Hoşgeldiniz!

enteresan

Hayran Buluşmasına Kimse Gelmeyince Ağlayan Çocuk 01:28
Hayran Buluşmasına Kimse Gelmeyince Ağlayan Çocuk 33.451 izlenme - 4 yıl önce Hayran buluşmasına kimse gelmeyince ağlayan küçük youtuber kardeşimiz.
Lüks Bentley'i Tanka Çeviren Adam 00:43
Lüks Bentley'i Tanka Çeviren Adam 4.976 izlenme - 3 yıl önce Bir çok insanın hayalini süsleyen lüks Bentley marka araç sahibi adam aracına hiç acımamış. Adam uzun uğraşlar sonrası aracına palet takıp tanka çevirmiş.
Tahrik Eden Kazanır! Yarışma 03:17
Tahrik Eden Kazanır! Yarışma 13.840 izlenme - 12 yıl önce çok enteresan bir yarışma
cok enteresan ve guzel bi video izleeee 00:51
cok enteresan ve guzel bi video izleeee 18.148 izlenme - 15 yıl önce cok super bi se
Dolmuş Kornası 00:24
Dolmuş Kornası 13.413 izlenme - 13 yıl önce acayip korna
Boğulmaktan Kurtarılan Sıçan 01:00
Boğulmaktan Kurtarılan Sıçan 2.591 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Michigan eyaletinde, tekneyle tura çıkan çift, suyun yüzeyinde kalmaya çalışmaktan yorgun düşmüş bir keseli sıçanı boğulmaktan kurtarmış.
50 Beygirlik Akülü Araba Kullanmak 05:31
50 Beygirlik Akülü Araba Kullanmak 2.278 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun hayali akülü arabayı elden geçiren adam motor takıp 50 beygir gücüne getirmiş ve arazide denemiş.
İsmail Yk - Facebook Klip 05:37
İsmail Yk - Facebook Klip 9.432 izlenme - 12 yıl önce işte içinde enteresan sahneler olan klip burada!
Google'da İşe Girmek İçin Enteresan Yöntemler Geliştirmek 00:46
Google'da İşe Girmek İçin Enteresan Yöntemler Geliştirmek 4.648 izlenme - 7 yıl önce efendim bildiğiniz gibi gugıl iç dış ticaret aş. sevdiğimiz bir firmamız. burada çalışanların baya iyi ortamlarda çalıştıklarını internetlerden görüyoruz duyuyoruz. bende ilginç bir cv hazırlarsam belki beni işe alırlar düşüncesinden hareketle google a iş başvurusu yapan örneklerin anlatıldığı bir videomuz.
tutkal gazete silikon ve tel sonuç muhteşem 03:27
tutkal gazete silikon ve tel sonuç muhteşem 6.797 izlenme - 12 yıl önce Alıntıdır.
Maç Sırasında Esrarengiz Olay 00:14
Maç Sırasında Esrarengiz Olay 3.911 izlenme - 7 yıl önce Dünya üzerinde olan kimi olaylara ne kadar kafa yorarsak yoralım bir anlam veremiyoruz. Hatta bu olaylara yıllarını verip inceleyen uzmanlar, bilim adamları bile bu tarz gizemli olayları açıklayamıyor. İşte bilimin ve insan aklının açıklayamadığı o gizemli olaylardan biri
Fenerbahçeli Faruk 00:54
Fenerbahçeli Faruk 4.051 izlenme - 7 yıl önce Bir Dönem Fenerbahçe'de Forma Giyen Faruk Yiğit, Samsun'da Yapılan 3. Lig'e Terfi Müsabakalarında Yedek Kulübesinde Önce Sigara İçti, Ardından Maça Çıktı. bursa Orhangazi Gençlerbirliği'nin Antrenör-Futbolcusu Olan Yiğit, Takımının Zonguldak Belediyespor'u 2-0 Yenerek 3. Lig'e Yükseldiği Maça Damgasını Vurdu. Kenarda Sigarasını Tüttüren Faruk Yiğit'in Bu Görüntüsü Tribünlerden Tepki Alırken, 85. Dakikada 2 Golü Atan Volkan'ın Yerine Oyuna Girerek, Son 5 Dakika Top Koşturdu.
Alemci Afrikalı Dayının Cenaze Töreni 01:24
Alemci Afrikalı Dayının Cenaze Töreni 2.594 izlenme - 4 yıl önce Efendim görüntülerini izlediğimiz olayda afrikalı içkici cigaracı bir abimizin cenaze töreni sergilenmekte. Sevenleri bol bol viski bol bol cigara ve çöplerini mezara döküyor. Ayrıca yarı transa geçerek kötü ruhları da kovuyorlar. Beraberce izliyoruz.
Pup Bababiyya Reklamları 00:44
Pup Bababiyya Reklamları 3.846 izlenme - 7 yıl önce Geçmişten enterasan bir reklam; bir mobilya firmasına ait Nihat Kahveci ve Yıldız Asyalı gibi tadıdık simaların oynadığı bu reklamı izledikten sonra hemen elinizi ağzınıza götürüp istemsiz bir şekilde deneyebilirsiniz...İzliyoruz.
Çok Pratik Tünel Yapımı 10:42
Çok Pratik Tünel Yapımı 4.527 izlenme - 7 yıl önce Milliyet haber de, Balkon daha fazla dayanamadı! adlı balkon çökmesi videosunu siteye atmak için ararken tam buldum dediğimde http://www.youtube.com/watch?v=vBAi_tYlBkg sağ tarafta bu videoyu gördüm. Daha ilginç olduğu kesin. Adamlar taşları lego gibi iç içe geçebilecek biçimde ve dizilişte ayarlayıp tünel yaptılar. Ve tam ben çöker lan o ne kadar dayanır derken üzerine dozer çıktı.
Özenle Maymunların Altını Bezleyen Adam 07:58
Özenle Maymunların Altını Bezleyen Adam 1.220 izlenme - 3 yıl önce Abimiz evinde bezlediği maymunlara o kadar çok özeniyor, onlara o kadar titiz davranıyor ki altını temizleyip bezlemekle kalmıyor, onlara adeta bir bebek muamelesi gösteriyor.
İştahla Stick Yiyen Kadın 00:20
İştahla Stick Yiyen Kadın 1.157 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyada açtıkları kanallarda sırt abone kazanıp izlenme artsın diyen insanların yapmayacağı şey yok. Bu kadını şapur şupur stick yemesi gibi...
Bu İşte Bir Terslik Var 00:10
Bu İşte Bir Terslik Var 1.041 izlenme - 3 yıl önce Yolda tavanı yerde, tekerlekleri havada ilerleyen arabayı görenler gözlerine inanamamış. Aracın geçişine öylece bakakalmışlar.
Sarı Mercedes - Burhan Pazarlama 01:29
Sarı Mercedes - Burhan Pazarlama 3.144 izlenme - 7 yıl önce Başrolünü İlyas Salman'ın oynadığı sarı mercedes filminden bir sahne. Satışı yapan kişi, kadıköy-eminönü ve kadıköy-sirkeci vapurlarının tanınmış siması Burhan Pazarlama'dır.(Burhan Demircan) 57 yıldır pazarlama işi yapan, 40 yıldır aynı vapur hattında binbir çeşit ürün satmış kişidir. kalan6'da tv market'in ilk zamanlarında satış yapmıştır. Kendisi tez konusu olarak ele alınmış bir pazarlamacı dehasıdır. vapurlarda konulan son yasaklarla beraber artık vapurda satış yapamıyor, ancak iskelenin karşısında satışlarına devam ediyor. Özcesi, Burhan pazarlama, şehrin belleğidir... En bilinen sözleri: "bakın çok enteresan" "ben size yanlis yapamam, burhan pazarlamada yanlis olmaz" "beni bilenler bilir" "dağların ardından burhan pazarlama..." "kısa gözlü çekik gözlerin diyarından; dağların ardından" "satın almaya utananlar için dışarıda bekliyor olacağım" Burhan pazarlamanın bazı kayıtları için: İskele karşısında tablet satışı https://www.facebook.com/photo.php?v=1775388877131&set=vb.118362824904522&type=2&theater Vapurda kalp-ayakkabı satışı: http://www.youtube.com/watch?v=MyKiCSz8yZc Burhan pazarlamanın kim milyoner olmak ister'de soru oluşu: http://www.youtube.com/watch?v=lFwe8BfJDTI
Gülsuna, Ahmet Abisi ile evleniyor 02:38
Gülsuna, Ahmet Abisi ile evleniyor 2.568 izlenme - 7 yıl önce Yoğun istek üzerine Gülsuna kızımızın bomba bir tane daha videosu koyuyorum. Bu videoda ergenlik gülsuna ya gelinlik giydirmek isteyen ailesi konu alınmış. Kızı boğma istedğinden çıldırma raddesine geldim ama izliyorum, vazgeçemiyorum. Çiğdem gibi şerefsizim (evet izmirliyim)
İnsan Başlı Yılan 00:39
İnsan Başlı Yılan 1.879 izlenme - 8 yıl önce Evet sonunda buda oldu;insan başlı yılanımız eksikti onuda bulduk sonunda.Hürriyet web tvnin akla ziyan haberlerinden birini daha izliyıruz.Adeta sırma saçlı olan bu yılan ablamıza/abimize* söyleyecek bir söz bulamıyorum.Lakin Darwin buralarda olsa kesin söyleyecek birkaç sözü olurdu buna eminim!
Bean Boozled - Şans Şekeri - İlginç Üru 06:48
Bean Boozled - Şans Şekeri - İlginç Üru 2.641 izlenme - 7 yıl önce Daha önce "Şans Şekerinden Şansına Kötü Şeker Çıkan Çocuk" isimli videoda ağzından kusan çocuğu görmüştük. Bu videoda da Şans Şekeri nedir onu inceleyen arkadaşları izliyoruz. "Bu videoda Bean Boozled adındaki ilginç ürünü inceliyoruz. "Şans şekeri" bizim koyduğumuz bir isim. Paketteki aynı renk şekerlerin iki tada sahip olma ihtimali var: Ya çok iyi ya da çok iğrenç. O yüzden ismine "şans şekeri" demek herhalde yanlış olmaz. "
Yağmurda Islanan Kızlar - Ohannes Tv 11:07
Yağmurda Islanan Kızlar - Ohannes Tv 2.444 izlenme - 6 yıl önce Beşiktaş'ın şampiyon olduğu hafta düzenlenen ParkFest'te gitmeye çalıştık. Biraz zor oldu ama değdi. Yağmurda ıslanmasaydık daha iyi olabilirdi. Ohannes TV'ye hoş geldiniz!!! Epik karakterlerimizle sizlere eğlenceli videolar sunmayı planlıyoruz. Bu kanalda ilginç, pratik, enteresan, eğlenceli ve fazla hiperaktif bilgiler ve deney videoları yer almaktadır. İzleyenlere ohannes dedirtecek tek kanal. Bilgi paylaştıkça güzeldir felsefesi ile her hafta çarşamba günü yepyeni videolar ile karşınızda olmayı ümit ediyoruz. Kanalımızı desteklemek adına lütfen "Abone" olmayı unutmayınız. Abone olmak için : http://goo.gl/RJkXfi Bizi desteklediğiniz için teşekkürler. Ohannes Tv Ekibi Instagram Hesapları : instagram.com/tolgadogruer instagram.com/emrahbozdemir instagram.com/dukstill instagram.com/kbrgok instagram.com/_busrakocaoglu instagram.com/ziyanavatan
Sordum Sarı Çiçeğe Remiks 00:24
Sordum Sarı Çiçeğe Remiks 1.972 izlenme - 7 yıl önce Ve işte sıra günün en bomba remiksine geldi. Bana göre dj.daghan' ın en başarılı süpersonic çalışması. Sordum sarı çiçeğe annen baban var mıdır? Muazzam efendim.
Eski Köye Yeni Adet - Gerdek Öncesi Sendromu 00:30
Eski Köye Yeni Adet - Gerdek Öncesi Sendromu 1.671 izlenme - 8 yıl önce Eski köye yeni adet gelmesi bazen sorunlara sebep olmaktadır. Bunlardan birini alkışlarlayaşıyorum aracılığıyla izleyince sizde de bir kadeh şampanya etkisi yaratacağını düşünüyorum. Bu etki gerdek öncesi sendromuyla karşılaştırıldığında solda sıfır kalacaktır. Ne kadar tecrübeli olsak da adı üstündedir.
Sürreal Klip Başlangıcı - Orhan Gencebay & Sibel Can 01:57
Sürreal Klip Başlangıcı - Orhan Gencebay & Sibel Can 1.771 izlenme - 7 yıl önce Orhan Gencebay, "Bir de sen vurma" şarkısının klibinde, bir buz kütlesinin içinde donmuş bir halde beklerken, klipte oynayan Sibel Can tarafından kurtarılınca, havadan uçup gelen bir sazı çalmaya başlıyor. İzliyoruz. İlgili içeriğin devamı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/49002/orhan-gencebay-bir-de-sen-vurma
Panda Reklamı 00:20
Panda Reklamı 1.678 izlenme - 7 yıl önce Anılarımızda kalan ürünlerin başında gelen Panda dondurmalarının unutulmaz reklamı.
Dünya Genelinde Duyulan Garip Ses 11:56
Dünya Genelinde Duyulan Garip Ses 915 izlenme - 7 yıl önce Dünyanın farklı farklı yerlerinden gelen garip sesler. Bana bu sesler her ne kadar balıkesirin çılgın eşeklerini hatırlatsada haarp diyen mi dersin sur diyenmi dersin bi çok rivayet var
Çizgi Filmlerdeki Gibi Yağan Yağmur 01:07
Çizgi Filmlerdeki Gibi Yağan Yağmur 1.216 izlenme - 8 yıl önce Sabah uyandığımda dışarıda ilginç bir diyaloğun geçtiğini duydum. Abinin biri "Bunu internete atacağım" falan diyordu. Merak ettim pencereden baktım önce gördüklerime inanamadım, yukardan biri su tutuyor sandım ancak iyice inceledikten sonra gerçekten de çizgifilmlerdeki sadece bir bölgeye yağan yağmuru canlı olarak görüyordum. Yağmur sadece tek bir noktaya yağıyordu. Bi 3-4 dakika kadar sadece aynı yere yağdı. Ardından kesildi. Daha önce bunun gibi bir örneğe rastlandımı bilmiyorum ancak şaşkınlığını hala üzerimden atabilmiş değilim. Olay Adana, Mavibulvar'da gerçekleşti ve videoyu bizzat ben çektim.
Osmanlı Tokadı Hakkında Çok İlginç Bilgiler 03:32
Osmanlı Tokadı Hakkında Çok İlginç Bilgiler 1.211 izlenme - 7 yıl önce Osmanlı tokadı; Osmanlı ordusunda görevli askerlerin silahsız savunma ya da saldırı durumunda kullandıkları bir vuruş türüdür. Bu askerler Sadece Düşmanları Değil Atları Tokatlamak İçin de Eğitim Alıyorlardı.Osmanlı tokadı elin her iki yanıyla da yapılabilen ve muhatabını sersemleten, duruma göre bayıltan istenildiği takdirde de öldüren bir saldırıdır.Bu tokatların muhatabı genel itibarıyla düşman askerleri olsada, Savaş atlarını etkisiz hale getirmek içinde kullanılırdı. Çocuk Yaşlardan İtibaren Yağlı Mermerleri Tokatlayarak Eğitim Alıyorlardı.Osmanlı Tokadı zannedildiği üzere her Osmanlı’nın değil, yalnızca alanında uzman askerlerin uygulayabildiği bir tekniktir. Osmanlı Tokadını ‘delibaş’ isimli askerler yıllar süren eğitim sonucu atabilirlerdi.Delibaş’ların çocukluktan itibaren pirinç ve hamurla beslenip vücutlarının güçlü ve diri kalmasını sağlanır ve yine erken yaşlardan itibaren her gün yüzlerce kez yağlı ellerle mermere vurarak gelişimlerini tamamlarlardı. Peki Bu Ata Kültürü Tokat Nasıl Atılıyordu? En çok yüzün her iki yanına ve enseye; Bilek veya dirsek kırılmadan, omuzdan güç alınarak, büyük bir hızla vurulurdu.Ama, asıl Osmanlı tokadı Yüzün her iki yanına veya enseye atılabildiği gibi, burnu hedef alacak şekilde, yüzün tam ortasına, avuç içini germeden, burun ucuna denk gelecek şekilde atılırdı.Bu şekilde,kafatasının göz çukurları arasında kalan kısmı kırılarak beynine saplanır,böylece ölüme yol açardı. Böyle bir tekniğin uygulanmadığı durumlarda bile,hızlı ve çok sert biçimde atıldığı ve çok kuvvetli bir tokat olduğu için, boyun kırılmasına yol açarak da öldürebiliyordu. 2. BAŞKA BİR TEKNİK OLARAK BU TOKADIN Kulağa Atılanı da Vardır. Bir diğer stiliyse Kulak hizasına vurulan Osmanlı tokatıdır. Kulağın içinde bulunan denge sıvısı ve mekanizmasını sarsmaya yönelik yapılan vuruştur. Kulakta ki kemik-kıkırdak dokusunu parçaladığından, tokadı yiyen kişi yüksel ihtimalle can verirdi. PEKİ Neden Tokat ?? Osmanlı tokadı genellikle savaşlarda birebir ve yüzyüze yapılan mücadeleler esnasında sık sık yaşanan, silahın elden düşmesi ya da kırılması durumunda kullanılmıştır. Usulüne Uygun Biçimde Kavgada Kullanılıyordu Osmanlı kültüründe bir kavgada taraflar asla birbirlerine yumrukla müdahale etmezlerdi. Yüze kalıcı zararlar verme ihtimalinden dolayı birine yumrukla saldırmak ayıplanırdı. Osmanlı tokadı, kavgadaki taraflarca yeri ve zamanı bilinen kurallara göre usulünce tercih edilirdi. Kavgada büyük olan karşısındakini sesi etraflıca duyulan şiddetli bir tokatla uyarır ve bu durum genellikle yeterli olurdu. Arkeolojik Kazılarda Delibaş Askerince Tokat yiyen Asker ve At İskeletleri BulunmuşOsmanlı tokadı gerçeğine, yapılan arkeolojik kazılar sonrasında da rastlanmıştır. Osmanlı’nın savaştığı topraklarda yapılan araştırmalarda bulunan bir çok at ve insan kafatasında tokat izlerinin olduğu gözlemlenmiştir. Kazılar esnasında kafatası içine yani beyne doğru göçmüş insan iskeletleri hatta metal miğferlerde bile el izlerine rastlanmıştır. Bu izler de tokatçıların beyin kanaması geçirtecek kadar şiddetli bir vuruşa sahip olduğunun göstergesidir.