrası Kadıköy Soyunma Odası, Engin Baytar
Galatasaraylı Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi! 01:00
Galatasaraylı Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi! 225 izlenme - 5 yıl önce Galatasaraylı Engin Baytar kaza geçirdi! Trafik kazası yapan sarı kırmızılı futbolcu, hastaneye kaldırıldı. İlk gelen bilgiler, hayati bir tehlikenin bulunmadığı yönünde.
Küçük Baytar döktürdü 00:19
Küçük Baytar döktürdü 116 izlenme - 2 yıl önce Engin Baytar'ın erkek kardeşi Hami Baytar, Galatasaray U19 takımının katıldığı Afrika turnuvasında şov yaptı 13.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Küçük Baytar döktürdü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Engin Baytar Özür Diledi 11:22
Engin Baytar Özür Diledi 228 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Engin Baytar, kendisiyle beraber kadro dışı bırakılan Yiğit Gökoğlan’la havaya para saçtıkları video için özür diledi.
Galatasaraylı Futbolculardan Skandal Görüntü! 00:12
Galatasaraylı Futbolculardan Skandal Görüntü! 145 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ı sarsan skandal görüntü! Galatasaray'da kadro dışı olan futbolculardan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın sosyal medyada paylaştığı video olay yarattı. Galatasaray'da kadro dışı olan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın, Instagram'daki görüntüleri olay yarattı. İkili, spor otomobilde bir yandan şarkı söyleyip bir yandan para saçıyor. Galatasaray'da Mancini ve Prandelli döneminde kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan, sosyal medya sitesi Instagram’da olay yarattı. Engin Baytar, hesabına yüklediği videoda araba içinde birlikte şarkı söylerken saçtıkları paralarla dikkat çekti. Yükledikleri video ile taraftarın tepkisini toplarken A2 oyuncularının yazdığı yorumlar da dikkat çekti
Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Görüntüsü Tepki Çekti 00:14
Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Görüntüsü Tepki Çekti 141 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı taraftarlar, kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın arabada paraları saçmalarına tepki gösterdi.
Galatasaraydan Engin Baytara 150 Bin Dolar Para Cezası 00:30
Galatasaraydan Engin Baytara 150 Bin Dolar Para Cezası 104 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da, futbolundan çok özel yaşamıyla gündeme gelen Engin Baytar'ın, Türk futbol tarihinin en ağır para cezasına çarptırılacağı belirtildi.
Engin Baytar Dünyanın En Pahalı Veteran Takımı Futbolcusu Oldu 00:33
Engin Baytar Dünyanın En Pahalı Veteran Takımı Futbolcusu Oldu 100 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da düzenlenen turnuvada Galatasaray Veteran Takımı'nda forma giyen Engin Baytar, "dünyanın en pahalı veteran takımı futbolcusu" unvanına sahip oldu.
Bay Tahmin Engin Baytar İle Felipe Melo Canlı Bomba 02:08
Bay Tahmin Engin Baytar İle Felipe Melo Canlı Bomba 163 izlenme - 4 yıl önce Bay Tahmin 01.02.2013 Bay Tahmin: Engin ile Melo canlı bomba. Bay Tahmin Engin Baytar ile Felipe Melo Canlı Bomba
Engin Baytar: Paramı Almadan Gitmem 00:31
Engin Baytar: Paramı Almadan Gitmem 70 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray yöneticilerinin 'Karşılıklı anlaşıp sözleşmeni feshedelim' teklifinde bulunduğu Engin Baytar, "Bu sezonun bütün parası ödenmediği taktirde gitmem" dedi.
Galatasaray, Engin Baytarı Gönderiyor
Galatasaray, Engin Baytarı Gönderiyor 74 izlenme - 3 yıl önce Disiplinsiz hareketleri nedeniyle A2 takımına yollanan Engin Baytar'ın son açıklamaları bardağı taşırdı. Yönetim, Engin Baytar'ı devre arasında gönderme kararı aldı.
Galatasaray'la Engin Baytar'ın Yolları Resmen Ayrıldı 00:40
Galatasaray'la Engin Baytar'ın Yolları Resmen Ayrıldı 63 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da aylardır kadro dışı olan ve alacakları nedeniyle kulübü mahkemeye veren Engin Baytar'ın sözleşmesi resmen feshedildi.
ABD'de Teknik Direktörlük Yapan Ümit Karan, Engin Baytar'ı Transfer Etti 00:31
ABD'de Teknik Direktörlük Yapan Ümit Karan, Engin Baytar'ı Transfer Etti 1 izlenme - 1 hafta önce ABD'de Malatyaspor USA takımının teknik direktörlüğünü yapan Ümit Karan, Engin Baytar'ı transfer etti.
Para Sayma Görüntüleri Engin Baytarın Sonu Oldu 01:24
Para Sayma Görüntüleri Engin Baytarın Sonu Oldu 66 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Albayrak, Engin Baytar'ı takıma döndürmeye çalıştığını ama Başkan ve diğer yöneticilerin buna izin vermediğini söyledi.
Http://www.bordomavim.net/ 02:59
Http://www.bordomavim.net/ 142 izlenme - 8 yıl önce efsane