Hoşgeldiniz!

enine boyuna

Emekli Tümamiral Semih Çetin Canlı Yayını Terk Etti (Enine Boyuna 29 Ağustos 2016) 01:53
Emekli Tümamiral Semih Çetin Canlı Yayını Terk Etti (Enine Boyuna 29 Ağustos 2016) 7.495 izlenme - 2 yıl önce Emekli Tümamiral Semih Çetin, Habertürk'te katıldığı programda, Atatürk ile ilgili eleştirilere tepki göstererek yayını terk etti. Habertürk’te Ece Üner’in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Emekli Tümamiral Semih Çetin, Atatürk ile ilgili eleştirilere tepki göstererek yayını terk etti. Atatürk'ün bütün Türk milletinin desteğini alarak Cumhuriyrt'i kurduğunu hatırlatan Semih Çetin şunları söyledi: "Mustafa Kemal Atatürk'ü 30 Ağustos gecesi tartışmaya açmak, onu birtakım vasıflarıyla eleştirmek benim şahsen kaldırabileceğim bir şey değil. Ben bunu kabullenemiyorum. Herkes istediği kadar konuşabilir. Bundan sonra da herhalde program bu minvalde devam edecek. Davetiniz için çok teşekkür ediyorum. 30 Ağustos'un da milletimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bütün milletimizin bayramını kutluyorum ve müsaade ederseniz ayrılıyorum."
Nihal Bengisu Karaca - Basın Özgürlüğünün Sınırları Var 01:43
Nihal Bengisu Karaca - Basın Özgürlüğünün Sınırları Var 10.322 izlenme - 2 yıl önce "Öcalan geleceği gösteren bir liderdir" çıkışıyla ünlü "tarafsız" yazar Nihal Bengisu Karaca'nın, basın özgürlüğü ile ilgili sözleri ve Fehmi Koru'nun gerçekleri açıklaması.
Ece Üner'den HDP Tepkisi: Mide Bulandırıcı 03:02
Ece Üner'den HDP Tepkisi: Mide Bulandırıcı 2.857 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te Ece Üner'in modere ettiği 'Enine boyuna' programında da 'Saldırının ardından Türkiye ne yapmalı?' sorusuna yanıt arandı. Moderatör Ece Üner ise HDP'nin teröre karşı tutumuna tepki gösterdi. Üner, saldırıdan iki gün önce HDP Eşbaşkanı Selalattin Demirtaş'ın Yunanistan'dan PYD lideri Salih Müslim ile konferanssa katıldığını ve HDP'nin teröre karşı ortak bildiriye imza vermediği hatırlattı. Ece Üner, HDP'nin bu tavrını 'Mide bulandırıcı' olarak tanımladı.
Ece Üner'den HDP'ye Sert Tepki (Enine Boyuna 18 Şubat Perşembe) 02:56
Ece Üner'den HDP'ye Sert Tepki (Enine Boyuna 18 Şubat Perşembe) 1.393 izlenme - 2 yıl önce Habertürk moderatörü Ece Üner HDP'nin teröre karşı samimiyetsiz tavrına tepki gösterdi. Habertürk'te Ece Üner'in modere ettiği 'Enine boyuna' programında da 'Saldırının ardından Türkiye ne yapmalı?' sorusuna yanıt arandı. Moderatör Ece Üner ise HDP'nin teröre karşı tutumuna tepki gösterdi. HDP'NİN KİRLİ İLİŞKİ AĞI Üner, saldırıdan iki gün önce HDP Eşbaşkanı Selalattin Demirtaş'ın Yunanistan'dan PYD lideri Salih Müslim ile konferanssa katıldığını ve HDP'nin teröre karşı ortak bildiriye imza vermediği hatırlattı. "MİDE BULANDIRICI" Ece Üner, HDP'nin bu tavrını "Mide bulandırıcı" olarak tanımladı.
Alev Alatlı Dünya'nın Delikanlı Bir Sese İhtiyacı Vardı (Enine Boyuna 6 Haziran Pazartesi) 02:30
Alev Alatlı Dünya'nın Delikanlı Bir Sese İhtiyacı Vardı (Enine Boyuna 6 Haziran Pazartesi) 305 izlenme - 2 yıl önce Yazar Alev Alatlı, Habertürk'te yayınlanan Enine Boyuna programında, Almanya'nın 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili aldığı kararı değerlendirdi.
Profesör Nurşen Mazıcı'dan Skandal Sözler 02:47
Profesör Nurşen Mazıcı'dan Skandal Sözler 192 izlenme - 2 yıl önce Habertürk kanalında Ece Üner'in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Profesör Doktor Nurşen Mazıcı darbe şehitlerine dil uzattı. Haince planlanmış kanlı darbe girişimine tiyatro diyen Nurşen Mazıcı programdan kovuldu.
Bizim Neden Gay Başkanımız Yok - Okan Bayülgen 02:00
Bizim Neden Gay Başkanımız Yok - Okan Bayülgen 318 izlenme - 3 yıl önce Bayülgen; Londra ve Paris'de çeşitli sorunları Gay olmaları sebebiyle çözümleyen başkanları örnek göstererek, İstanbul ve Ankara'daki trafik ve alt yapı sorunları çözümünde gay bir başkana ihtiyaç duyulduğunu söyler. Melih Gökçek'in cevabı ise belli kesimleri kızdıracak cinsden..
Cinselliği Yaratan Allah'tır ve Sevişmek İbadettir 05:32
Cinselliği Yaratan Allah'tır ve Sevişmek İbadettir 375 izlenme - 5 yıl önce Habertürk'te Ece Üner'in Sunduğu ''Enine Boyuna'' programına konuk olan İlahiyatçı Yazar Ali Rıza Demircan'dan önemli açıklamalar.
İlknur Tekin - Enine Boyuna 03:28
İlknur Tekin - Enine Boyuna 212 izlenme - 6 yıl önce
Hüseyin Bağcı Devlet Bahçeli'nin O Sözlerine Karşı Çıktı (Enine Boyuna) 02:56
Hüseyin Bağcı Devlet Bahçeli'nin O Sözlerine Karşı Çıktı (Enine Boyuna) 21 izlenme - 6 ay önce Habertürk ekranlarında Ece Üner'in sunumuyla ekrana gelen "Enine Boyuna" programında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sözleri konuşulmuş. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan ODTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, MHP Lideri'nin açıklamalarının Türkiye'nin başına bela getirebileceğini söylemiş.
İlknur Tekin - Enine Boyuna 03:28
İlknur Tekin - Enine Boyuna 19 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Taka Tuka Çıkış Tarihi: 24.12.2007 Türkçe Pop