Hoşgeldiniz!

Ense Videoları İzle

Sevdiğin Kızın Ensesine Üflemek 01:37
Sevdiğin Kızın Ensesine Üflemek 2.037 izlenme - 1 yıl önce Elbet aramızda sevdiği kızın arkasında oturup ensesine üfleyen arkadaşlar olmuştur. Ben de bu arkadaşlardan biriydim bir zamanlar. İşte izleyeceğimiz bu videoda Yeşilçam'ın en güzel filmlerinden olan Sultan filminin efsane sahnelerinden birini paylaşmak istedim. Bulut Aras,sevdiği kız Türkan Şoray'ın ensesine üflüyor ve tabi ki bu durum Türkan Şoray'ın oldukça hoşuna gidiyor. İzliyoruz. İyi nostaljiler.
Göğüs Ve Ense Şov 00:13
Göğüs Ve Ense Şov 3.518 izlenme - 9 yıl önce göğüs ve ense şov
Enseye Tokat 00:13
Enseye Tokat 849 izlenme - 3 yıl önce Enseye Tokat
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 01:12
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 975 izlenme - 2 yıl önce Başlığı gördüğünüzde Green Peace kampanyası zannedeceksiniz fakat hiç alakası yok, bu gerçek bir seninki kaç santim durumudur. Nedir o esnada neden yapılır, bu devran nereye gider. Bu muayene sonucu öğrenmiştir yiğenim kaç santim olduğunu...
11_e 00:18
11_e 1.899 izlenme - 10 yıl önce nasıl cakmısım ama tam 12 den dımı:))
Halil Polat 01:42
Halil Polat 1.100 izlenme - 4 yıl önce Halil Polat'ın Yaptığı Ense Şakası
Bugün Cuma Enseyi Kapa 00:40
Bugün Cuma Enseyi Kapa 509 izlenme - 2 yıl önce Bugün işsizsem bunun sebebi eğitim hayatım boyunca arka sıramda oturanların yüzündendir. Ha o arka sıradakilere ne oldu derseniz telaş yapmayın hikaye sandığınız gibi devam etmeyecek onlar holding sahibi falan olmadılar. Bütün gün kahvede batak oynuyoruz
Enseye Tokat Şakası 03:12
Enseye Tokat Şakası 597 izlenme - 3 yıl önce Enseye Tokat Şakası
Yağlı Güreş 04:59
Yağlı Güreş 1.134 izlenme - 8 yıl önce kural ihlali
Sabri Tırnaklarını Biraz Uzatmış - Volkan Demirel 04:00
Sabri Tırnaklarını Biraz Uzatmış - Volkan Demirel 524 izlenme - 2 yıl önce 12 Mart 2013 FB-GS Derbisinde yaşanan Sabri - Volkan kavgasının ardından Volkan Demirel ile yapılan bu magazinsel röportajda, tırnak,ense kökü ve cilt tedavisinin yanı sıra, günün anlam ve önemini anlatan açıklamalarını izliyoruz efendim.
Ensesinde İğne Unutulan Adam 01:42
Ensesinde İğne Unutulan Adam 240 izlenme - 2 yıl önce Gaziemir Belediyesi'nde çalışan, evli ve bir çocuk babası 33 yaşındaki Salih Aktaş, 2007 yılında, şiddetli baş ağrısından şikayet etmeye başladı. Ağrılarının bir türlü dinmemesi üzerine İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Aktaş'ın muayenesinde, omurilik bölgesindeki damarlardan birinin tıkalı olduğu saptanınca, hemen ameliyata alındı. Başarılı geçen müdahalenin ardından taburcu olan Aktaş, bir hafta sonra duş alırken dikişlerinin açıldığını farketti. Hastaneye giden Aktaş'ın ensesindeki iltihap temizlenerek tekrar dikiş atıldı. Buna rağmen acıları dinmeyen Aktaş, özel bir sağlık merkezine gidip beyin tomografisi çektirdi. Aktaş'ın ensesine yakın yerde metal uçlu, cisimler saptandı. Durumdan şüphelenen Aktaş'ın gittiği Alsancak Devlet Hastanesi'nde çektirdiği röntgen filmlerinde, ensesinde iki iğne ucunun unutulduğu anlaşıldı. Bunun üzerine Aktaş, operasyonu gerçekleştiren 4 doktorun cezalandırılması için İzmir Bölge İdare Mahkemesi'ne başvurdu. Ancak, mahkeme, Salih Aktaş'ın ameliyatını gerçekleştiren doktorlar F.D.Ö., K.U., T.G. ve Ü.K. hakkında ceza davası açılmasına yer olmadığına karar verdi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü de Aktaş'ın, operasyonların ardından iğne uçlarının tespit edilip çıkartılmak istenmesi yönündeki talebe kendisinin uymadığını açıkladı. Hukuki mücadelesini bırakmayan Aktaş, bu kez, 4 doktor aleyhine 3 bin TL'si maddi, 100 bin TL'si manevi olmak üzere toplam 103 bin TL'lik tazminat davası açtı. 3'üncü Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen dava sonucunda Aktaş'a, maddi, manevi toplam 8 bin TL tazminat ödenmesine hükmedildi.
Havadan Gelen Topu Ensesi İle Yumuşatan Burak Yılmaz 00:06
Havadan Gelen Topu Ensesi İle Yumuşatan Burak Yılmaz 347 izlenme - 2 yıl önce Prandelli'den kurtulduk, şükür namazları kılıp, kurbanlar kestik. Ama geride birini göndermeyi unutmuşuz. Bay ofsayt Burak yine yeniden sığırlıkta sığır açtı. Halı saha maçına bile çağırılmayacak adam Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük kulübünde top koşturuyor. Aldığı senelik ücret yaklaşık olarak 10 trilyon. Yetmiyor milli takımın gol umudu. Selçuk'unu da al biran evvel siktirgit Burak. Kanser ettin, felç ettin, prostat ettin, ishal ettin lan bizi.
mert^ten şaplaklar xd 00:19
mert^ten şaplaklar xd 694 izlenme - 8 yıl önce ee.. ßoşuna dememşler.. ßoş ßlduqun enseye patlat! die.. ßzm mertte ßu fırsatı kacırır mıı.. kacırmaaazz xd
Ense Köyü Mustafa Cetin 10 07:20
Ense Köyü Mustafa Cetin 10 413 izlenme - 7 yıl önce ense köyü mustafa cetin 10
Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim 04:18
Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim 244 izlenme - 2 yıl önce Cengiz Baba'nın "-Nasıl olsa seni koklayacağım, gel işi yokuşa sürme de beni türlü atraksiyonlara gark etme" dercesine çaktığı sinyallere, ablamız Gol yemem ama sörf tabiki yerim tarzında bir yaklaşımla direkt kaleyi teslim etmek yerine ona çok şahane Kafa pasları çıkartarak cevap verir. Fakat Baba'nın 3 büyüklerde banko oynayabileceği saç stili, uzunyol otobüs şoförü gözlükleri ve ağır çekim vites atma taktiklerini gördükten sonra, hatun helva kıvamına çoktan gelmiştir bile. Afiyet olsun Cengiz Baba. Not: 3:18 deki vites atma sahnesinin çok uzun bir zaman masaüstümü süslemişliği vardır.
İbrahimoviç'ten Xavi'nin Enseye Tokat 00:28
İbrahimoviç'ten Xavi'nin Enseye Tokat 313 izlenme - 3 yıl önce İbra Cadabra Yılın Futbolcusu Ödül Töreninde Eski Takım Arkadaşı Xavi'yi Görünce Bizi Görmeden Nereye Koçum Dercesine Tokatı Patlatıyor.
Lewandowski Yine Abarttı 00:37
Lewandowski Yine Abarttı 332 izlenme - 3 yıl önce Almanya Bundesliga'da sahasında Wolfsburg'u konuk eden Borussia Dortmund'da, forvet Lewandowski'nin attığı gol uzun yıllar konuşulacak cinsten...
Ense Köyü Mustafa Cetin 1 07:46
Ense Köyü Mustafa Cetin 1 350 izlenme - 7 yıl önce ense köyü mustafa cetin 1
Ense Bıyık Sakal (Kafa Karıştırır) 02:16
Ense Bıyık Sakal (Kafa Karıştırır) 221 izlenme - 2 yıl önce Adapazarı Çark Caddesi'nde geceleri ortaya çıkıp traş makinesi satan seyyar abimiz adeta hayat dersi vererek hem ense, bıyık, sakal sorununu hem de hayata dair bütün sorunlarınızı çözmeye çalışıyor.. Sattığı ürünle hiç bir alakası olmayan konuları anlatıp herkeste bir kafa karışıklığına yol açan abimiz, bu yöntemle rekor satışlara imza atmış bulunuyor.. Alkışlarla yaşatalım...
Ense Köyü Mustafa Cetin 04:47
Ense Köyü Mustafa Cetin 259 izlenme - 7 yıl önce ense köyü mustafa cetin
Örgülü Ense Topuzu Modelleri 01:40
Örgülü Ense Topuzu Modelleri 132 izlenme - 2 yıl önce Örgülü Ense Topuzu Modelleri... Daha fazlası ve takip etmek için www.izlesene.com/sacbakimi kanalında....
Olum Bak Vurma 00:46
Olum Bak Vurma 321 izlenme - 4 yıl önce Olum Bak Vurma
Sazı Enseye Koyup Tersten Çalmak 01:23
Sazı Enseye Koyup Tersten Çalmak 5 izlenme - 1 ay önce Kütahya'da görme engelli kişinin ensesinde saz çalması görenleri şaşırtıyor. Kütahya Altı Nokta Körler Derneği Başkanı 30 yaşındaki İsmail Barış, anonim ve bestesini kendi yazdığı şarkıları sazı ensesine koyup tersten çalarak seslendiriyor. Saz çalmaya 12 yaşında başladığını belirten Barış, "Bir gün sazı elime aldığımda ensemde çalmayı denedim. Değişiklik olsun diye böyle bir şey yaptım. İlk defasında bilinçli bir şey değildi. Daha sonra sazı ensemde de çalabildiğimi keşfettim. Bu durum insanların dikkatini çekiyor. Saz ensede olduğu için ters oluyor. Saza vuruşlar tersten yapılıyor. Şarkı söylerken biraz zor oluyor. Ancak ben alıştım. Artık düz nasıl çalıyorsam, tersten de çalıyorum. Derneğimizin etkinliklerinde çoğunlukla ben sahne alıyorum. Bazen 'Çoğu kişi saz çalmakta zorlanırken sen nasıl oluyor da tersten çalıyorsun?' diye soranlar oluyor" şeklinde konuştu.
Sokaklılar - Yürek Parçalayan Amatör Dizi Tanıtımı 01:17
Sokaklılar - Yürek Parçalayan Amatör Dizi Tanıtımı 209 izlenme - 2 yıl önce Sokaklılar isimli amatör diziden bir kesit. Oyuncuların gözleri geleceğe ışık saçıyor adeta.
Ense Köyü Mustafa Cetin 2 06:10
Ense Köyü Mustafa Cetin 2 210 izlenme - 7 yıl önce ense köyü mustafa cetin 2
Doktordan Enseye Şaplak 01:15
Doktordan Enseye Şaplak 195 izlenme - 2 yıl önce Doktorun eski Çek Sağlık Bakanının ensesine attığı bir hayli ses getiren şaplak. Elini enseye tam oturtmasından ve ortaya çıkan 110 db büyüklüğündeki sesten doktorumuzda Türklük olduğunu tahmin ediyor hatta hamlesini yapmadan önce dil çıkartmasından Medyum Memiş ve Caner'le akraba olduğu varsayımını ortaya atıyorum. Umuyoruz ki milletçe hasret kaldığımız bu tip görüntülere yakın zamanda ülkemizde de şahit oluruz efendim.
Sanal Pehlivanlar 01:04
Sanal Pehlivanlar 201 izlenme - 2 yıl önce Türk İslam Eserleri Müzesi'nde yer alan Kırkpınar sergi odasında hologram aracılığıyla Kırkpınar Yağlı Güreşleri için kente gelenlere ilk güreş seyri sanal olarak sunuluyormuş. Yıl oldu 2013 halen şu 3D işini öğrenemedik amk.
Ense Köyü Mustafa Cetin 4 05:50
Ense Köyü Mustafa Cetin 4 243 izlenme - 7 yıl önce ense köyü mustafa cetin 4
Teknik Direktör Günceleri (Terim, Kocaman, Mourinho) 02:29
Teknik Direktör Günceleri (Terim, Kocaman, Mourinho) 237 izlenme - 4 yıl önce Teknik Direktör Günceleri (Terim, Kocaman, Mourinho)
Ense Köyü Mustaf Cetin 9 04:07
Ense Köyü Mustaf Cetin 9 143 izlenme - 7 yıl önce ense köyü mustaf cetin 9