Hoşgeldiniz!

enjektör

enjektör temizliği 01:49
enjektör temizliği 19.083 izlenme - 8 yıl önce
cem yılmaz_enjektör 04:20
cem yılmaz_enjektör 19.476 izlenme - 8 yıl önce cem yılmaz başka ne denebilir ki? doktor enjektör ve hasta ilişkisine hiç bu yönden baktınız mı?
cmylmz - enjektör 04:20
cmylmz - enjektör 3.589 izlenme - 8 yıl önce cem yılmaz - enjektör
hidrolik enjektör çektirmesi esasen mercedes benz 01:22
hidrolik enjektör çektirmesi esasen mercedes benz 2.464 izlenme - 7 yıl önce www.viraoto.com ....hidrolik enjektör çektirmesi esasen mercedes benz için yapılmış olup tüm araçlara uyacak şekilde modifiye edilebilirford servislerinden kullananlar vardır.irtibat... 0533-2401307........info@viraoto.com
Dizel Enjektörlerin Çalışma Prensibi 02:52
Dizel Enjektörlerin Çalışma Prensibi 142 izlenme - 2 yıl önce Sur Dizel, dizel araçların enjeksiyon sisteminde ki enjektör memesi, rotor, valf, eleman, transfer pompası, takım conta vb. yedek parçaları sağlamaktadır. Araçlarınızın enjektörlerinin değişimi gerekiyorsa Sur Dizel den fiyat almayı unutmayın. Bosch, Delphi, Denso, Zexel enjektörler aracınıza göre temin edilmektedir. Web Adresi : http://www.surdizel.com Facebook : https://www.facebook.com/SurDizel enjektör
iSyanQaR26 -  Söndü Benim Güneşim 02:41
iSyanQaR26 - Söndü Benim Güneşim 507 izlenme - 3 yıl önce Eskişehirli isyanQar kardeşimiz, mikrofonun başına geçmeden önce güzel bir içiyor daha sonra aklına aşkı geliyor ve enjektörü tam kalbine sokarken birden hayata yeniden tutunuyor ve başlıyor sözlerine.Bu arada isyanQarı diğer rapçilerden ayıran en büyük özelliği ağzı ve akıl almaz kasları.
farmatek makina-enjektör dolum makinası 02:23
farmatek makina-enjektör dolum makinası 515 izlenme - 6 yıl önce
Albien Marka Garantili Valtek Enjektör 02:34
Albien Marka Garantili Valtek Enjektör 127 izlenme - 4 yıl önce Albien Marka Garantili Valtek Enjektör
HIV/AIDS'e Karşı Tek Kullanımlık Akıllı Enjektör 00:17
HIV/AIDS'e Karşı Tek Kullanımlık Akıllı Enjektör 163 izlenme - 3 yıl önce Dünya Sağlık Örgütü (WHO) 2020'ye kadar bir defa kullanıldığında kırılan akıllı enjektörlerin kullanıma girmesi gerektiğini açıkladı. Enjektörlerin yeniden kullanılması her yıl, HIV ve hepatit dahil çeşitli hastalıkların 2 milyondan fazla insana yayılmasına neden oluyor. Yeni tür enjektörler daha pahalı olmakla birlikte Dünya Sağlık Örgütü, bu değişikliğe gidilmesinin, hastalıkları tedavi etmekten daha ucuza mâl olacağını belirtti. Dünyada yıllık enjektör kullanımı 16 milyarı aşıyor. Normal enjektörler defalarca kullanılabiliyor. Akıllı enjektörlerde ise iğne yapıldıktan sonra pistonun ve iğnenin geri çekilmesi mümkün olmuyor ve ikinci kez kullanılamıyor.
motor 00:10
motor 316 izlenme - 8 yıl önce dizel motor
Enjektör Yutan Tavuğa Operasyon 01:07
Enjektör Yutan Tavuğa Operasyon 110 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak’ta enjektör yutan tavuğa operasyon yapıldı. Enjektör, başarılı geçen operasyonun ardından tavuğun kursağından çıkartıldı.
Omvl Enjektör 03:15
Omvl Enjektör 72 izlenme - 4 yıl önce Sıralı Otogaz Enjektörü Almak İçin Üstteki Linki Tıklayınız.
Dizel Enjektör Numarası Nasıl Öğrenilir ? (Vw Polo) 02:09
Dizel Enjektör Numarası Nasıl Öğrenilir ? (Vw Polo) 22 izlenme - 1 yıl önce Dizel enjeksiyonlu araçlar da enjeksiyon işlemini gerçekleştiren enjektörün numarasının nasıl öğrenileceği anlatılmaktadır. Lütfen fiyat araştırmadan önce aracınızın enjektör numarasını öğreniniz. Web Site : www.surdizel.com
Enjektör Yutan Tavuk Ameliyat Edildi 00:36
Enjektör Yutan Tavuk Ameliyat Edildi 55 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak'ta sahibinin ilaç vermek istediği tavuğun yuttuğu enjektör, veteriner kliniğinde yaklaşık bir saat süren ameliyatla çıkarıldı. Alınan bilgiye göre, beslediği tavuklardan biri hastalanan bir kişi, şırıngada sulandırdığı ilacı hayvana içirmek istedi. Bu sırada tavuğun şırıngayı yutması üzerine sahibi hayvanı özel bir veteriner kliniğine götürdü. Yapılan tetkiklerin ardından anesteziyle uyutulan tavuğun kursağında kalan enjektör, yaklaşık bir saat süren ameliyatla çıkarıldı. Veteriner hekim Önder Alkan, gazetecilere yaptığı açıklamada, meslek hayatında ilk kez böyle bir durumla karşılaştığını söyledi. Kliniğe getirilen tavuğun önce röntgeninin çekildiğini belirten Alkan, "Enjektörün tavuğun kursağında kaldığını belirledik. Anesteziyle uyuttuğumuz tavuğun kursağında kalan enjektörü çıkarttık. Ameliyatın ardından tavuğu sahibine teslim ettik" dedi. Tavuğun yuttuğu enjektörün 10 mililitrelik olduğunu ifade eden Alkan, hayvanın birkaç gün sonra kontrole getirilmesini beklediklerini kaydetti.