Hoşgeldiniz!

eniştem

Canım Eniştem Diyen Kız Makyajı 13:34
Canım Eniştem Diyen Kız Makyajı 7.565 izlenme - 1 yıl önce Dün öğle arasında şirketteki bağyan arkadaşlarımız bir videoya katıla katıla gülüyorlardı..Ben de merak ettim bana da izlettirdiler. Herneyse makyaj bahane, videodaki arkadasımızın samimi ve doğal tavrı çok hoşuma gitti sizinle de paylaşıyım dedim. Bu youtuber arkadaşımızın garip konseptlere sahip makyaj videoları varmış."Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Okuyan Kız Makyajı" , "Kaybettiğin Kıza Dön De Bir Bak Makyajı" , "Yeditepe Üniversitesi P Burslu Kız Makyajı" vs.. Bu videodaki makyaj ise baslıkta da adının geçtiği gibi canım eniştem diyen, yakın arkadaşının sevgilisine göz diken kadın makyajıymış. Bu arada dostlar makyajın gücünden korkun çünkü kız,pazarda don satan abladan bir anda popcu Hadise'ye dönüştü.İyi seyirler.
Erdoğan: Darbeyi Eniştemden Öğrendim 04:38
Erdoğan: Darbeyi Eniştemden Öğrendim 2.042 izlenme - 2 yıl önce Cumhrubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin olarak "Darbe girişimini kayınbiraderimden öğrendim" dedi. Erdoğan, 15 Temmuz gecesinde yaşanan protestolarla ilgili olarak "Türkiye'de yüzde 52'lik oranla, devletin hükümetini seçmiş bir halktı ve hükümetini korumaya yönelik yüzde 52'lik kitle sokağa döküldü. Askeri darbe girişimine karşılığını verdi" diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İlk Olarak Eniştem Ziya Beni Aradı İnanamadım 02:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İlk Olarak Eniştem Ziya Beni Aradı İnanamadım 1.845 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,15 Temmuz darbe girişimine dair tüm ayrıntıları Atv - A Haber ortak yayınında anlattı.
Gelinliğinle Gel Bir Kuğu Gibi 04:47
Gelinliğinle Gel Bir Kuğu Gibi 3.626 izlenme - 9 yıl önce yürü bee eniştemmm bnmm
Ablam Ve Eniştem 03:22
Ablam Ve Eniştem 949 izlenme - 8 yıl önce enişte ortadan ikiye çatla emi
Ergenlik Triplerinde Kombo Yapmak - Ben miyim Bücür, Sensin Bücür 02:02
Ergenlik Triplerinde Kombo Yapmak - Ben miyim Bücür, Sensin Bücür 458 izlenme - 3 yıl önce Atarlı giderli , saçmalamalı , aforizma patlatmalı , dayısı astsubay , eniştesi polis askfm ergeni. Ben mi bücürüm sen bücürsün herkes bücür.
Nişan 01:11
Nişan 478 izlenme - 10 yıl önce yok
Eniştem 03:12
Eniştem 274 izlenme - 5 yıl önce super dınleyinn
İzlemezseniz Pişman Olursunuz 01:43
İzlemezseniz Pişman Olursunuz 87 izlenme - 9 yıl önce
Anılar,anılar,anılar 00:28
Anılar,anılar,anılar 73 izlenme - 9 yıl önce cnm,eniştem,
Tuba-İrfan 04:26
Tuba-İrfan 74 izlenme - 9 yıl önce dügün